Sambuca98

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 25.10.2012

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev90487920
Průměrný tier5,736,006,006,05
Vítězství435948,18%457,14%666,67%1470,00%
Porážky456350,43%342,86%333,33%630,00%
Remízy1261,39%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev229625,38%00,00%111,11%420,00%
Zničeno tanků | Ø55590,6100,0030,3380,40
Poměr zabití / smrtí0,820,000,380,50
Detekováno tanků | Ø69060,7660,8670,78120,60
Průměrné poškození509,09312,29347,33400,45
Obsazování báze | Ø103641,1500,0010,1110,05
Obrana báze | Ø52670,5800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti394,66357,86405,22466,25
WN7769,11440,64681,77732,22
WN8742,64377,11574,94678,28
Celkem
Bitev9048
Průměrný tier5,73
Vítězství435948,18%
Porážky456350,43%
Remízy1261,39%
Přežito bitev229625,38%
Zničeno tanků | Ø55590,61
Poměr zabití / smrtí0,82
Detekováno tanků | Ø69060,76
Průměrné poškození509,09
Obsazování báze | Ø103641,15
Obrana báze | Ø52670,58
Průměrné zkušenosti394,66
WN7769,11
WN8742,64
Posledních 24 hodin
Bitev7
Průměrný tier6,00
Vítězství457,14%
Porážky342,86%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø60,86
Průměrné poškození312,29
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti357,86
WN7440,64
WN8377,11
Posledních 7 dní
Bitev9
Průměrný tier6,00
Vítězství666,67%
Porážky333,33%
Remízy00,00%
Přežito bitev111,11%
Zničeno tanků | Ø30,33
Poměr zabití / smrtí0,38
Detekováno tanků | Ø70,78
Průměrné poškození347,33
Obsazování báze | Ø10,11
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti405,22
WN7681,77
WN8574,94
Posledních 30 dní
Bitev20
Průměrný tier6,05
Vítězství1470,00%
Porážky630,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev420,00%
Zničeno tanků | Ø80,40
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø120,60
Průměrné poškození400,45
Obsazování báze | Ø10,05
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti466,25
WN7732,22
WN8678,28
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (101)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
M18 Hellcat6558,55425100649,90%885,63
T404400,6735795552,98%1035,04
Löwe 8760,3853894642,18%668,70
SU-85B4440,1435452153,36%1183,57
StuG III Ausf. G5324,6931435450,85%642,85
T675350,9632233750,74%669,17
T25 AT7702,7441733048,18%827,31
Marder II3175,4321428048,93%411,61
Jagdpanther7737,1449724949,80%934,26
T-1091018,6955924142,74%745,14
M8A14180,0618822342,60%237,90
IS-38921,7161921647,69%926,12
Sturer Emil7514,7436320040,50%485,10
T-1506618,7451318854,26%1100,76
Jagdpanther II8815,5649818744,39%689,77
IS-6 8704,3151117143,27%547,85
Jagdpanzer IV6421,4237716846,43%611,15
KV-37579,9950716347,85%543,30
AT 158871,5055915051,33%827,50
M3 Stuart379,1617214451,39%152,53
AT 77900,0463511353,98%1079,68
M10 Wolverine5234,552129848,98%357,58
T34 8834,685659046,67%806,32
M2 Light250,241088839,77%0,00
AT 25305,493358741,38%521,14
Nashorn6447,863688442,86%570,32
M7 Priest3312,252968365,06%1000,20
T56 GMC3114,831597753,25%242,34
KV-856611,125147343,84%899,93
M36 Jackson6394,563217147,89%484,86
SU-855441,083106149,18%930,79
KV-48639,485386045,00%583,08
Ikv 90 Typ B7456,163795644,64%425,53
T1 HMC2175,401815250,00%994,90
AT 86629,865985068,00%1279,91
M5 Stuart473,241704944,90%46,59
Sav m/434222,852444748,94%475,13
M374345,462634643,48%1136,25
KV-1S6415,643524245,24%575,41
KV-26280,822773842,11%219,38
IS7764,316433557,14%1120,34
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4102,571373548,57%87,56
IS-710982,744903429,41%515,25
KV-15331,003803447,06%531,21
Ikv 1035215,712473138,71%249,59
ARL V396194,592592944,83%123,71
T25/27377,644182245,45%297,39
T1 Cunningham128,481002147,62%54,80
Covenanter5152,653582060,00%420,23
Alecto4249,322471936,84%424,05
Marder 38T4152,682271957,89%282,05
Krupp-Steyr Waffenträger 7422,892591936,84%277,52
Škoda T 256337,783331855,56%527,52
Panzerjäger I245,71861747,06%51,38
T3 HMC224,00891758,82%159,19
Cruiser Mk. III376,821711758,82%240,60
Lago4111,671551526,67%74,16
MS-1155,671071546,67%86,72
Wespe3320,271941526,67%1054,89
T216186,603851560,00%433,02
Crusader6200,932261442,86%375,25
Ikv 65 Alt II6391,213641442,86%466,81
Somua SAu 404311,432971428,57%630,47
Churchill III 5345,504161450,00%534,83
Pz.Kpfw. 35 (t)230,67961241,67%9,86
T-50575,092681145,45%61,50
Pz.Sfl. IVc5218,912561154,55%374,16
L-60 262,78179933,33%74,09
SU-18263,5093837,50%118,84
MKA 235,38101812,50%0,00
Leichttraktor126,29105757,14%145,38
Type 1 Chi-He4116,00198650,00%173,64
Cruiser Mk. IV4108,33304666,67%305,77
Valentine AT4135,17224666,67%356,89
Universal Carrier 2-pdr256,00100616,67%0,00
Renault Otsu169,60140540,00%48,34
Renault FT AC2122,60119520,00%240,85
Renault UE 573164,60196540,00%278,72
Light Mk. VIC 237,40144540,00%20,54
Vickers Medium Mk. I118,0079450,00%78,80
Type 97 Chi-Ha3116,67215333,33%141,48
Vickers Mk. E Type B289,33224366,67%369,67
M2 Medium Tank387,00119333,33%59,68
Pz.Kpfw. I Ausf. C355,67148333,33%1,45
Convert. Medium Tank T3 380,33286333,33%0,00
Renault FT1122,00322250,00%586,62
T-284108,50359250,00%158,80
M75323,004752100,00%1165,77
StuG III Ausf. B4362,5035220,00%787,01
T1E6 291,00196250,00%264,21
Pz.Kpfw. II Ausf. D 216,001442100,00%261,00
Fiat 3000131,001201100,00%261,00
Hummel6220,0018910,00%31,99
Chi-Ni2200,0018610,00%913,37
4TP127,001911100,00%264,10
Type 97 Te-Ke 283,0010110,00%132,65
S35 CA5429,0024310,00%604,86
M24E2 Super Chaffee 60,005410,00%0,00
LTP 3120,0010210,00%307,70
Super Hellcat 70,003210,00%0,00
43 M. Toldi III 3252,003791100,00%1505,58

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 25.10.2012
Pozice: Vojín
Přijat: 25.10.2012
Opustil klan: 24.12.2024