Tiger1918

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 05.01.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev9875000
Průměrný tier6,410,000,000,00
Vítězství460146,59%00,00%00,00%00,00%
Porážky519652,62%00,00%00,00%00,00%
Remízy780,79%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev134613,63%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø50520,5100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,590,000,000,00
Detekováno tanků | Ø101631,0300,0000,0000,00
Průměrné poškození562,860,000,000,00
Obsazování báze | Ø51640,5200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø33190,3400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti355,800,000,000,00
WN7695,810,000,000,00
WN8750,800,000,000,00
Celkem
Bitev9875
Průměrný tier6,41
Vítězství460146,59%
Porážky519652,62%
Remízy780,79%
Přežito bitev134613,63%
Zničeno tanků | Ø50520,51
Poměr zabití / smrtí0,59
Detekováno tanků | Ø101631,03
Průměrné poškození562,86
Obsazování báze | Ø51640,52
Obrana báze | Ø33190,34
Průměrné zkušenosti355,80
WN7695,81
WN8750,80
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3000
Vítězství266,67%00,00%00,00%00,00%
Porážky133,33%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev266,67%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,3300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø51,6700,0000,0000,00
Průměrné poškození286,330,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti231,670,000,000,00
Celkem
Bitev3
Vítězství266,67%
Porážky133,33%
Remízy00,00%
Přežito bitev266,67%
Zničeno tanků | Ø10,33
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø51,67
Průměrné poškození286,33
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti231,67
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev75000
Vítězství2533,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky5066,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1216,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø300,4000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,480,000,000,00
Detekováno tanků | Ø670,8900,0000,0000,00
Průměrné poškození453,770,000,000,00
Obsazování báze | Ø841,1200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø290,3900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti222,000,000,000,00
Celkem
Bitev75
Vítězství2533,33%
Porážky5066,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev1216,00%
Zničeno tanků | Ø300,40
Poměr zabití / smrtí0,48
Detekováno tanků | Ø670,89
Průměrné poškození453,77
Obsazování báze | Ø841,12
Obrana báze | Ø290,39
Průměrné zkušenosti222,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev57000
Vítězství2035,09%00,00%00,00%00,00%
Porážky3459,65%00,00%00,00%00,00%
Remízy35,26%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1933,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø190,3300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø440,7700,0000,0000,00
Průměrné poškození594,350,000,000,00
Obsazování báze | Ø931,6300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø781,3700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti267,610,000,000,00
Celkem
Bitev57
Vítězství2035,09%
Porážky3459,65%
Remízy35,26%
Přežito bitev1933,33%
Zničeno tanků | Ø190,33
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø440,77
Průměrné poškození594,35
Obsazování báze | Ø931,63
Obrana báze | Ø781,37
Průměrné zkušenosti267,61
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2000
Vítězství150,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky150,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø10,5000,0000,0000,00
Průměrné poškození830,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti710,500,000,000,00
Celkem
Bitev2
Vítězství150,00%
Porážky150,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø10,50
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø10,50
Průměrné poškození830,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti710,50
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (117)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
M18 Hellcat6511,6034072444,48%733,05
Strv m/42-57 Alt A.2 6553,6338858548,38%800,85
Panther7657,3440647944,68%915,01
1108792,4942547146,50%746,95
KV-856643,2437341749,64%1113,14
STA-2 8807,1251640742,01%816,72
WZ-1328606,8838139546,33%863,60
WZ-111 model 1-491302,0145935243,18%1075,41
IS-381052,3446432443,52%1034,44
IS-27639,9841427948,03%738,04
IS7770,9141626450,38%1025,54
Tiger II8774,4741825146,61%712,65
Type T-345127,4520123442,74%100,42
Type 586315,0526622243,24%402,66
VK 30.02 (M)6390,2130320943,06%552,74
SU-1006437,1530016252,47%641,94
SU-855356,6024415245,39%697,58
WZ-1317557,8637114651,37%1017,52
SU-1527573,1930713941,73%565,58
59-166252,4124413541,48%443,53
WZ-1209974,4860613447,01%815,89
Pz.Kpfw. III/IV5117,2424113450,00%130,48
Panther II8741,1641513047,69%793,63
WZ-111 model 5A101530,5055612849,22%1078,15
T-437629,1138912648,41%896,81
T675240,0023311348,67%376,83
T-34-856551,5937411154,95%1033,89
ARL 446512,4135911148,65%764,94
M5A1 Stuart429,831749847,96%76,29
BDR G1 B5308,082469646,88%413,25
Pz.Kpfw. III Ausf. J4104,101768343,37%35,81
E 7591329,747107740,26%1008,81
Crusader6258,192357342,47%521,83
T-345279,182737245,83%525,03
M446562,043497244,44%796,45
Strv m/425268,392517047,14%524,70
M415342,702706749,25%438,91
KV-15371,843526357,14%739,61
B14184,552046246,77%334,83
T1 Heavy5361,343036256,45%648,59
T-448616,064386238,71%540,62
Cromwell6410,632875944,07%592,85
Strv 746435,213585850,00%664,99
14TP4182,002355745,61%451,45
Sturmpanzer II4119,041645347,17%202,38
Lago4210,902025137,25%434,22
VK 30.01 (H)5126,842195050,00%122,46
ISU-1528578,064465050,00%411,26
Sav m/434207,392184957,14%479,89
Covenanter5213,611964944,90%533,63
M5 Stuart4131,551804746,81%173,93
T-28482,261554650,00%97,86
Leo7639,435884452,27%874,90
25TP KSUST II5263,192844238,10%345,21
M8A14145,812154257,14%262,63
SU-85B4216,882644156,10%487,18
Pz.Kpfw. III Ausf. E370,801374040,00%9,73
A-205211,871833938,46%477,91
Grille5364,322673764,86%781,79
T-46388,001733652,78%221,54
Ikv 1035323,282983240,63%569,68
T-109625,945243141,94%361,22
T56 GMC375,451102934,48%3,10
T-505101,862102962,07%270,23
M3 Stuart3228,252502867,86%1045,39
Type 2597 Chi-Ha356,501182839,29%0,83
Sturmpanzer I Bison3167,301772766,67%615,86
E 100101903,048352556,00%1381,42
Type 1 Chi-He4253,831992441,67%526,83
SU-76M496,001682330,43%3,93
Strv m/40L3129,001742259,09%379,73
M4A3E8 Sherman6542,735632250,00%947,14
121101028,486952161,90%771,70
M127682,625542142,86%648,48
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4210,452182065,00%547,76
D23174,062021855,56%580,00
M3 Lee450,561261833,33%0,00
AMX 404135,411811735,29%249,59
Vickers Mk. E Type B232,88941662,50%188,48
M2 Medium Tank3135,442821662,50%459,85
AMX 383126,251421631,25%164,35
DS PZInż5262,333231540,00%310,83
AMX M4 mle. 457811,675901553,33%1008,45
10TP3194,862021435,71%613,06
Marder II337,43871435,71%0,22
Pz.Kpfw. II262,621281353,85%119,00
T3 HMC272,771371353,85%172,17
T25/27433,004101266,67%572,99
Type 97 Chi-Ha3167,181681145,45%379,30
M2 Light2145,00201944,44%416,57
G.Pz. Mk. VI (e)2102,33111944,44%453,30
Ikv 72374,63110837,50%0,00
M75227,13165825,00%491,66
Pvlvv fm/42250,2994742,86%73,68
AMX 50 1008400,50479650,00%257,87
AT-1278,83231683,33%316,31
AMX ELC bis5170,80254520,00%259,70
FCM 36297,40146540,00%176,67
7TP2237,25275450,00%884,82
T-26249,50194450,00%82,06
T82 HMC4139,2599425,00%175,95
Fiat 30001155,67160333,33%593,46
Renault FT139,674330,00%0,00
40TP Habicha6618,33534366,67%1052,28
Ikv 65 Alt II6158,67295333,33%3,10
Strv m/382115,50119250,00%338,30
T1 Cunningham119,503920,00%0,00
M66394,506622100,00%607,68
4TP161,00104250,00%107,13
Leichttraktor1157,50126250,00%619,08
Strv fm/211186,002781100,00%1128,68
Renault Otsu160,001611100,00%266,49
Renault NC-31175,0011310,00%163,11
T207485,0038110,00%378,32
M7 Priest395,009110,00%0,00
SDP 44 Burza6529,007771100,00%888,01
T7 Combat Car 2112,002341100,00%541,79

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 05.01.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 21.09.2017
Opustil klan: 22.09.2017
Pozice: Rekrut
Přijat: 11.02.2018
Opustil klan: 29.05.2018
Pozice: Vojín
Přijat: 25.12.2013