Trox0322

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 27.11.2021

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev21447000
Průměrný tier6,510,000,000,00
Vítězství968045,13%00,00%00,00%00,00%
Porážky1144953,38%00,00%00,00%00,00%
Remízy3181,48%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev522524,36%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø119420,5600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,740,000,000,00
Detekováno tanků | Ø155960,7300,0000,0000,00
Průměrné poškození559,230,000,000,00
Obsazování báze | Ø422021,9700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø95730,4500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti439,310,000,000,00
WN7658,040,000,000,00
WN8663,930,000,000,00
Celkem
Bitev21447
Průměrný tier6,51
Vítězství968045,13%
Porážky1144953,38%
Remízy3181,48%
Přežito bitev522524,36%
Zničeno tanků | Ø119420,56
Poměr zabití / smrtí0,74
Detekováno tanků | Ø155960,73
Průměrné poškození559,23
Obsazování báze | Ø422021,97
Obrana báze | Ø95730,45
Průměrné zkušenosti439,31
WN7658,04
WN8663,93
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev27000
Vítězství725,93%00,00%00,00%00,00%
Porážky1762,96%00,00%00,00%00,00%
Remízy311,11%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev829,63%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø120,4400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,630,000,000,00
Detekováno tanků | Ø150,5600,0000,0000,00
Průměrné poškození994,300,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø552,0400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti504,930,000,000,00
Celkem
Bitev27
Vítězství725,93%
Porážky1762,96%
Remízy311,11%
Přežito bitev829,63%
Zničeno tanků | Ø120,44
Poměr zabití / smrtí0,63
Detekováno tanků | Ø150,56
Průměrné poškození994,30
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø552,04
Průměrné zkušenosti504,93
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev40000
Vítězství2050,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky2050,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1332,50%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø170,4300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,630,000,000,00
Detekováno tanků | Ø210,5300,0000,0000,00
Průměrné poškození825,580,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti595,900,000,000,00
Celkem
Bitev40
Vítězství2050,00%
Porážky2050,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev1332,50%
Zničeno tanků | Ø170,43
Poměr zabití / smrtí0,63
Detekováno tanků | Ø210,53
Průměrné poškození825,58
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti595,90
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev175000
Vítězství3318,86%00,00%00,00%00,00%
Porážky14180,57%00,00%00,00%00,00%
Remízy10,57%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev169,14%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø480,2700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,300,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1290,7400,0000,0000,00
Průměrné poškození467,140,000,000,00
Obsazování báze | Ø130,0700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø260,1500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti246,330,000,000,00
Celkem
Bitev175
Vítězství3318,86%
Porážky14180,57%
Remízy10,57%
Přežito bitev169,14%
Zničeno tanků | Ø480,27
Poměr zabití / smrtí0,30
Detekováno tanků | Ø1290,74
Průměrné poškození467,14
Obsazování báze | Ø130,07
Obrana báze | Ø260,15
Průměrné zkušenosti246,33
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev186000
Vítězství7942,47%00,00%00,00%00,00%
Porážky10254,84%00,00%00,00%00,00%
Remízy52,69%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev6233,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1270,6800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,020,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2021,0900,0000,0000,00
Průměrné poškození956,150,000,000,00
Obsazování báze | Ø7033,7800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø4042,1700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti557,330,000,000,00
Celkem
Bitev186
Vítězství7942,47%
Porážky10254,84%
Remízy52,69%
Přežito bitev6233,33%
Zničeno tanků | Ø1270,68
Poměr zabití / smrtí1,02
Detekováno tanků | Ø2021,09
Průměrné poškození956,15
Obsazování báze | Ø7033,78
Obrana báze | Ø4042,17
Průměrné zkušenosti557,33
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev511000
Vítězství18936,99%00,00%00,00%00,00%
Porážky29557,73%00,00%00,00%00,00%
Remízy275,28%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev13225,83%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø2020,4000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,530,000,000,00
Detekováno tanků | Ø3620,7100,0000,0000,00
Průměrné poškození668,230,000,000,00
Obsazování báze | Ø8141,5900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø4230,8300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti437,540,000,000,00
Celkem
Bitev511
Vítězství18936,99%
Porážky29557,73%
Remízy275,28%
Přežito bitev13225,83%
Zničeno tanků | Ø2020,40
Poměr zabití / smrtí0,53
Detekováno tanků | Ø3620,71
Průměrné poškození668,23
Obsazování báze | Ø8141,59
Obrana báze | Ø4230,83
Průměrné zkušenosti437,54
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev25000
Vítězství936,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1664,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev624,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø80,3200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,420,000,000,00
Detekováno tanků | Ø210,8400,0000,0000,00
Průměrné poškození766,720,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti477,960,000,000,00
Celkem
Bitev25
Vítězství936,00%
Porážky1664,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev624,00%
Zničeno tanků | Ø80,32
Poměr zabití / smrtí0,42
Detekováno tanků | Ø210,84
Průměrné poškození766,72
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti477,96
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (329)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Type 59 8735,35584174946,48%835,41
Dicker Max 6602,9242595044,95%958,13
ISU-15281199,8158890148,06%1222,36
BT-7497,6122869647,27%175,24
SU-122-44 7801,6950562045,48%962,85
T26E4 SuperPershing 8666,0754160443,21%663,59
KV-15438,7842260152,41%816,11
S-5171071,1548950041,20%1279,87
E 25 7603,5247545145,23%679,62
AMX 13 909607,9956434742,36%725,17
SU-100Y 6583,0544534545,80%917,76
Crusader 5.5-in. SP7670,1156934446,22%866,25
KV-856508,3444530947,25%715,09
T207491,7743029439,46%478,86
T-1506459,3340329346,76%601,11
IS-7101049,5954322238,74%595,59
Löwe 8803,3752620536,10%703,75
T1 Heavy5264,2430520045,00%322,07
SU-85B4495,2831120054,50%1295,26
Panther7440,3746719850,00%531,88
BT-2270,9322017645,45%128,46
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5215,9335417653,41%441,36
T297557,0043617341,04%426,18
T-284195,7529417247,09%420,24
IS-38852,4054617241,28%792,79
Waffenträger auf Pz. IV91191,2851416736,53%754,43
Rhm.-Borsig Waffenträger81255,7860216542,42%1275,10
M4A3E8 Sherman6393,1639515947,80%609,76
Waffenträger auf E 100101522,0050215740,13%836,43
Tiger I7649,7348914740,82%614,39
AMX 13 757338,7145914645,21%505,17
Bat.-Châtillon Bourrasque 8640,9555114647,26%526,91
KV-5 8785,4655513839,86%695,11
Krupp-Steyr Waffenträger 7496,0241612939,53%418,14
VK 30.01 (P)6369,7637512845,31%442,47
M18 Hellcat6467,7241112645,24%662,80
Bat.-Châtillon 25 t AP9655,5745912438,71%369,00
UDES 169771,9753512337,40%463,47
Matilda IV 5268,3039711954,62%560,60
SU-76G FT4730,5839511854,24%1855,67
Object 261101120,4056311841,53%728,86
UDES 14 Alt 58666,5053011246,43%602,09
Rheinmetall Skorpion G 8720,2048511240,18%483,90
Pz.Kpfw. T 25 5218,1437411050,91%398,70
SU-855204,3326010742,06%213,59
M4A1 Revalorisé 8586,1951210740,19%441,45
KV-1S6392,0242110550,48%566,99
T1 Cunningham145,9316810445,19%42,21
FV3046324,0034710443,27%330,61
AE Phase I 9704,2555010445,19%384,58
T-345177,6327710152,48%306,97
Lorraine 155 mle. 518775,445589941,41%643,30
M75133,462659555,79%341,72
Lorraine 40 t 8676,565239546,32%593,07
T675297,153389442,55%456,73
M7 Priest3263,782689145,05%598,67
IS7541,783899034,44%434,79
Tiger II8786,075288949,44%840,12
AMX M4 mle. 457499,485028951,69%512,92
Progetto M35 mod. 46 8546,864558735,63%295,70
VK 45.03 7498,445158651,16%477,99
FV2078707,725738547,06%652,53
ELC EVEN 90 8222,344668544,71%191,17
M3 Lee4155,802258448,81%382,48
Lorraine 155 mle. 507567,584578048,75%579,47
Cromwell6313,353767940,51%357,82
Churchill III 5212,003477943,04%188,84
M66362,714057646,05%351,12
UDES 038645,805367655,26%586,67
M374181,461787444,59%435,49
T-1091161,415747341,10%958,34
O-Ni7527,344867050,00%512,35
M26 Pershing8407,774357040,00%257,82
M5 Stuart477,592606953,62%122,35
T-50-2 6165,583946953,62%293,61
Excelsior 5343,994606952,17%534,04
M56 Scorpion 7589,034846844,12%581,43
VK 36.01 (H)6338,513546750,75%412,65
M46 Patton9558,684726631,82%217,26
T-50579,363506653,03%128,13
AMX 12 t6246,433506535,38%365,21
King Tiger (Captured) 7647,095566445,31%646,25
Super Hellcat 7351,003606437,50%206,14
Crusader6121,572316336,51%62,85
Ikv 65 Alt II6472,614156241,94%687,65
IS-2-II8513,904606240,32%303,56
SU-1006360,934286160,66%570,39
SU-1527522,824216053,33%594,86
Strv 746305,783725944,07%342,91
Tiger (P)7420,363935937,29%262,33
T328674,664715843,10%518,24
T-437549,575385855,17%799,36
T78 6591,845615853,45%794,30
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4131,092335736,84%67,27
A-20549,452355653,57%140,27
UDES 15/16101062,525525637,50%515,58
Object 70491484,046465644,64%1026,00
Strv m/42-57 Alt A.2 6385,394145644,64%439,64
Wespe3224,872175541,82%677,17
M10 Wolverine5188,023165552,73%271,05
Pz.Kpfw. I Ausf. C361,652305540,00%25,32
AMX 13 105 AM mle. 505358,192975444,44%584,87
O-I6348,923225347,17%380,44
Matilda4501,863395158,82%1434,46
T2 Light Tank 290,762735141,18%175,36
SU-76M4122,351604942,86%98,06
Strv m/425303,944054850,00%657,27
Nashorn6535,903824835,42%621,98
T110E4101159,326544759,57%726,45
FV4202 8545,325124742,55%455,97
STA-2 8620,285524645,65%580,73
ARL 446300,403744542,22%253,36
T56 GMC3160,112024537,78%339,27
G.W. Panther7660,825114544,44%655,18
KV-26644,735484544,44%1039,91
Marder II3153,611874456,82%383,72
AMX AC mle. 488836,914624450,00%776,75
Sturer Emil7415,773124332,56%273,59
WZ-111 Alpine Tiger 8624,215274334,88%395,58
T1 HMC255,071484247,62%122,51
M446469,314934257,14%716,57
T2 Medium Tank287,981414139,02%205,57
FV201 (A45) 7442,714254131,71%325,41
StuG III Ausf. G5254,543253946,15%395,54
ISU-152K 8841,135403941,03%737,84
SU-263136,472153847,37%211,88
T404150,762483748,65%184,83
Leichttraktor125,081623652,78%107,15
Matilda Black Prince 5225,532883625,00%288,14
Ikv 90 Typ B7432,774153534,29%312,34
FV1066 Senlac 8362,514663534,29%352,97
Škoda T 245290,884343366,67%849,74
Object 277101041,765343336,36%480,66
Panther II8406,004553256,25%390,35
LT-432 8399,064503237,50%389,63
M4A1 Sherman5249,102933132,26%379,47
TVP T 50/5110510,744513132,26%84,03
M2 Medium Tank3123,832633060,00%406,21
Grille5242,102703046,67%323,93
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.487,873343053,33%143,22
KV-48795,974793033,33%614,10
Bretagne Panther 6348,175123063,33%551,06
Churchill I5250,103492948,28%309,48
MS-1155,211332941,38%35,76
HWK 30 8317,454172941,38%295,94
GSOR 1008 8569,485042944,83%353,01
TL-1 LPC 8514,725562948,28%467,43
43 M. Toldi III 372,862412948,28%192,83
AMX 50 1008948,465132842,86%844,52
Pz.Sfl. IVb4215,932652835,71%466,47
Grille 1510802,004402835,71%274,67
Lorraine 39L AM3265,262832737,04%662,05
Strv 103-09528,304202737,04%147,15
Type T-345231,893562751,85%492,90
AMX AC mle. 467463,524312759,26%584,86
Durchbruchswagen 24144,742322725,93%140,29
Type 64 6204,073552729,63%201,79
T-127 3131,352592638,46%239,50
T-54 first prototype 8540,314932646,15%448,53
P.43 bis6365,164612564,00%621,25
M2 Light2103,881932454,17%317,69
Renault UE 573212,463092458,33%660,02
212A9769,833292416,67%452,47
IS-2 shielded 7424,714542454,17%384,16
Jagdpanzer IV6359,743882347,83%491,31
Pz.Kpfw. II2155,482932343,48%570,78
Renault FT 75 BS267,821802240,91%131,58
T288901,685812250,00%813,29
Pz.Kpfw. 35 (t)287,952012142,86%229,91
Panzerjäger I297,381162142,86%132,76
VK 30.02 (D)7294,293602138,10%169,81
Panhard EBR 75 (FL 10) 8284,294142142,86%218,68
M3 Stuart362,151692025,00%0,91
Pz.Kpfw. 38 (t)385,251902035,00%42,68
M415428,403622050,00%565,96
T3 HMC2107,851772035,00%233,31
AMX ELC bis595,302542045,00%95,21
Jagdpanther7286,162661926,32%77,95
MT-256279,473651931,58%513,11
Heavy Tank No. VI 6443,843791931,58%436,14
Pz.Kpfw. III Ausf. E3107,002801855,56%238,90
AMX 38326,391251844,44%47,58
Cruiser Mk. II2121,002131855,56%431,74
AMX Chasseur de chars 8313,785311850,00%233,35
Conqueror Gun Carriage10959,416001752,94%668,45
AMX 13 57 7368,245261752,94%576,83
Škoda T 256223,942491625,00%133,34
Ikv 723171,382431650,00%354,54
SU-182110,811201631,25%381,44
VK 16.02 Leopard5149,443251650,00%323,89
T959527,636271656,25%294,48
StuG III Ausf. B4188,673121553,33%363,93
Caernarvon Action X 8601,605661546,67%485,30
Sturmpanzer I Bison3127,791811428,57%201,45
T-46335,711881450,00%95,45
Sav m/434188,862741442,86%297,22
Covenanter557,791971442,86%31,10
Somua SAu 40466,501721428,57%0,00
Loyd Gun Carriage257,712411435,71%111,32
T-34-85M 6600,934541442,86%696,19
T14 5302,924031338,46%351,02
SU-86356,384621361,54%453,41
M127603,544251338,46%485,30
AT 25236,463851361,54%475,90
Archer5199,852761353,85%305,86
AMX 105 AM mle. 474206,623361369,23%756,58
Bisonte C45 8569,384771330,77%312,01
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81031,154661315,38%927,84
T26E5 8461,005471353,85%380,90
SU-54260,173121250,00%497,76
Pz.Kpfw. III/IV5204,172971250,00%358,93
M36 Jackson6146,502121225,00%0,00
M40/M438718,084151225,00%560,91
T-80452,501631233,33%1,01
Bat.-Châtillon 12 t8322,754041250,00%378,16
VK 100.01 (P)8337,754281241,67%106,13
Tetrarch 273,171681258,33%256,15
Somua SM 8889,586011241,67%627,68
B1495,453081163,64%228,15
Pz.Kpfw. III Ausf. J499,912431127,27%10,95
O-I Experimental5332,182841127,27%363,72
Pz.Kpfw. II Luchs4129,362131136,36%206,50
Achilles6306,002991136,36%227,69
Type 3 Chi-Nu Kai 5283,553261136,36%504,93
L-60 290,732201145,45%297,07
Chrysler K 8359,094491136,36%85,66
Hummel6276,003211040,00%151,83
AMX 13 F3 AM6666,903161030,00%695,72
M24E2 Super Chaffee 6254,904311040,00%401,15
Strv S1 8900,606641080,00%907,27
Light Mk. VIC 246,302091060,00%202,54
VK 75.01 (K) 8972,208221070,00%1129,93
FCM 50 t 8437,903961030,00%198,63
T-262109,22272944,44%356,07
Sturmpanzer II4214,00196944,44%483,15
VK 28.016255,67360944,44%469,20
SARL 424251,33170911,11%542,56
E 75 TS 8785,67655955,56%766,89
AT 15A 7453,78326922,22%376,82
M4A1 FL 10 6433,44306911,11%372,62
AT-1254,0081825,00%0,00
Jagdtiger9741,13453837,50%326,67
S35 CA5489,63345837,50%934,37
Marder 38T4179,13208837,50%189,59
Panhard AMD 178B6128,13247837,50%56,15
AMR 35 2175,75257825,00%635,87
Strv 81 8447,50535850,00%400,27
Emil I8291,43284728,57%8,61
T-34-85688,14356757,14%175,08
Carro d'assalto P.887270,57343714,29%62,09
AMX 50 1209710,00402714,29%312,80
T-448319,5723170,00%110,86
Cruiser Mk. III3190,14341771,43%1013,96
Birch Gun4140,00141714,29%256,88
A-436220,14373742,86%168,21
Hotchkiss EBR7189,86340742,86%148,12
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8394,71413728,57%171,96
Vickers Medium Mk. I1112,50154650,00%428,70
D230,0094650,00%72,35
50TP prototyp 8380,67392650,00%216,53
25TP KSUST II571,67242650,00%102,88
Pvlvv fm/42247,83156650,00%140,23
Renault FT AC2162,17260616,67%478,51
Pz.Kpfw. II Ausf. G380,00248650,00%136,80
Object 4168774,50430633,33%593,35
STG Guard 8649,00591666,67%673,79
LTP 3106,33332666,67%473,88
WZ-120-1G FT 8335,00364633,33%43,12
Pudel 6395,00500560,00%616,17
Type 1 Chi-He4241,00342560,00%750,55
Type 4 Chi-To6151,40289540,00%26,68
105 leFH18B2 5398,80313560,00%730,16
Type 95 Heavy4188,20221560,00%554,47
SU-100M17121,604915100,00%261,00
T28 Prototype8791,20457520,00%544,25
G.Pz. Mk. VI (e)228,0077520,00%0,00
T216359,60512560,00%926,53
MKA 2249,00437580,00%1101,49
AC 4 Experimental 6407,20427560,00%666,92
Pz.Kpfw. II Ausf. D 238,6085520,00%0,00
Renault FT180,75197450,00%312,98
M2217,00195450,00%77,90
Renault NC-31165,25204450,00%184,35
Type 3 Chi-Nu5257,25414475,00%672,23
D1259,25155475,00%263,54
Type 97 Te-Ke 282,25134425,00%130,81
DS PZInż584,0012640,00%0,00
AMX 50 B10980,00415425,00%390,38
Universal Carrier 2-pdr211,50221475,00%261,60
T25/27214,75330450,00%121,43
Bat.-Châtillon 155 559171,25291425,00%0,00
G.W. Tiger (P)8678,75521450,00%650,28
IS-3-II9535,75469425,00%160,40
KV-220-2 5153,00253450,00%81,30
Valiant 5302,00481450,00%501,75
Grant456,33243366,67%256,62
AMX 40456,678330,00%0,00
Ikv 1035595,00565366,67%1911,70
Type 91 Heavy3180,67191366,67%620,10
M3G FT30,001830,00%0,00
Ferdinand8439,677453100,00%408,73
SU-122A5425,67437366,67%1037,10
AMX 13 10510179,6734930,00%0,00
Valentine II 428,00227366,67%261,00
T1E6 255,67185366,67%255,02
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 699,00160333,33%0,00
Chi-Ni287,5016720,00%187,90
Hotchkiss H35290,00180250,00%240,85
Leo7120,505312100,00%261,00
14TP446,00198250,00%115,81
Strv 103B10535,00496250,00%196,36
Valentine AT4152,50226250,00%279,09
AT 86269,5016420,00%167,78
M24 Chaffee5244,00342250,00%603,99
VK 20.01 (D)4170,00350250,00%386,68
T-703175,00393250,00%477,03
T-45 2320,5033320,00%1637,32
Kolohousenka1174,002501100,00%1002,36
Strv fm/211232,004581100,00%1279,17
Stuart I-IV30,002941100,00%261,00
FCM 36 Pak 40 3565,004781100,00%1525,62
Vickers Medium Mk. III30,001771100,00%261,00
T92 HMC10854,009151100,00%718,19
M8A14101,007210,00%0,00
ARL V3960,0016510,00%0,00
Pz.Sfl. IVc50,004181100,00%261,00
T18 HMC30,0019410,00%0,00
BT-53156,002451100,00%402,33
BT-7 artillery 30,005610,00%0,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 27.11.2021
Pozice: Rekrut
Přijat: 27.11.2021
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Záložník
Přijat: 15.04.2014
Opustil klan: 10.01.2017
Pozice: Rekrut
Přijat: 15.02.2020
Opustil klan: 22.06.2020
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 13.01.2017
Opustil klan: 05.02.2017
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 07.02.2017
Opustil klan: 28.09.2017
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 01.10.2017
Opustil klan: 14.12.2017
Pozice: Vojín
Přijat: 04.04.2018
Opustil klan: 29.04.2019
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 17.06.2019
Opustil klan: 14.02.2020
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 24.06.2020
Opustil klan: 03.05.2021