Tschaggatta

clanlogo
Pozice: Zpravodajský důstojník
Přijat: 24.08.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev216492932
Průměrný tier7,068,507,227,44
Vítězství1130752,23%150,00%333,33%1237,50%
Porážky1003346,34%150,00%666,67%1959,38%
Remízy3091,43%00,00%00,00%13,13%
Přežito bitev712032,89%00,00%111,11%721,88%
Zničeno tanků | Ø241171,1100,0020,22160,50
Poměr zabití / smrtí1,660,000,250,64
Detekováno tanků | Ø161510,7521,0020,2290,28
Průměrné poškození1.109,70212,50703,00720,03
Obsazování báze | Ø311571,4400,0000,00150,47
Obrana báze | Ø183820,8500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti547,60349,50289,22364,88
WN71299,62246,75282,77447,71
WN81616,80145,00674,22664,45
Celkem
Bitev21649
Průměrný tier7,06
Vítězství1130752,23%
Porážky1003346,34%
Remízy3091,43%
Přežito bitev712032,89%
Zničeno tanků | Ø241171,11
Poměr zabití / smrtí1,66
Detekováno tanků | Ø161510,75
Průměrné poškození1.109,70
Obsazování báze | Ø311571,44
Obrana báze | Ø183820,85
Průměrné zkušenosti547,60
WN71299,62
WN81616,80
Posledních 24 hodin
Bitev2
Průměrný tier8,50
Vítězství150,00%
Porážky150,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø21,00
Průměrné poškození212,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti349,50
WN7246,75
WN8145,00
Posledních 7 dní
Bitev9
Průměrný tier7,22
Vítězství333,33%
Porážky666,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev111,11%
Zničeno tanků | Ø20,22
Poměr zabití / smrtí0,25
Detekováno tanků | Ø20,22
Průměrné poškození703,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti289,22
WN7282,77
WN8674,22
Posledních 30 dní
Bitev32
Průměrný tier7,44
Vítězství1237,50%
Porážky1959,38%
Remízy13,13%
Přežito bitev721,88%
Zničeno tanků | Ø160,50
Poměr zabití / smrtí0,64
Detekováno tanků | Ø90,28
Průměrné poškození720,03
Obsazování báze | Ø150,47
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti364,88
WN7447,71
WN8664,45
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev10000
Vítězství550,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky550,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev440,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø40,4000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,670,000,000,00
Detekováno tanků | Ø50,5000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.252,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø303,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti237,300,000,000,00
Celkem
Bitev10
Vítězství550,00%
Porážky550,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev440,00%
Zničeno tanků | Ø40,40
Poměr zabití / smrtí0,67
Detekováno tanků | Ø50,50
Průměrné poškození1.252,00
Obsazování báze | Ø303,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti237,30
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky266,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy133,33%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø20,6700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,670,000,000,00
Detekováno tanků | Ø31,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození807,670,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti177,670,000,000,00
Celkem
Bitev3
Vítězství00,00%
Porážky266,67%
Remízy133,33%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø20,67
Poměr zabití / smrtí0,67
Detekováno tanků | Ø31,00
Průměrné poškození807,67
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti177,67
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev7000
Vítězství228,57%00,00%00,00%00,00%
Porážky457,14%00,00%00,00%00,00%
Remízy114,29%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev228,57%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø131,8600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí2,600,000,000,00
Detekováno tanků | Ø111,5700,0000,0000,00
Průměrné poškození871,860,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti376,710,000,000,00
Celkem
Bitev7
Vítězství228,57%
Porážky457,14%
Remízy114,29%
Přežito bitev228,57%
Zničeno tanků | Ø131,86
Poměr zabití / smrtí2,60
Detekováno tanků | Ø111,57
Průměrné poškození871,86
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti376,71
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev78000
Vítězství3241,03%00,00%00,00%00,00%
Porážky4557,69%00,00%00,00%00,00%
Remízy11,28%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2734,62%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø811,0400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,590,000,000,00
Detekováno tanků | Ø590,7600,0000,0000,00
Průměrné poškození821,720,000,000,00
Obsazování báze | Ø1281,6400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1331,7100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti443,650,000,000,00
Celkem
Bitev78
Vítězství3241,03%
Porážky4557,69%
Remízy11,28%
Přežito bitev2734,62%
Zničeno tanků | Ø811,04
Poměr zabití / smrtí1,59
Detekováno tanků | Ø590,76
Průměrné poškození821,72
Obsazování báze | Ø1281,64
Obrana báze | Ø1331,71
Průměrné zkušenosti443,65
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev5000
Vítězství360,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky240,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev240,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø40,8000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,330,000,000,00
Detekováno tanků | Ø61,2000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.377,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø306,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø40,8000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti559,200,000,000,00
Celkem
Bitev5
Vítězství360,00%
Porážky240,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev240,00%
Zničeno tanků | Ø40,80
Poměr zabití / smrtí1,33
Detekováno tanků | Ø61,20
Průměrné poškození1.377,00
Obsazování báze | Ø306,00
Obrana báze | Ø40,80
Průměrné zkušenosti559,20
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev23000
Vítězství939,13%00,00%00,00%00,00%
Porážky1356,52%00,00%00,00%00,00%
Remízy14,35%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1043,48%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø170,7400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,310,000,000,00
Detekováno tanků | Ø291,2600,0000,0000,00
Průměrné poškození772,520,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø130,5700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti323,350,000,000,00
Celkem
Bitev23
Vítězství939,13%
Porážky1356,52%
Remízy14,35%
Přežito bitev1043,48%
Zničeno tanků | Ø170,74
Poměr zabití / smrtí1,31
Detekováno tanků | Ø291,26
Průměrné poškození772,52
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø130,57
Průměrné zkušenosti323,35
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (129)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
SU-1006921,32468160555,70%1959,09
KV-8561194,01804111961,75%2743,90
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5588,02474111452,87%1788,40
M18 Hellcat61079,2355471155,84%2542,64
KV-15815,9061466658,11%2069,66
E 7591600,8464062752,79%1693,40
Tiger II81088,0142256346,54%1221,58
ST-I91590,7756251147,16%1535,71
Tiger (P)7812,2538050645,45%1024,08
T-1506811,2748546754,60%1465,38
E 5091698,2574046152,93%1908,78
T71 DA7916,3673839654,80%2095,89
IS-381592,0368039550,89%2110,81
T3091840,6567538552,47%1724,23
T28 Prototype81496,9861738451,56%1758,00
Panther7699,1742637251,61%1066,46
M10391778,1678335054,57%1912,72
AMX 50 Foch91766,9275034755,04%1834,35
VK 30.01 (P)6282,1026633751,34%326,49
VK 36.01 (H)6564,2135133654,46%982,39
ISU-15281708,7961933153,47%2066,63
T54E191825,7377432950,76%1962,94
Tiger I7780,6640232748,62%947,12
KV-481315,4767832549,54%1704,31
E 50 Ausf. M101906,7960831546,67%1690,52
Object 268102355,4062630150,17%1965,26
M66888,1058527250,37%1574,26
Panther II81158,1954327250,37%1723,39
T6981241,6675326150,96%1701,93
VK 30.02 (D)7720,2552425953,67%1162,81
AMX AC mle. 4881528,4266525547,84%1944,31
Object 70491945,9466925148,21%1725,26
KV-26756,2545423652,12%1362,17
T2971061,2353122752,42%1348,72
FV3046413,3528222647,35%523,35
IS7914,5559220349,75%1245,17
T110E4101855,2956820145,27%1359,57
E 100101918,6164820049,50%1515,21
S-517697,7731319646,43%729,05
T3281384,1279919157,07%1834,78
T57 Heavy102199,9166019147,12%1842,55
T-34-17921,1668318348,63%1527,90
SU-1527954,9644418253,30%1403,39
AMX AC mle. 4671165,6162318155,25%1974,50
Indien-Panzer81501,1874817950,28%2429,87
T110E5101914,2169517148,54%1572,71
AMX 50 Foch (155) 102266,9857017052,94%2037,98
T25/271126,4455216550,91%1836,79
Pz.Kpfw. 35 (t)2126,6116215052,00%566,90
T675602,1335314353,15%1518,88
T-1091670,0573113857,25%1907,17
T-103 8622,5241013350,38%477,90
AMX 13 757473,8639313250,76%908,37
SU-10181190,5846312552,00%1442,25
SU-855398,5224112245,90%806,87
Pz.Sfl. IVc5722,3338412156,20%2132,90
SU-100M171072,4157512052,50%1673,17
ARL V396734,4245311849,15%1506,36
M4A3E2 Sherman Jumbo6676,1944611351,33%1424,07
M4A1 Sherman5484,6542510554,29%1374,35
KV-371217,4966910444,23%1739,99
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.481,591919555,79%144,60
AMX 12 t6226,372468940,45%377,41
SU-85B4267,162168854,55%651,01
T2071057,277228361,45%1920,22
IS-4101788,356118149,38%1441,61
Type 586701,955768052,50%1437,68
Bishop5239,012177546,67%300,30
Wespe3216,871476947,83%700,53
FV215b (183) 10621,144366946,38%245,79
Nashorn6789,213826250,00%1395,29
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4157,311505850,00%237,33
Type T-345544,795675768,42%1753,44
Bat.-Châtillon 155 5810886,085375350,94%644,15
Sturmpanzer I Bison370,98954850,00%91,96
M8A14363,933724663,04%1099,38
M3 Lee4385,003764548,89%1598,93
Pz.Kpfw. 38 (t)3133,391554452,27%343,71
SU-76M4143,021364247,62%204,72
Marder 38T4641,074274160,98%2458,69
Somua SAu 404447,733163754,05%1485,92
105 leFH18B2 5428,972463658,33%787,81
S35 CA5783,764543357,58%2278,34
T-34-28889,135343243,75%1087,79
L-60 2100,552512927,59%275,34
AMX 13 909457,003392642,31%401,37
Object 2579739,604382520,00%355,07
Panzerjäger I2315,632162441,67%1098,52
Leopard Prototyp A9602,604102040,00%291,13
AMX 50 Foch B10670,504902040,00%186,96
UDES 038437,884381758,82%383,84
Super Hellcat 7309,003441741,18%174,33
Renault UE 573272,132061643,75%749,97
SDP 44 Burza6260,142491442,86%187,49
Renault FT 75 BS2173,771411346,15%1141,10
T-463176,772311369,23%837,55
Lorraine 39L AM3306,422341250,00%1178,71
IS-710545,175141233,33%98,56
Strv 103B10788,733511127,27%228,12
D2340,4486933,33%0,00
Hotchkiss H35286,6793922,22%134,50
D1257,00121944,44%38,60
Vickers Medium Mk. III3216,38313862,50%856,26
Leichttraktor143,75107875,00%261,00
AT-12161,63135850,00%537,90
Strv m/31 3126,75142825,00%61,82
Ikv 90 Typ B7408,71305742,86%314,59
T56 GMC399,67173666,67%298,11
Marder II3449,50433666,67%1992,34
Renault FT AC2253,50233666,67%1152,99
Valentine AT466,33220666,67%247,77
AMX ELC bis5512,83421666,67%2019,78
KV-1SA 571,67178633,33%0,00
T14 5628,7534240,00%1018,96
Type 3 Ju-Nu6132,50259425,00%0,00
Black Prince II 7457,75464425,00%306,75
M24E2 Super Chaffee 6171,00328450,00%280,47
Matilda4119,67264366,67%290,54
MS-1147,673630,00%0,00
AM 39 Gendron-Somua 2158,00192333,33%329,76
Fiat 300010,0075250,00%76,78
AMX 38326,504420,00%0,00
Gabler’s Destroyer 5115,00341250,00%162,28
AMX ELC 901 6123,50241250,00%134,16
43 M. Toldi III 3119,50265250,00%461,96
T3 HMC2457,003191100,00%2706,15
Bat.-Châtillon 12 t80,0020210,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 50,004701100,00%261,00
Type 63 80,006261100,00%261,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Zpravodajský důstojník
Přijat: 24.08.2025