Tygrys2003

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev36561000
Průměrný tier6,610,000,000,00
Vítězství1783148,77%00,00%00,00%00,00%
Porážky1839450,31%00,00%00,00%00,00%
Remízy3360,92%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1087729,75%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø248190,6800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,970,000,000,00
Detekováno tanků | Ø155220,4200,0000,0000,00
Průměrné poškození648,730,000,000,00
Obsazování báze | Ø117900,3200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø232480,6400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti363,900,000,000,00
WN7795,440,000,000,00
WN8868,480,000,000,00
Celkem
Bitev36561
Průměrný tier6,61
Vítězství1783148,77%
Porážky1839450,31%
Remízy3360,92%
Přežito bitev1087729,75%
Zničeno tanků | Ø248190,68
Poměr zabití / smrtí0,97
Detekováno tanků | Ø155220,42
Průměrné poškození648,73
Obsazování báze | Ø117900,32
Obrana báze | Ø232480,64
Průměrné zkušenosti363,90
WN7795,44
WN8868,48
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3451000
Vítězství155545,06%00,00%00,00%00,00%
Porážky189654,94%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev106030,72%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø17750,5100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,740,000,000,00
Detekováno tanků | Ø29810,8600,0000,0000,00
Průměrné poškození895,670,000,000,00
Obsazování báze | Ø61611,7900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø99592,8900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti477,720,000,000,00
Celkem
Bitev3451
Vítězství155545,06%
Porážky189654,94%
Remízy00,00%
Přežito bitev106030,72%
Zničeno tanků | Ø17750,51
Poměr zabití / smrtí0,74
Detekováno tanků | Ø29810,86
Průměrné poškození895,67
Obsazování báze | Ø61611,79
Obrana báze | Ø99592,89
Průměrné zkušenosti477,72
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1590000
Vítězství61238,49%00,00%00,00%00,00%
Porážky92758,30%00,00%00,00%00,00%
Remízy513,21%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev40625,53%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø6760,4300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,570,000,000,00
Detekováno tanků | Ø11540,7300,0000,0000,00
Průměrné poškození658,810,000,000,00
Obsazování báze | Ø19491,2300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø13230,8300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti311,160,000,000,00
Celkem
Bitev1590
Vítězství61238,49%
Porážky92758,30%
Remízy513,21%
Přežito bitev40625,53%
Zničeno tanků | Ø6760,43
Poměr zabití / smrtí0,57
Detekováno tanků | Ø11540,73
Průměrné poškození658,81
Obsazování báze | Ø19491,23
Obrana báze | Ø13230,83
Průměrné zkušenosti311,16
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (124)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
M446695,673761035851,21%1301,91
G.W. Panther7751,22438564349,94%865,86
M40/M438987,93444259447,96%1078,83
T-1091015,64444116847,60%833,20
M10 Wolverine5293,77232105947,88%505,94
IS-38880,1743194846,73%877,47
KV-856427,1129182146,41%528,32
T25/27526,3533080246,88%560,28
T3091052,6441374848,53%765,14
M127745,4132370847,74%972,42
T28 Prototype8881,2037661545,20%788,51
M41 Walker Bulldog8306,3030359542,35%281,85
M415377,2824853848,33%502,38
SU-85B4329,6926152754,08%850,63
IS7610,4835944944,54%632,37
Tiger II8877,3041344347,63%890,84
M36 Jackson6430,6528439647,22%545,23
E 759942,4042537843,12%645,45
Hummel6638,7033335650,56%947,66
Škoda T 256392,6832935151,57%616,75
VK 30.01 (P)6341,7927633347,15%389,80
Cromwell6357,8933233250,00%520,63
M18 Hellcat6342,6026429348,46%401,21
Tiger (P)7625,8739828951,56%732,12
T-34-85M 6533,8836828743,55%696,40
Tiger I7676,2939028047,50%732,86
AMX 50 1008570,0137426942,75%384,64
StuG III Ausf. G5145,2917426641,35%77,70
Object 27710826,2945126342,21%395,75
T-50-2 6220,6230725347,83%381,78
Konštrukta T-34/1007423,8334323745,99%434,84
SU-855271,1822623251,29%484,72
Super Hellcat 7398,2632622545,78%338,51
T376269,2431219853,03%566,19
Škoda T 245243,6921118445,11%445,82
ARL 446388,8231717557,71%604,50
Pz.Sfl. IVb4326,8423117146,78%1048,46
T499295,1631615843,67%178,68
M374246,8318515544,52%722,14
IS-710983,1847914146,10%607,80
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5181,9122713949,64%308,37
G.W. Tiger (P)8861,9141113651,47%939,72
KV-15220,6221913450,00%277,98
Jagdpanzer IV6151,181679329,03%0,00
Grille5275,942019041,11%383,00
M7 Priest388,551218046,25%113,39
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4143,721577544,00%145,22
IS-M8516,323437541,33%312,35
T-284109,171417243,06%90,47
Covenanter5121,651847140,85%142,57
T404196,031786640,91%255,24
Object 2579761,634136428,13%402,58
AMX M4 mle. 457607,424246046,67%593,86
ST vz. 394133,251655646,43%224,29
Type 7110796,765625541,82%320,57
M24 Chaffee5209,442775251,92%549,39
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4127,421395240,38%125,26
Pz.Kpfw. IV Ausf. A399,201445147,06%125,16
SU-1006299,792914858,33%421,06
T7 Combat Car 277,481454854,17%275,07
Marder II3109,221284146,34%133,59
TVP VTU Koncept8403,452984042,50%272,97
Type 578623,434843745,95%440,85
BDR G1 B5329,092283240,63%382,42
T1 HMC261,871203164,52%322,63
LTP 362,281112937,93%11,58
Crusader6163,931862846,43%262,18
SU-76M4122,931372839,29%78,69
LT vz. 38384,411512748,15%157,38
T3 HMC289,371282748,15%206,50
T56 GMC347,321232544,00%25,62
Rheinmetall Skorpion G 8568,244632552,00%444,08
D2357,711352462,50%182,71
Cruiser Mk. IV4101,041512450,00%141,81
M5 Stuart4115,742732360,87%252,42
M2 Medium Tank357,641092250,00%86,70
T-46379,471421957,89%228,88
Pz.Kpfw. III Ausf. E362,781121844,44%50,10
D1256,591201741,18%8,11
10TP3101,181471747,06%203,04
AMX 50 1209441,473891540,00%126,23
M3 Stuart3137,502191421,43%318,51
M24E2 Super Chaffee 6368,503771478,57%904,95
Type 689473,774481338,46%101,61
AT-1228,17641241,67%2,96
43 M. Toldi III 339,751211241,67%65,03
Pz.Kpfw. II2131,451431118,18%328,29
Vickers Medium Mk. II263,20971050,00%131,13
LT vz. 35264,801221060,00%213,38
Cruiser Mk. III340,101311050,00%76,78
L-60 238,901511060,00%197,90
B1450,33123944,44%48,31
T2 Medium Tank260,89199977,78%314,96
Pz.Kpfw. II Ausf. D 225,11195955,56%137,51
T-262130,00165850,00%515,63
M4A1 Revalorisé 8680,25423862,50%750,65
SU-152795,86147714,29%0,00
BT-7 artillery 3144,29225785,71%557,79
Vickers Medium Mk. I114,3364666,67%221,70
7TP286,17137666,67%274,22
MKA 2192,50222633,33%520,10
14TP40,0072540,00%22,36
Tetrarch 243,6085540,00%0,72
Kolohousenka174,25149475,00%369,34
T1 Cunningham19,7595475,00%261,00
Renault FT117,7595450,00%83,60
M2 Light252,25177475,00%261,00
Leichttraktor1118,00164450,00%426,17
Strv fm/211154,33199366,67%888,96
4TP1108,67172333,33%323,27
Wespe364,33109366,67%261,00
G.Pz. Mk. VI (e)2126,3392333,33%501,73
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6350,67367366,67%908,27
MBT-B 10232,33343333,33%0,00
T-116 3175,33268333,33%493,50
T1E6 211,6792333,33%0,00
Panzerjäger I2131,502082100,00%528,06
Gabler’s Destroyer 5205,00316250,00%404,65
KV-1SA 50,00133250,00%112,29
Valentine II 4158,5013120,00%261,23
Renault Otsu10,00861100,00%261,00
Panzerwagen 39 330,001721100,00%261,00
T-34 with L-11 4304,0026010,00%686,53
Pz.Sfl. IC 4148,002791100,00%410,76

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Záložník
Přijat: 20.02.2021
Opustil klan: 24.08.2026
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 19.02.2021
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 17.03.2020
Opustil klan: 13.10.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 27.03.2015
Opustil klan: 19.12.2015
Pozice: Vojín
Přijat: 28.12.2015
Opustil klan: 30.12.2017
Pozice: Vojín
Přijat: 06.01.2018
Opustil klan: 02.05.2018
Pozice: Záložník
Přijat: 27.07.2018
Opustil klan: 06.03.2020
Pozice: Záložník
Přijat: 06.11.2020
Opustil klan: 17.02.2021