Snow0412

clanlogo
Pozice: Záložník
Přijat: 30.12.2023

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev6957023132
Průměrný tier8,430,008,487,00
Vítězství340648,96%00,00%730,43%6045,45%
Porážky345149,60%00,00%1669,57%7153,79%
Remízy1001,44%00,00%00,00%10,76%
Přežito bitev197628,40%00,00%313,04%2821,21%
Zničeno tanků | Ø50730,7300,00110,48900,68
Poměr zabití / smrtí1,020,000,550,87
Detekováno tanků | Ø59770,8600,00401,743042,30
Průměrné poškození1.418,670,001.189,61831,92
Obsazování báze | Ø38570,5500,0000,0070,05
Obrana báze | Ø17840,2600,0000,0010,01
Průměrné zkušenosti689,490,00578,48654,86
WN7997,870,00666,05975,13
WN81342,460,00870,731300,24
Celkem
Bitev6957
Průměrný tier8,43
Vítězství340648,96%
Porážky345149,60%
Remízy1001,44%
Přežito bitev197628,40%
Zničeno tanků | Ø50730,73
Poměr zabití / smrtí1,02
Detekováno tanků | Ø59770,86
Průměrné poškození1.418,67
Obsazování báze | Ø38570,55
Obrana báze | Ø17840,26
Průměrné zkušenosti689,49
WN7997,87
WN81342,46
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev23
Průměrný tier8,48
Vítězství730,43%
Porážky1669,57%
Remízy00,00%
Přežito bitev313,04%
Zničeno tanků | Ø110,48
Poměr zabití / smrtí0,55
Detekováno tanků | Ø401,74
Průměrné poškození1.189,61
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti578,48
WN7666,05
WN8870,73
Posledních 30 dní
Bitev132
Průměrný tier7,00
Vítězství6045,45%
Porážky7153,79%
Remízy10,76%
Přežito bitev2821,21%
Zničeno tanků | Ø900,68
Poměr zabití / smrtí0,87
Detekováno tanků | Ø3042,30
Průměrné poškození831,92
Obsazování báze | Ø70,05
Obrana báze | Ø10,01
Průměrné zkušenosti654,86
WN7975,13
WN81300,24
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (148)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Leopard 1101708,9067133547,46%1284,67
60TP Lewandowskiego102248,3377731048,71%1715,86
Turtle Mk. I 81602,0291323252,16%1737,19
Emil I8754,7745321447,20%638,06
Object 268 Version 4101473,3766021046,19%941,49
FV4005 Stage II101428,5960420551,22%999,12
ELC EVEN 90 8442,7869419048,95%733,95
Super Conqueror102391,9584918450,54%2142,77
AE Phase I 91474,6779417451,72%1299,74
Leopard Prototyp A91309,5660715040,00%955,60
SU-1018822,5053214742,86%681,56
Char Futur 4 91543,3773913154,96%1383,30
T26E5 Patriot 81058,8380811154,05%1264,06
Grille 15101674,3259910645,28%1061,36
SU-1006421,9731210445,19%502,09
Object 26391106,8268110352,43%857,58
50TP Tyszkiewicza91663,778199752,58%1538,77
Object 277102410,418118850,00%2200,47
Strv 103B102091,786988745,98%1392,69
SDP 58 Kilana81660,138408752,87%1922,59
Indien-Panzer8759,385988648,84%824,13
Rhm.-Borsig Waffenträger81334,206178543,53%1324,44
SU-100M17803,965498451,19%975,38
IS-381189,167898353,01%1197,04
FV230 Canopener102315,329408156,79%1831,46
53TP Markowskiego81049,096727545,33%1026,34
Jagdpanzer E 100102125,627777360,27%1495,53
121B 101868,217266847,06%1571,89
Leo7344,893646639,39%240,96
VK 30.02 (D)7766,416346650,00%1104,72
ARL 446534,624636541,54%665,05
Bat.-Châtillon Bourrasque 81389,827216250,00%1604,08
TNH 105/100081304,707826152,46%1492,57
Strv 103-091786,316996142,62%1322,86
T110E5102195,497356149,18%1635,07
SMV CC-6781370,077836055,00%1529,93
M10391951,689165957,63%1989,37
Emil II91645,677215841,38%1240,30
KR-1112554,109115850,00%1781,55
UDES 0381371,885865738,60%1181,11
TNH T Vz. 5191647,937605650,00%1424,56
T-1091829,588495552,73%1868,79
BDR G1 B5515,574155446,30%807,72
E 7592142,948135433,33%1939,75
T110E3102475,177235450,00%1883,69
Controcarro 3 Minotauro102350,157975253,85%1740,50
Waffenträger auf Pz. IV91898,857365253,85%1714,98
VK 30.02 (M)6479,205115152,94%843,36
45TP Habicha7888,486705048,00%1103,65
E 100102263,319244959,18%1794,77
AMX 13 (FL 11) 5158,043954957,14%384,27
SDP 60 Gonkiewicza91893,647474751,06%1622,89
Vz. 55101992,707744647,83%1439,19
Controcarro 1 Mk. 291966,877394632,61%1554,18
Type 4 Heavy92115,319484557,78%2075,83
IS-7102339,618284440,91%1864,75
T2971134,027984358,14%1400,18
VK 168.01 (P) 8703,635754353,49%643,59
O-Ho81573,788084141,46%1717,47
T-34-85M 6431,614724141,46%442,25
VK 30.01 (H)5437,034424045,00%879,49
FV4004 Conway91215,236144047,50%966,38
Bat.-Châtillon 25 t101924,267243951,28%1500,58
Conqueror92198,639703860,53%2103,65
SMV CC-5671260,877853855,26%1851,93
Concept 1B 92634,0011133751,35%2379,73
Strv 746340,693133625,00%323,28
Tiger II81354,068703363,64%1709,82
Object 25791670,919693363,64%1662,71
Maus102400,227783237,50%1583,96
Challenger7983,596233259,38%1311,94
SU-122-44 7563,164143246,88%534,93
Type 5 Heavy102347,437253046,67%1568,22
T9591435,336263046,67%1103,38
Ikv 90 Typ B71178,076502846,43%1905,06
Škoda T 256563,074882744,44%903,57
25TP KSUST II5381,484312755,56%856,03
Charioteer81370,126382646,15%1325,53
Strv m/425503,524262544,00%1153,19
Jagdtiger92153,768652556,00%1737,01
Crusader6613,088412466,67%2355,06
Vz. 44-171035,296532441,67%1109,04
Jagdpanther71242,256052429,17%1472,08
40TP Habicha6835,966962365,22%1699,53
O-Ni71768,2310052259,09%2468,98
Sturer Emil7988,055412240,91%1278,52
Lago4376,383202142,86%1053,03
FV4025 Contriver112537,339502161,90%1572,58
SDP 40 Zadymka5842,404812055,00%1846,75
KV-1S6917,556732045,00%1581,00
Tiger I71378,588891963,16%1938,70
T3281216,057821947,37%1191,84
O-I61174,537151952,63%1822,80
Taschenratte113090,3710991968,42%1982,82
SU-130PM 81163,654281735,29%813,05
IS71299,818671668,75%2166,69
Achilles6604,564571643,75%925,21
Covenanter5394,474531533,33%1255,01
SDP 44 Burza61174,606561540,00%2019,59
AMX M4 mle. 457604,075321546,67%659,73
Patton the Tank 91344,806121540,00%1176,04
KV-5 81152,607861546,67%1066,34
Škoda T 245512,144631442,86%1400,82
Churchill VII6842,936831435,71%1460,54
KV-151192,647861457,14%3064,66
B14310,383011338,46%669,55
14TP4291,852841330,77%848,80
StuG III Ausf. G5669,834291250,00%1639,88
AT 25787,676041241,67%2023,58
M661199,558841172,73%2115,61
VK 36.01 (H)61171,189001163,64%2258,79
Cruiser Mk. IV4370,273311145,45%992,82
T1 Heavy5685,605091030,00%1347,15
Object 777 Version II 91481,108531050,00%1423,06
T-284115,78210944,44%131,31
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6617,89608966,67%1622,44
Churchill I5710,00569862,50%1512,98
Pz.Kpfw. III Ausf. J4313,88320825,00%673,72
Valentine AT4584,25402837,50%1525,07
Waffenträger auf E 10010959,75663862,50%581,47
GSR 3301 Setter7592,25469825,00%1118,42
P26/404475,86415771,43%1313,70
Type 3 Chi-Nu5808,14736757,14%3137,70
Jagdpanzer IV6907,14603742,86%1747,59
BT-53464,8326360,00%998,53
Cruiser Mk. III3319,80347540,00%1368,68
T6 Medium4349,00271520,00%595,84
Strv m/40L3339,50250475,00%1283,98
ST vz. 394542,50562475,00%2221,47
50TP prototyp 81440,50636450,00%1523,63
StuG III Ausf. B4360,67320333,33%619,09
Tiger 131 61026,33760333,33%1846,30
Object 252U 81055,00798366,67%1180,22
Heavy Tank No. VI 6277,6722430,00%146,52
AltProto AMX 30 81413,00732250,00%1325,25
Cromwell B 6749,00661250,00%1252,41
FCM 2C 3925,00952250,00%3988,84
Krupp-Steyr Waffenträger 7402,50300250,00%396,17
T1 Cunningham154,003810,00%57,90
BT-220,001431100,00%261,00
Somua S353243,0030210,00%508,13
FCM 36265,002901100,00%287,18
GSOR the TANK 91830,0031510,00%1628,81
Strv S1 80,005181100,00%261,00
EMIL 1951 80,005251100,00%261,00
Löwe 8642,0039010,00%375,95
T78 61105,007441100,00%1831,80
112 80,006681100,00%261,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Záložník
Přijat: 30.12.2023
Pozice: Vojín
Přijat: 30.12.2023
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 28.01.2022
Opustil klan: 29.03.2024
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 02.10.2023
Opustil klan: 29.12.2023