SestaTenkovskaBrigada

clanlogo
Pozice: Velitel
Přijat: 17.11.2018

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3745000
Průměrný tier5,470,000,000,00
Vítězství185549,53%00,00%00,00%00,00%
Porážky185449,51%00,00%00,00%00,00%
Remízy360,96%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev83222,22%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø23480,6300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,810,000,000,00
Detekováno tanků | Ø33440,8900,0000,0000,00
Průměrné poškození456,210,000,000,00
Obsazování báze | Ø44111,1800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø14430,3900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti342,940,000,000,00
WN7772,530,000,000,00
WN8788,450,000,000,00
Celkem
Bitev3745
Průměrný tier5,47
Vítězství185549,53%
Porážky185449,51%
Remízy360,96%
Přežito bitev83222,22%
Zničeno tanků | Ø23480,63
Poměr zabití / smrtí0,81
Detekováno tanků | Ø33440,89
Průměrné poškození456,21
Obsazování báze | Ø44111,18
Obrana báze | Ø14430,39
Průměrné zkušenosti342,94
WN7772,53
WN8788,45
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev6000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky6100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,1700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,170,000,000,00
Detekováno tanků | Ø50,8300,0000,0000,00
Průměrné poškození461,500,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø30,5000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti82,670,000,000,00
Celkem
Bitev6
Vítězství00,00%
Porážky6100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø10,17
Poměr zabití / smrtí0,17
Detekováno tanků | Ø50,83
Průměrné poškození461,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø30,50
Průměrné zkušenosti82,67
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev28000
Vítězství725,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky2071,43%00,00%00,00%00,00%
Remízy13,57%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev27,14%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø50,1800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,190,000,000,00
Detekováno tanků | Ø270,9600,0000,0000,00
Průměrné poškození323,680,000,000,00
Obsazování báze | Ø240,8600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti251,210,000,000,00
Celkem
Bitev28
Vítězství725,00%
Porážky2071,43%
Remízy13,57%
Přežito bitev27,14%
Zničeno tanků | Ø50,18
Poměr zabití / smrtí0,19
Detekováno tanků | Ø270,96
Průměrné poškození323,68
Obsazování báze | Ø240,86
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti251,21
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev64000
Vítězství2742,19%00,00%00,00%00,00%
Porážky3554,69%00,00%00,00%00,00%
Remízy23,13%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1726,56%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø260,4100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,550,000,000,00
Detekováno tanků | Ø590,9200,0000,0000,00
Průměrné poškození419,840,000,000,00
Obsazování báze | Ø1201,8800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø300,4700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti260,080,000,000,00
Celkem
Bitev64
Vítězství2742,19%
Porážky3554,69%
Remízy23,13%
Přežito bitev1726,56%
Zničeno tanků | Ø260,41
Poměr zabití / smrtí0,55
Detekováno tanků | Ø590,92
Průměrné poškození419,84
Obsazování báze | Ø1201,88
Obrana báze | Ø300,47
Průměrné zkušenosti260,08
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (91)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T297863,1047419652,55%1009,51
T328789,9847018550,81%748,55
59-166289,5436718547,03%644,01
Black Prince7637,1341116852,38%748,54
Type 64 6294,9033013347,37%528,98
M127847,9946213351,88%1167,63
Škoda T 256509,5435112544,00%841,35
Churchill I5367,6028112442,74%581,80
Churchill VII6498,0738812148,76%746,87
M446633,1931911445,61%1047,87
M66466,5732011247,32%568,54
Bishop5488,482749951,52%1046,00
Ikv 65 Alt II6535,073329245,65%805,71
AMX 105 AM mle. 474287,242439053,33%1009,62
T1 Heavy5460,903488854,55%943,58
M415492,573108452,38%773,77
FV3046494,832907858,97%828,67
M40/M438919,264907639,47%770,02
Type T-345326,213477554,67%887,17
Škoda T 245288,782577343,84%600,33
Light Mk. VIC 2108,091877042,86%399,69
Excelsior 5405,884006869,12%876,80
Matilda4367,893426349,21%1059,40
WZ-1317361,605416259,68%675,14
T-127 3195,282726051,67%622,96
Ikv 90 Typ B7738,174235850,00%919,47
Ikv 1035320,293415848,28%639,98
Somua SAu 404368,022565339,62%920,33
M374399,352885253,85%1496,16
WZ-1328317,884325040,00%260,12
Sav m/434224,922664948,98%484,91
Konštrukta T-34/1007548,904934854,17%777,67
M5A1 Stuart4162,442894348,84%402,47
ST vz. 394228,352764367,44%784,62
M3 Lee4318,632314045,00%1041,61
Birch Gun4228,181973948,72%706,63
UDES 038897,574213748,65%747,77
Caernarvon8449,864513534,29%194,92
S35 CA5572,523573360,61%1286,88
Sexton II3184,691992650,00%738,88
Type 5 Ke-Ho4239,202432540,00%630,76
Type 2597 Chi-Ha3201,923022454,17%716,44
43 M. Toldi III 377,481802157,14%314,80
Lorraine 39L AM3209,652012055,00%684,97
Renault UE 573187,002121942,11%427,76
M7 Priest3221,561681844,44%449,74
M2 Medium Tank390,591481735,29%82,28
T56 GMC3187,531951741,18%458,32
Renault FT AC291,191711631,25%109,84
LT vz. 383136,601751546,67%385,61
ARL V396158,542161338,46%10,62
Vickers Medium Mk. II299,922021258,33%405,38
TVP VTU Koncept8423,003531145,45%345,54
Renault Otsu1194,914091163,64%1039,68
Vickers Medium Mk. I1146,502861060,00%831,30
Vickers Mk. E Type B2171,102031030,00%575,09
Type 98 Ke-Ni3155,33223966,67%619,44
Leichttraktor1156,50222850,00%707,15
Ikv 723185,43231757,14%491,38
Type 95 Ha-Go2155,43175728,57%513,53
T-45 284,29106728,57%134,02
Pz.Kpfw. II Ausf. D 283,71247771,43%384,86
7TP2130,33136650,00%303,11
T-50-2 6173,50278650,00%278,19
T-29 3174,67230666,67%612,15
T1 Cunningham1117,83217616,67%510,41
T3 HMC2243,83436650,00%1228,75
Loyd Gun Carriage2103,83122633,33%455,14
AMX 13 105 AM mle. 505276,00274683,33%549,45
Renault FT 75 BS2149,83177650,00%796,90
M15/42368,67107650,00%77,53
Hotchkiss H352134,80195520,00%386,51
Vickers Medium Mk. III3134,60215560,00%447,74
Somua S35361,802905100,00%261,55
L6/402124,60155520,00%192,82
Pvlvv fm/422101,75124425,00%151,63
M10 Wolverine5474,00481475,00%1251,79
T2 Medium Tank2142,67341366,67%777,21
Kolohousenka149,006920,00%3,10
Pz.Sfl. IC 4333,00269250,00%949,46
TKS z n.k.m. 20 mm 20,00112250,00%114,92
Renault NC-311173,00241250,00%850,94
T1 HMC20,0051250,00%106,25
KV-1SA 5213,005661100,00%388,77
Rheinmetall Skorpion G 8155,0028410,00%0,00
M24E2 Super Chaffee 6345,004421100,00%847,66
L-60 2150,005401100,00%885,65
FV215b 10416,0019010,00%11,13
Fiat 30001290,0025810,00%1877,76
Strv fm/211284,004581100,00%1565,64
4TP1270,003071100,00%1335,14

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Velitel
Přijat: 17.11.2018
Pozice: Velitel
Přijat: 17.11.2018
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 19.10.2015
Opustil klan: 23.01.2016
Pozice: Rekrut
Přijat: 26.05.2018
Opustil klan: 16.11.2018
Pozice: Rekrut
Přijat: 06.08.2016
Opustil klan: 19.09.2016
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 25.01.2016
Opustil klan: 02.08.2016
Pozice: Rekrut
Přijat: 09.10.2016
Opustil klan: 10.02.2017
Pozice: Vojín
Přijat: 02.03.2017
Opustil klan: 09.05.2017
Pozice: Rekrut
Přijat: 14.12.2017
Opustil klan: 06.01.2018
Pozice: Rekrut
Přijat: 13.05.2017
Opustil klan: 14.06.2017
Pozice: Rekrut
Přijat: 21.06.2017
Opustil klan: 19.11.2017
Pozice: Rekrut
Přijat: 23.11.2017
Opustil klan: 02.12.2017