WayIAm

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 09.08.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev39950122126
Průměrný tier7,3910,009,869,67
Vítězství1996049,96%00,00%1150,00%6450,79%
Porážky1954248,92%1100,00%1150,00%6249,21%
Remízy4481,12%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1059526,52%00,00%418,18%3023,81%
Zničeno tanků | Ø267980,6700,0080,36610,48
Poměr zabití / smrtí0,910,000,440,64
Detekováno tanků | Ø582781,4611,00241,091601,27
Průměrné poškození882,20473,001.356,551.328,17
Obsazování báze | Ø437451,0900,0000,00520,41
Obrana báze | Ø230760,5800,0000,00160,13
Průměrné zkušenosti459,45500,00672,95673,73
WN7985,4116,92697,76808,98
WN81126,75125,13936,451011,42
Celkem
Bitev39950
Průměrný tier7,39
Vítězství1996049,96%
Porážky1954248,92%
Remízy4481,12%
Přežito bitev1059526,52%
Zničeno tanků | Ø267980,67
Poměr zabití / smrtí0,91
Detekováno tanků | Ø582781,46
Průměrné poškození882,20
Obsazování báze | Ø437451,09
Obrana báze | Ø230760,58
Průměrné zkušenosti459,45
WN7985,41
WN81126,75
Posledních 24 hodin
Bitev1
Průměrný tier10,00
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø11,00
Průměrné poškození473,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti500,00
WN716,92
WN8125,13
Posledních 7 dní
Bitev22
Průměrný tier9,86
Vítězství1150,00%
Porážky1150,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev418,18%
Zničeno tanků | Ø80,36
Poměr zabití / smrtí0,44
Detekováno tanků | Ø241,09
Průměrné poškození1.356,55
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti672,95
WN7697,76
WN8936,45
Posledních 30 dní
Bitev126
Průměrný tier9,67
Vítězství6450,79%
Porážky6249,21%
Remízy00,00%
Přežito bitev3023,81%
Zničeno tanků | Ø610,48
Poměr zabití / smrtí0,64
Detekováno tanků | Ø1601,27
Průměrné poškození1.328,17
Obsazování báze | Ø520,41
Obrana báze | Ø160,13
Průměrné zkušenosti673,73
WN7808,98
WN81011,42
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev123000
Vítězství3629,27%00,00%00,00%00,00%
Porážky8468,29%00,00%00,00%00,00%
Remízy32,44%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2923,58%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø400,3300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,430,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1411,1500,0000,0000,00
Průměrné poškození1.147,880,000,000,00
Obsazování báze | Ø270,2200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1291,0500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti300,140,000,000,00
Celkem
Bitev123
Vítězství3629,27%
Porážky8468,29%
Remízy32,44%
Přežito bitev2923,58%
Zničeno tanků | Ø400,33
Poměr zabití / smrtí0,43
Detekováno tanků | Ø1411,15
Průměrné poškození1.147,88
Obsazování báze | Ø270,22
Obrana báze | Ø1291,05
Průměrné zkušenosti300,14
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti157,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti157,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev16000
Vítězství531,25%00,00%00,00%00,00%
Porážky1168,75%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev425,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø40,2500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,330,000,000,00
Detekováno tanků | Ø120,7500,0000,0000,00
Průměrné poškození391,560,000,000,00
Obsazování báze | Ø322,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti199,250,000,000,00
Celkem
Bitev16
Vítězství531,25%
Porážky1168,75%
Remízy00,00%
Přežito bitev425,00%
Zničeno tanků | Ø40,25
Poměr zabití / smrtí0,33
Detekováno tanků | Ø120,75
Průměrné poškození391,56
Obsazování báze | Ø322,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti199,25
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev28000
Vítězství828,57%00,00%00,00%00,00%
Porážky2071,43%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev517,86%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø190,6800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,830,000,000,00
Detekováno tanků | Ø381,3600,0000,0000,00
Průměrné poškození712,680,000,000,00
Obsazování báze | Ø190,6800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø712,5400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti243,820,000,000,00
Celkem
Bitev28
Vítězství828,57%
Porážky2071,43%
Remízy00,00%
Přežito bitev517,86%
Zničeno tanků | Ø190,68
Poměr zabití / smrtí0,83
Detekováno tanků | Ø381,36
Průměrné poškození712,68
Obsazování báze | Ø190,68
Obrana báze | Ø712,54
Průměrné zkušenosti243,82
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev373000
Vítězství19251,47%00,00%00,00%00,00%
Porážky18148,53%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev16042,90%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø2610,7000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,230,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2790,7500,0000,0000,00
Průměrné poškození1.202,730,000,000,00
Obsazování báze | Ø10422,7900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø19755,2900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti476,180,000,000,00
Celkem
Bitev373
Vítězství19251,47%
Porážky18148,53%
Remízy00,00%
Přežito bitev16042,90%
Zničeno tanků | Ø2610,70
Poměr zabití / smrtí1,23
Detekováno tanků | Ø2790,75
Průměrné poškození1.202,73
Obsazování báze | Ø10422,79
Obrana báze | Ø19755,29
Průměrné zkušenosti476,18
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev208000
Vítězství8641,35%00,00%00,00%00,00%
Porážky11957,21%00,00%00,00%00,00%
Remízy31,44%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev7234,62%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1190,5700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,880,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1820,8800,0000,0000,00
Průměrné poškození798,080,000,000,00
Obsazování báze | Ø2451,1800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø3061,4700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti326,750,000,000,00
Celkem
Bitev208
Vítězství8641,35%
Porážky11957,21%
Remízy31,44%
Přežito bitev7234,62%
Zničeno tanků | Ø1190,57
Poměr zabití / smrtí0,88
Detekováno tanků | Ø1820,88
Průměrné poškození798,08
Obsazování báze | Ø2451,18
Obrana báze | Ø3061,47
Průměrné zkušenosti326,75
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (155)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T-448971,49521473851,84%1348,39
M26 Pershing81030,81518219850,64%1344,18
IS-7101488,73504216746,15%1089,26
KV-856771,17448208151,85%1444,24
T-5491166,48568166450,60%1152,43
T-62A101382,06472150243,48%1055,05
IS-381209,59523128450,39%1489,53
M4A3E2 Sherman Jumbo6674,33441116852,23%1392,35
M24 Chaffee5303,93378107950,23%979,75
Object 43091293,90557103349,08%1118,08
S-517810,1834883248,20%983,19
M446665,8038679950,44%1105,04
T-54 ltwt.9816,2050376848,18%1135,44
M46 Patton91310,4453275351,39%1237,27
Churchill III 5410,2747574050,00%758,08
M18 Hellcat6750,7841670150,93%1410,87
T216478,4243968952,69%1535,96
T-1091340,1752265947,95%1321,37
KV-137482,1138459647,99%637,36
IS7622,6037147147,35%692,02
UDES 14 Alt 581043,0154145851,09%1282,13
M10391358,9247645048,89%1197,13
T6981011,1445944648,88%1258,94
E 5091214,5258744151,70%1040,07
KV-481055,5947241750,36%1229,13
SU-1527873,3340341250,24%1208,44
T376531,9843040552,59%1534,57
T110E5101352,7652839443,40%810,87
ISU-15281183,6044138847,68%1166,08
Object 140101279,5354833747,77%907,10
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5451,4033933551,04%1306,32
KV-15347,3626931749,84%586,82
M60 101236,2972430648,37%834,62
M4A1 Sherman5414,5634229453,40%1118,22
Object 430U101388,5565828247,87%983,62
M415464,7628927555,64%755,70
T71 DA7539,6147627046,67%952,36
A-436460,9236625848,84%806,11
T-345291,9426625050,40%690,98
Tiger 131 6650,2440424752,23%1001,50
T-34-856495,1535423751,48%922,04
T207810,2047123452,14%1200,26
T3281180,2751622053,64%1454,77
T1 Heavy5446,9234820852,40%881,24
T297981,9352120444,12%1210,00
T-54 first prototype 8787,9971220347,29%846,37
LTTB8571,2754519854,04%976,34
T-1506418,6729918447,28%497,15
T-50572,3721118246,15%66,93
SU-100M17941,4247117954,19%1354,22
KV-26553,4940917856,18%917,72
T-437534,6942317353,18%778,97
CS-52 LIS 8848,0966117347,98%865,59
E 50 Ausf. M101266,6763716645,78%830,50
SU-263228,7515915952,83%607,65
M3 Light 3113,3615915251,32%415,55
KV-37711,7040414943,62%758,17
SU-1006641,5634714652,05%1061,83
SU-86418,1226414249,30%470,13
VK 30.02 (M)6654,5441713459,70%1319,43
M5 Stuart4141,0924612945,74%198,81
Panzer 58 Mutz 8741,3756212950,39%901,20
Type 586567,7341312857,03%1161,41
AMX 12 t6423,6139212753,54%1134,57
SU-54506,1825912349,59%1275,10
AE Phase I 91293,0075812048,33%1031,59
M75281,8232511461,40%1087,31
SU-76M4124,2012910350,49%174,40
T28 Concept 7849,854119651,04%1068,47
Leichttraktor157,221129347,31%71,32
SU-855420,262838957,30%989,12
M3 Lee4183,212068953,93%594,59
T675312,522498548,24%551,56
T1 Cunningham148,881138353,01%128,01
T-284178,261977853,85%416,42
T-46395,381607751,95%248,49
Patton the Tank 9883,975467639,47%613,52
SU-85B4295,992257055,71%707,12
A-20563,941826950,72%116,88
Cromwell6547,114256350,79%1069,48
VK 30.01 (H)5547,783945964,41%1496,25
IS-4101215,596455940,68%700,95
M8A14189,432165853,45%360,41
TS-54 8914,234845738,60%690,48
Covenanter5104,481725641,07%80,09
AMX ELC bis5329,403105549,09%1144,26
M5A1 Stuart460,592025448,15%77,99
T54E191029,424525345,28%851,41
M2 Medium Tank392,821405052,00%187,42
Leopard 1101123,796254845,83%628,65
Panther7460,323404742,55%477,50
MT-256182,263324763,83%483,42
M2 Light263,781224636,96%2,76
Pz.Kpfw. 35 (t)299,531484546,67%342,62
M48A5 Patton101284,296524240,48%783,70
SARL 424305,172734254,76%962,70
Type T-345179,411924136,59%201,49
121B 10988,326763751,35%670,60
Strv 746527,812963240,63%750,09
Löwe 81261,314643243,75%1232,33
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4119,672253053,33%268,28
L-60 213,89782751,85%121,58
SU-18265,88982450,00%231,66
StuG IV 5397,262622347,83%880,66
Fantôme 9881,236402254,55%671,89
Renault FT159,711002147,62%138,90
BT-7480,501452055,00%151,50
Crusader6179,152422040,00%266,06
AT-12121,551242055,00%354,13
T56 GMC3146,751582055,00%396,04
Somua S353193,502392060,00%492,83
T2 Medium Tank2109,681871963,16%542,68
M3 Stuart3199,502661883,33%881,58
59-166151,172701833,33%108,36
AMX 38376,441821662,50%205,03
M41 Walker Bulldog8346,443721637,50%344,01
MS-116,53411533,33%0,00
T-262143,212111478,57%844,01
Cruiser Mk. I154,502031060,00%180,95
Renault UE 573195,202281050,00%479,75
FCM 36294,22168955,56%318,41
Light Mk. VIC 224,3349922,22%0,00
Super Hellcat 7604,67530966,67%874,75
Cruiser Mk. IV4172,25200850,00%369,69
IS-6 8973,00485862,50%979,27
AMX 404110,29130714,29%143,28
Vz. 44-17770,86429742,86%856,63
Renault FT AC2197,83118616,67%600,58
Renault Otsu161,8099520,00%12,72
BT-22110,00138520,00%266,62
Hotchkiss H35237,001645100,00%264,10
VK 36.01 (H)6467,60273520,00%485,67
Renault G15176,60161540,00%183,86
Renault R352115,80219560,00%465,00
T1E6 261,60169580,00%278,42
Centurion Action X101074,75815475,00%767,44
Cruiser Mk. III3115,75174450,00%400,15
Strv fm/21140,0083333,33%0,00
Chi-Ni2135,33127333,33%469,65
Pz.Kpfw. 38 (t)3139,33237366,67%467,73
M7 Priest366,6789333,33%0,00
Ikv 65 Alt II60,004430,00%0,00
Pz.Kpfw. II Luchs4154,67264366,67%585,75
Cruiser Mk. II282,00273366,67%342,77
T-50-2 6218,503652100,00%581,35
AMX ELC 901 6385,006552100,00%1079,67
Vickers Medium Mk. I1193,003281100,00%1367,34
Vickers Medium Mk. II266,001271100,00%314,52
LT vz. 352249,0018210,00%918,90
Vickers Mk. E Type B246,001910,00%0,00
Lorraine 39L AM30,001011100,00%261,00
T-116 3193,0010010,00%507,30
Type 5 Ka-Ri 82833,0078610,00%2523,20
LTP 3227,002841100,00%1034,71
M54 Renegade 8707,0023410,00%376,96

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 09.08.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 05.05.2024
Opustil klan: 03.02.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 05.05.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Zpravodajský důstojník
Přijat: 29.09.2022
Opustil klan: 06.05.2024