WildSpider_PL

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 28.12.2024

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2375000
Průměrný tier3,940,000,000,00
Vítězství116549,05%00,00%00,00%00,00%
Porážky118549,89%00,00%00,00%00,00%
Remízy251,05%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev44118,57%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø11750,4900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,610,000,000,00
Detekováno tanků | Ø19290,8100,0000,0000,00
Průměrné poškození198,940,000,000,00
Obsazování báze | Ø15400,6500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø5730,2400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti201,310,000,000,00
WN7408,250,000,000,00
WN8404,560,000,000,00
Celkem
Bitev2375
Průměrný tier3,94
Vítězství116549,05%
Porážky118549,89%
Remízy251,05%
Přežito bitev44118,57%
Zničeno tanků | Ø11750,49
Poměr zabití / smrtí0,61
Detekováno tanků | Ø19290,81
Průměrné poškození198,94
Obsazování báze | Ø15400,65
Obrana báze | Ø5730,24
Průměrné zkušenosti201,31
WN7408,25
WN8404,56
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev4000
Vítězství125,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky375,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø30,7500,0000,0000,00
Průměrné poškození54,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti59,000,000,000,00
Celkem
Bitev4
Vítězství125,00%
Porážky375,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø30,75
Průměrné poškození54,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti59,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2000
Vítězství150,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky150,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev150,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození613,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti371,000,000,000,00
Celkem
Bitev2
Vítězství150,00%
Porážky150,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev150,00%
Zničeno tanků | Ø10,50
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození613,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti371,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (111)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Matilda4260,9525116648,80%575,51
Churchill I5316,6224713743,80%468,78
Pz.Kpfw. T 25 5454,2837312059,17%1264,62
SU-85B4235,3620210355,34%503,40
SU-855288,312119549,47%510,19
Pz.Kpfw. II Luchs4106,721999447,87%195,58
Churchill VII6416,303028445,24%515,90
Pz.Sfl. IVc5177,941708442,86%167,48
M8A14142,481647738,96%103,44
T-284201,091917546,67%481,55
A-20572,011857554,67%154,16
Marder 38T4154,381807353,42%255,63
KV-15318,032566747,76%462,22
AMX ELC bis5210,142116642,42%521,16
SU-76M4111,781674555,56%186,50
T675312,242403847,37%536,62
Valentine AT4149,311793658,33%343,66
Renault UE 57399,781213641,67%67,09
Pz.Kpfw. I Ausf. C395,891523641,67%219,20
Vickers Medium Mk. III396,111263545,71%150,23
FCM 36 Pak 40 3308,692932962,07%833,39
T56 GMC363,681062842,86%16,67
BT-7470,851502748,15%89,71
Universal Carrier 2-pdr266,781212759,26%174,39
M3 Lee4159,681732544,00%372,48
Renault FT AC272,92862437,50%21,53
Pz.Kpfw. III Ausf. E333,611102352,17%119,67
AT-1258,70872360,87%169,56
T3 HMC283,181092245,45%148,23
Light Mk. VIC 278,231392250,00%267,57
Marder II3112,711542157,14%228,14
T-26255,95892030,00%12,80
AMX 404100,761561758,82%275,14
AMX 38354,121621764,71%221,70
Panzerjäger I264,88931637,50%2,40
Vickers Medium Mk. II250,071171566,67%238,12
T2 Medium Tank239,431171457,14%146,12
BT-7 artillery 3135,292021471,43%494,41
Vickers Mk. E Type B274,461111346,15%107,45
Leichttraktor160,231141338,46%30,75
Cruiser Mk. I173,771131330,77%118,46
T-703117,771771353,85%315,69
Type 3 Chi-Nu Kai 5370,383091369,23%1104,85
Hotchkiss H35239,921261250,00%75,20
Pz.Kpfw. II2107,081731266,67%449,31
Type 5 Ke-Ho481,081751241,67%20,38
T-46382,751181233,33%82,22
M22 Locust 3121,331581233,33%220,93
Vickers Medium Mk. I132,45761145,45%40,61
BT-2258,731761154,55%138,38
Type 2597 Chi-Ha390,271311136,36%63,08
KV-1S6283,641991136,36%221,57
Excelsior 5322,182871145,45%464,93
Stuart I-IV3149,601661040,00%403,23
D1230,00421030,00%0,00
M2 Medium Tank3187,202431050,00%598,98
M2 Light2108,56191944,44%255,13
Lorraine 39L AM359,1190933,33%0,71
Sexton II3104,50113837,50%173,29
Patton the Tank 9138,25520862,50%247,12
T1 Cunningham130,43116785,71%261,00
M2296,29172742,86%207,89
Type 95 Ha-Go2103,29113757,14%355,74
Pvlvv fm/422106,43158757,14%374,06
Cruiser Mk. III348,7180742,86%13,82
Alecto4211,71146728,57%312,15
Loyd Gun Carriage2123,14148785,71%957,82
Pz.Kpfw. I229,71120757,14%178,05
Panhard AMD 178B6112,00199742,86%65,21
43 M. Toldi III 338,14145757,14%222,20
Chi-Ni292,67156650,00%293,04
Type 98 Ke-Ni376,67125666,67%280,32
MS-1130,5072633,33%0,00
Somua SAu 40432,50141666,67%254,68
T-50-2 6605,17476633,33%1686,75
T7 Combat Car 234,67102650,00%111,42
Super Hellcat 7716,83381633,33%913,26
Renault FT141,4072540,00%0,00
VK 16.02 Leopard5178,20222520,00%280,42
Type 89 I-Go/Chi-Ro298,00114560,00%299,97
Durchbruchswagen 24137,20216560,00%294,65
SU-130PM 81821,00760540,00%1846,86
T-345142,25186450,00%188,71
G.Pz. Mk. VI (e)247,5095450,00%119,68
T-60258,25187475,00%262,13
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3115,25177475,00%400,43
Pz.Kpfw. II Ausf. D 280,25160450,00%195,52
Strv fm/211281,00338333,33%1879,84
Renault FT 75 BS2144,333063100,00%928,43
Renault NC-31181,00160366,67%405,05
Cruiser Mk. II255,6772333,33%0,00
M3 Stuart3102,502192100,00%393,28
Renault Otsu119,0063250,00%71,62
Pz.Kpfw. 35 (t)259,001612100,00%299,31
4TP1124,008220,00%384,46
Grant4259,50247250,00%711,41
T1 HMC2184,0015920,00%856,34
Type 97 Te-Ke 2195,50193250,00%886,03
M7 Priest3172,00134250,00%359,90
Bishop558,506820,00%0,00
M18 Hellcat6237,50208250,00%218,99
Nashorn60,00193250,00%133,28
GSOR the TANK 9260,00568250,00%136,38
Black Prince II 7522,00455250,00%462,27
T-29 3223,00306250,00%748,82
KV-5 8975,00682250,00%981,01
Fantôme 92159,508412100,00%2410,03
LT vz. 352236,0023410,00%1054,97
TKS z n.k.m. 20 mm 2487,005241100,00%3778,68
L-60 255,004401100,00%288,59
Type 63 8319,0014410,00%29,02

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 28.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 22.01.2021
Opustil klan: 26.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 22.01.2021
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 16.06.2016
Opustil klan: 04.07.2016