Soplak

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 13.04.2018

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev8443060295
Průměrný tier6,700,009,059,14
Vítězství385945,71%00,00%2440,00%14047,46%
Porážky447352,98%00,00%3558,33%15251,53%
Remízy1111,31%00,00%11,67%31,02%
Přežito bitev154018,24%00,00%711,67%4615,59%
Zničeno tanků | Ø40300,4800,00180,301010,34
Poměr zabití / smrtí0,580,000,340,41
Detekováno tanků | Ø74020,8800,00641,072780,94
Průměrné poškození573,130,00802,73786,22
Obsazování báze | Ø96191,1400,00100,17820,28
Obrana báze | Ø22920,2700,0000,00270,09
Průměrné zkušenosti361,350,00439,00452,40
WN7627,390,00413,74527,71
WN8580,570,00465,86505,32
Celkem
Bitev8443
Průměrný tier6,70
Vítězství385945,71%
Porážky447352,98%
Remízy1111,31%
Přežito bitev154018,24%
Zničeno tanků | Ø40300,48
Poměr zabití / smrtí0,58
Detekováno tanků | Ø74020,88
Průměrné poškození573,13
Obsazování báze | Ø96191,14
Obrana báze | Ø22920,27
Průměrné zkušenosti361,35
WN7627,39
WN8580,57
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev60
Průměrný tier9,05
Vítězství2440,00%
Porážky3558,33%
Remízy11,67%
Přežito bitev711,67%
Zničeno tanků | Ø180,30
Poměr zabití / smrtí0,34
Detekováno tanků | Ø641,07
Průměrné poškození802,73
Obsazování báze | Ø100,17
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti439,00
WN7413,74
WN8465,86
Posledních 30 dní
Bitev295
Průměrný tier9,14
Vítězství14047,46%
Porážky15251,53%
Remízy31,02%
Přežito bitev4615,59%
Zničeno tanků | Ø1010,34
Poměr zabití / smrtí0,41
Detekováno tanků | Ø2780,94
Průměrné poškození786,22
Obsazování báze | Ø820,28
Obrana báze | Ø270,09
Průměrné zkušenosti452,40
WN7527,71
WN8505,32
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev10000
Vítězství220,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky880,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø20,2000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,200,000,000,00
Detekováno tanků | Ø20,2000,0000,0000,00
Průměrné poškození228,100,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti113,900,000,000,00
Celkem
Bitev10
Vítězství220,00%
Porážky880,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø20,20
Poměr zabití / smrtí0,20
Detekováno tanků | Ø20,20
Průměrné poškození228,10
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti113,90
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev14000
Vítězství964,29%00,00%00,00%00,00%
Porážky535,71%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev428,57%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø50,3600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø100,7100,0000,0000,00
Průměrné poškození711,430,000,000,00
Obsazování báze | Ø181,2900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti520,000,000,000,00
Celkem
Bitev14
Vítězství964,29%
Porážky535,71%
Remízy00,00%
Přežito bitev428,57%
Zničeno tanků | Ø50,36
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø100,71
Průměrné poškození711,43
Obsazování báze | Ø181,29
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti520,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (118)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
IS-38819,9444179046,08%782,56
IS-7101105,2453145442,51%643,22
VK 30.01 (P)6470,3433944548,09%670,30
KV-856437,7230340345,16%552,78
T297636,4437940045,50%640,51
Object 2579987,3543239242,60%723,40
M66450,0029836847,55%549,26
E 100101125,1249930444,41%653,06
IS-5 (Object 730) 8815,8445022148,42%776,35
Tiger II8885,7654221749,31%892,46
IS7620,4239620444,12%661,16
E 7591048,2154220343,84%787,65
T1 Heavy5157,7418220247,03%101,40
Jagdpanzer E 100101029,3942719139,27%445,37
KV-15293,2123918843,09%389,34
Tiger (P)7627,4746115644,87%631,37
Grille 1510778,6544614441,67%305,38
T-50-2 6177,2737913949,64%283,60
M2 Medium Tank3141,2418612455,65%442,76
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.480,5316910443,27%32,66
113 Beijing Opera 10731,1945110442,31%331,30
Valentine3185,602069650,00%590,42
Tiger I7602,424619046,67%590,07
M3 Lee475,831208941,57%22,96
A-20546,151498742,53%39,52
Jagdtiger9916,825448741,38%483,76
Waffenträger auf Pz. IV9975,805728741,38%572,62
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5188,072478752,87%336,41
Ferdinand8856,456288655,81%766,73
T-46365,071268446,43%65,80
Rhm.-Borsig Waffenträger8685,725358345,78%502,47
T-345180,162198241,46%223,42
T-284101,671467642,11%60,54
AMX 13 757283,254166839,71%306,47
G.W. Panther7448,884066640,91%312,28
Hummel6511,163946245,16%615,90
Pz.Kpfw. III Ausf. J4106,191986256,45%161,17
Sturer Emil7462,924356050,00%467,27
Marder II3196,631655944,07%442,79
BT-7474,661305644,64%56,32
Sturmpanzer II4196,811895448,15%470,14
T2 Medium Tank234,19925341,51%8,71
Ikv 1035267,492225141,18%409,65
MS-1170,431454643,48%139,26
StuG III Ausf. G5354,423014548,89%654,98
T-437449,593784436,36%415,84
Nashorn6460,793964240,48%518,17
AMX 12 t6344,354404045,00%810,35
Sturmpanzer I Bison365,001003842,11%23,10
Pz.Kpfw. 38 (t)320,581073844,74%36,06
Ikv 65 Alt II6547,323823844,74%789,73
Sav m/434170,821833447,06%278,97
Super Hellcat 7525,473733250,00%563,44
Grille5417,773443036,67%624,72
Pz.Kpfw. III/IV5173,801773043,33%234,53
StuG III Ausf. B4178,132283070,00%440,81
Jagdpanzer IV6532,714382850,00%774,57
Pz.Kpfw. II2163,362502850,00%640,32
Leichttraktor148,25972860,71%177,37
Pz.Kpfw. III Ausf. E338,571182835,71%0,00
SU-85B494,851222642,31%22,75
T56 GMC376,801292556,00%129,75
LTP 3131,751902450,00%448,99
Ikv 72384,351342352,17%124,46
Panzerjäger I2124,911472339,13%256,29
M2 Light275,051432250,00%137,76
AMX 40466,101892152,38%127,73
Jagdpanther7822,146442161,90%1054,32
SU-76M4104,351282040,00%23,81
Marder 38T4149,891961942,11%135,53
Type 91 Heavy3116,671281833,33%127,88
T1 Cunningham193,001271457,14%463,67
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4165,581531250,00%267,68
Pvlvv fm/42238,64951145,45%96,83
T-262114,501161030,00%360,40
Gabler’s Destroyer 5263,203811040,00%503,14
M24E2 Super Chaffee 6274,304851060,00%725,84
AMX 38390,78189944,44%75,80
Cruiser Mk. II262,67143944,44%52,12
T7 Combat Car 263,56142944,44%104,07
AT-1218,3853825,00%0,58
T3 HMC251,291957100,00%261,55
T1 HMC2157,83146650,00%797,60
Lorraine 39L AM324,8370616,67%0,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro2146,67189650,00%471,19
T26E3 Eagle 7 7426,83383666,67%566,74
Renault FT156,40118560,00%229,66
BT-2229,80169580,00%261,00
Cruiser Mk. I187,40102520,00%179,96
Pz.Kpfw. II Luchs479,60151560,00%197,68
Object 283 9940,40587540,00%640,76
Rheinmetall Skorpion G 8496,80371560,00%433,40
L-60 2152,20420560,00%915,22
Pz.Kpfw. 35 (t)251,7586450,00%82,83
SMV CC-64 Vipera 8635,75683475,00%626,77
Kolohousenka172,005430,00%93,60
Vickers Mk. E Type B266,00148333,33%20,30
SU-18248,33136333,33%9,05
Type 2597 Chi-Ha3121,67275366,67%431,74
G.Pz. Mk. VI (e)29,001113100,00%261,00
KV-1SA 5304,33418333,33%301,03
T1E6 252,001553100,00%265,43
Chi-Go 7450,004433100,00%525,78
Vickers Medium Mk. I10,0042250,00%78,28
Strv fm/211152,504012100,00%922,12
Renault Otsu1157,00250250,00%587,82
Renault FT 75 BS2320,004442100,00%2263,27
D124,0089250,00%86,70
T-34-856112,502702100,00%261,00
Black Prince II 7324,50504250,00%239,00
Pz.Sfl. IC 4380,00254250,00%932,07
Type 63 8897,5039820,00%682,12
TKS z n.k.m. 20 mm 222,001471100,00%261,00
Renault NC-31188,001931100,00%473,02
Hotchkiss H3520,001091100,00%261,00
M16/43 Sahariano 3187,0018810,00%261,34
Type 5 Ka-Ri 8560,0018010,00%192,00
122 TM 81647,0054810,00%1319,08

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 13.04.2018
Pozice: Rekrut
Přijat: 13.04.2018
Opustil klan: 24.12.2024