Samico90

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 16.12.2023

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev86670214616
Průměrný tier7,920,009,729,15
Vítězství393245,37%00,00%9042,06%27444,48%
Porážky458752,92%00,00%12056,07%32853,25%
Remízy1481,71%00,00%41,87%142,27%
Přežito bitev185221,37%00,00%4018,69%14423,38%
Zničeno tanků | Ø38290,4400,00860,402830,46
Poměr zabití / smrtí0,560,000,490,60
Detekováno tanků | Ø54050,6200,001570,734160,68
Průměrné poškození772,880,001.101,381.029,56
Obsazování báze | Ø92821,0700,00960,456931,13
Obrana báze | Ø11810,1400,00260,12980,16
Průměrné zkušenosti538,640,00612,30630,68
WN7571,280,00502,49579,37
WN8634,140,00607,01681,61
Celkem
Bitev8667
Průměrný tier7,92
Vítězství393245,37%
Porážky458752,92%
Remízy1481,71%
Přežito bitev185221,37%
Zničeno tanků | Ø38290,44
Poměr zabití / smrtí0,56
Detekováno tanků | Ø54050,62
Průměrné poškození772,88
Obsazování báze | Ø92821,07
Obrana báze | Ø11810,14
Průměrné zkušenosti538,64
WN7571,28
WN8634,14
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev214
Průměrný tier9,72
Vítězství9042,06%
Porážky12056,07%
Remízy41,87%
Přežito bitev4018,69%
Zničeno tanků | Ø860,40
Poměr zabití / smrtí0,49
Detekováno tanků | Ø1570,73
Průměrné poškození1.101,38
Obsazování báze | Ø960,45
Obrana báze | Ø260,12
Průměrné zkušenosti612,30
WN7502,49
WN8607,01
Posledních 30 dní
Bitev616
Průměrný tier9,15
Vítězství27444,48%
Porážky32853,25%
Remízy142,27%
Přežito bitev14423,38%
Zničeno tanků | Ø2830,46
Poměr zabití / smrtí0,60
Detekováno tanků | Ø4160,68
Průměrné poškození1.029,56
Obsazování báze | Ø6931,13
Obrana báze | Ø980,16
Průměrné zkušenosti630,68
WN7579,37
WN8681,61
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (112)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Progetto M35 mod. 46 8808,2957857448,78%750,36
Object 140101312,4467047345,45%870,14
M66432,3142330147,51%466,33
Leopard Prototyp A91030,4255230139,87%661,86
Leopard 1101273,1062929047,24%782,08
Prototipo Standard B9948,9160425746,69%644,06
SU-130PM 8936,8656223547,66%730,76
T297454,2744423050,43%367,48
UDES 14 Alt 58728,4452421641,67%638,00
P.44 Pantera8635,2452219440,21%523,64
Vz. 55101185,2160918639,25%579,47
Leo7492,4150618148,62%582,97
Tiger I7667,8552617644,32%646,40
Centurion Mk. 7/19950,0255317539,43%631,63
Progetto CC55 mod. 548754,2558117140,94%580,59
Leopard 120 Verbessert111241,5762917143,86%683,09
P.43 ter7525,3748716144,10%583,99
Object 430U101248,3964014542,07%698,13
T328621,4155914341,26%422,38
Progetto C50 mod. 669833,1262113345,86%546,63
Centurion Mk. I8549,1844712544,00%461,00
M48A5 Patton101162,6471012149,59%751,71
XM69 Hacker111398,8070411647,41%782,93
IS-38932,3866811443,86%877,98
P26/404227,9620311247,32%430,18
P.435197,4921210742,06%257,01
UDES 169745,5156910543,81%470,18
Semovente M43 Bassotto6340,4029210442,31%288,94
M18 Hellcat6372,1338010350,49%463,73
M10 RBFM 5398,0242910148,51%613,30
E 509983,465739846,94%697,79
Type 3 Ju-Nu6403,964269540,00%317,70
Panther II8496,954759240,22%350,63
E 50 Ausf. M101317,667288655,81%941,26
Centurion Action X101033,255578538,82%508,20
T-34-3 8736,055958552,94%738,05
Object 2579999,996898445,24%735,94
Object 432U111168,797308450,00%643,69
VK 30.01 (H)5401,393788345,78%756,07
Indien-Panzer8656,404898235,37%510,12
SMV CC-567487,814828141,98%406,24
Type 4 Ju-To7647,015918047,50%629,05
Panther7492,934907443,24%514,45
T207625,305387343,84%692,29
TNH T Vz. 519889,555967341,10%545,42
Char Futur 4 9947,226147347,95%635,95
TNH 105/10008816,856637250,00%817,24
Pz.Kpfw. 558968,977287248,61%704,37
Semovente M415149,412196944,93%93,41
VK 30.02 (D)7504,355146848,53%574,68
P.43 bis6524,095316758,21%912,95
Comet7586,845446752,24%779,91
VK 36.01 (H)6517,494536536,92%607,47
Type 578690,735766443,75%486,51
Tiger II8640,625376036,67%423,50
Cromwell6455,274925646,43%672,68
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6135,333255540,00%53,79
Carro d'assalto P.887686,966045450,00%809,52
VK 30.02 (M)6439,604875246,15%632,00
Ares 758752,425654835,42%529,67
IS7832,896604548,89%989,21
SMV CC-678474,335244247,62%312,11
T1 Heavy5484,834224163,41%1007,89
Vz. 44-17969,337514062,50%1273,22
Strv 746419,924363847,37%598,77
Škoda T 256455,864963751,35%698,88
Mitsu 1085375,183723345,45%467,83
T-448674,625772948,28%699,22
M15/423194,922002646,15%373,32
IS-7101027,925202433,33%441,90
Tiger 131 6444,634872437,50%455,83
T-549661,355622339,13%357,51
M3 Stuart3326,623382147,62%1182,47
KV-1S6745,146372161,90%1265,87
Pz.Kpfw. III Ausf. J4236,862841442,86%410,98
AE Phase I 9572,074971435,71%176,94
M1039627,464201315,38%249,60
KV-26104,852641338,46%7,54
Cavalier5403,585281266,67%1012,27
T6 Medium4404,403481060,00%998,60
Type 1 Chi-He4159,56161911,11%215,78
KV-15178,00268837,50%75,39
GSOR the TANK 9436,25513837,50%117,30
BT-53221,63214837,50%260,37
Pz.Kpfw. II249,43135742,86%22,26
VK 16.02 Leopard5252,86390757,14%817,88
T-284177,17318683,33%524,40
Leichttraktor1116,67200683,33%614,01
TS-54 8321,33398633,33%28,05
Fantôme 9632,17447633,33%266,19
M14/412144,60249580,00%551,96
Matilda4358,20454580,00%1008,60
Cruiser Mk. I1235,40170540,00%946,64
Panzerwagen 39 373,40290560,00%284,93
Windhund 81136,20500520,00%1102,57
StuG III Ausf. B4144,25187450,00%180,23
Renault Otsu1201,33278366,67%974,47
4TP158,00145366,67%237,12
Pz.Kpfw. II Luchs4287,674123100,00%1069,24
T71 DA7469,67631366,67%934,77
Fiat 3000194,0012920,00%223,17
Pz.Kpfw. III Ausf. E354,006920,00%0,00
Valentine AT4126,50263250,00%187,12
M24E2 Super Chaffee 6755,00540250,00%1728,73
CS-52 LIS 80,0018720,00%0,00
Kolohousenka139,001461100,00%261,00
Renault NC-3110,001910,00%0,00
Object 703 Version II 8324,0016110,00%26,55
Kunze Panzer 9796,0021910,00%429,09
M4A3(76)W Sherman 6117,003741100,00%261,00
Patton the Tank 9805,0026010,00%453,28
TS-5 8729,008841100,00%651,52

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 16.12.2023
Pozice: Vojín
Přijat: 15.12.2023
Opustil klan: 24.12.2024