Santman87

clanlogo
Pozice: Záložník
Přijat: 17.02.2014

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev6912000
Průměrný tier6,330,000,000,00
Vítězství341449,39%00,00%00,00%00,00%
Porážky343549,70%00,00%00,00%00,00%
Remízy630,91%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev146521,20%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø50300,7300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,920,000,000,00
Detekováno tanků | Ø97331,4100,0000,0000,00
Průměrné poškození707,900,000,000,00
Obsazování báze | Ø53620,7800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø48590,7000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti444,240,000,000,00
WN71009,790,000,000,00
WN81100,960,000,000,00
Celkem
Bitev6912
Průměrný tier6,33
Vítězství341449,39%
Porážky343549,70%
Remízy630,91%
Přežito bitev146521,20%
Zničeno tanků | Ø50300,73
Poměr zabití / smrtí0,92
Detekováno tanků | Ø97331,41
Průměrné poškození707,90
Obsazování báze | Ø53620,78
Obrana báze | Ø48590,70
Průměrné zkušenosti444,24
WN71009,79
WN81100,96
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev19000
Vítězství1263,16%00,00%00,00%00,00%
Porážky736,84%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev631,58%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø80,4200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,620,000,000,00
Detekováno tanků | Ø201,0500,0000,0000,00
Průměrné poškození296,840,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti385,000,000,000,00
Celkem
Bitev19
Vítězství1263,16%
Porážky736,84%
Remízy00,00%
Přežito bitev631,58%
Zničeno tanků | Ø80,42
Poměr zabití / smrtí0,62
Detekováno tanků | Ø201,05
Průměrné poškození296,84
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti385,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev660000
Vítězství38758,64%00,00%00,00%00,00%
Porážky25638,79%00,00%00,00%00,00%
Remízy172,58%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev28643,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø5970,9000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,600,000,000,00
Detekováno tanků | Ø7001,0600,0000,0000,00
Průměrné poškození1.336,730,000,000,00
Obsazování báze | Ø22243,3700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø15692,3800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti699,490,000,000,00
Celkem
Bitev660
Vítězství38758,64%
Porážky25638,79%
Remízy172,58%
Přežito bitev28643,33%
Zničeno tanků | Ø5970,90
Poměr zabití / smrtí1,60
Detekováno tanků | Ø7001,06
Průměrné poškození1.336,73
Obsazování báze | Ø22243,37
Obrana báze | Ø15692,38
Průměrné zkušenosti699,49
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev5000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky5100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev120,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø20,4000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø10,2000,0000,0000,00
Průměrné poškození456,800,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti53,200,000,000,00
Celkem
Bitev5
Vítězství00,00%
Porážky5100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev120,00%
Zničeno tanků | Ø20,40
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø10,20
Průměrné poškození456,80
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti53,20
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (69)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
IS-381319,9660063252,85%1761,84
T297953,5349256046,43%1227,42
T328824,8343051047,25%857,16
Hummel6861,6635842349,41%1464,64
IS7913,6849135054,86%1360,78
M10391352,7366032545,23%1283,24
T-1091528,6077228853,13%1608,05
T-50583,1524324755,87%158,18
MT-256114,4630622448,66%140,93
Type 5 Chi-Ri7858,7466421450,00%1414,69
STA-18833,5259518639,78%930,65
Grille5545,2324618145,30%1295,74
M66665,3037617253,49%1060,83
KV-137401,8634616246,30%466,52
T1 Heavy5411,9029014450,00%799,02
AMX 12 t6274,0449513649,26%561,58
Type 3 Chi-Nu5309,683689752,58%786,14
AMX 13 757328,345559549,47%527,22
AT 86591,205489450,00%1006,61
M5A1 Stuart4115,573749256,52%284,82
StuG III Ausf. G5364,252848950,56%742,36
Sturmpanzer II4255,411708850,00%806,51
Type 4 Chi-To6543,215798755,17%1038,53
Type T-345365,674587948,10%936,00
M3 Lee4155,821647841,03%318,51
IS-7101885,177907650,00%1679,97
AMX ELC bis586,093807644,74%67,28
Jagdpanzer IV6445,464227244,44%608,98
Pz.Sfl. IVc5472,034237251,39%1027,31
T404507,585126553,85%1593,81
T-463138,721866149,18%470,94
G.W. Panther7799,694935944,07%981,72
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4323,782355843,10%736,24
Type 5 Ke-Ho4254,442855752,63%774,20
Type 2597 Chi-Ha3178,042075651,79%561,77
Renault UE 573152,291655549,09%344,66
Covenanter5159,763625152,94%413,80
M10 Wolverine5545,794784346,51%1215,80
AT 25452,285394358,14%1123,34
T1E6 2130,601774250,00%520,70
Somua SAu 404272,033224035,00%559,47
M18 Hellcat6484,544613540,00%661,33
T1 Cunningham1136,192383138,71%660,07
M2 Medium Tank346,811373151,61%101,75
Alecto4255,873943053,33%663,60
Universal Carrier 2-pdr2144,661772958,62%589,50
Marder 38T4422,154372661,54%1154,18
AMX 40458,922442536,00%0,00
Cruiser Mk. III3115,001932454,17%442,93
Sturmpanzer I Bison3222,581532445,83%742,91
Crusader698,603142045,00%63,80
T-26298,101202055,00%382,86
Marder II3198,161591931,58%440,87
Type 98 Ke-Ni3249,722481855,56%1106,40
Cruiser Mk. IV4117,001881741,18%114,67
Type 586510,005291656,25%845,60
MS-1169,431271457,14%252,64
Renault FT AC2110,921171330,77%192,91
Valentine AT4246,38406862,50%729,23
Pz.Kpfw. II224,7152714,29%0,00
T2 Medium Tank254,202285100,00%271,67
Vickers Medium Mk. I198,6094520,00%296,98
Leichttraktor1137,20212540,00%470,51
Type 95 Ha-Go2387,33289333,33%2268,80
Renault Otsu177,50133250,00%166,04
Light Mk. VIC 279,001812100,00%420,39
T7 Combat Car 234,00159250,00%111,42
T26E4 SuperPershing 8985,0019810,00%828,75
Pz.Kpfw. T 15 3117,002291100,00%481,98

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Záložník
Přijat: 17.02.2014
Pozice: Záložník
Přijat: 16.02.2014
Opustil klan: 24.12.2024