Storenicknice

clanlogo
Pozice: Velitel
Přijat: 13.02.2017

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev23187000
Průměrný tier7,440,000,000,00
Vítězství1175150,68%00,00%00,00%00,00%
Porážky1118948,26%00,00%00,00%00,00%
Remízy2471,07%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev620026,74%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø228830,9900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,350,000,000,00
Detekováno tanků | Ø271901,1700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.243,220,000,000,00
Obsazování báze | Ø127770,5500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø226330,9800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti509,040,000,000,00
WN71300,000,000,000,00
WN81770,250,000,000,00
Celkem
Bitev23187
Průměrný tier7,44
Vítězství1175150,68%
Porážky1118948,26%
Remízy2471,07%
Přežito bitev620026,74%
Zničeno tanků | Ø228830,99
Poměr zabití / smrtí1,35
Detekováno tanků | Ø271901,17
Průměrné poškození1.243,22
Obsazování báze | Ø127770,55
Obrana báze | Ø226330,98
Průměrné zkušenosti509,04
WN71300,00
WN81770,25
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev25000
Vítězství1456,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1040,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy14,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev624,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø170,6800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,890,000,000,00
Detekováno tanků | Ø542,1600,0000,0000,00
Průměrné poškození1.463,480,000,000,00
Obsazování báze | Ø361,4400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø572,2800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti606,160,000,000,00
Celkem
Bitev25
Vítězství1456,00%
Porážky1040,00%
Remízy14,00%
Přežito bitev624,00%
Zničeno tanků | Ø170,68
Poměr zabití / smrtí0,89
Detekováno tanků | Ø542,16
Průměrné poškození1.463,48
Obsazování báze | Ø361,44
Obrana báze | Ø572,28
Průměrné zkušenosti606,16
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev10000
Vítězství330,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky660,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy110,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev330,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø30,3000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,430,000,000,00
Detekováno tanků | Ø90,9000,0000,0000,00
Průměrné poškození817,900,000,000,00
Obsazování báze | Ø777,7000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti351,900,000,000,00
Celkem
Bitev10
Vítězství330,00%
Porážky660,00%
Remízy110,00%
Přežito bitev330,00%
Zničeno tanků | Ø30,30
Poměr zabití / smrtí0,43
Detekováno tanků | Ø90,90
Průměrné poškození817,90
Obsazování báze | Ø777,70
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti351,90
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev4000
Vítězství250,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky250,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev250,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø41,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí2,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození757,500,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti385,000,000,000,00
Celkem
Bitev4
Vítězství250,00%
Porážky250,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev250,00%
Zničeno tanků | Ø41,00
Poměr zabití / smrtí2,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození757,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti385,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev7000
Vítězství228,57%00,00%00,00%00,00%
Porážky571,43%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev228,57%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø20,2900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,400,000,000,00
Detekováno tanků | Ø10,1400,0000,0000,00
Průměrné poškození851,860,000,000,00
Obsazování báze | Ø263,7100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti289,290,000,000,00
Celkem
Bitev7
Vítězství228,57%
Porážky571,43%
Remízy00,00%
Přežito bitev228,57%
Zničeno tanků | Ø20,29
Poměr zabití / smrtí0,40
Detekováno tanků | Ø10,14
Průměrné poškození851,86
Obsazování báze | Ø263,71
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti289,29
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev116000
Vítězství5749,14%00,00%00,00%00,00%
Porážky5950,86%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3731,90%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø690,5900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,870,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2181,8800,0000,0000,00
Průměrné poškození964,590,000,000,00
Obsazování báze | Ø730,6300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø6355,4700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti541,330,000,000,00
Celkem
Bitev116
Vítězství5749,14%
Porážky5950,86%
Remízy00,00%
Přežito bitev3731,90%
Zničeno tanků | Ø690,59
Poměr zabití / smrtí0,87
Detekováno tanků | Ø2181,88
Průměrné poškození964,59
Obsazování báze | Ø730,63
Obrana báze | Ø6355,47
Průměrné zkušenosti541,33
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1047000
Vítězství64961,99%00,00%00,00%00,00%
Porážky38837,06%00,00%00,00%00,00%
Remízy100,96%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev51048,71%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø9330,8900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,740,000,000,00
Detekováno tanků | Ø8050,7700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.013,950,000,000,00
Obsazování báze | Ø12361,1800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø14841,4200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti535,850,000,000,00
Celkem
Bitev1047
Vítězství64961,99%
Porážky38837,06%
Remízy100,96%
Přežito bitev51048,71%
Zničeno tanků | Ø9330,89
Poměr zabití / smrtí1,74
Detekováno tanků | Ø8050,77
Průměrné poškození1.013,95
Obsazování báze | Ø12361,18
Obrana báze | Ø14841,42
Průměrné zkušenosti535,85
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev14000
Vítězství535,71%00,00%00,00%00,00%
Porážky964,29%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev535,71%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø50,3600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,560,000,000,00
Detekováno tanků | Ø221,5700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.393,710,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø634,5000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti234,000,000,000,00
Celkem
Bitev14
Vítězství535,71%
Porážky964,29%
Remízy00,00%
Přežito bitev535,71%
Zničeno tanků | Ø50,36
Poměr zabití / smrtí0,56
Detekováno tanků | Ø221,57
Průměrné poškození1.393,71
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø634,50
Průměrné zkušenosti234,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (158)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T-62A102393,58599220949,66%2393,46
AMX 13 9091034,14651108150,42%1740,27
T675758,5349198457,42%2292,60
E 7591814,6461387049,54%1844,29
E 100102289,6263586250,93%2094,81
Tiger II81541,7758983351,86%2109,86
T-5491162,7549775747,42%1146,08
ISU-15281733,6652771952,57%2199,66
AMX ELC bis5432,5242869855,30%1732,79
T376853,8562369154,27%2897,73
T-437670,1640868449,12%1012,35
Bat.-Châtillon 25 t102380,8958763749,45%2314,52
Cromwell6991,6761760855,92%2508,83
T34 81445,4758858151,46%1887,63
T-34-856573,5536655451,81%1170,09
T-448617,8440655246,56%681,96
Lorraine 155 mle. 5181158,9737741746,52%1317,34
T-345310,5526139747,61%742,47
FV3046848,5841539646,97%1683,24
SU-1527988,8052139451,02%1503,63
Bat.-Châtillon 25 t AP91539,2352335150,71%1673,25
Lorraine 155 mle. 507929,3132228944,29%1054,74
Rhm.-Borsig Waffenträger81992,6665724355,56%2567,85
A-205169,4820923946,03%398,13
AMX 13 757402,7341523749,79%687,93
AMX 13 F3 AM6592,4628323451,28%822,90
Tortoise92003,5284522851,32%1740,02
T54E191864,2260222649,56%2093,34
G.W. Panther71125,4341222547,11%1572,09
M41 Walker Bulldog81065,7371822555,11%2278,99
leKpz M 41 90 mm GF 81114,4662022552,00%2063,44
SU-122-44 71283,8664122353,36%1980,55
Pz.Kpfw. II Luchs4457,6749521158,77%2182,57
Waffenträger auf E 100102904,3361720953,11%2165,88
AMX 30 1er prototype92051,1261020044,00%2216,49
BT-74137,7916919448,97%327,47
Object 70492065,3853818947,62%1764,32
BT-22158,9620018457,61%815,77
Tiger I71038,8451318054,44%1473,28
Bat.-Châtillon 155 5591165,8744717345,09%1087,50
IS-381566,9166416246,30%2041,49
Grille 15102491,0657016046,25%2173,69
AMX 12 t6352,9532815942,14%771,33
Waffenträger auf Pz. IV92123,6253815654,49%1980,04
FV215b (183) 101917,2056315440,26%1391,09
T499931,5258914144,68%1200,15
M18 Hellcat6742,6439212550,40%1325,65
AMX 13 105 AM mle. 505434,8822811947,90%838,52
SU-1006661,9652611351,33%1171,17
T3 HMC2281,8734610155,45%1575,39
AT 77992,2274510149,50%1207,16
Strv m/42-57 Alt A.2 61028,927989057,78%2235,68
LTTB8952,515258852,27%1816,55
Pz.Sfl. IVc5516,132998349,40%1177,49
M24 Chaffee5434,013718250,00%1719,34
Nashorn6633,913428146,91%995,89
VK 30.01 (P)6395,884278046,25%478,84
Pz.Kpfw. I Ausf. C3158,432487640,79%600,14
T 55A 91806,676717650,00%1846,94
MT-256445,363406741,79%1131,69
SU-855315,762506656,06%671,60
M2 Light2303,635926060,00%1666,92
Leichttraktor174,971515959,32%271,49
KV-26836,004675745,61%1367,77
Lorraine 39L AM3256,351735451,85%828,25
KV-15570,644255070,00%1428,83
Pz.Kpfw. II2197,802714953,06%893,13
Light Mk. VIC 2161,693404850,00%857,83
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5288,493854755,32%732,44
Pz.Kpfw. II Ausf. G3206,222954658,70%819,86
AT 86670,915554434,09%1110,91
Tiger (P)7580,506084259,52%684,41
AMX 30 B102345,407874252,38%2455,24
VK 16.02 Leopard5502,074724139,02%1726,03
T-284282,402214042,50%731,07
T-602249,923603868,42%1444,06
Sturer Emil7806,973963633,33%849,05
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.457,602183551,43%104,98
AMX 404122,551913357,58%372,67
KV-137166,792563333,33%1,36
SU-263204,721773250,00%487,82
IS71100,384802948,28%1584,07
T1E6 287,541442850,00%270,98
Pz.Kpfw. III Ausf. J4266,852842650,00%652,45
AT 1581013,127212556,00%1047,75
T28 Concept 71028,885702564,00%1535,60
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4256,361952240,91%435,03
T1 HMC2167,411772263,64%1041,34
FV217 Badger101672,815432142,86%1020,08
M5 Stuart491,532041942,11%24,04
M8A14320,002941957,89%874,73
M5A1 Stuart454,171911833,33%0,00
Bishop5226,501851844,44%288,49
Pz.Kpfw. 35 (t)2106,561281637,50%299,85
Wespe3179,931941566,67%673,26
AT 25497,713131442,86%1249,89
AMX 105 AM mle. 474287,071981457,14%965,01
Churchill VII6555,253321241,67%759,85
SU-54121,171641258,33%226,99
Marder II3192,751651241,67%376,15
G.W. Tiger (P)8981,085281258,33%1069,79
Type 2597 Chi-Ha348,701141030,00%0,00
T-54 ltwt.91032,705311040,00%1261,97
SU-182105,89141966,67%634,89
Comet7851,33556977,78%1369,49
BT-7 artillery 3192,22258977,78%739,05
Matilda4242,50239825,00%462,46
Panzerjäger I2101,38125862,50%319,29
T2 Medium Tank284,50148837,50%185,05
Alecto4232,50177837,50%376,05
Pz.Sfl. IVb490,75131850,00%107,26
Lago4138,29366771,43%422,34
Hotchkiss H352177,57276771,43%973,72
T-463101,5795714,29%150,01
Marder 38T4330,86404757,14%855,34
Pz.Kpfw. 38 (t)3154,00227666,67%552,95
Valentine3267,83180633,33%718,56
Pz.Kpfw. I245,00122633,33%0,00
LTP 3190,50314666,67%928,41
T1 Cunningham1118,40205540,00%519,93
M3 Lee4135,60137520,00%220,98
Pz.Kpfw. III Ausf. E340,0081520,00%0,00
Covenanter572,60137520,00%0,00
A-436202,40265560,00%293,59
Strv m/40L3426,50596475,00%1690,59
MS-1118,0092450,00%78,28
T-262174,75270475,00%998,67
M2 Medium Tank382,001864100,00%298,56
Valentine AT4378,75248450,00%1057,83
Chi-Ni230,671403100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 2241,67249333,33%1104,46
T1 Heavy5471,67295333,33%746,98
AMX 383121,00186366,67%383,35
T56 GMC386,67100333,33%29,24
Cruiser Mk. IV436,0093333,33%2,96
Object 26110654,00594366,67%505,34
M3 Light 314,331093100,00%261,00
Vickers Mk. E Type B2171,00277250,00%645,97
Sturmpanzer I Bison30,002220,00%0,00
T2 Light Tank 212,006420,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2207,0025220,00%719,04
Vickers Medium Mk. I1121,003321100,00%745,04
D23177,002201100,00%729,45
Renault FT128,002410,00%0,00
Renault Otsu1127,0013610,00%403,19
Sav m/4340,001861100,00%261,00
M7 Priest3395,0019110,00%958,33
Cruiser Mk. I1120,0014110,00%426,95
Cruiser Mk. II20,002111100,00%261,00
Cruiser Mk. III3384,006671100,00%2643,93
Universal Carrier 2-pdr20,00821100,00%261,00
M24E2 Super Chaffee 6360,0015510,00%623,34
L-60 2268,005531100,00%2083,12
TOG II* 6268,002881100,00%393,03
Pz.Kpfw. T 15 354,007710,00%0,00
T7 Combat Car 20,00971100,00%261,00
StuG IV 5356,0012910,00%538,76
Fantôme 9372,0027810,00%38,23

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Velitel
Přijat: 13.02.2017
Pozice: Velitel
Přijat: 13.02.2017
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 20.09.2014
Opustil klan: 21.12.2014
Pozice: Vojín
Přijat: 29.03.2016
Opustil klan: 08.05.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 26.12.2014
Opustil klan: 04.07.2015
Pozice: Záložník
Přijat: 05.11.2016
Opustil klan: 25.01.2017
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 06.12.2015
Opustil klan: 27.03.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 15.08.2014
Opustil klan: 21.12.2014