Zbend

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 05.07.2018

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev25789935141
Průměrný tier6,738,007,777,96
Vítězství1247548,37%555,56%1851,43%6848,23%
Porážky1302850,52%444,44%1748,57%7150,35%
Remízy2861,11%00,00%00,00%21,42%
Přežito bitev687826,67%333,33%1131,43%4229,79%
Zničeno tanků | Ø174410,6830,33120,34600,43
Poměr zabití / smrtí0,920,500,500,61
Detekováno tanků | Ø192570,7510,11180,51850,60
Průměrné poškození734,67863,56790,09874,48
Obsazování báze | Ø287631,1200,00120,341551,10
Obrana báze | Ø159690,6200,0020,06340,24
Průměrné zkušenosti376,61560,33460,69426,19
WN7861,03630,58618,69654,90
WN8949,69813,61700,10799,56
Celkem
Bitev25789
Průměrný tier6,73
Vítězství1247548,37%
Porážky1302850,52%
Remízy2861,11%
Přežito bitev687826,67%
Zničeno tanků | Ø174410,68
Poměr zabití / smrtí0,92
Detekováno tanků | Ø192570,75
Průměrné poškození734,67
Obsazování báze | Ø287631,12
Obrana báze | Ø159690,62
Průměrné zkušenosti376,61
WN7861,03
WN8949,69
Posledních 24 hodin
Bitev9
Průměrný tier8,00
Vítězství555,56%
Porážky444,44%
Remízy00,00%
Přežito bitev333,33%
Zničeno tanků | Ø30,33
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø10,11
Průměrné poškození863,56
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti560,33
WN7630,58
WN8813,61
Posledních 7 dní
Bitev35
Průměrný tier7,77
Vítězství1851,43%
Porážky1748,57%
Remízy00,00%
Přežito bitev1131,43%
Zničeno tanků | Ø120,34
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø180,51
Průměrné poškození790,09
Obsazování báze | Ø120,34
Obrana báze | Ø20,06
Průměrné zkušenosti460,69
WN7618,69
WN8700,10
Posledních 30 dní
Bitev141
Průměrný tier7,96
Vítězství6848,23%
Porážky7150,35%
Remízy21,42%
Přežito bitev4229,79%
Zničeno tanků | Ø600,43
Poměr zabití / smrtí0,61
Detekováno tanků | Ø850,60
Průměrné poškození874,48
Obsazování báze | Ø1551,10
Obrana báze | Ø340,24
Průměrné zkušenosti426,19
WN7654,90
WN8799,56
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky3100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev133,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø20,6700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození341,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti67,670,000,000,00
Celkem
Bitev3
Vítězství00,00%
Porážky3100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev133,33%
Zničeno tanků | Ø20,67
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození341,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti67,67
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø33,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí3,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození2.317,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti579,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø33,00
Poměr zabití / smrtí3,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození2.317,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti579,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø11,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø11,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození3.886,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti103,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø11,00
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø11,00
Průměrné poškození3.886,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti103,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (247)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
KV-15598,1539394653,38%1375,57
UDES 0381215,7445791250,55%1345,83
T297983,8948471251,54%1260,42
Strv 103-091390,1849070848,31%1139,26
Grille5579,4927260148,09%1356,50
Ferdinand81190,1043359846,32%1196,13
Jagdtiger91444,7447152546,29%1118,85
WZ-111-1G FT81077,2543948950,10%1116,73
Black Prince7721,4243648052,08%957,00
VK 45.02 (P) Ausf. B91124,4145143344,34%908,97
T-448632,2639542546,35%700,23
Super Hellcat 7811,4241941849,52%1087,59
M10 RBFM 5645,3841141652,64%1343,33
Strv 103B101418,7444941545,06%831,44
VK 45.02 (P) Ausf. A8880,8943140047,75%931,01
Rhm.-Borsig Waffenträger81119,6243039444,42%952,81
KV-48874,1241538345,95%936,66
AMX 12 t6361,4732436547,12%837,00
T-5491010,9446733447,60%950,38
ARL 446520,6630931947,65%808,42
E 7591189,5047231246,47%943,43
Jagdpanzer E 100101412,4646231145,02%822,38
Tiger (P)7782,6439930147,51%942,23
Bat.-Châtillon 155 5591016,4150628351,59%911,17
IS-38812,0042425846,90%739,91
T675623,0036125651,17%1414,29
KV-37889,8941223748,52%1095,56
T-34-2G FT7903,3638322941,48%1201,25
Maus101219,7653322741,41%729,47
T-34-856492,6832922650,00%889,52
M75245,2024522547,11%734,71
Churchill VII6454,1230222347,98%655,22
Tiger II8999,1346822250,45%1062,27
LTP 3209,1522522046,82%972,06
Centurion Mk. I8736,7840320847,60%836,62
Lorraine 155 mle. 507772,0439720844,71%845,91
Jagdpanther7792,4536420649,03%1000,20
T-1506539,6334120149,25%815,81
Comet7559,3435618843,62%719,08
BDR G1 B5352,4724618547,57%545,11
VK 30.01 (P)6460,0727018441,30%590,89
StuG IV 5420,8327817748,02%961,84
Churchill I5289,7224117646,02%438,38
Lorraine 155 mle. 518958,1750717652,27%1014,55
Cromwell6388,8729817250,58%625,47
IS7816,9542617150,88%1084,71
Tiger I7778,3043116754,49%990,60
T-109939,7556615945,91%728,95
M41 Walker Bulldog8290,6338715847,47%299,54
T-345196,8919815745,86%337,43
AE Phase I 91079,8951715649,36%846,20
AMX 13 F3 AM6581,4233515544,52%786,23
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5222,6021815543,87%376,54
Jagdpanzer IV6551,8129915251,32%961,84
Konštrukta T-34/1007630,8142315048,67%856,94
T216218,7230915056,00%491,74
StuG III Ausf. G5369,2621614844,59%717,96
T-437652,3142614754,42%1069,46
Ikv 90 Typ B7826,6338514646,58%1122,86
P.43 bis6486,0634614348,25%785,67
SMV CC-567817,3846213748,91%1047,74
Waffenträger auf Pz. IV91339,6843613748,18%955,29
Vz. 44-17844,7347713141,22%905,41
O-I Experimental5611,5035912950,39%1134,94
P.43 ter7461,3137912740,94%455,38
45TP Habicha7691,1648112760,63%892,58
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4134,3620012747,24%273,21
Leo7530,8638012444,35%622,69
T71 CMCD7325,8530612340,65%438,97
M4A3E2 Sherman Jumbo6525,7136111848,31%936,65
AMX 105 AM mle. 474261,6322711661,21%949,81
Škoda T 256511,8133811545,22%817,09
KV-856631,2433911543,48%958,65
M127622,5744011454,39%735,56
Škoda T 245336,5827311344,25%836,96
TNH 105/10008893,3150911351,33%962,80
STG Guard 8815,7241311345,13%784,00
K-91-PT 91133,3741310637,74%823,98
Ikv 1035334,9923310540,00%652,59
Sturmpanzer II4193,3515510553,33%548,26
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4143,5215310350,49%216,30
Strv 746455,5133410156,44%784,41
Covenanter5107,3816710145,54%130,44
121B 10880,9653610147,52%506,16
WZ-131G FT6685,7638110059,00%1248,71
SU-1006617,983749148,35%985,72
O-I6685,133949151,65%1120,73
Ikv 65 Alt II6628,213159045,56%1069,76
Crusader6215,372178955,06%515,20
40TP Habicha6505,593278845,45%782,33
SU-1527726,313928741,38%803,17
AT 86689,124268447,62%1253,96
Vz. 64 Blesk8403,124318258,54%569,76
G.W. Panther7738,774698250,00%783,48
AT 77809,294538050,00%943,73
SDP 44 Burza6737,283847852,56%1248,84
B14132,141757749,35%218,79
Matilda4139,071987265,28%346,34
Strv m/425342,892527247,22%807,48
SU-76G FT4325,032167150,70%634,48
Type 3 Ho-Ni III5562,612897054,29%1195,62
P.435341,672996761,19%942,04
AMX 50 Foch (155) 101423,294886642,42%857,57
AMX ELC bis5165,722526546,15%344,64
Vickers Medium Mk. III374,691196136,07%19,70
AMX M4 mle. 457539,253286157,38%617,32
60G FT5448,023076160,66%1046,33
Semovente M43 Bassotto6705,623496046,67%1045,02
M5 Stuart486,551616038,33%1,95
SU-85B4378,552306043,33%856,09
Marder II388,571205844,83%40,40
SDP 40 Zadymka5748,863415851,72%1630,84
Hummel6620,544195763,16%934,48
Škoda T 177247,933375632,14%199,81
M4A1 Sherman5330,623295549,09%775,60
Type 95 Ji-Ro6834,153685541,82%1305,06
25TP KSUST II5309,172425453,70%608,26
Alecto4241,482175448,15%496,86
Carro d'assalto P.887717,514675349,06%871,45
Sturer Emil7544,833885347,17%589,59
FV217 Badger101313,025295341,51%696,13
Lago4245,542425257,69%755,25
Type 1 Chi-He4187,351965139,22%346,95
Sav m/434239,802045137,25%422,96
A-20586,861685058,00%195,04
Ares 758776,714504951,02%735,99
TVP VTU Koncept8615,464044841,67%578,80
T-284232,222434553,33%675,36
M3 Lee4250,692064548,89%782,88
BZ-587716,504564440,91%673,09
SU-855502,513224355,81%1089,73
Type 3 Chi-Nu5206,441774332,56%289,02
14TP4195,142374351,16%618,77
AMX 13 105 AM mle. 505359,522024235,71%532,51
D2387,131534045,00%108,71
Nashorn6808,004044050,00%1519,00
SU-86554,033243951,28%643,58
AMX 404226,812653754,05%982,31
53TP Markowskiego8504,513613724,32%259,86
B.U.G.I.6549,513783762,16%953,96
Semovente M415652,843593762,16%1601,02
M446461,953243748,65%574,51
BT-7461,511193548,57%87,18
Type 2597 Chi-Ha3155,661633554,29%449,02
DS PZInż5475,793643455,88%1021,34
M3G FT3256,391843339,39%621,09
P26/404364,882823243,75%975,39
AT 158900,344703243,75%773,21
Object 268 Version V 101138,254253234,38%534,09
ST vz. 394258,502813046,67%804,48
M2 Medium Tank3161,241882951,72%495,10
Valentine AT4219,791882958,62%564,09
M3 Stuart3101,111932867,86%412,95
Cruiser Mk. III369,681062835,71%56,13
Sturmpanzer I Bison351,311212661,54%193,54
Type 95 Heavy4263,962632653,85%840,33
Type 97 Chi-Ha3216,712342462,50%824,12
AT 25468,003442441,67%957,67
T71 DA7245,292992433,33%192,34
LT vz. 383191,002122352,17%723,52
Pz.Kpfw. 35 (t)253,171002334,78%6,18
Cruiser Mk. IV475,961422356,52%145,19
SU-76M4295,002292277,27%888,31
Durchbruchswagen 24168,182162259,09%420,62
Lorraine 39L AM3161,241812142,86%331,18
S-517640,553432025,00%501,80
Pz.Kpfw. 38 (t)3210,002182060,00%769,64
Pz.Kpfw. II Ausf. D 295,902152055,00%357,57
Ikv 723155,111821947,37%278,08
Panzerjäger I289,531261952,63%185,61
TNH T Vz. 519999,895891855,56%771,09
FV215b (183) 10856,334441855,56%485,74
TKS z n.k.m. 20 mm 2175,651901735,29%757,19
AMX 383121,351791758,82%378,05
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6128,532361741,18%44,67
43 M. Toldi III 3107,591611747,06%353,68
Strv m/40L3214,882331643,75%641,77
T-50-2 6334,693701643,75%660,79
Tortoise91044,694761656,25%723,13
10TP3270,531851540,00%907,32
Pz.Kpfw. III Ausf. E3260,802671546,67%811,78
M15/423187,932311450,00%435,26
FV224 Chopper7915,796501471,43%1141,20
Pz.Sfl. IC 4277,642951450,00%712,60
Vickers Medium Mk. II269,851041353,85%194,95
M2 Light286,311691361,54%288,13
SU-130PM 8611,542991330,77%265,34
T7 Combat Car 234,461121323,08%0,03
BT-2282,421771283,33%410,35
D1252,921001241,67%11,99
Type 91 Heavy3189,582121250,00%567,76
Vickers Medium Mk. I136,641021145,45%39,64
Vickers Mk. E Type B247,731241172,73%261,17
VK 168.01 Mauerbrecher 81066,403971040,00%1063,12
Patton the Tank 9542,705291060,00%476,48
Leichttraktor1105,22196944,44%327,07
G.Pz. Mk. VI (e)257,22136988,89%321,82
Hotchkiss H35299,13132825,00%203,36
Pz.Kpfw. II2126,63168850,00%391,24
AT-12123,13145837,50%254,08
Type 586912,00424837,50%1626,38
T2 Medium Tank275,38131850,00%209,05
Type 89 I-Go/Chi-Ro297,63131837,50%160,98
L-60 257,00136825,00%38,55
M14/412142,14168714,29%312,73
Type 97 Te-Ke 285,0091714,29%159,68
T1E6 237,5755714,29%0,00
Chi-Ni2173,33245683,33%1030,44
T1 Cunningham1148,33176650,00%782,74
Renault FT 75 BS297,50156650,00%399,47
MS-11128,67223650,00%632,35
T-29 3141,33156616,67%237,26
Fantôme 9820,83380650,00%560,53
Pvlvv fm/422115,40248540,00%274,08
M415244,20227560,00%334,54
Universal Carrier 2-pdr279,00110540,00%73,72
Gabler’s Destroyer 5328,00274520,00%782,45
Convert. Medium Tank T3 3431,40355540,00%1164,06
MKA 2291,803505100,00%1324,36
Kolohousenka1150,7514540,00%653,74
Renault NC-31151,5088425,00%10,47
T-26G FT2201,002254100,00%760,64
Kpz. Erich Konzept I 91081,75339425,00%576,57
T-45 2315,25418475,00%1794,29
LT vz. 352165,673593100,00%825,23
4TP138,334330,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5576,00417366,67%1335,77
KV-1SA 5603,67297333,33%869,14
AMR 35 281,007230,00%92,53
Renault FT10,001020,00%0,00
Renault Otsu1139,50263250,00%575,64
T-463147,50155250,00%496,62
T-26261,0084250,00%120,86
FV3046126,00186250,00%110,55
GSOR the TANK 91232,50439250,00%1219,22
T-116 3127,00157250,00%369,24
Valiant 5798,006322100,00%2411,41
Strv fm/211322,0043710,00%2090,63
Fiat 3000198,002411100,00%508,21
Panzerwagen 39 330,004410,00%0,00
SU-122A50,005810,00%0,00
Black Prince II 7451,008961100,00%554,92
M24E2 Super Chaffee 6131,0012210,00%49,59
M16/43 Sahariano 3706,0023310,00%2202,32
Light Mk. VIC 219,003410,00%0,00
FCM 2C 3514,004421100,00%1532,38
BT-7 artillery 360,002781100,00%261,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 05.07.2018
Pozice: Vojín
Přijat: 05.07.2018
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 09.03.2015
Opustil klan: 03.07.2018
Pozice: Rekrut
Přijat: 09.03.2015
Opustil klan: 03.07.2018