Shadow283

clanlogo
Pozice: Velitel
Přijat: 30.06.2015

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev8012000
Průměrný tier6,770,000,000,00
Vítězství430253,69%00,00%00,00%00,00%
Porážky356044,43%00,00%00,00%00,00%
Remízy1501,87%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev238329,74%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø89081,1100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,580,000,000,00
Detekováno tanků | Ø82401,0300,0000,0000,00
Průměrné poškození1.079,430,000,000,00
Obsazování báze | Ø108031,3500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø63780,8000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti639,700,000,000,00
WN71367,770,000,000,00
WN81738,880,000,000,00
Celkem
Bitev8012
Průměrný tier6,77
Vítězství430253,69%
Porážky356044,43%
Remízy1501,87%
Přežito bitev238329,74%
Zničeno tanků | Ø89081,11
Poměr zabití / smrtí1,58
Detekováno tanků | Ø82401,03
Průměrné poškození1.079,43
Obsazování báze | Ø108031,35
Obrana báze | Ø63780,80
Průměrné zkušenosti639,70
WN71367,77
WN81738,88
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev5000
Vítězství240,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky360,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø20,4000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,400,000,000,00
Detekováno tanků | Ø153,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.296,400,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø20,4000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti631,200,000,000,00
Celkem
Bitev5
Vítězství240,00%
Porážky360,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø20,40
Poměr zabití / smrtí0,40
Detekováno tanků | Ø153,00
Průměrné poškození1.296,40
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø20,40
Průměrné zkušenosti631,20
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev6000
Vítězství233,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky350,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy116,67%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev233,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø40,6700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø20,3300,0000,0000,00
Průměrné poškození1.050,670,000,000,00
Obsazování báze | Ø284,6700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti448,670,000,000,00
Celkem
Bitev6
Vítězství233,33%
Porážky350,00%
Remízy116,67%
Přežito bitev233,33%
Zničeno tanků | Ø40,67
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø20,33
Průměrné poškození1.050,67
Obsazování báze | Ø284,67
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti448,67
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev9000
Vítězství222,22%00,00%00,00%00,00%
Porážky666,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy111,11%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev111,11%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø40,4400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø101,1100,0000,0000,00
Průměrné poškození672,440,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti332,330,000,000,00
Celkem
Bitev9
Vítězství222,22%
Porážky666,67%
Remízy111,11%
Přežito bitev111,11%
Zničeno tanků | Ø40,44
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø101,11
Průměrné poškození672,44
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti332,33
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev350000
Vítězství17750,57%00,00%00,00%00,00%
Porážky16547,14%00,00%00,00%00,00%
Remízy82,29%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev8424,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø3090,8800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,160,000,000,00
Detekováno tanků | Ø4111,1700,0000,0000,00
Průměrné poškození859,720,000,000,00
Obsazování báze | Ø1100,3100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1320,3800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti597,040,000,000,00
Celkem
Bitev350
Vítězství17750,57%
Porážky16547,14%
Remízy82,29%
Přežito bitev8424,00%
Zničeno tanků | Ø3090,88
Poměr zabití / smrtí1,16
Detekováno tanků | Ø4111,17
Průměrné poškození859,72
Obsazování báze | Ø1100,31
Obrana báze | Ø1320,38
Průměrné zkušenosti597,04
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev529000
Vítězství28153,12%00,00%00,00%00,00%
Porážky22843,10%00,00%00,00%00,00%
Remízy203,78%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev19336,48%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø3230,6100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,960,000,000,00
Detekováno tanků | Ø5791,0900,0000,0000,00
Průměrné poškození1.092,450,000,000,00
Obsazování báze | Ø15162,8700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø15792,9800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti692,640,000,000,00
Celkem
Bitev529
Vítězství28153,12%
Porážky22843,10%
Remízy203,78%
Přežito bitev19336,48%
Zničeno tanků | Ø3230,61
Poměr zabití / smrtí0,96
Detekováno tanků | Ø5791,09
Průměrné poškození1.092,45
Obsazování báze | Ø15162,87
Obrana báze | Ø15792,98
Průměrné zkušenosti692,64
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev114000
Vítězství4438,60%00,00%00,00%00,00%
Porážky6859,65%00,00%00,00%00,00%
Remízy21,75%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3127,19%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø870,7600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,050,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1281,1200,0000,0000,00
Průměrné poškození1.009,080,000,000,00
Obsazování báze | Ø440,3900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1141,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti535,210,000,000,00
Celkem
Bitev114
Vítězství4438,60%
Porážky6859,65%
Remízy21,75%
Přežito bitev3127,19%
Zničeno tanků | Ø870,76
Poměr zabití / smrtí1,05
Detekováno tanků | Ø1281,12
Průměrné poškození1.009,08
Obsazování báze | Ø440,39
Obrana báze | Ø1141,00
Průměrné zkušenosti535,21
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (109)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Type 59 81194,2280761256,21%1846,76
Tiger II81486,3071739850,25%2055,76
IS-381355,0774438253,14%1793,60
T34 81333,1973131053,23%1785,08
E 7591878,0573728347,35%2147,26
Ferdinand81672,6668926155,56%2201,93
E 100102299,7771326146,36%2193,38
KV-15834,2869525364,43%2396,61
KV-856796,6860024553,88%1514,73
T1 Heavy5824,0774421566,51%2247,68
VK 36.01 (H)6851,3665919955,28%1742,80
T-1506928,4366019153,40%1853,33
AMX 50 10081289,9971216049,38%1568,73
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5567,4053815653,21%1767,36
Tiger I71150,4572515255,92%1735,86
VK 45.02 (P) Ausf. B91746,1373014345,45%1753,85
Jagdtiger91833,3067014352,45%1745,23
Jagdpanzer E 100101881,3761312742,52%1444,64
S-5171440,7059512551,20%2028,84
T3 HMC2292,8842212165,29%1646,79
T2971102,2773512055,83%1584,18
Jagdpanther71175,9267310566,67%2137,66
SU-15271103,8759210446,15%1468,24
AMX 13 757508,365429548,42%951,38
Jagdpanzer IV6631,915129452,13%1286,97
Sturer Emil7858,515499246,74%1247,16
Hummel61228,185749052,22%2370,07
IS71234,287338951,69%2088,22
ARL 446857,196178950,56%1605,80
SU-855598,104768758,62%1680,18
AMX 13 909764,066448250,00%1087,64
VK 28.016306,514468033,75%632,94
StuG III Ausf. G5716,275437958,23%2364,21
Tiger (P)71141,636797546,67%1534,85
SU-1006768,865217451,35%1431,68
KV-371216,957487456,76%1912,39
Pz.Kpfw. III Ausf. J4241,673887250,00%617,52
VK 30.01 (P)6653,415417054,29%1170,80
IS-7101526,197206854,41%1154,19
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4562,064906254,84%1982,15
Grille51156,815996264,52%3148,81
VK 45.02 (P) Ausf. A81390,407856259,68%1884,58
A-20579,223635541,82%33,89
T-34-856675,505895257,69%1372,96
AMX M4 mle. 457897,776665261,54%1339,70
VK 30.02 (M)6710,186485056,00%1618,51
Churchill I5641,746444776,60%1601,24
Maus101518,836444645,65%1084,45
Pz.Kpfw. III Ausf. E3184,492554537,78%357,15
T675529,274424456,82%1331,71
KV-48939,455854438,64%945,42
Nashorn6908,165774445,45%1781,48
Object 252U Defender 81086,307274454,55%1038,71
M661064,497564365,12%2156,01
T-284440,654754351,16%1552,82
Pz.Kpfw. V/IV 5519,884614334,88%571,19
Type T-345614,815994273,81%2207,71
VK 16.02 Leopard5245,555474269,05%889,61
SU-85B4395,944133450,00%1052,40
M8A14474,855563464,71%1588,13
G.W. Panther71087,945973259,38%1433,34
M3 Lee4268,033613170,97%1006,07
Alecto4370,434013050,00%991,79
T-345329,414902965,52%939,16
M75488,315132955,17%1854,43
Wespe3617,244212962,07%3201,76
T-1091112,076202944,83%870,36
BDR G1 B5602,365342846,43%1209,82
T-463228,003622462,50%1075,62
T2 Medium Tank2243,233952259,09%1695,96
Marder II3237,093632263,64%841,86
BT-22232,863842161,90%1319,19
Lorraine 39L AM3691,764972166,67%3268,63
BT-7495,651982045,00%136,19
SU-76M4380,283991850,00%1268,63
AMX 13 105 AM mle. 505679,063961752,94%1557,60
AMX 12 t6335,594421747,06%751,80
Valentine AT4471,005531758,82%1888,96
Leichttraktor1187,933601553,33%1010,57
M18 Hellcat6374,873461526,67%347,16
Rhm.-Borsig Waffenträger81182,405961540,00%1050,05
T1 Cunningham1218,083001225,00%1373,95
MS-11155,172941250,00%740,22
AMX 383172,333231266,67%721,90
AMX 404151,183041136,36%380,88
T-262122,642141154,55%480,83
M2 Medium Tank3194,823371154,55%729,29
T-437533,915591154,55%693,51
VK 100.01 (P)8836,105291030,00%693,31
AT-12253,44377977,78%1240,55
Cruiser Mk. III3142,00303862,50%678,15
Vickers Medium Mk. III3168,86318771,43%673,37
Pz.Kpfw. II2116,33302683,33%526,34
M5 Stuart4210,67303633,33%420,17
Matilda4374,75457475,00%1009,73
B14425,006814100,00%1487,98
Hotchkiss H352176,00375475,00%961,20
Type 91 Heavy3100,00236475,00%330,10
T56 GMC3277,25293425,00%836,03
Type 62 7289,006593100,00%560,41
Panzerjäger I2392,335523100,00%2231,11
Vickers Medium Mk. II2113,008220,00%288,15
VK 30.01 (H)551,5011620,00%0,00
IS-2-II8535,00480250,00%400,08
T-127 3310,0023020,00%1220,34
T1E6 245,005420,00%0,00
ISU-15280,008810,00%0,00
AMX ELC bis5586,007171100,00%2351,13
Pz.Kpfw. II Ausf. D 255,001591100,00%261,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Velitel
Přijat: 30.06.2015
Pozice: Velitel
Přijat: 30.06.2015
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Velitel
Přijat: 20.08.2011
Opustil klan: 13.10.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 06.01.2015
Opustil klan: 28.06.2015
Pozice: Vojín
Přijat: 06.01.2015
Opustil klan: 28.06.2015