UDM_PPL

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 30.12.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev4313852291
Průměrný tier7,997,257,278,88
Vítězství178241,32%562,50%2548,08%11037,80%
Porážky248957,71%337,50%2650,00%17861,17%
Remízy420,97%00,00%11,92%31,03%
Přežito bitev69516,11%112,50%917,31%3311,34%
Zničeno tanků | Ø15610,3610,13190,371040,36
Poměr zabití / smrtí0,430,140,440,40
Detekováno tanků | Ø29230,6850,63370,712720,93
Průměrné poškození762,47683,38754,62998,16
Obsazování báze | Ø32650,7600,0000,00330,11
Obrana báze | Ø4400,1000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti510,55645,50604,08590,87
WN7469,74645,31614,25469,96
WN8542,71801,02775,14580,13
Celkem
Bitev4313
Průměrný tier7,99
Vítězství178241,32%
Porážky248957,71%
Remízy420,97%
Přežito bitev69516,11%
Zničeno tanků | Ø15610,36
Poměr zabití / smrtí0,43
Detekováno tanků | Ø29230,68
Průměrné poškození762,47
Obsazování báze | Ø32650,76
Obrana báze | Ø4400,10
Průměrné zkušenosti510,55
WN7469,74
WN8542,71
Posledních 24 hodin
Bitev8
Průměrný tier7,25
Vítězství562,50%
Porážky337,50%
Remízy00,00%
Přežito bitev112,50%
Zničeno tanků | Ø10,13
Poměr zabití / smrtí0,14
Detekováno tanků | Ø50,63
Průměrné poškození683,38
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti645,50
WN7645,31
WN8801,02
Posledních 7 dní
Bitev52
Průměrný tier7,27
Vítězství2548,08%
Porážky2650,00%
Remízy11,92%
Přežito bitev917,31%
Zničeno tanků | Ø190,37
Poměr zabití / smrtí0,44
Detekováno tanků | Ø370,71
Průměrné poškození754,62
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti604,08
WN7614,25
WN8775,14
Posledních 30 dní
Bitev291
Průměrný tier8,88
Vítězství11037,80%
Porážky17861,17%
Remízy31,03%
Přežito bitev3311,34%
Zničeno tanků | Ø1040,36
Poměr zabití / smrtí0,40
Detekováno tanků | Ø2720,93
Průměrné poškození998,16
Obsazování báze | Ø330,11
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti590,87
WN7469,96
WN8580,13
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev111000
Vítězství1917,12%00,00%00,00%00,00%
Porážky9282,88%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2018,02%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø230,2100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,250,000,000,00
Detekováno tanků | Ø830,7500,0000,0000,00
Průměrné poškození726,740,000,000,00
Obsazování báze | Ø1671,5000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1791,6100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti274,870,000,000,00
Celkem
Bitev111
Vítězství1917,12%
Porážky9282,88%
Remízy00,00%
Přežito bitev2018,02%
Zničeno tanků | Ø230,21
Poměr zabití / smrtí0,25
Detekováno tanků | Ø830,75
Průměrné poškození726,74
Obsazování báze | Ø1671,50
Obrana báze | Ø1791,61
Průměrné zkušenosti274,87
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (92)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Object 2579916,1961227946,95%645,47
Jagdpanzer E 100101379,7756725135,06%695,74
IS-38621,9347624242,98%452,02
IS-M8563,7946423935,98%333,85
T-109897,3461123243,97%607,09
G.W. Panther7663,6351519647,96%675,01
G.W. Tiger (P)8687,6546519442,27%607,17
Ferdinand8671,4152318641,94%437,37
IS-7101368,3467214639,04%774,96
Maus101273,2760212233,61%619,52
IS7370,4546311841,53%228,57
Jagdtiger91028,4860811346,02%659,28
AMX 50 Foch B10942,3858811240,18%393,52
Object 277101151,6563511040,91%613,10
FV215b (183) 10900,9752410634,91%353,36
KV-1S6312,594249043,33%309,56
Taschenratte111529,547099028,89%571,27
Hummel6603,574548247,56%779,10
Jagdpanzer IV6434,463037445,95%599,51
Jagdpanther7394,563456341,27%269,33
Grille5374,923426258,06%736,34
T297565,414326127,87%381,04
KR-1111117,056655534,55%365,30
T25 AT7471,134245347,17%405,10
KV-15376,753735145,10%583,70
T328915,066785046,00%868,82
Pawlack Tank6325,703334738,30%211,50
T288781,575314639,13%550,73
AT 158852,145684238,10%643,48
M36 Jackson6422,593623737,84%395,69
AT 77829,716223444,12%820,43
M10 Wolverine5310,443093438,24%446,63
FV3046361,193423243,75%387,57
StuG III Ausf. B4197,312353240,63%262,64
StuG III Ausf. G5201,682243129,03%168,14
WZ-131G FT6286,413462941,38%210,99
Object 703 Version II 8487,325362846,43%273,99
Bishop5316,192882638,46%412,55
BZ-1668899,696672650,00%911,04
M18 Hellcat6452,884712560,00%690,40
121B 10784,525072528,00%294,54
M66547,294852454,17%697,79
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6323,274452245,45%347,19
AMX M4 mle. 457832,506432035,00%827,65
GSOR the TANK 9452,683341926,32%121,56
T-34-2G FT7717,944731827,78%719,38
60G FT5456,893171844,44%806,95
T-284121,531821735,29%90,82
AT 86659,825411741,18%976,46
AMX AC mle. 4881076,185411723,53%918,60
Fantôme 9646,444731625,00%272,28
Type 586331,754331650,00%439,92
Tiger (P)7971,576881442,86%1199,78
ARL 446519,934421435,71%624,37
TS-5 8536,696231361,54%455,42
BZ-587477,314201330,77%294,23
SU-76G FT4198,552651163,64%387,62
T3E2 Medium Tank 3247,914741172,73%1150,60
AE Phase I 9593,304911040,00%230,66
BDR G1 B5363,402951020,00%407,41
T28 Prototype8903,00628955,56%851,93
T959921,89691955,56%571,41
Valentine AT4115,00167837,50%55,28
T25/27664,50491850,00%708,41
Pz.Kpfw. III Ausf. E3153,00191825,00%228,07
M8A14179,43221742,86%212,08
Type T-345270,4323070,00%478,49
Achilles6301,71352742,86%288,37
M5A1 Stuart4101,00210742,86%106,65
AT 25382,17244633,33%634,03
T6 Medium4295,67312650,00%576,40
TS-54 8474,83359616,67%172,89
T1 Heavy5671,80588560,00%1317,30
M3 Stuart323,25130450,00%96,26
Windhund 8713,25403425,00%384,82
VK 100.01 (P)81196,25757450,00%1051,96
VK 45.02 (P) Ausf. A81106,25694450,00%1326,65
Valentine3225,67367366,67%928,99
Pudel 6440,00611366,67%746,63
AMX 65 t8837,00717366,67%932,99
B14479,33612366,67%1825,66
CS-52 LIS 8358,00479333,33%85,89
Caernarvon Action X 8218,33555366,67%261,00
AMX ELC 901 6514,336253100,00%1436,84
Type 2597 Chi-Ha3173,67226333,33%376,52
M60 10345,0023120,00%0,00
Nashorn61067,00443250,00%1509,19
Stridsyxa 8824,0031110,00%504,41
BT-74187,0022410,00%378,79
BT-53411,004731100,00%996,32
Somua S353498,004101100,00%1464,45
Mäuschen91384,0010051100,00%1093,76

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 30.12.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 20.10.2025
Opustil klan: 28.11.2025
Pozice: Vojín
Přijat: 28.02.2025
Opustil klan: 16.10.2025