VALQUlRIA

clanlogo
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 28.12.2015

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev20963000
Průměrný tier7,230,000,000,00
Vítězství1100652,50%00,00%00,00%00,00%
Porážky974746,50%00,00%00,00%00,00%
Remízy2101,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev558726,65%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø201690,9600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,310,000,000,00
Detekováno tanků | Ø279961,3400,0000,0000,00
Průměrné poškození1.043,950,000,000,00
Obsazování báze | Ø237321,1300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø116730,5600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti519,500,000,000,00
WN71229,960,000,000,00
WN81570,870,000,000,00
Celkem
Bitev20963
Průměrný tier7,23
Vítězství1100652,50%
Porážky974746,50%
Remízy2101,00%
Přežito bitev558726,65%
Zničeno tanků | Ø201690,96
Poměr zabití / smrtí1,31
Detekováno tanků | Ø279961,34
Průměrné poškození1.043,95
Obsazování báze | Ø237321,13
Obrana báze | Ø116730,56
Průměrné zkušenosti519,50
WN71229,96
WN81570,87
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev220000
Vítězství10346,82%00,00%00,00%00,00%
Porážky10949,55%00,00%00,00%00,00%
Remízy83,64%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev6630,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1440,6500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,940,000,000,00
Detekováno tanků | Ø4161,8900,0000,0000,00
Průměrné poškození1.402,220,000,000,00
Obsazování báze | Ø1130,5100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2471,1200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti467,000,000,000,00
Celkem
Bitev220
Vítězství10346,82%
Porážky10949,55%
Remízy83,64%
Přežito bitev6630,00%
Zničeno tanků | Ø1440,65
Poměr zabití / smrtí0,94
Detekováno tanků | Ø4161,89
Průměrné poškození1.402,22
Obsazování báze | Ø1130,51
Obrana báze | Ø2471,12
Průměrné zkušenosti467,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev93000
Vítězství5255,91%00,00%00,00%00,00%
Porážky3638,71%00,00%00,00%00,00%
Remízy55,38%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3234,41%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø490,5300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,800,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1471,5800,0000,0000,00
Průměrné poškození915,540,000,000,00
Obsazování báze | Ø1361,4600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø690,7400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti477,350,000,000,00
Celkem
Bitev93
Vítězství5255,91%
Porážky3638,71%
Remízy55,38%
Přežito bitev3234,41%
Zničeno tanků | Ø490,53
Poměr zabití / smrtí0,80
Detekováno tanků | Ø1471,58
Průměrné poškození915,54
Obsazování báze | Ø1361,46
Obrana báze | Ø690,74
Průměrné zkušenosti477,35
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev33000
Vítězství1648,48%00,00%00,00%00,00%
Porážky1648,48%00,00%00,00%00,00%
Remízy13,03%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1030,30%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø290,8800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,260,000,000,00
Detekováno tanků | Ø441,3300,0000,0000,00
Průměrné poškození385,940,000,000,00
Obsazování báze | Ø110,3300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø371,1200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti273,610,000,000,00
Celkem
Bitev33
Vítězství1648,48%
Porážky1648,48%
Remízy13,03%
Přežito bitev1030,30%
Zničeno tanků | Ø290,88
Poměr zabití / smrtí1,26
Detekováno tanků | Ø441,33
Průměrné poškození385,94
Obsazování báze | Ø110,33
Obrana báze | Ø371,12
Průměrné zkušenosti273,61
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev872000
Vítězství48655,73%00,00%00,00%00,00%
Porážky37442,89%00,00%00,00%00,00%
Remízy121,38%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev31636,24%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø6470,7400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,160,000,000,00
Detekováno tanků | Ø8771,0100,0000,0000,00
Průměrné poškození695,500,000,000,00
Obsazování báze | Ø10021,1500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø9191,0500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti407,250,000,000,00
Celkem
Bitev872
Vítězství48655,73%
Porážky37442,89%
Remízy121,38%
Přežito bitev31636,24%
Zničeno tanků | Ø6470,74
Poměr zabití / smrtí1,16
Detekováno tanků | Ø8771,01
Průměrné poškození695,50
Obsazování báze | Ø10021,15
Obrana báze | Ø9191,05
Průměrné zkušenosti407,25
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1099000
Vítězství68962,69%00,00%00,00%00,00%
Porážky37434,03%00,00%00,00%00,00%
Remízy363,28%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev47743,40%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø9500,8600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,530,000,000,00
Detekováno tanků | Ø14051,2800,0000,0000,00
Průměrné poškození1.072,960,000,000,00
Obsazování báze | Ø20721,8900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø27152,4700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti581,400,000,000,00
Celkem
Bitev1099
Vítězství68962,69%
Porážky37434,03%
Remízy363,28%
Přežito bitev47743,40%
Zničeno tanků | Ø9500,86
Poměr zabití / smrtí1,53
Detekováno tanků | Ø14051,28
Průměrné poškození1.072,96
Obsazování báze | Ø20721,89
Obrana báze | Ø27152,47
Průměrné zkušenosti581,40
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev671000
Vítězství35152,31%00,00%00,00%00,00%
Porážky31346,65%00,00%00,00%00,00%
Remízy71,04%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev25938,60%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø5460,8100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,330,000,000,00
Detekováno tanků | Ø8731,3000,0000,0000,00
Průměrné poškození971,630,000,000,00
Obsazování báze | Ø12551,8700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø15782,3500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti433,890,000,000,00
Celkem
Bitev671
Vítězství35152,31%
Porážky31346,65%
Remízy71,04%
Přežito bitev25938,60%
Zničeno tanků | Ø5460,81
Poměr zabití / smrtí1,33
Detekováno tanků | Ø8731,30
Průměrné poškození971,63
Obsazování báze | Ø12551,87
Obrana báze | Ø15782,35
Průměrné zkušenosti433,89
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev17000
Vítězství952,94%00,00%00,00%00,00%
Porážky847,06%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev741,18%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø100,5900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø130,7600,0000,0000,00
Průměrné poškození1.216,470,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø895,2400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti306,820,000,000,00
Celkem
Bitev17
Vítězství952,94%
Porážky847,06%
Remízy00,00%
Přežito bitev741,18%
Zničeno tanků | Ø100,59
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø130,76
Průměrné poškození1.216,47
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø895,24
Průměrné zkušenosti306,82
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (187)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T-5491545,2259375851,19%1761,33
Object 41681576,5568166857,19%2719,22
M18 Hellcat6919,9152660858,88%2048,38
T-54 first prototype 81034,0464859553,11%1437,32
T-1091169,2048055845,70%990,54
T-34-3 81373,6960953253,38%2001,06
T-62A102082,0663051551,65%2145,93
KV-856655,2537551356,34%1174,43
Type 62 7822,1057149649,60%1887,40
T26E4 SuperPershing 8714,6144946752,03%816,75
IS-381122,3151742055,71%1297,78
Bat.-Châtillon 25 t102131,3559641351,33%2185,67
STB-1102022,1156437948,28%1864,02
T54E192019,3964936055,00%2284,09
Bat.-Châtillon 25 t AP91731,9366735254,26%2000,26
T-54 ltwt.9717,9354734547,54%936,45
S-517959,8244433447,31%1239,63
Type 6191768,1480833447,01%1945,08
Object 430 Version II91688,1872432960,79%2061,06
E 5091728,6661732853,05%1806,72
IS-7101760,2154229753,20%1501,51
Leichttraktor1181,4123629549,83%937,02
KV-26739,4941625554,51%1333,68
M41 Walker Bulldog8762,8258824352,67%1412,48
T-448828,4148323256,90%1151,34
STA-181166,9270722850,44%1695,17
Panther II81346,5555521756,22%2166,27
T4991086,9162421354,46%1581,38
T57 Heavy102213,9857420648,06%1941,08
T6981403,1466020356,16%2215,15
Waffenträger auf Pz. IV91413,9458020145,27%1099,48
MT-256535,5845519154,97%1786,01
Tiger I7896,6346118753,48%1142,03
A-436619,3447118159,12%1428,25
T71 DA7757,5551717748,59%1577,99
T-437779,1150317661,36%1414,18
SU-1006799,5157317549,71%1569,41
StuG III Ausf. G5387,9627017151,46%827,64
A-447894,5249316851,79%1573,99
AMX 13 757617,1563916547,88%1315,92
IS7848,9539316445,73%1023,03
AMX 13 9091042,8780716462,80%1796,66
Cromwell6860,8655016162,11%2118,39
Rhm.-Borsig Waffenträger81751,1473116056,88%2374,09
WZ-1317817,8967215956,60%1863,98
Type 5 Chi-Ri71001,1960015653,21%1851,73
KV-15433,4530515450,00%805,97
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5305,8027815450,65%723,65
AMX ELC bis5520,3143415156,95%2060,79
O-I61197,3466314860,14%2685,69
Sturer Emil7775,2750414849,32%1050,27
Churchill VII6479,8635314741,50%629,76
SU-100M171043,4049414551,72%1594,50
T3 HMC2311,0133614260,56%1942,08
Panther71094,3356813854,35%2096,43
Type 4 Chi-To6733,4343113653,68%1714,59
Sherman Firefly6798,4043813152,67%1733,31
SU-10181258,7850713050,00%1599,97
T-100 LT10581,3453912941,86%474,22
LTTB8960,4164112657,94%2026,65
Nashorn6843,0242212250,82%1608,92
Pz.Sfl. IVc5633,7636811956,30%1789,36
Type T-345375,7336911849,15%1005,08
VK 36.01 (H)6608,6342311550,43%1076,17
T216549,1048911555,65%1820,93
KV-137459,7237311247,32%572,55
AMX 12 t6469,8848111051,82%1240,77
Jagdpanzer IV6553,8139110850,00%952,18
Black Prince71038,4759110547,62%1536,89
VK 30.02 (M)6776,8148410357,28%1693,68
M4A3E2 Sherman Jumbo6732,6953110253,92%1726,38
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4120,4517210139,60%141,16
Object 430102155,4660210155,45%2170,23
VK 30.01 (P)6600,284939561,05%1183,92
O-Ni71194,335889060,00%1774,03
Pz.Kpfw. 38 (t)3197,802108453,57%688,48
59-166279,573858346,99%588,78
Tiger II81015,805628159,26%1183,72
SU-14-281155,134767858,97%1395,20
Comet7805,514997856,41%1357,21
T-345322,493627750,65%790,61
Type 3 Chi-Nu5501,393447746,75%1605,58
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4278,652527758,44%741,81
T376697,955117353,42%2049,78
Object 140102004,075857247,22%1837,81
Churchill I5273,792757152,11%448,16
T2971022,777317042,86%1275,21
Object 277101029,566057038,57%547,11
T25/27730,094666949,28%984,15
T1 Cunningham1140,932706855,88%839,06
M4A1 Sherman5567,954386650,00%1889,98
AT 15A 7790,843926245,16%969,18
M10 Wolverine5340,202576056,67%685,14
Light Mk. VIC 2219,953735860,34%1545,68
SU-1527970,864285752,63%1424,39
Sherman III5462,263695462,96%1423,89
T404420,182904948,98%1165,47
SU-855483,564424856,25%1167,14
M5A1 Stuart4147,002584751,06%365,44
M75416,026134165,85%2078,24
M24 Chaffee5585,157724065,00%2668,55
Marder 38T4352,302714057,50%937,89
Object 430U10916,106354045,00%530,92
VK 30.01 (H)5512,033683948,72%1236,97
Crusader6351,394963860,53%1091,04
BT-7497,691303636,11%59,01
A-20595,001513438,24%35,20
M374363,263833461,76%1507,19
E 50 Ausf. M101341,506063447,06%927,74
B14209,472393250,00%444,12
Covenanter5277,944943158,06%963,87
AMX 105 AM mle. 474302,572573043,33%1035,08
Lorraine 39L AM3135,431332839,29%218,06
M5 Stuart4229,684642864,29%685,59
T2 Light Tank 2169,374162755,56%775,69
Excelsior 5422,193722759,26%846,15
D23139,771452638,46%311,27
O-I Experimental51152,547792661,54%2998,64
BDR G1 B5576,383462646,15%1093,57
AMX 404123,562372548,00%287,74
M3 Lee4254,682632540,00%771,73
Grille 15101159,644772544,00%589,01
M415526,044852462,50%937,44
T-463111,091342236,36%203,04
Type 586684,236432254,55%1487,10
Tiger (P)7999,526902152,38%1448,02
Durchbruchswagen 24193,192482157,14%467,32
Type 1 Chi-He4318,203352060,00%1099,01
Sexton II3136,531491947,37%418,12
M8A1494,891201931,58%0,25
Renault FT 75 BS2145,671181838,89%686,69
Sturmpanzer I Bison371,56721631,25%0,78
Pz.Kpfw. 35 (t)2112,471391546,67%387,11
Grant4358,473991546,67%1132,49
T-262125,471881560,00%602,91
Alecto4310,003271540,00%650,94
Type 2597 Chi-Ha3142,571681457,14%422,02
Pz.Kpfw. I Ausf. C3217,932591421,43%1030,97
BT-2271,081021346,15%123,37
Valentine AT4438,153101330,77%1385,65
Universal Carrier 2-pdr267,001001233,33%19,55
Pz.Kpfw. III Ausf. E3118,272031163,64%334,76
Pz.Kpfw. II Luchs4159,364511154,55%434,99
Marder II3166,361421145,45%303,45
M3 Stuart3242,201981040,00%925,61
Vickers Medium Mk. II288,801081040,00%182,03
M7 Priest3253,102971050,00%631,65
T2 Medium Tank287,601461050,00%294,68
Pz.Kpfw. I2106,601591040,00%242,91
D1295,33135955,56%309,94
Renault FT AC2142,22121933,33%312,77
T1 HMC2159,88160875,00%959,29
StuG IV 5347,57199714,29%581,30
Vickers Mk. E Type B269,33106633,33%35,14
MS-11148,3310760,00%630,33
Panzerjäger I2173,17194666,67%684,56
Valentine3143,50222683,33%518,59
AT-12231,00173616,67%931,08
Cruiser Mk. I191,8395616,67%212,28
AT 25308,00420650,00%590,82
Birch Gun461,33118650,00%107,11
Renault FT112,8079540,00%0,00
Hotchkiss H352105,60103520,00%244,91
T-28487,20102540,00%6,01
T56 GMC3124,8091520,00%175,33
Dicker Max 6483,60366540,00%653,23
Vickers Medium Mk. I157,331513100,00%302,84
M2 Light280,00105333,33%62,19
Pz.Kpfw. II2211,33343366,67%1081,55
VK 16.02 Leopard5324,33348333,33%774,66
AMX 383104,33199366,67%316,17
Loyd Gun Carriage288,33145366,67%569,44
StuG III Ausf. B4223,6717430,00%332,31
WZ-111 8705,5038120,00%542,88
Renault NC-31139,005520,00%0,92
SU-1820,001272100,00%261,00
Cruiser Mk. III3129,0013420,00%371,04
LTP 3413,0037120,00%2194,31
BT-7 artillery 3162,0013520,00%360,54
Type 95 Ha-Go2133,003781100,00%664,06
4TP144,0016410,00%0,00
Type 97 Te-Ke 2132,001611100,00%635,46
Cruiser Mk. II2351,003981100,00%1976,29
G.Pz. Mk. VI (e)20,001210,00%0,00
T-50-2 6235,005271100,00%568,18
TOG II* 6749,005621100,00%1492,38
Type 64 6666,006801100,00%2105,64

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 28.12.2015
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 28.12.2015
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 14.11.2014
Opustil klan: 17.04.2015
Pozice: Záložník
Přijat: 24.06.2015
Opustil klan: 09.11.2015
Pozice: Vojín
Přijat: 04.06.2015
Opustil klan: 12.06.2015
Pozice: Vojín
Přijat: 30.09.2014
Pozice: Vojín
Přijat: 19.06.2014
Pozice: Vojín
Přijat: 09.02.2014