Small0895

clanlogo
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 25.03.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev75943661356
Průměrný tier8,109,069,089,48
Vítězství363847,91%1336,11%2744,26%15443,26%
Porážky384250,59%2363,89%3252,46%19454,49%
Remízy1141,50%00,00%23,28%82,25%
Přežito bitev167422,04%25,56%1321,31%6518,26%
Zničeno tanků | Ø43010,57160,44350,571900,53
Poměr zabití / smrtí0,730,470,730,65
Detekováno tanků | Ø62680,83691,92711,162540,71
Průměrné poškození1.025,25811,83984,491.122,50
Obsazování báze | Ø12500,1600,0000,00840,24
Obrana báze | Ø20140,2700,0050,0880,02
Průměrné zkušenosti624,68581,50635,92644,04
WN7791,68548,16673,67590,56
WN8970,05706,90938,20793,87
Celkem
Bitev7594
Průměrný tier8,10
Vítězství363847,91%
Porážky384250,59%
Remízy1141,50%
Přežito bitev167422,04%
Zničeno tanků | Ø43010,57
Poměr zabití / smrtí0,73
Detekováno tanků | Ø62680,83
Průměrné poškození1.025,25
Obsazování báze | Ø12500,16
Obrana báze | Ø20140,27
Průměrné zkušenosti624,68
WN7791,68
WN8970,05
Posledních 24 hodin
Bitev36
Průměrný tier9,06
Vítězství1336,11%
Porážky2363,89%
Remízy00,00%
Přežito bitev25,56%
Zničeno tanků | Ø160,44
Poměr zabití / smrtí0,47
Detekováno tanků | Ø691,92
Průměrné poškození811,83
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti581,50
WN7548,16
WN8706,90
Posledních 7 dní
Bitev61
Průměrný tier9,08
Vítězství2744,26%
Porážky3252,46%
Remízy23,28%
Přežito bitev1321,31%
Zničeno tanků | Ø350,57
Poměr zabití / smrtí0,73
Detekováno tanků | Ø711,16
Průměrné poškození984,49
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø50,08
Průměrné zkušenosti635,92
WN7673,67
WN8938,20
Posledních 30 dní
Bitev356
Průměrný tier9,48
Vítězství15443,26%
Porážky19454,49%
Remízy82,25%
Přežito bitev6518,26%
Zničeno tanků | Ø1900,53
Poměr zabití / smrtí0,65
Detekováno tanků | Ø2540,71
Průměrné poškození1.122,50
Obsazování báze | Ø840,24
Obrana báze | Ø80,02
Průměrné zkušenosti644,04
WN7590,56
WN8793,87
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (132)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
IS-7101613,6980133850,59%1291,02
E 100101777,7372933142,90%1293,64
FV4005 Stage II101355,3459429342,32%796,29
FV215b (183) 101367,3860628646,50%870,45
IS-38882,4963021747,93%821,70
Toro 91273,9169820341,87%1027,56
AMX 50 Foch (155) 101360,5858218245,60%799,02
IS7700,8544817744,63%753,00
E 7591301,1373716645,78%1054,10
ST-I91252,3977815548,39%1090,35
G.W. E 100101185,5968714559,31%1033,70
Object 25791165,3276314551,72%976,31
50TP Tyszkiewicza91502,4179714151,77%1336,39
G.W. Panther7609,6451013553,33%639,91
G.W. Tiger91088,2164813449,25%925,94
Type 6891463,9869213343,61%1102,48
Tiger II8906,8769113053,08%941,30
T297846,5366212650,79%921,21
BZT-70 101613,4677912550,40%923,02
IS-4101792,7183011747,86%1261,16
VK 45.02 (P) Ausf. B91060,8273111650,86%865,97
Type 5781118,3174911550,43%1138,91
53TP Markowskiego81165,5871311042,73%1240,11
VK 45.02 (P) Ausf. A8680,515339932,32%459,49
G.W. Tiger (P)8661,405659648,96%633,97
Emil II91654,448509552,63%1441,84
Object 70591722,608069248,91%1511,46
Leo7925,026699149,45%1391,97
KV-15809,335529060,00%1889,89
VK 100.01 (P)81246,558228953,93%1375,11
VK 30.01 (H)5483,763328641,86%926,51
M40/M438875,206368453,57%866,97
Panhard AML Lynx 6x68244,085328448,81%241,15
Lorraine 155 mle. 507686,175978350,60%752,52
Tiger (P)7672,275508248,78%697,51
KV-48930,516808145,68%921,20
M53/M559891,776237945,57%678,97
Hotchkiss EBR7211,194487943,04%197,79
Type 4 Ju-To71008,636837545,33%1197,76
Emil I81154,757527347,95%1157,19
Controcarro 3 Minotauro101541,046917350,68%922,67
KV-37877,186737255,56%1068,11
Tiger I7660,374747146,48%695,05
Patton the Tank 9783,395376437,50%491,78
45TP Habicha7757,405856344,44%800,14
Panhard EBR 909244,476576256,45%228,46
Rambo 91289,397586251,61%1010,37
Type 3 Ju-Nu6744,926836155,74%1185,29
M66482,924165942,37%519,86
T-1506320,443345743,86%289,10
VK 36.01 (H)6542,704545347,17%733,08
M127768,255875345,28%789,41
IS-M81164,347235347,17%1287,02
Panhard AMD 178B6200,964235154,90%405,08
40TP Habicha6621,594214650,00%1016,79
Char Murat 9986,684864427,27%592,50
AMX 13 757495,905994259,52%998,41
Hummel6672,245273842,11%842,39
VK 30.01 (P)6506,744443860,53%818,12
KV-1S6901,004823850,00%1725,33
M446505,864733735,14%556,06
AMX 13 F3 AM6684,815903658,33%960,10
FV3046578,183413423,53%722,00
Strv 746704,945563348,48%1200,12
S35 CA5497,473673250,00%940,83
Type 1 Chi-He4326,072503046,67%885,19
AMX 13 105 AM mle. 505392,672933050,00%695,08
AMX 12 t6313,704353040,00%602,33
Tiger 131 6755,975703040,00%1062,02
UDES 03 Alt 3 91075,665742955,17%847,47
Pz.Kpfw. III Ausf. J4615,545492860,71%2168,37
Crusader 5.5-in. SP7720,687052864,29%1011,37
AMX ELC bis5249,395142871,43%911,90
Projet Louis 9615,797582867,86%763,41
Mitsu 1085395,884102665,38%716,26
StuG III Ausf. B4333,422662646,15%704,04
14TP4250,562222548,00%760,60
Bat.-Châtillon 12 t8439,585002441,67%509,26
T-284308,352852343,48%758,37
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5467,613902352,17%1146,47
Fantôme 91107,097012347,83%976,03
Grille5422,773942245,45%684,83
DZT-159 9917,187142254,55%702,14
AT 86856,676262138,10%1327,44
LHMTV8423,304972035,00%689,34
25TP KSUST II5242,793021947,37%363,15
AT 25356,724621866,67%844,44
M24 Chaffee5184,18210175,88%324,84
Matilda4246,752631631,25%405,32
Strv m/425716,565441650,00%1944,97
Coccodrillo 10839,316641650,00%406,85
Panhard EBR 10510274,155301338,46%337,52
M415541,584861266,67%910,10
FV226 Contradictious 8888,176811250,00%734,32
BT-74313,003091136,36%1084,51
M5 Stuart4168,732191136,36%295,15
Somua SAu 404346,733471163,64%975,01
FV4004 Conway9703,735761172,73%546,31
M3 Stuart3229,102681020,00%726,31
50TP prototyp 8822,705701040,00%600,66
Felice 9608,804291030,00%256,92
Valentine AT4389,202841040,00%877,11
M24E2 Super Chaffee 6281,205201060,00%743,75
112 81155,006411030,00%1072,72
Pz.Kpfw. III Ausf. E3231,22267944,44%581,66
Panzerwagen 39 3258,38288812,50%995,60
M5A1 Stuart4135,86143742,86%220,78
Bishop5245,43280742,86%296,10
LT vz. 35257,33104633,33%1,00
10TP3217,83246650,00%676,72
GSOR the TANK 91116,17747666,67%964,21
T26E5 8696,33480616,67%587,54
BT-53255,80382560,00%624,86
AMX M4 mle. 49 8754,40683580,00%792,47
Cruiser Mk. II2117,25135425,00%279,24
TBT 91319,00747450,00%904,83
Predatore 9720,00596333,33%281,18
Chaffee Camouflaged 5211,336073100,00%526,11
7TP2430,004642100,00%1927,25
AMX 404257,00321250,00%972,53
Windhund 8620,0018920,00%294,07
Kolohousenka1265,004101100,00%1674,62
4TP1998,009081100,00%8333,62
Renault NC-3110,005110,00%0,00
Cruiser Mk. I147,005010,00%0,00
Somua S353789,007381100,00%3254,42
Charioteer81232,0031810,00%1308,91
FCM 362188,002971100,00%863,42
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 613,003511100,00%261,00
Object 703 Version II 81940,0011701100,00%2614,94
CS-52 LIS 8288,0033510,00%14,08
TS-5 8388,006511100,00%338,47

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 25.03.2025
Pozice: Proviantní důstojník
Přijat: 03.11.2024
Opustil klan: 18.03.2025
Pozice: Proviantní důstojník
Přijat: 03.11.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 09.06.2024
Opustil klan: 25.08.2024
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 07.12.2023
Opustil klan: 25.03.2024