SupraExotic

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 02.02.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev7451000
Průměrný tier8,320,000,000,00
Vítězství351147,12%00,00%00,00%00,00%
Porážky383051,40%00,00%00,00%00,00%
Remízy1101,48%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev127517,11%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø38180,5100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,620,000,000,00
Detekováno tanků | Ø71740,9600,0000,0000,00
Průměrné poškození986,610,000,000,00
Obsazování báze | Ø12350,1700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø10600,1400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti596,950,000,000,00
WN7726,700,000,000,00
WN8852,600,000,000,00
Celkem
Bitev7451
Průměrný tier8,32
Vítězství351147,12%
Porážky383051,40%
Remízy1101,48%
Přežito bitev127517,11%
Zničeno tanků | Ø38180,51
Poměr zabití / smrtí0,62
Detekováno tanků | Ø71740,96
Průměrné poškození986,61
Obsazování báze | Ø12350,17
Obrana báze | Ø10600,14
Průměrné zkušenosti596,95
WN7726,70
WN8852,60
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev60000
Vítězství1423,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky4473,33%00,00%00,00%00,00%
Remízy23,33%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev610,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø140,2300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,260,000,000,00
Detekováno tanků | Ø711,1800,0000,0000,00
Průměrné poškození828,430,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø90,1500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti383,720,000,000,00
Celkem
Bitev60
Vítězství1423,33%
Porážky4473,33%
Remízy23,33%
Přežito bitev610,00%
Zničeno tanků | Ø140,23
Poměr zabití / smrtí0,26
Detekováno tanků | Ø711,18
Průměrné poškození828,43
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø90,15
Průměrné zkušenosti383,72
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (76)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
FV4005 Stage II101227,9855661645,29%772,47
T9591643,7774444853,13%1334,91
GSOR 1010 FB 8949,4957643549,66%992,91
ELC EVEN 90 8458,9657141147,69%702,64
Super Hellcat 7479,9743540244,53%466,12
ASTRON Rex 105 mm 8969,9064939048,72%879,02
ST-II101341,5464329740,74%768,73
IS-3-II91175,5567929346,76%898,63
Type 5 Ka-Ri 81241,9963728646,15%1021,32
Lansen C 8922,1165127545,09%929,85
AAT60 8985,1964125348,22%893,80
BZ-79112001,2376824944,98%1072,24
T77 8878,6857624444,67%736,28
Object 777 Version II 91364,3775223252,59%1156,30
T-44-100 8838,2960120643,20%784,63
IS-2-II8722,2557218051,11%687,69
Nemesis 8848,4064417352,60%891,42
Bofors Tornvagn 8830,2854616339,88%629,54
KV-37543,9254914351,05%526,45
Char Futur 4 91135,8565812446,77%826,14
TL-1 LPC 8795,2659110445,19%846,25
Bat.-Châtillon Bourrasque 8965,335659236,96%806,81
ISU-1528915,125737748,05%779,68
T110E3101713,396857051,43%1091,67
BZ-75101195,596366842,65%617,27
Charioteer8538,833696636,36%271,06
Challenger7766,464866549,23%873,83
T-1506403,514496547,69%486,16
Patton the Tank 9709,405406250,00%525,24
leKpz M 41 90 mm 8298,054195742,11%266,46
M446396,093855747,37%475,56
AE Phase I 9922,365955641,07%602,85
T25 AT7570,245085549,09%586,11
KV-5 8826,946795350,94%782,36
Škoda T 27 8718,405495240,38%607,84
KV-15623,523615038,00%1252,24
M36 Jackson6452,784584953,06%622,86
GSOR the TANK 9686,175364643,48%411,82
Object 70491576,536693855,26%1171,06
Jagdpanzer E 90 91449,976943756,76%1125,48
Achilles6616,095613360,61%1133,22
TBT 91338,587163351,52%1011,82
AT 25291,003153043,33%460,58
Kampfpanzer 07 RH 8628,076003060,00%730,97
TS-54 8827,365882835,71%594,40
Fantôme 9782,007122470,83%667,57
M10 Wolverine5407,304112065,00%891,78
Cromwell B 6483,255102055,00%778,34
T-284450,112771850,00%1388,47
Maus101146,616151838,89%532,26
Kpz. Erich Konzept I 91189,755891643,75%836,40
T288756,566141650,00%651,04
M8A14328,732501533,33%598,88
KV-1SA 5463,145001450,00%739,81
SU-1527343,753841250,00%285,75
Valentine AT4302,803121060,00%835,08
M24E2 Super Chaffee 6184,00285944,44%252,28
T6 Medium4185,25292862,50%377,88
T7 Combat Car 297,86175757,14%405,94
SU-76M4383,83173633,33%850,12
BT-5353,67142633,33%0,00
SU-26323,6085540,00%16,75
LTP 361,50162425,00%8,22
TS-5 8513,00466425,00%192,99
BZ-689675,33460333,33%252,17
KV-26228,33364333,33%76,55
T-262150,00167333,33%570,82
SU-18253,00124333,33%38,03
Vickers Medium Mk. I141,00123366,67%222,70
VK 100.01 (P)82011,501108250,00%2766,63
CS-52 LIS 8840,50614250,00%781,25
T1 Cunningham143,001332100,00%261,00
Chi-Go 7455,50573250,00%402,20
T-463277,003991100,00%1356,86
Churchill Crocodile 6621,009721100,00%944,23
M3 Stuart3678,005751100,00%3193,32

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 02.02.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 30.12.2025
Opustil klan: 02.01.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 08.12.2024
Opustil klan: 17.10.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 08.12.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 03.06.2024
Opustil klan: 12.06.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 12.05.2024
Opustil klan: 27.05.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 28.07.2023
Opustil klan: 06.05.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 16.05.2023
Opustil klan: 25.05.2023
Pozice: Rekrut
Přijat: 17.06.2023
Opustil klan: 19.07.2023
Pozice: Rekrut
Přijat: 27.05.2023
Opustil klan: 15.06.2023
Pozice: Rekrut
Přijat: 04.05.2023
Opustil klan: 14.05.2023
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 18.04.2023
Opustil klan: 30.04.2023
Pozice: Rekrut
Přijat: 17.06.2023
Opustil klan: 20.07.2023