| Tank | M | Typ | Národ | Trieda | Poškození | Zkušenosti | Bitev | Vítězství | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Char Futur 4 | 9 | 1900,22 | 803 | 2939 | 53,22% | 1812,65 | |||||
| Cobra | 9 | 1838,05 | 817 | 1961 | 53,19% | 1799,73 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1819,69 | 713 | 1166 | 48,20% | 1449,91 | |||||
| Object 261 | 10 | 1381,10 | 688 | 940 | 49,79% | 1102,39 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 2172,57 | 763 | 865 | 49,25% | 1611,50 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 2069,15 | 778 | 855 | 50,41% | 1725,11 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1748,70 | 804 | 718 | 50,14% | 1674,62 | |||||
| Object 277 | 10 | 1912,37 | 778 | 638 | 51,72% | 1545,73 | |||||
| AMX 13 105 | 10 | 1134,57 | 688 | 486 | 47,12% | 1228,30 | |||||
| Emil II | 9 | 1933,84 | 868 | 391 | 54,22% | 1882,15 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 1380,57 | 776 | 350 | 51,14% | 1626,65 | |||||
| IS-7 | 10 | 1934,60 | 796 | 313 | 49,52% | 1505,84 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 741,76 | 654 | 268 | 51,49% | 749,23 | |||||
| 122 TM | 8 | 1400,13 | 818 | 268 | 56,34% | 1603,09 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1067,15 | 658 | 260 | 50,77% | 981,43 | |||||
| DBV-152 | 10 | 2428,47 | 735 | 255 | 53,73% | 1608,98 | |||||
| STB-1 | 10 | 1945,62 | 796 | 251 | 51,39% | 1626,99 | |||||
| AMX 50 Foch | 9 | 2060,79 | 800 | 239 | 51,88% | 1842,12 | |||||
| TL-7 | 9 | 1587,88 | 743 | 234 | 48,72% | 1352,21 | |||||
| Kranvagn | 10 | 1961,10 | 758 | 231 | 47,19% | 1458,42 | |||||
| FV4201 Chieftain Proto | 9 | 1729,62 | 813 | 225 | 47,56% | 1655,62 | |||||
| Kampfpanzer 50 t | 9 | 1793,27 | 867 | 222 | 53,15% | 1595,74 | |||||
| Vz. 71 Tesák | 10 | 1221,19 | 755 | 213 | 48,83% | 1298,72 | |||||
| T-62A | 10 | 1591,45 | 717 | 205 | 43,41% | 1223,90 | |||||
| IS-3 | 8 | 1254,11 | 710 | 203 | 54,68% | 1503,77 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 1089,84 | 675 | 203 | 48,28% | 834,85 | |||||
| 121B | 10 | 1779,07 | 719 | 182 | 47,25% | 1411,70 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 497,44 | 605 | 180 | 44,44% | 772,26 | |||||
| T110E5 | 10 | 2131,89 | 967 | 174 | 60,92% | 1768,04 | |||||
| T92 | 8 | 488,31 | 664 | 159 | 48,43% | 807,08 | |||||
| GSOR 3301 AVR FS | 9 | 934,49 | 871 | 151 | 49,67% | 1607,07 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 2349,27 | 781 | 135 | 46,67% | 1867,36 | |||||
| Stinger | 10 | 2467,42 | 828 | 134 | 52,24% | 1739,46 | |||||
| Manticore | 10 | 1122,08 | 822 | 133 | 53,38% | 1378,26 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 2310,05 | 831 | 124 | 54,03% | 1852,04 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1683,16 | 799 | 120 | 45,83% | 1550,30 | |||||
| T-10 | 9 | 1496,78 | 801 | 118 | 55,93% | 1477,29 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 714,22 | 866 | 118 | 63,56% | 1582,97 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 1129,24 | 797 | 110 | 51,82% | 1870,63 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 1961,36 | 723 | 109 | 43,12% | 1374,31 | |||||
| VK 72.01 (K) | 10 | 2455,28 | 910 | 109 | 54,13% | 1611,66 | |||||
| AMX 67 Imbattable | 11 | 2536,49 | 907 | 107 | 54,21% | 1695,69 | |||||
| Ho-Ri 1 | 9 | 2134,31 | 900 | 104 | 58,65% | 1952,92 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 1502,29 | 802 | 99 | 53,54% | 1999,55 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1764,09 | 860 | 97 | 54,64% | 1766,89 | |||||
| Maus | 10 | 2208,17 | 962 | 95 | 57,89% | 1828,96 | |||||
| Panther/M10 | 7 | 950,36 | 495 | 95 | 46,32% | 1451,36 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 428,91 | 605 | 91 | 52,75% | 1161,43 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 843,21 | 519 | 86 | 55,81% | 1188,37 | |||||
| 212A | 9 | 1541,01 | 745 | 85 | 49,41% | 1510,64 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 938,18 | 646 | 85 | 49,41% | 1026,89 | |||||
| Object 257 | 9 | 1656,25 | 829 | 84 | 51,19% | 1482,01 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 949,85 | 640 | 82 | 48,78% | 807,57 | |||||
| SFAC 105 | 8 | 1338,58 | 694 | 80 | 48,75% | 1185,81 | |||||
| KR-1 | 11 | 2447,65 | 1000 | 79 | 60,76% | 1731,59 | |||||
| M40/M43 | 8 | 927,29 | 701 | 77 | 59,74% | 1020,83 | |||||
| M103 | 9 | 1538,73 | 810 | 77 | 50,65% | 1353,02 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1420,36 | 724 | 76 | 46,05% | 1308,35 | |||||
| AS-XX 40 t | 11 | 2149,63 | 738 | 76 | 44,74% | 1495,22 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 2187,86 | 840 | 74 | 54,05% | 2339,69 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 847,29 | 711 | 73 | 45,21% | 1340,78 | |||||
| S-51 | 7 | 1103,68 | 780 | 72 | 58,33% | 1513,85 | |||||
| Ho-Ri 3 | 10 | 2343,67 | 832 | 67 | 58,21% | 1849,09 | |||||
| MBT-B | 10 | 2404,48 | 813 | 67 | 49,25% | 1592,81 | |||||
| SPHT | 9 | 2261,83 | 873 | 63 | 44,44% | 1616,71 | |||||
| T32 | 8 | 1312,85 | 739 | 61 | 40,98% | 1335,00 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1580,49 | 845 | 57 | 61,40% | 2235,36 | |||||
| Ho-Ri 2 | 8 | 1333,09 | 788 | 56 | 53,57% | 1724,04 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 1226,16 | 744 | 56 | 57,14% | 1455,89 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 2410,13 | 881 | 55 | 52,73% | 1965,88 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 830,24 | 641 | 54 | 55,56% | 1715,14 | |||||
| M12 | 7 | 738,65 | 611 | 54 | 42,59% | 749,10 | |||||
| LHMTV | 8 | 755,85 | 886 | 54 | 66,67% | 1623,91 | |||||
| T-22 medium | 10 | 1566,50 | 740 | 52 | 44,23% | 1233,14 | |||||
| Object 907 | 10 | 1852,84 | 777 | 50 | 48,00% | 1423,08 | |||||
| Leo | 7 | 1008,12 | 714 | 49 | 51,02% | 1562,97 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1821,92 | 621 | 49 | 40,82% | 1246,14 | |||||
| T-50-2 | 6 | 399,69 | 588 | 48 | 56,25% | 1130,57 | |||||
| WZ-114 | 9 | 1478,43 | 748 | 47 | 44,68% | 1281,46 | |||||
| Emil I | 8 | 1902,26 | 908 | 46 | 45,65% | 2401,04 | |||||
| T95/FV4201 Chieftain | 10 | 2499,30 | 945 | 44 | 56,82% | 1734,99 | |||||
| K-91-PT | 9 | 1599,95 | 707 | 43 | 32,56% | 1437,56 | |||||
| Škoda T 27 | 8 | 1084,02 | 673 | 43 | 39,53% | 1284,47 | |||||
| SU-8 | 6 | 609,93 | 545 | 41 | 43,90% | 687,81 | |||||
| DZT-159 | 9 | 1606,93 | 750 | 40 | 47,50% | 1419,38 | |||||
| Taschenratte | 11 | 2729,00 | 1042 | 38 | 52,63% | 1870,52 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 749,59 | 754 | 37 | 59,46% | 1931,62 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 508,57 | 504 | 35 | 45,71% | 1090,54 | |||||
| T77 | 8 | 1315,43 | 711 | 35 | 51,43% | 1405,84 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 758,07 | 684 | 29 | 58,62% | 982,21 | |||||
| AMX M4 mle. 49 Liberté | 8 | 903,11 | 729 | 27 | 51,85% | 1026,76 | |||||
| Chi-To SP | 7 | 1110,48 | 809 | 23 | 65,22% | 1533,96 | |||||
| T 55A | 9 | 1651,09 | 845 | 23 | 47,83% | 1544,38 | |||||
| Type 95 Ji-Ro | 6 | 873,86 | 593 | 21 | 52,38% | 1648,51 | |||||
| M-IV-Y | 8 | 1497,65 | 777 | 20 | 45,00% | 1696,86 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 1838,00 | 964 | 18 | 50,00% | 1758,52 | |||||
| Dicker Max | 6 | 925,89 | 659 | 18 | 50,00% | 1598,40 | |||||
| Object 283 | 9 | 1794,40 | 1078 | 15 | 73,33% | 2269,18 | |||||
| Stone Sentinel | 8 | 1402,07 | 740 | 15 | 66,67% | 1440,28 | |||||
| IS-2 shielded | 7 | 760,64 | 443 | 14 | 57,14% | 833,43 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 1686,14 | 893 | 14 | 50,00% | 1621,65 | |||||
| Caliban | 8 | 1064,23 | 800 | 13 | 69,23% | 1208,09 | |||||
| ISU-152K | 8 | 1264,82 | 685 | 11 | 54,55% | 1354,37 | |||||
| TBT | 9 | 2053,73 | 884 | 11 | 45,45% | 1923,22 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 1255,82 | 838 | 11 | 63,64% | 1536,35 | |||||
| Predatore | 9 | 1674,82 | 700 | 11 | 36,36% | 1269,48 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 2908,00 | 796 | 10 | 50,00% | 1892,17 | |||||
| Lorraine 50 t | 9 | 1929,44 | 896 | 9 | 55,56% | 2054,92 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 2132,88 | 796 | 8 | 50,00% | 1939,64 | |||||
| BZ-74-1 | 8 | 1998,63 | 1188 | 8 | 75,00% | 2104,10 | |||||
| Object 274a | 8 | 1511,43 | 966 | 7 | 42,86% | 2073,63 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 2245,17 | 954 | 6 | 50,00% | 1384,78 | |||||
| E 77 | 9 | 1703,00 | 620 | 6 | 16,67% | 1302,74 | |||||
| TS-54 | 8 | 1066,00 | 556 | 5 | 20,00% | 852,88 | |||||
| Brennos | 8 | 1579,25 | 916 | 4 | 75,00% | 1989,80 | |||||
| Black Rock | 11 | 930,00 | 448 | 4 | 25,00% | 266,40 | |||||
| Object 265T | 9 | 1917,67 | 1164 | 3 | 100,00% | 1909,99 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 166,50 | 215 | 2 | 0,00% | 396,51 | |||||
| TT-130M | 9 | 2147,50 | 1055 | 2 | 100,00% | 2169,36 | |||||
| AMX 13 57 GF | 7 | 1091,50 | 1139 | 2 | 50,00% | 2525,81 | |||||
| Mäuschen | 9 | 475,00 | 444 | 1 | 0,00% | 104,27 |
Vucic
Náhodné bitvy
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 20461 | 22 | 287 | 394 | ||||
| Průměrný tier | 9,24 | 9,50 | 9,71 | 9,73 | ||||
| Vítězství | 10487 | 51,25% | 11 | 50,00% | 156 | 54,36% | 213 | 54,06% |
| Porážky | 9601 | 46,92% | 11 | 50,00% | 127 | 44,25% | 171 | 43,40% |
| Remízy | 373 | 1,82% | 0 | 0,00% | 4 | 1,39% | 10 | 2,54% |
| Přežito bitev | 5540 | 27,08% | 10 | 45,45% | 107 | 37,28% | 136 | 34,52% |
| Zničeno tanků | Ø | 19442 | 0,95 | 9 | 0,41 | 276 | 0,96 | 387 | 0,98 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,30 | 0,75 | 1,53 | 1,50 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 20961 | 1,02 | 1 | 0,05 | 166 | 0,58 | 254 | 0,64 |
| Průměrné poškození | 1.694,62 | 1.186,45 | 1.822,14 | 1.891,75 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 15183 | 0,74 | 0 | 0,00 | 90 | 0,31 | 158 | 0,40 |
| Obrana báze | Ø | 4949 | 0,24 | 29 | 1,32 | 47 | 0,16 | 134 | 0,34 |
| Průměrné zkušenosti | 771,92 | 757,82 | 835,80 | 809,77 | ||||
| WN7 | 1155,79 | 702,50 | 1128,73 | 1175,42 | ||||
| WN8 | 1586,73 | 1033,21 | 1671,21 | 1736,22 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 20461 | |
| Průměrný tier | 9,24 | |
| Vítězství | 10487 | 51,25% |
| Porážky | 9601 | 46,92% |
| Remízy | 373 | 1,82% |
| Přežito bitev | 5540 | 27,08% |
| Zničeno tanků | Ø | 19442 | 0,95 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,30 | |
| Detekováno tanků | Ø | 20961 | 1,02 |
| Průměrné poškození | 1.694,62 | |
| Obsazování báze | Ø | 15183 | 0,74 |
| Obrana báze | Ø | 4949 | 0,24 |
| Průměrné zkušenosti | 771,92 | |
| WN7 | 1155,79 | |
| WN8 | 1586,73 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 22 | |
| Průměrný tier | 9,50 | |
| Vítězství | 11 | 50,00% |
| Porážky | 11 | 50,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 10 | 45,45% |
| Zničeno tanků | Ø | 9 | 0,41 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,75 | |
| Detekováno tanků | Ø | 1 | 0,05 |
| Průměrné poškození | 1.186,45 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 29 | 1,32 |
| Průměrné zkušenosti | 757,82 | |
| WN7 | 702,50 | |
| WN8 | 1033,21 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 287 | |
| Průměrný tier | 9,71 | |
| Vítězství | 156 | 54,36% |
| Porážky | 127 | 44,25% |
| Remízy | 4 | 1,39% |
| Přežito bitev | 107 | 37,28% |
| Zničeno tanků | Ø | 276 | 0,96 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,53 | |
| Detekováno tanků | Ø | 166 | 0,58 |
| Průměrné poškození | 1.822,14 | |
| Obsazování báze | Ø | 90 | 0,31 |
| Obrana báze | Ø | 47 | 0,16 |
| Průměrné zkušenosti | 835,80 | |
| WN7 | 1128,73 | |
| WN8 | 1671,21 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 394 | |
| Průměrný tier | 9,73 | |
| Vítězství | 213 | 54,06% |
| Porážky | 171 | 43,40% |
| Remízy | 10 | 2,54% |
| Přežito bitev | 136 | 34,52% |
| Zničeno tanků | Ø | 387 | 0,98 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,50 | |
| Detekováno tanků | Ø | 254 | 0,64 |
| Průměrné poškození | 1.891,75 | |
| Obsazování báze | Ø | 158 | 0,40 |
| Obrana báze | Ø | 134 | 0,34 |
| Průměrné zkušenosti | 809,77 | |
| WN7 | 1175,42 | |
| WN8 | 1736,22 | |
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:
Globální mapa X
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 17 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 13 | 76,47% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 4 | 23,53% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 12 | 70,59% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 17 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 3,40 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 3 | 0,18 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 2.191,06 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 16 | 0,94 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 29 | 1,71 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 779,65 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 17 | |
| Vítězství | 13 | 76,47% |
| Porážky | 4 | 23,53% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 12 | 70,59% |
| Zničeno tanků | Ø | 17 | 1,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 3,40 | |
| Detekováno tanků | Ø | 3 | 0,18 |
| Průměrné poškození | 2.191,06 | |
| Obsazování báze | Ø | 16 | 0,94 |
| Obrana báze | Ø | 29 | 1,71 |
| Průměrné zkušenosti | 779,65 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VIII
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VI
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev v rotě
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky týmových bitev
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky šarvátek
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 451 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 295 | 65,41% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 156 | 34,59% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 229 | 50,78% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 312 | 0,69 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,41 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 292 | 0,65 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.961,48 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 1690 | 3,75 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 796 | 1,76 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 931,94 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 451 | |
| Vítězství | 295 | 65,41% |
| Porážky | 156 | 34,59% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 229 | 50,78% |
| Zničeno tanků | Ø | 312 | 0,69 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,41 | |
| Detekováno tanků | Ø | 292 | 0,65 |
| Průměrné poškození | 1.961,48 | |
| Obsazování báze | Ø | 1690 | 3,75 |
| Obrana báze | Ø | 796 | 1,76 |
| Průměrné zkušenosti | 931,94 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev o opevnění
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen