ZMtion

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 24.06.2024

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev423120017
Průměrný tier8,070,000,0010,00
Vítězství2099849,63%00,00%00,00%635,29%
Porážky2082549,22%00,00%00,00%1164,71%
Remízy4891,16%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1088125,72%00,00%00,00%317,65%
Zničeno tanků | Ø343660,8100,0000,00130,76
Poměr zabití / smrtí1,090,000,000,93
Detekováno tanků | Ø420750,9900,0000,00291,71
Průměrné poškození1.225,840,000,001.664,12
Obsazování báze | Ø359720,8500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø207160,4900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti492,400,000,00442,41
WN71055,200,000,00825,90
WN81348,030,000,002053,06
Celkem
Bitev42312
Průměrný tier8,07
Vítězství2099849,63%
Porážky2082549,22%
Remízy4891,16%
Přežito bitev1088125,72%
Zničeno tanků | Ø343660,81
Poměr zabití / smrtí1,09
Detekováno tanků | Ø420750,99
Průměrné poškození1.225,84
Obsazování báze | Ø359720,85
Obrana báze | Ø207160,49
Průměrné zkušenosti492,40
WN71055,20
WN81348,03
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev17
Průměrný tier10,00
Vítězství635,29%
Porážky1164,71%
Remízy00,00%
Přežito bitev317,65%
Zničeno tanků | Ø130,76
Poměr zabití / smrtí0,93
Detekováno tanků | Ø291,71
Průměrné poškození1.664,12
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti442,41
WN7825,90
WN82053,06
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev14000
Vítězství857,14%00,00%00,00%00,00%
Porážky642,86%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev321,43%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø70,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,640,000,000,00
Detekováno tanků | Ø120,8600,0000,0000,00
Průměrné poškození1.652,360,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti638,710,000,000,00
Celkem
Bitev14
Vítězství857,14%
Porážky642,86%
Remízy00,00%
Přežito bitev321,43%
Zničeno tanků | Ø70,50
Poměr zabití / smrtí0,64
Detekováno tanků | Ø120,86
Průměrné poškození1.652,36
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti638,71
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø33,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození428,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti97,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø33,00
Průměrné poškození428,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti97,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev69000
Vítězství3753,62%00,00%00,00%00,00%
Porážky3144,93%00,00%00,00%00,00%
Remízy11,45%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2942,03%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø430,6200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,080,000,000,00
Detekováno tanků | Ø350,5100,0000,0000,00
Průměrné poškození718,460,000,000,00
Obsazování báze | Ø3334,8300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø170,2500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti329,720,000,000,00
Celkem
Bitev69
Vítězství3753,62%
Porážky3144,93%
Remízy11,45%
Přežito bitev2942,03%
Zničeno tanků | Ø430,62
Poměr zabití / smrtí1,08
Detekováno tanků | Ø350,51
Průměrné poškození718,46
Obsazování báze | Ø3334,83
Obrana báze | Ø170,25
Průměrné zkušenosti329,72
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev36000
Vítězství1850,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1850,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1438,89%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø250,6900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,140,000,000,00
Detekováno tanků | Ø70,1900,0000,0000,00
Průměrné poškození1.621,140,000,000,00
Obsazování báze | Ø1062,9400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø451,2500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti506,720,000,000,00
Celkem
Bitev36
Vítězství1850,00%
Porážky1850,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev1438,89%
Zničeno tanků | Ø250,69
Poměr zabití / smrtí1,14
Detekováno tanků | Ø70,19
Průměrné poškození1.621,14
Obsazování báze | Ø1062,94
Obrana báze | Ø451,25
Průměrné zkušenosti506,72
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (140)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Lorraine 40 t 81435,92607399351,01%1854,95
Progetto M40 mod. 65102063,34638266549,87%1718,48
T-1506748,20439233150,92%1284,80
E 25 7861,45454228248,03%1168,81
T675444,04310144549,55%933,10
T71 DA7659,42459122750,77%1423,88
Bat.-Châtillon 155 58101296,00442112654,17%1193,23
Tiger (P)7864,37441100750,94%1098,32
T57 Heavy101931,30536100451,00%1519,10
KV-26885,7448298854,76%1683,94
M18 Hellcat6561,8733490751,71%890,43
Waffenträger auf E 100102076,2044190147,61%1455,36
Panhard EBR 10510796,2452681346,37%746,15
Grille 15101876,3546381345,26%1346,80
Rinoceronte102079,5176780851,98%1638,48
FV4005 Stage II101755,4447079645,10%1292,39
TVP T 50/51101916,4956078748,41%1640,45
T499968,5855772948,83%1300,16
Škoda T 5091499,5551268551,82%1435,43
Bat.-Châtillon 155 5591207,2538768146,55%1209,10
Leopard 1102043,8557768048,24%1667,72
Ferdinand8988,1038266945,29%874,10
KV-15382,6029562551,52%707,35
Super Conqueror101853,6356756052,50%1437,49
E 100101691,5953654949,00%1242,55
Conqueror91487,1852949445,75%1296,59
T54E191337,3448749446,96%1176,50
Lorraine 155 mle. 5181062,8440146050,87%1211,79
E 7591193,7045445849,56%982,62
Somua SM 81534,6870543655,50%1707,34
TVP VTU Koncept8904,6141442947,55%1106,44
Waffenträger auf Pz. IV91694,9062040847,06%1530,38
Rhm.-Borsig Waffenträger81446,2153138147,51%1612,80
VK 30.01 (P)6226,2322837942,74%131,18
T698940,3347534150,73%1142,69
Tiger II81060,5649532552,00%1160,06
P.44 Pantera81075,3748930250,33%1320,33
Sturer Emil7606,2230027144,65%655,73
Prototipo Standard B91664,8361726949,07%1629,65
Centurion Action X101963,8657726845,15%1618,63
Object 430U101766,9457926456,44%1460,71
AMX 13 F3 AM6583,6232326051,15%835,35
FV215b 101747,5961125748,64%1338,40
K-91101955,8059625650,78%1708,83
Panhard AML Lynx 6x68474,4747424351,85%711,36
Tiger I71051,8252124153,53%1389,44
Bat.-Châtillon 25 t101747,2958222652,21%1498,87
Konštrukta T-34/1007774,2642422346,64%1148,93
Object 43091577,0868519850,00%1449,06
M-V-Y101876,0163519846,97%1409,62
Pz.Sfl. IVc5276,4720817347,40%451,89
Caernarvon81133,7555117149,71%1305,97
Nashorn6457,3726716346,01%634,03
Lorraine 155 mle. 507645,8330715750,96%706,13
AMX M4 mle. 54101741,6365515246,71%1267,96
121B 101869,8665915253,29%1537,28
Škoda T 256526,3436515149,67%948,32
T216292,1729814844,59%603,09
Ares 90 C111944,1084414652,05%1407,20
Kranvagn101661,2865414544,83%1143,35
Emil II91995,8282914152,48%2099,62
Hotchkiss EBR7263,9737413858,70%464,74
T-284176,5018113744,53%338,30
P.43 ter7939,2746113752,55%1517,67
Charioteer81034,2747013250,00%1051,09
Panhard EBR 909749,2956112853,91%1090,03
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5206,1521512443,55%331,89
P.43 bis6643,9036511650,86%1105,35
T-448831,7745611634,48%851,73
SU-855399,5227311451,75%811,26
Churchill I5321,1127311448,25%516,72
Black Prince7839,9749511058,18%1245,32
M75260,8825111045,45%789,76
SU-1006660,6037410551,43%1166,12
AMX 13 105 AM mle. 505305,0520310441,35%466,84
Matilda4151,9917810044,00%178,79
AMX 105 AM mle. 474219,831618333,73%512,27
M8A14193,571888141,98%262,29
Churchill VII6674,563657839,74%1078,07
Type 6191575,996166949,28%1444,40
Controcarro 1 Mk. 291514,907326743,28%1270,58
Vz. 71 Tesák101536,288796552,31%1888,88
Škoda T 245341,522596250,00%855,78
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.486,052136150,82%118,47
M60 101561,956235952,54%1205,69
STB-1101785,516755352,83%1476,64
ST-I91871,2810005362,26%1965,64
LPT-67 Šelma9926,355664934,69%1001,64
FV4004 Conway91381,154184850,00%1146,57
STA-181170,347834759,57%1500,41
Controcarro 3 Minotauro101637,126164355,81%1020,22
Marder 38T4248,512234353,49%545,77
Emil I81008,686193855,26%1099,72
IS-4102122,977493666,67%1741,36
M48A5 Patton101690,425883647,22%1182,46
BT-7 artillery 3137,291703540,00%269,22
T-46391,691363243,75%154,67
Pz.Kpfw. 38 (t)3121,761492944,83%224,58
Bat.-Châtillon 25 t AP91293,146372941,38%1181,89
M2 Light2123,791802853,57%392,32
SU-76M4171,571802846,43%301,91
Caernarvon Action X 81130,007682853,57%1336,67
T56 GMC3112,741542748,15%201,19
Leichttraktor157,331442462,50%204,30
Jagdpanzer E 100101681,636392450,00%1139,04
SU-1527503,653152356,52%572,27
T-26277,321012236,36%128,82
Vickers Medium Mk. III3189,621962161,90%761,02
SU-85B4442,064441850,00%1271,69
T28 Concept 7625,173761861,11%807,69
M3 Stuart3117,061641747,06%290,96
AMX 50 B101668,475271729,41%1055,48
Lorraine 39L AM394,061231631,25%37,59
LT vz. 383215,402381560,00%900,42
Pz.Kpfw. 35 (t)212,00751428,57%0,00
Pz.Kpfw. II2139,752241266,67%606,28
Vickers Medium Mk. II248,45741136,36%0,00
T-437973,557251154,55%1691,29
Char Futur 4 91104,733691127,27%729,58
ST vz. 394204,202821070,00%702,11
M-VI-Y91032,707621060,00%863,99
Super Hellcat 7996,605681070,00%1668,06
AT-12112,56110933,33%208,25
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8885,67518955,56%921,42
StuG IV 5541,50380837,50%1337,72
Progetto C50 mod. 6691379,00655742,86%1091,04
LT vz. 352255,67320683,33%1652,25
Vickers Medium Mk. I157,80122540,00%45,99
T1 Cunningham196,25112425,00%334,89
Type 97 Te-Ke 267,67128366,67%310,71
AMX Chasseur de chars 8306,33230333,33%79,62
Renault Otsu146,0074250,00%71,62
L-60 269,00304250,00%209,45
Kolohousenka1150,0014010,00%613,68
T-50-2 60,002021100,00%261,00
T-29 3222,0010110,00%479,17
T-45 298,007510,00%188,75
M24E2 Super Chaffee 61044,0047410,00%2335,35
Löwe 8306,008410,00%34,58
Pz.Kpfw. II Ausf. D 220,009010,00%0,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 24.06.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 24.06.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Záložník
Přijat: 15.11.2023
Opustil klan: 23.04.2024