Wolfner13

clanlogo
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 15.06.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev67441572409
Průměrný tier6,998,208,648,53
Vítězství323948,03%640,00%3244,44%19848,41%
Porážky342050,71%853,33%3954,17%20449,88%
Remízy851,26%16,67%11,39%71,71%
Přežito bitev152322,58%426,67%1622,22%9723,72%
Zničeno tanků | Ø41970,6230,20520,722950,72
Poměr zabití / smrtí0,800,270,930,95
Detekováno tanků | Ø62640,93382,531231,715581,36
Průměrné poškození967,38667,601.347,931.399,24
Obsazování báze | Ø51870,7700,0000,001500,37
Obrana báze | Ø9850,1500,0000,00220,05
Průměrné zkušenosti588,58614,00750,22799,34
WN7896,77551,31956,831011,10
WN81162,58806,381513,521440,11
Celkem
Bitev6744
Průměrný tier6,99
Vítězství323948,03%
Porážky342050,71%
Remízy851,26%
Přežito bitev152322,58%
Zničeno tanků | Ø41970,62
Poměr zabití / smrtí0,80
Detekováno tanků | Ø62640,93
Průměrné poškození967,38
Obsazování báze | Ø51870,77
Obrana báze | Ø9850,15
Průměrné zkušenosti588,58
WN7896,77
WN81162,58
Posledních 24 hodin
Bitev15
Průměrný tier8,20
Vítězství640,00%
Porážky853,33%
Remízy16,67%
Přežito bitev426,67%
Zničeno tanků | Ø30,20
Poměr zabití / smrtí0,27
Detekováno tanků | Ø382,53
Průměrné poškození667,60
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti614,00
WN7551,31
WN8806,38
Posledních 7 dní
Bitev72
Průměrný tier8,64
Vítězství3244,44%
Porážky3954,17%
Remízy11,39%
Přežito bitev1622,22%
Zničeno tanků | Ø520,72
Poměr zabití / smrtí0,93
Detekováno tanků | Ø1231,71
Průměrné poškození1.347,93
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti750,22
WN7956,83
WN81513,52
Posledních 30 dní
Bitev409
Průměrný tier8,53
Vítězství19848,41%
Porážky20449,88%
Remízy71,71%
Přežito bitev9723,72%
Zničeno tanků | Ø2950,72
Poměr zabití / smrtí0,95
Detekováno tanků | Ø5581,36
Průměrné poškození1.399,24
Obsazování báze | Ø1500,37
Obrana báze | Ø220,05
Průměrné zkušenosti799,34
WN71011,10
WN81440,11
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev52000
Vítězství2548,08%00,00%00,00%00,00%
Porážky2751,92%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2344,23%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø310,6000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,070,000,000,00
Detekováno tanků | Ø190,3700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.374,080,000,000,00
Obsazování báze | Ø2855,4800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2254,3300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti706,520,000,000,00
Celkem
Bitev52
Vítězství2548,08%
Porážky2751,92%
Remízy00,00%
Přežito bitev2344,23%
Zničeno tanků | Ø310,60
Poměr zabití / smrtí1,07
Detekováno tanků | Ø190,37
Průměrné poškození1.374,08
Obsazování báze | Ø2855,48
Obrana báze | Ø2254,33
Průměrné zkušenosti706,52
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (161)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
ELC EVEN 90 8455,0564417645,45%704,72
VK 30.01 (H)5276,4225615545,81%466,29
Löwe 81147,4381415552,90%1281,30
Jagdpanzer E 90 92007,8893114760,54%1855,09
Marder II377,6913712348,78%68,09
E 77 91876,4483711248,21%1578,68
G.W. Tiger91321,0367111043,64%1044,43
E 65 Zwilling 81521,9479610636,79%1182,51
Stridsyxa 81546,6685610054,00%1699,69
Tiger I7783,625429941,41%794,33
VK 30.02 (M)6453,874549757,73%805,66
Pz.Kpfw. III Ausf. E3128,302459653,13%288,02
AMX AC mle. 4881336,296839641,67%1350,79
Char Mle. 75 9819,816659644,79%923,38
Leopard Prototyp A91505,058089558,95%1347,53
StuG III Ausf. G5161,491799240,22%98,38
E 5091444,397649244,57%1291,16
Panhard AML Lynx 6x68484,095729242,39%622,83
AMX 50 12091975,908839154,95%1900,35
AMX 50 10081505,578029042,22%1724,77
Jagdtiger91622,478119056,67%1365,33
Leopard 1101942,377868955,06%1505,62
AMX 50 Foch91847,917408744,83%1435,09
Maus101646,928278548,24%1137,24
Lorraine 155 mle. 5181040,066668346,99%990,99
G.W. Tiger (P)81098,426628349,40%1195,11
Rhm.-Borsig Waffenträger81091,665998346,99%919,03
AMX 65 t81335,397588241,46%1590,79
VK 36.01 (H)6419,253687951,90%628,44
VK 45.02 (P) Ausf. B91714,708097941,77%1509,50
Churchill I5291,672927851,28%470,46
AMX M4 mle. 5191775,048777853,85%1460,00
Tiger II81111,007287646,05%1165,45
Indien-Panzer81056,096267443,24%1152,21
Versuchspanzer 5791842,849067447,30%1650,33
Jagdpanzer IV6354,663207149,30%462,33
TBT 91869,078857048,57%1610,08
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5155,622266949,28%223,18
Ferdinand81333,697196848,53%1244,69
Hotchkiss EBR7502,785636540,00%887,41
Leichter Kpz. 70 (K) 81011,527146445,31%1592,98
Pz.Kpfw. 5581770,439786150,82%1652,25
E 7591550,078976055,00%1426,21
Sturer Emil7736,154816041,67%762,41
Bat.-Châtillon 155 5591263,487246051,67%1176,43
M4A1 Sherman5138,171825841,38%91,68
AMX AC mle. 4671291,027035846,55%2030,90
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4150,161925750,88%222,19
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.481,021945745,61%52,37
Matilda499,251715644,64%50,61
Covenanter597,541755641,07%57,65
AMX M4 mle. 4571313,648405648,21%1894,46
AMX 13 757681,606725550,91%1443,02
M3 Lee4140,091655438,89%233,08
Panther II81087,097065451,85%1296,71
VK 45.02 (P) Ausf. A81224,478875362,26%1506,51
Waffenträger auf Pz. IV91698,107915255,77%1584,28
Wespe399,141725143,14%144,25
AMX ELC bis5338,754295145,10%1125,61
Tiger-Maus 91704,829105156,86%1552,20
Churchill III 5250,043875147,06%322,35
Sturmpanzer II4122,121845052,00%249,74
Jagdpanzer E 100102207,888045050,00%1611,22
Ambassador 92210,179534847,92%1674,83
VK 75.01 (K) 81411,838544650,00%1526,84
Grille 15101963,986754542,22%1361,86
Rheinmetall Skorpion 81247,336654542,22%1193,96
M8A14129,671684344,19%101,51
Panther7842,756914037,50%1281,15
Jagdpanther71063,605794042,50%1229,54
VK 30.02 (D)7787,846973847,37%1209,66
T1 HMC2127,731103745,95%580,94
Durchbruchswagen 24143,762583754,05%264,89
Sturmpanzer I Bison351,531103652,78%116,31
T56 GMC3119,811963644,44%181,90
KV-15961,497443557,14%2378,88
Panhard AMD 178B6388,145553554,29%1117,47
Kunze Panzer 91593,156083333,33%1247,17
Leox 91715,918063354,55%1398,22
ARL V396794,914953240,63%1283,80
Bat.-Châtillon 12 t8634,696613250,00%1036,64
T-345521,904503145,16%1263,33
Hummel6602,944563145,16%734,44
VK 16.02 Leopard5301,163823154,84%900,04
Grille5386,063483151,61%716,83
G.W. Panther7687,425303148,39%676,82
Lorraine 155 mle. 5071017,138413070,00%1451,59
Vz. 62 Jasan 91750,838213046,67%1360,41
Pz.Kpfw. III Ausf. J493,452102955,17%139,25
AMX 13 F3 AM6757,825642850,00%1129,82
Cruiser Mk. III351,741492725,93%0,99
Somua SAu 404470,853332650,00%1199,95
M2 Medium Tank372,541962458,33%162,22
AMX 12 t6528,576582347,83%1383,59
BDR G1 B5731,655582352,17%1440,44
S35 CA5500,823522240,91%825,14
Pz.Kpfw. II258,711952123,81%1,47
Panzerjäger I271,141252157,14%148,65
Tiger (P)71250,109002166,67%2107,69
ARL 446812,856432040,00%1452,47
BT-74636,064751844,44%2463,59
Crusader629,501441844,44%54,25
T-284566,944011747,06%1740,78
A-205434,004841764,71%1695,21
Vickers Medium Mk. III3102,411741747,06%199,56
Cruiser Mk. IV492,761811747,06%83,54
Pz.Kpfw. 35 (t)235,251041643,75%28,10
M37485,751401643,75%56,78
Terrifiant 91722,318741656,25%1202,07
Pz.Kpfw. II Luchs4271,602971526,67%777,40
Fantôme 91158,206471533,33%924,22
Nashorn6786,434921442,86%1281,35
Windhund 81102,296211450,00%978,24
VK 168.01 (P) 81168,936881435,71%1315,78
Super Hellcat 7639,645611457,14%931,84
Chi-Go 71185,007731442,86%1387,11
AMX 404541,424931266,67%2519,27
AMX 13 105 AM mle. 505502,753031225,00%794,17
E 50 Ausf. M101560,098221154,55%1034,61
Pz.Kpfw. II Ausf. G3100,451961145,45%179,33
Leopard 120 Verbessert111085,188181163,64%706,91
VK 30.01 (P)6341,703871060,00%465,07
G.W. E 100101477,208711070,00%1281,56
VK 28.016225,702711020,00%318,48
Rheinmetall Begleitwagen 3647,607631040,00%1249,92
Kampfpanzer 67102089,78841944,44%1212,25
B14526,50544850,00%1673,81
Pz.Kpfw. 38 (K) 5764,88621837,50%1342,19
Panther/M10 71313,75918862,50%2237,72
T2 Medium Tank232,43113757,14%145,38
Coccodrillo 101677,86907771,43%1148,25
Pz.Kpfw. 38 (t)337,17141666,67%227,75
E 100101142,17942666,67%885,56
Rheinmetall Panzerwagen10531,17566650,00%433,41
Durendal 102069,00530616,67%1193,20
Vickers Medium Mk. II2169,20170520,00%690,97
T67579,80258560,00%199,53
Pz.Kpfw. VII102651,40822540,00%1900,23
Vickers Medium Mk. I148,00123450,00%81,38
T1 Cunningham131,25120450,00%78,39
Leichttraktor156,75207450,00%94,86
AMX 383660,25566475,00%2507,23
Universal Carrier 2-pdr271,255540,00%34,81
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5562,50496425,00%1164,80
T-50-2 6374,25571450,00%828,46
BT-22301,00264333,33%1315,15
Somua S353580,33526366,67%2020,80
BT-53604,67436333,33%1673,27
Black Prince II 71034,67749333,33%1093,34
TS-54 81129,6743530,00%842,56
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5705,00654333,33%1673,54
Cromwell6147,50365250,00%107,11
Vz. 60S Dravec 102389,50864250,00%1568,04
KPz 3 Projekt 07 HK 92660,001060250,00%2886,16
Type 63 81075,50641250,00%1053,62
Strv fm/21176,001881100,00%408,48
Strv m/40L3322,0015910,00%846,97
Gabler’s Destroyer 5536,008761100,00%1439,11
Taschenratte112596,0011541100,00%1576,62
AM 39 Gendron-Somua 2192,0029410,00%461,40
M24E2 Super Chaffee 6217,0020110,00%266,19

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 15.06.2026
Pozice: Záložník
Přijat: 19.03.2026
Opustil klan: 14.06.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 17.03.2026
Opustil klan: 18.03.2026
Pozice: Vojín
Přijat: 11.03.2026
Opustil klan: 15.03.2026