Zakson85

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 08.09.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev15388002
Průměrný tier8,320,000,008,00
Vítězství801652,09%00,00%00,00%2100,00%
Porážky715846,52%00,00%00,00%00,00%
Remízy2141,39%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev406126,39%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø156241,0200,0000,0021,00
Poměr zabití / smrtí1,380,000,001,00
Detekováno tanků | Ø196261,2800,0000,0021,00
Průměrné poškození1.526,980,000,00771,50
Obsazování báze | Ø185471,2100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø54020,3500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti795,100,000,00785,00
WN71293,240,000,001149,25
WN81819,320,000,00264,10
Celkem
Bitev15388
Průměrný tier8,32
Vítězství801652,09%
Porážky715846,52%
Remízy2141,39%
Přežito bitev406126,39%
Zničeno tanků | Ø156241,02
Poměr zabití / smrtí1,38
Detekováno tanků | Ø196261,28
Průměrné poškození1.526,98
Obsazování báze | Ø185471,21
Obrana báze | Ø54020,35
Průměrné zkušenosti795,10
WN71293,24
WN81819,32
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev2
Průměrný tier8,00
Vítězství2100,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø21,00
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø21,00
Průměrné poškození771,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti785,00
WN71149,25
WN8264,10
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev87000
Vítězství3843,68%00,00%00,00%00,00%
Porážky4754,02%00,00%00,00%00,00%
Remízy22,30%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3135,63%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø610,7000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,090,000,000,00
Detekováno tanků | Ø320,3700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.993,700,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø60,0700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti672,910,000,000,00
Celkem
Bitev87
Vítězství3843,68%
Porážky4754,02%
Remízy22,30%
Přežito bitev3135,63%
Zničeno tanků | Ø610,70
Poměr zabití / smrtí1,09
Detekováno tanků | Ø320,37
Průměrné poškození1.993,70
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø60,07
Průměrné zkušenosti672,91
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev5000
Vítězství480,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky120,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev360,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø51,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí2,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø30,6000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.620,600,000,000,00
Obsazování báze | Ø30,6000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti1.003,800,000,000,00
Celkem
Bitev5
Vítězství480,00%
Porážky120,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev360,00%
Zničeno tanků | Ø51,00
Poměr zabití / smrtí2,50
Detekováno tanků | Ø30,60
Průměrné poškození1.620,60
Obsazování báze | Ø30,60
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti1.003,80
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev723000
Vítězství34547,72%00,00%00,00%00,00%
Porážky36650,62%00,00%00,00%00,00%
Remízy121,66%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev22631,26%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø5300,7300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,070,000,000,00
Detekováno tanků | Ø9831,3600,0000,0000,00
Průměrné poškození1.214,380,000,000,00
Obsazování báze | Ø5810,8000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø12361,7100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti690,240,000,000,00
Celkem
Bitev723
Vítězství34547,72%
Porážky36650,62%
Remízy121,66%
Přežito bitev22631,26%
Zničeno tanků | Ø5300,73
Poměr zabití / smrtí1,07
Detekováno tanků | Ø9831,36
Průměrné poškození1.214,38
Obsazování báze | Ø5810,80
Obrana báze | Ø12361,71
Průměrné zkušenosti690,24
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev375000
Vítězství19050,67%00,00%00,00%00,00%
Porážky18549,33%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev13134,93%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø2730,7300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,120,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1370,3700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.851,370,000,000,00
Obsazování báze | Ø1790,4800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1660,4400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti781,860,000,000,00
Celkem
Bitev375
Vítězství19050,67%
Porážky18549,33%
Remízy00,00%
Přežito bitev13134,93%
Zničeno tanků | Ø2730,73
Poměr zabití / smrtí1,12
Detekováno tanků | Ø1370,37
Průměrné poškození1.851,37
Obsazování báze | Ø1790,48
Obrana báze | Ø1660,44
Průměrné zkušenosti781,86
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (123)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
LT-432 8803,04724108350,05%1564,04
Object 252U Defender 81362,66776100449,00%1564,57
FV4202 8938,3266262548,80%1178,39
Rheinmetall Skorpion 81607,6379857451,74%1936,59
Panhard EBR 75 (FL 10) 8935,1275157052,28%1745,29
Progetto M35 mod. 46 81557,2282556551,86%1926,63
ELC EVEN 90 8711,7185450956,78%1544,16
Bat.-Châtillon Bourrasque 81712,0787844149,43%2170,13
50TP prototyp 81348,7679243951,48%1590,88
Rinoceronte102220,6477637649,73%1817,03
60TP Lewandowskiego102191,6582537656,12%1715,39
AMX 50 B102475,6584932555,08%2157,91
Kampfpanzer 07 RH 81501,1391631454,78%2292,86
Conqueror Gun Carriage101424,7365129447,96%1155,63
Object 430U101905,4678327849,64%1582,53
Škoda T 56 82041,7596427455,11%2155,87
Somua SM 81797,4397027156,83%2297,11
Char Futur 4 92222,3389226754,31%2266,06
AMX 50 10081219,5667325643,75%1261,93
Progetto M40 mod. 65102174,7381524854,84%1887,52
AS-XX 40 t112295,5577822842,11%1678,48
XM57 81681,6878022850,00%1465,83
Vz. 55102476,6281620650,49%1900,91
AMX 13 57 71097,4994818856,38%2528,46
Type 64 6661,0969717955,87%2009,05
IS-3A 81933,30104917557,14%2532,70
DZT-159 91881,9188417152,63%1804,06
AE Phase I 91842,4784316647,59%1745,66
Renault G15377,1935116548,48%903,96
Super Conqueror102260,4383216154,04%1823,84
Conqueror91755,4675615743,95%1539,04
T110E3102473,0885515557,42%2034,68
Object 140101968,8780615451,95%1655,33
M-V-Y102136,7085215053,33%1767,69
Progetto C50 mod. 6691650,3575414145,39%1497,76
E 100101953,8680212551,20%1475,52
Kunze Panzer 92042,1390412554,40%2488,23
T-34-85M 61298,2486512353,66%2438,05
Caliban 81792,5889711855,08%2325,43
ASTRON Rex 105 mm 81969,10100011558,26%2519,30
T9591996,7397110859,26%2054,26
FV230 Canopener102714,809509952,53%2169,57
E 7591985,389589659,38%2212,73
AMX 50 12091866,437649443,62%1752,70
Cromwell61130,889329361,29%3203,59
ARL 446401,713279242,39%494,72
Caernarvon81269,128379256,52%1507,03
BZ-79113045,599989157,14%2137,34
Projet Louis 91360,009398660,47%2143,61
Kranvagn102680,699298455,95%2673,06
Ares 90102192,518567851,28%1770,60
Churchill VII6506,433447640,79%662,22
Lansen C 81272,207767648,68%1599,80
Centurion Action X101962,237777550,67%1630,21
TOG II* 61081,597757456,76%2198,41
M4A1 FL 10 61140,788347361,64%2202,86
Matilda4477,173687255,56%1507,36
Black Prince7867,706866653,03%1071,48
Sentinelle 92181,239546659,09%2027,63
Churchill I5522,294295846,55%1007,63
BZ-75102140,719095858,62%1650,57
Progetto CC55 mod. 5481380,867865749,12%1707,55
Type 5 Heavy102792,689865761,40%2294,45
SZDV Vz. 50 81603,587485749,12%1486,05
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6780,985605556,36%2013,33
FV227 Conceiver81256,297185244,23%1424,59
T78 61203,157804746,81%1927,78
Tiger I71359,878154548,89%1893,04
SARL 424266,132134540,00%623,51
FV3046660,294874156,10%1164,34
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81180,718214153,66%1517,77
O-I6958,006553948,72%1745,89
M-III-Y81564,9210853966,67%2170,42
AMX ELC 901 6616,518153961,54%1969,05
KV-261155,558493857,89%2313,29
GSOR the TANK 91546,546643745,95%1497,50
Bishop5581,144533562,86%1338,17
Object 777 Version II 92101,949593565,71%2230,68
Emil I81595,068343345,45%1848,84
Tiger-Maus 92279,6310063259,38%2140,93
FV224 Chopper71548,008163145,16%2255,58
Emil II92256,0310303060,00%2657,32
Tiger II81427,778263056,67%1813,70
T 55A 91753,978322951,72%1858,73
Panther/M10 71162,049562867,86%2243,75
Leichttraktor1408,786192762,96%3208,58
K-91-PT 91981,358432657,69%2059,79
TNH 105/100081318,336432437,50%1379,35
Ares 8591646,749342365,22%1658,51
T28 Concept 71727,1810082268,18%3000,02
StuG IV 5930,156942060,00%2483,00
Bat.-Châtillon 25 t102115,587151947,37%1675,77
53TP Markowskiego81002,636311650,00%964,63
Sexton II3113,131171631,25%226,90
TS-54 81656,8810791662,50%2034,64
T2 Light Tank 2598,449021675,00%3347,35
SU-15271064,646241450,00%1516,70
45TP Habicha71496,369671471,43%2602,58
Excalibur 61124,438361457,14%1963,91
Gabler’s Destroyer 5444,314471346,15%1109,75
Windhund 81089,466951361,54%1108,01
KV-1SA 5896,187631145,45%2099,09
Strv m/42-57 Alt A.2 61696,1810281154,55%3488,74
50TP Tyszkiewicza9970,305901040,00%521,32
M4A3(76)W Sherman 61241,207791040,00%2241,27
Vickers Medium Mk. II2516,29962785,71%4793,55
Vickers Medium Mk. III3284,86398742,86%891,62
Fantôme 91698,83889650,00%1803,04
Somua S353274,20319580,00%880,91
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 51037,00851560,00%3255,58
Tetrarch 2179,40247560,00%997,49
Hotchkiss H352113,25174425,00%313,37
Black Prince II 71065,6712253100,00%1610,82
Patton the Tank 91009,33373333,33%724,81
Chi-Go 72427,0015052100,00%3676,61
Vickers Medium Mk. I1783,0013771100,00%11027,47
TKS z n.k.m. 20 mm 289,002021100,00%452,73
Škoda T 15A 4588,009091100,00%1137,31
Strv m/31 3660,0011761100,00%2472,49
Cromwell Applique 5422,0050910,00%671,98
T-29 3340,003191100,00%1300,87
T-115 5548,0030810,00%558,38
Renault R35/FCM 36 2352,0031210,00%595,76

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 08.09.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 05.03.2023
Opustil klan: 26.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 05.03.2023
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 24.08.2022
Opustil klan: 13.10.2024
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 27.02.2022
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 30.12.2020
Opustil klan: 12.07.2021
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 13.07.2021
Opustil klan: 18.01.2022
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 19.01.2022
Opustil klan: 25.02.2022