Seba_maciej

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 12.09.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3727803375
Průměrný tier7,860,008,528,49
Vítězství1913551,33%00,00%1648,48%4256,00%
Porážky1759647,20%00,00%1648,48%3141,33%
Remízy5471,47%00,00%13,03%22,67%
Přežito bitev1160831,14%00,00%1236,36%2938,67%
Zničeno tanků | Ø342570,9200,00300,91801,07
Poměr zabití / smrtí1,330,001,431,74
Detekováno tanků | Ø394641,0600,00310,94720,96
Průměrné poškození1.203,930,001.863,611.874,87
Obsazování báze | Ø480141,2900,00611,85801,07
Obrana báze | Ø235300,6300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti615,300,00875,88887,45
WN71167,450,001201,241396,86
WN81461,730,001792,621891,06
Celkem
Bitev37278
Průměrný tier7,86
Vítězství1913551,33%
Porážky1759647,20%
Remízy5471,47%
Přežito bitev1160831,14%
Zničeno tanků | Ø342570,92
Poměr zabití / smrtí1,33
Detekováno tanků | Ø394641,06
Průměrné poškození1.203,93
Obsazování báze | Ø480141,29
Obrana báze | Ø235300,63
Průměrné zkušenosti615,30
WN71167,45
WN81461,73
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev33
Průměrný tier8,52
Vítězství1648,48%
Porážky1648,48%
Remízy13,03%
Přežito bitev1236,36%
Zničeno tanků | Ø300,91
Poměr zabití / smrtí1,43
Detekováno tanků | Ø310,94
Průměrné poškození1.863,61
Obsazování báze | Ø611,85
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti875,88
WN71201,24
WN81792,62
Posledních 30 dní
Bitev75
Průměrný tier8,49
Vítězství4256,00%
Porážky3141,33%
Remízy22,67%
Přežito bitev2938,67%
Zničeno tanků | Ø801,07
Poměr zabití / smrtí1,74
Detekováno tanků | Ø720,96
Průměrné poškození1.874,87
Obsazování báze | Ø801,07
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti887,45
WN71396,86
WN81891,06
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev127000
Vítězství6954,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky5543,31%00,00%00,00%00,00%
Remízy32,36%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3829,92%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø750,5900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,840,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1220,9600,0000,0000,00
Průměrné poškození1.275,150,000,000,00
Obsazování báze | Ø1981,5600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø820,6500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti689,540,000,000,00
Celkem
Bitev127
Vítězství6954,33%
Porážky5543,31%
Remízy32,36%
Přežito bitev3829,92%
Zničeno tanků | Ø750,59
Poměr zabití / smrtí0,84
Detekováno tanků | Ø1220,96
Průměrné poškození1.275,15
Obsazování báze | Ø1981,56
Obrana báze | Ø820,65
Průměrné zkušenosti689,54
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev51000
Vítězství2854,90%00,00%00,00%00,00%
Porážky2141,18%00,00%00,00%00,00%
Remízy23,92%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2243,14%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø380,7500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,310,000,000,00
Detekováno tanků | Ø320,6300,0000,0000,00
Průměrné poškození1.028,100,000,000,00
Obsazování báze | Ø130,2500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø200,3900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti614,100,000,000,00
Celkem
Bitev51
Vítězství2854,90%
Porážky2141,18%
Remízy23,92%
Přežito bitev2243,14%
Zničeno tanků | Ø380,75
Poměr zabití / smrtí1,31
Detekováno tanků | Ø320,63
Průměrné poškození1.028,10
Obsazování báze | Ø130,25
Obrana báze | Ø200,39
Průměrné zkušenosti614,10
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev36000
Vítězství2363,89%00,00%00,00%00,00%
Porážky1130,56%00,00%00,00%00,00%
Remízy25,56%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1644,44%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø230,6400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,150,000,000,00
Detekováno tanků | Ø160,4400,0000,0000,00
Průměrné poškození569,500,000,000,00
Obsazování báze | Ø782,1700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti569,690,000,000,00
Celkem
Bitev36
Vítězství2363,89%
Porážky1130,56%
Remízy25,56%
Přežito bitev1644,44%
Zničeno tanků | Ø230,64
Poměr zabití / smrtí1,15
Detekováno tanků | Ø160,44
Průměrné poškození569,50
Obsazování báze | Ø782,17
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti569,69
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev123000
Vítězství5040,65%00,00%00,00%00,00%
Porážky7157,72%00,00%00,00%00,00%
Remízy21,63%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3830,89%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø720,5900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,850,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1341,0900,0000,0000,00
Průměrné poškození864,020,000,000,00
Obsazování báze | Ø770,6300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø280,2300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti400,740,000,000,00
Celkem
Bitev123
Vítězství5040,65%
Porážky7157,72%
Remízy21,63%
Přežito bitev3830,89%
Zničeno tanků | Ø720,59
Poměr zabití / smrtí0,85
Detekováno tanků | Ø1341,09
Průměrné poškození864,02
Obsazování báze | Ø770,63
Obrana báze | Ø280,23
Průměrné zkušenosti400,74
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev594000
Vítězství34457,91%00,00%00,00%00,00%
Porážky23940,24%00,00%00,00%00,00%
Remízy111,85%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev27045,45%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø4980,8400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,540,000,000,00
Detekováno tanků | Ø6381,0700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.240,160,000,000,00
Obsazování báze | Ø21603,6400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø17602,9600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti563,680,000,000,00
Celkem
Bitev594
Vítězství34457,91%
Porážky23940,24%
Remízy111,85%
Přežito bitev27045,45%
Zničeno tanků | Ø4980,84
Poměr zabití / smrtí1,54
Detekováno tanků | Ø6381,07
Průměrné poškození1.240,16
Obsazování báze | Ø21603,64
Obrana báze | Ø17602,96
Průměrné zkušenosti563,68
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev5500017
Vítězství31958,00%00,00%00,00%952,94%
Porážky22941,64%00,00%00,00%847,06%
Remízy20,36%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev22841,45%00,00%00,00%635,29%
Zničeno tanků | Ø3360,6100,0000,00120,71
Poměr zabití / smrtí1,040,000,001,09
Detekováno tanků | Ø4710,8600,0000,00110,65
Průměrné poškození1.125,660,000,001.772,47
Obsazování báze | Ø8291,5100,0000,00452,65
Obrana báze | Ø7031,2800,0000,00643,76
Průměrné zkušenosti712,220,000,00899,41
Celkem
Bitev550
Vítězství31958,00%
Porážky22941,64%
Remízy20,36%
Přežito bitev22841,45%
Zničeno tanků | Ø3360,61
Poměr zabití / smrtí1,04
Detekováno tanků | Ø4710,86
Průměrné poškození1.125,66
Obsazování báze | Ø8291,51
Obrana báze | Ø7031,28
Průměrné zkušenosti712,22
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev17
Vítězství952,94%
Porážky847,06%
Remízy00,00%
Přežito bitev635,29%
Zničeno tanků | Ø120,71
Poměr zabití / smrtí1,09
Detekováno tanků | Ø110,65
Průměrné poškození1.772,47
Obsazování báze | Ø452,65
Obrana báze | Ø643,76
Průměrné zkušenosti899,41

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev168000
Vítězství9455,95%00,00%00,00%00,00%
Porážky7242,86%00,00%00,00%00,00%
Remízy21,19%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev6739,88%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø880,5200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,870,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1550,9200,0000,0000,00
Průměrné poškození1.193,050,000,000,00
Obsazování báze | Ø1971,1700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø600,3600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti607,960,000,000,00
Celkem
Bitev168
Vítězství9455,95%
Porážky7242,86%
Remízy21,19%
Přežito bitev6739,88%
Zničeno tanků | Ø880,52
Poměr zabití / smrtí0,87
Detekováno tanků | Ø1550,92
Průměrné poškození1.193,05
Obsazování báze | Ø1971,17
Obrana báze | Ø600,36
Průměrné zkušenosti607,96
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (212)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
E 7591876,49754630754,73%2068,20
Tiger I71100,24640394153,79%1691,13
VK 36.01 (H)6820,07553389155,15%1685,39
112 81088,96706147551,39%1308,99
E 5091389,86631119252,01%1465,01
E 100101740,67614115647,92%1398,57
E 50 Ausf. M101583,46605106347,51%1259,75
Bat.-Châtillon 25 t101574,85623105446,11%1347,80
VK 75.01 (K) 81237,5573872950,07%1450,37
IS-7101717,4268971846,94%1390,66
E 25 7794,3656563049,37%1034,90
IS-381347,8966562052,42%1731,20
E 75 TS 81474,4680851253,52%1830,66
Tiger II8915,1646949341,99%951,04
AMX 13 909678,9357745549,67%944,06
Leopard 1101715,7663544948,11%1268,22
KV-856808,9356440352,85%1623,19
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5359,5126737245,97%823,05
Panther7732,7443135251,99%1186,07
Bat.-Châtillon Bourrasque 81190,5869535149,57%1316,14
Object 430U101521,6360232648,16%1093,53
AMX 13 757422,6253330354,46%794,09
T54E191542,7272529749,83%1612,00
T-549945,4257628949,83%905,72
G.W. Panther7990,4946228945,33%1354,04
T-448888,0563127857,91%1340,94
IS71066,5664726156,32%1671,53
T6981162,6375426054,23%1625,49
Bat.-Châtillon 25 t AP91088,8161724748,58%1019,47
VK 30.02 (D)7757,1949224550,61%1313,15
Škoda T 56 81282,4669523648,31%1062,63
Panther II8991,2859522553,33%1437,70
Tiger (P)7825,4254421949,32%1040,14
VK 45.02 (P) Ausf. A8913,0456119153,93%1031,58
T71 DA7525,6058518753,48%1014,48
T57 Heavy101710,3056218040,00%1152,48
T26E4 SuperPershing 8733,0357017247,09%787,52
Valentine II 4289,6142916848,21%1031,54
LT-432 8667,6859916549,70%1058,28
G.W. Tiger (P)8820,4350816247,53%863,22
Leopard 120 Verbessert111691,7562215941,51%1068,06
AMX 12 t6362,5143515549,68%883,24
Pz.Kpfw. 35 (t)272,3313515345,75%164,77
Pz.Kpfw. 38 (t)371,8212614944,30%35,33
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.466,2518114746,26%58,29
BZ-176 81370,6084714455,56%1349,75
Object 140101188,1356714041,43%759,11
Hummel6944,9845913954,68%1549,52
SU-1527516,7340113850,72%584,52
VK 45.02 (P) Ausf. B91326,1055913345,86%1192,83
60TP Lewandowskiego101579,6162112648,41%961,57
AMX ELC bis5266,1134912448,39%811,39
IS-27561,3043711144,14%523,12
50TP Tyszkiewicza91616,1070910559,05%1580,86
Conqueror91667,6866210151,49%1517,79
KV-15487,6043610152,48%957,28
Char Futur 4 91594,8170210147,52%1352,59
Grille5568,862979645,83%1335,58
Object 780 101688,176489650,00%1131,54
Prototipo Standard B9875,655529543,16%570,74
WZ-111 model 1-49995,716279146,15%800,40
SU-1006557,284348853,41%963,28
T297894,065457950,63%1071,29
Centurion Mk. 7/191349,607127846,15%1237,77
T216278,053727748,05%623,86
WZ-111 model 5A101494,526137546,67%1012,80
Churchill I5315,933187338,36%406,51
VK 30.01 (P)6556,964167347,95%855,12
Sturmpanzer II4249,101877258,33%790,53
CS-538947,115807135,21%1049,29
T-437957,647567054,29%1784,89
ARL 446484,264136947,83%767,07
AMX 50 10081117,656716851,47%1213,33
Type 586433,754456845,59%665,07
T328623,865176645,45%479,00
Object 268 Version 4101524,946846657,58%1052,61
AMX M4 mle. 457650,234846555,38%782,87
FV215b (183) 101449,176416546,15%920,17
Object 43091442,247496349,21%1343,47
XM57 81471,377736350,79%1393,86
BDR G1 B5368,103906251,61%620,51
M75214,922325937,29%531,41
M46 Patton91361,126655937,29%1110,46
ELC EVEN 90 8611,077235961,02%1299,64
M4A1 Sherman5384,024355855,17%1000,08
M26 Pershing81341,127325749,12%1672,90
M4A3E2 Sherman Jumbo6533,024965747,37%1004,36
P.43 ter7595,884815637,50%694,56
53TP Markowskiego8971,965565133,33%867,29
VK 100.01 (P)81058,556304953,06%1160,80
Taschenratte112555,339544953,06%1522,44
SU-855244,352824858,33%477,59
Maus102109,589344860,42%1785,66
G.W. Tiger9941,775224831,25%590,16
P.43 bis6757,435244748,94%1416,33
T-284206,612704656,52%584,99
Centurion Mk. I81121,338034658,70%1626,39
SU-100M17859,075294551,11%1233,38
ISU-1528898,904704235,71%628,47
40TP Habicha6602,105214148,78%1101,46
1108551,664384143,90%409,77
P.44 Pantera8809,454374032,50%693,52
SU-1018882,455824045,00%808,11
Pz.Kpfw. 5581851,709014055,00%1871,14
T1 Cunningham1168,542883948,72%1067,38
DBV-152 101615,797033953,85%1018,94
T-34-856646,976433666,67%1326,86
Somua SAu 404288,192763663,89%827,30
A-205142,292193542,86%269,64
KV-26711,863803540,00%1146,97
45TP Habicha7716,686253458,82%895,92
Kampfpanzer 07 P(E) 101410,066623441,18%879,57
25TP KSUST II5410,064053351,52%867,83
SU-76M4205,002733240,63%384,46
AE Phase I 91352,975763234,38%895,51
SMV CC-64 Vipera 81387,716763151,61%1502,05
SU-85B4349,453022951,72%946,78
M446491,454332955,17%702,82
M3 Lee4337,504022864,29%1426,07
B14249,413862751,85%601,34
Super Conqueror101715,266212744,44%1132,95
Progetto M40 mod. 65101281,445982548,00%809,58
Churchill VII6610,885822548,00%919,66
Black Prince7752,005322441,67%780,36
Matilda470,231802259,09%178,31
AMX 50 12091033,673952119,05%694,54
Type 2597 Chi-Ha3228,353282050,00%789,69
Renault UE 573227,403152055,00%725,00
Cromwell6663,375341947,37%1142,44
Caernarvon81401,689901973,68%1957,23
M48A5 Patton101271,056331936,84%641,34
Vickers Medium Mk. III3118,111411827,78%213,14
T-50-2 6100,283011855,56%167,14
Bisonte C45 81360,005821816,67%1318,31
M5 Stuart4268,824331764,71%846,04
Leichttraktor127,50781662,50%192,29
CS-4471355,509521668,75%2638,37
M3 Stuart3263,504711471,43%1303,67
14TP4221,572791464,29%876,99
T-1091106,643981442,86%909,67
T110E5101599,548031353,85%1184,24
IS-M81251,588751266,67%1692,80
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5195,422921241,67%220,08
M2 Medium Tank3217,732801163,64%871,31
BZ-5871281,916701127,27%1527,95
D23131,102761080,00%510,67
T-60283,101611050,00%195,46
P26/404410,11348955,56%1123,62
T-46399,56265955,56%309,33
T92 HMC10933,78588933,33%567,37
Mäuschen91416,22808955,56%1321,92
Gabler’s Destroyer 5283,56368933,33%581,98
Crusader6272,13402850,00%684,20
Light Mk. VIC 2223,38372837,50%1159,05
Cobra 91588,00922875,00%1651,79
Vickers Medium Mk. II2148,43216757,14%706,66
Lago4201,71261728,57%356,07
M15/423191,43181714,29%331,03
7TP2110,86184728,57%151,66
M5A1 Stuart4100,14240742,86%96,59
AT-12175,29204728,57%518,89
Cruiser Mk. III3114,14182728,57%312,94
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2134,86476785,71%671,77
Renault FT176,83149633,33%207,35
Type 95 Ha-Go2313,00582666,67%1897,60
Type 98 Ke-Ni3343,50366633,33%1611,63
MS-1122,3395650,00%77,53
Char Mle. 75 9663,83440633,33%506,00
M24E2 Super Chaffee 6608,83713633,33%1889,02
LTP 3178,67304666,67%850,09
Vickers Medium Mk. I1128,00141540,00%528,88
D1258,40123560,00%175,04
10TP3187,80395580,00%814,37
T56 GMC3309,60172520,00%816,95
Waffenträger auf E 10010988,00350520,00%332,46
IS-6 B 81094,20905580,00%1361,71
Chi-Go 71629,2012075100,00%2768,11
M2 Light296,50217425,00%139,07
Sturmpanzer I Bison3243,50174450,00%765,31
Cruiser Mk. IV4161,75298475,00%552,47
Renault FT AC2155,75255450,00%477,28
T-703115,50299450,00%279,59
Bat.-Châtillon 12 t8118,75605475,00%261,00
Object 27710957,00624450,00%555,21
Valiant 5537,25502425,00%999,13
StuG IV 5175,25266425,00%145,01
4TP175,672103100,00%370,96
Hotchkiss H35296,00234366,67%402,67
Type 1 Chi-He4473,00300333,33%1571,69
VK 168.01 Mauerbrecher 8764,33459333,33%592,75
Super Hellcat 7805,33415333,33%793,21
Fiat 30001116,50291250,00%433,79
Ikv 65 Alt II6513,50632250,00%873,38
DS PZInż5375,00395250,00%712,50
Covenanter5174,50320250,00%438,33
T-116 3182,5013520,00%464,18
43 M. Toldi III 345,002952100,00%265,60
Renault Otsu151,0010061100,00%264,10
M14/412259,004671100,00%1058,04
Renault NC-311202,006971100,00%1105,79
P.435724,005261100,00%2825,45
Vickers Mk. E Type B2179,006971100,00%946,61
T2 Medium Tank2117,003431100,00%681,87
KV-372076,007741100,00%3116,09
Centurion Action X10373,0014610,00%0,00
Vz. 60S Dravec 101236,0047310,00%545,15
Versuchspanzer 5791396,0010231100,00%1004,56
Tiger 131 6950,007771100,00%1642,48
L-60 20,001271100,00%261,00
T1E6 255,007910,00%0,00
SU-100Y 60,0011010,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6137,003771100,00%261,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 12.09.2026
Pozice: Záložník
Přijat: 04.05.2026
Opustil klan: 17.08.2026
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 31.03.2026
Opustil klan: 03.05.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 14.10.2025
Opustil klan: 07.11.2025
Pozice: Vojín
Přijat: 26.05.2025
Opustil klan: 11.10.2025
Pozice: Záložník
Přijat: 31.03.2025
Opustil klan: 25.05.2025
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 03.11.2019
Opustil klan: 29.03.2025
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 03.11.2019
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 29.01.2014
Opustil klan: 28.02.2016
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 07.03.2016
Opustil klan: 01.05.2016
Pozice: Rekrut
Přijat: 04.05.2016
Opustil klan: 01.06.2016
Pozice: Záložník
Přijat: 19.09.2018
Opustil klan: 05.02.2019