Slim2605

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 21.08.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1007100292
Průměrný tier7,250,000,008,26
Vítězství492748,92%00,00%00,00%14449,32%
Porážky499249,57%00,00%00,00%14348,97%
Remízy1521,51%00,00%00,00%51,71%
Přežito bitev307430,52%00,00%00,00%8629,45%
Zničeno tanků | Ø79030,7800,0000,002810,96
Poměr zabití / smrtí1,130,000,001,36
Detekováno tanků | Ø80230,8000,0000,002710,93
Průměrné poškození1.023,220,000,001.630,51
Obsazování báze | Ø104411,0400,0000,00380,13
Obrana báze | Ø38000,3800,0000,00100,03
Průměrné zkušenosti538,490,000,00837,37
WN7993,620,000,001193,50
WN81218,780,000,001614,28
Celkem
Bitev10071
Průměrný tier7,25
Vítězství492748,92%
Porážky499249,57%
Remízy1521,51%
Přežito bitev307430,52%
Zničeno tanků | Ø79030,78
Poměr zabití / smrtí1,13
Detekováno tanků | Ø80230,80
Průměrné poškození1.023,22
Obsazování báze | Ø104411,04
Obrana báze | Ø38000,38
Průměrné zkušenosti538,49
WN7993,62
WN81218,78
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev292
Průměrný tier8,26
Vítězství14449,32%
Porážky14348,97%
Remízy51,71%
Přežito bitev8629,45%
Zničeno tanků | Ø2810,96
Poměr zabití / smrtí1,36
Detekováno tanků | Ø2710,93
Průměrné poškození1.630,51
Obsazování báze | Ø380,13
Obrana báze | Ø100,03
Průměrné zkušenosti837,37
WN71193,50
WN81614,28
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3000
Vítězství3100,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev266,67%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,3300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození409,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti464,670,000,000,00
Celkem
Bitev3
Vítězství3100,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev266,67%
Zničeno tanků | Ø10,33
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození409,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti464,67
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev5000
Vítězství360,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky120,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy120,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev240,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø30,6000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø20,4000,0000,0000,00
Průměrné poškození576,600,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø163,2000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti434,200,000,000,00
Celkem
Bitev5
Vítězství360,00%
Porážky120,00%
Remízy120,00%
Přežito bitev240,00%
Zničeno tanků | Ø30,60
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø20,40
Průměrné poškození576,60
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø163,20
Průměrné zkušenosti434,20
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev17000
Vítězství741,18%00,00%00,00%00,00%
Porážky1058,82%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev741,18%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø90,5300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,900,000,000,00
Detekováno tanků | Ø80,4700,0000,0000,00
Průměrné poškození2.102,350,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1056,1800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti801,060,000,000,00
Celkem
Bitev17
Vítězství741,18%
Porážky1058,82%
Remízy00,00%
Přežito bitev741,18%
Zničeno tanků | Ø90,53
Poměr zabití / smrtí0,90
Detekováno tanků | Ø80,47
Průměrné poškození2.102,35
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø1056,18
Průměrné zkušenosti801,06
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev5000
Vítězství240,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky360,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev120,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,2000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,250,000,000,00
Detekováno tanků | Ø10,2000,0000,0000,00
Průměrné poškození2.356,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti697,800,000,000,00
Celkem
Bitev5
Vítězství240,00%
Porážky360,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev120,00%
Zničeno tanků | Ø10,20
Poměr zabití / smrtí0,25
Detekováno tanků | Ø10,20
Průměrné poškození2.356,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti697,80
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (128)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T26E4 SuperPershing 8923,9351870748,51%1152,93
T-1091243,5551662245,98%1143,47
IS-38944,0148052745,73%1048,19
KV-15438,4332350051,40%849,94
Rheinmetall Skorpion 81273,7368047447,47%1231,44
Strv S1 81369,7460434546,67%1362,27
KV-856440,7227631640,51%512,62
SU-122-44 7903,8946328852,43%1284,24
Hummel6683,9932528350,53%1053,11
Bat.-Châtillon Bourrasque 81691,4787027248,53%1957,74
Pz.Kpfw. III/IV5226,7229426046,54%451,98
T-1506487,8332824548,98%691,00
IS7594,8934423943,10%649,55
IS-7101697,7752923742,62%1322,47
Object 703 Version II 81498,4090420548,78%1630,75
KV-48981,2847420454,41%1159,24
SU-130PM 81502,0875915452,60%1565,93
Object 752 92180,61103114259,15%1989,91
Grille5505,9323514145,39%1119,41
Turtle Mk. I 81777,79106014165,25%2070,38
Škoda T 56 81806,1596112759,06%1946,94
G.W. Panther7670,5240111246,43%732,24
T376465,9242510659,43%1429,65
E 7591769,8183410449,04%1699,15
StuG III Ausf. G5240,9721410152,48%429,39
T110E5102053,658609650,00%1581,55
Pz.Kpfw. III Ausf. J473,852179562,11%198,92
M3 Lee4127,511599444,68%244,59
IS-4101027,164229340,86%537,73
Ferdinand81232,566989052,22%1261,88
T-28488,891518851,14%108,09
KV-37642,063688847,73%680,31
Conqueror92066,779078750,57%1965,12
Jagdtiger91835,798098254,88%1599,18
Jagdpanzer IV6606,043987749,35%1082,41
T9591567,667777751,95%1323,31
Tiger II81013,946637041,43%966,83
AE Phase I 91829,708337051,43%1638,45
ELC EVEN 90 8576,197036855,88%1052,55
Strv 103B102299,488476758,21%1659,65
M10391821,918906555,38%1785,79
FV229 Contender92134,599586454,69%1935,17
T1 Heavy5203,051796333,33%123,21
Wespe3215,761556346,03%648,86
Char Futur 4 91761,666926140,98%1424,24
M24 Chaffee5281,173515950,85%866,97
M2 Medium Tank357,33925736,84%0,00
TS-5 81469,858145438,89%1474,14
Concept 1B 92058,989545448,15%1605,95
Progetto M35 mod. 46 81348,887325050,00%1486,62
SFAC 105 81410,747625056,00%1394,57
T71 CMCD7600,835464852,08%1281,80
FV230 Canopener102061,028114841,67%1420,91
T2881113,787204654,35%1116,20
T2 Medium Tank2107,401574346,51%390,37
T25 AT7868,446304353,49%1118,18
Jagdpanther7938,626324252,38%1227,20
T3281492,678704252,38%1752,52
SU-85B4161,171764250,00%231,80
T3092080,159044060,00%1837,54
Type 4 Heavy92007,508963850,00%2023,53
Jagdpanzer E 100102007,347183551,43%1249,45
Jagdpanzer 38(t) Hetzer481,411333447,06%69,95
T1 Cunningham134,70743345,45%36,85
Pz.Kpfw. 5581774,1810183354,55%1555,84
XM57 81635,669103262,50%1554,99
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.437,531253030,00%0,00
T2971201,187992850,00%1486,14
ASTRON Rex 105 mm 81331,706972737,04%1104,86
M3 Stuart319,001362544,00%42,11
T110E3101395,887692560,00%977,39
E 100101849,747932356,52%1382,40
CS-52 LIS 81243,745932334,78%1125,17
Caernarvon81066,647562245,45%1011,10
T-46369,141482157,14%178,01
T-4371212,719042157,14%2182,31
M127793,675412142,86%842,38
M446486,384582147,62%627,64
T-34-8561138,207672045,00%2535,19
M5 Stuart4111,303342070,00%313,79
M36 Jackson6597,155312055,00%911,08
Type 5 Heavy102011,538781942,11%1354,82
T-4481148,425891926,32%1263,78
FV215b (183) 101656,955691926,32%885,13
Tiger I71637,7210211850,00%2183,70
A-20547,832261861,11%214,99
Super Conqueror101733,116821838,89%1077,79
MT-25674,332681850,00%120,67
T1 HMC2112,401501566,67%711,18
O-Ho82664,9312881471,43%4004,32
SU-855119,691671346,15%68,60
T-262115,381291330,77%355,10
T-345798,086101258,33%2324,59
M10 Wolverine5630,424881258,33%1431,48
BT-7458,302481050,00%105,98
Sturmpanzer I Bison3143,301321030,00%295,78
Pz.Kpfw. III Ausf. E330,301871070,00%261,00
Object 25791420,306861080,00%1436,82
Ram II 5347,203561050,00%791,66
VK 30.01 (H)5255,78405955,56%493,60
Object 261101121,78551933,33%639,37
L-60 217,4489944,44%53,50
Panzerjäger I279,00110837,50%46,60
O-Ni71799,381184862,50%3512,46
T404388,75312862,50%1082,19
FV224 Chopper71819,751133862,50%3049,34
T-34-3 8612,29482728,57%374,29
Pz.Kpfw. II243,17148633,33%2,07
AMX 40470,17135650,00%103,72
Leichttraktor183,83172633,33%147,33
SU-76M4136,33169650,00%205,94
Marder II3118,00123650,00%181,35
WZ-120-1G FT 81255,50642633,33%1083,18
Pz.Kpfw. 35 (t)2176,00123520,00%660,21
MS-115,4029520,00%0,00
VK 36.01 (H)60,00209333,33%0,00
Sav m/43468,001643100,00%261,00
Pz.Kpfw. 38 (t)390,67234366,67%296,81
Ikv 723219,50162250,00%480,82
LTP 357,50110250,00%97,63
Renault NC-31151,003110,00%6,73
KV-260,009210,00%0,00
T-62A10390,008410,00%8,81
AMX ELC bis50,0014110,00%0,00
T3E2 Medium Tank 30,002641100,00%261,00
T-127 326,002861100,00%265,60
T1E6 2118,003191100,00%613,54
Tetrarch 2366,005101100,00%2535,79

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 21.08.2026
Pozice: Záložník
Přijat: 06.07.2025
Opustil klan: 30.10.2025
Pozice: Záložník
Přijat: 08.06.2025
Opustil klan: 05.07.2025
Pozice: Záložník
Přijat: 20.04.2024
Opustil klan: 07.07.2024
Pozice: Záložník
Přijat: 15.11.2017
Opustil klan: 28.12.2018
Pozice: Rekrut
Přijat: 15.06.2016
Opustil klan: 29.06.2017
Pozice: Rekrut
Přijat: 07.06.2019
Opustil klan: 07.11.2019
Pozice: Vojín
Přijat: 27.06.2022
Opustil klan: 17.10.2022