Zoubida

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 22.12.2024

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev292921342132
Průměrný tier6,148,238,128,20
Vítězství1469650,17%753,85%2354,76%6549,24%
Porážky1423948,61%538,46%1842,86%6549,24%
Remízy3571,22%17,69%12,38%21,52%
Přežito bitev513617,53%430,77%1330,95%3728,03%
Zničeno tanků | Ø176440,6070,54200,48680,52
Poměr zabití / smrtí0,730,780,690,72
Detekováno tanků | Ø563601,9200,00370,88940,71
Průměrné poškození548,45865,54787,55804,72
Obsazování báze | Ø615362,1000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø112850,3900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti384,92441,08435,74442,29
WN7922,33673,19745,84659,99
WN8894,27807,65847,54825,26
Celkem
Bitev29292
Průměrný tier6,14
Vítězství1469650,17%
Porážky1423948,61%
Remízy3571,22%
Přežito bitev513617,53%
Zničeno tanků | Ø176440,60
Poměr zabití / smrtí0,73
Detekováno tanků | Ø563601,92
Průměrné poškození548,45
Obsazování báze | Ø615362,10
Obrana báze | Ø112850,39
Průměrné zkušenosti384,92
WN7922,33
WN8894,27
Posledních 24 hodin
Bitev13
Průměrný tier8,23
Vítězství753,85%
Porážky538,46%
Remízy17,69%
Přežito bitev430,77%
Zničeno tanků | Ø70,54
Poměr zabití / smrtí0,78
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození865,54
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti441,08
WN7673,19
WN8807,65
Posledních 7 dní
Bitev42
Průměrný tier8,12
Vítězství2354,76%
Porážky1842,86%
Remízy12,38%
Přežito bitev1330,95%
Zničeno tanků | Ø200,48
Poměr zabití / smrtí0,69
Detekováno tanků | Ø370,88
Průměrné poškození787,55
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti435,74
WN7745,84
WN8847,54
Posledních 30 dní
Bitev132
Průměrný tier8,20
Vítězství6549,24%
Porážky6549,24%
Remízy21,52%
Přežito bitev3728,03%
Zničeno tanků | Ø680,52
Poměr zabití / smrtí0,72
Detekováno tanků | Ø940,71
Průměrné poškození804,72
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti442,29
WN7659,99
WN8825,26
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev12000
Vítězství18,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky1191,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev18,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø60,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,550,000,000,00
Detekováno tanků | Ø524,3300,0000,0000,00
Průměrné poškození212,830,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti107,420,000,000,00
Celkem
Bitev12
Vítězství18,33%
Porážky1191,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev18,33%
Zničeno tanků | Ø60,50
Poměr zabití / smrtí0,55
Detekováno tanků | Ø524,33
Průměrné poškození212,83
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti107,42
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev87000
Vítězství3944,83%00,00%00,00%00,00%
Porážky4754,02%00,00%00,00%00,00%
Remízy11,15%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2832,18%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø560,6400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,950,000,000,00
Detekováno tanků | Ø951,0900,0000,0000,00
Průměrné poškození894,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø1471,6900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2422,7800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti505,170,000,000,00
Celkem
Bitev87
Vítězství3944,83%
Porážky4754,02%
Remízy11,15%
Přežito bitev2832,18%
Zničeno tanků | Ø560,64
Poměr zabití / smrtí0,95
Detekováno tanků | Ø951,09
Průměrné poškození894,00
Obsazování báze | Ø1471,69
Obrana báze | Ø2422,78
Průměrné zkušenosti505,17
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (255)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
AMX ELC bis5298,78389278356,02%1035,05
T-505126,48275249153,11%290,22
TOG II* 6793,2145489252,80%1473,50
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5418,4835286552,49%1153,88
KV-856716,3742964253,43%1287,56
IS-381217,4348261648,05%1486,31
Pz.Kpfw. III/IV5260,9525360750,25%580,30
KV-26668,0241357850,00%1114,65
Centurion Mk. 7/191229,6750355347,38%1111,54
AMX 12 t6233,7926754550,09%465,45
SU-100Y 6554,5338854553,03%806,69
Pz.Kpfw. II Luchs4150,5122052153,17%455,67
T-44-100 8488,6545042348,46%406,75
FV4202 8800,1454538744,70%899,65
T-1091321,6543637249,73%1294,27
IS-7101260,1847034245,32%894,43
ELC EVEN 90 8152,6642133844,08%68,90
Tiger II81116,9046433746,59%1252,96
IS-4101500,7941733644,05%1068,90
G.W. Tiger (P)8862,6449230743,65%780,32
Tiger (P)7960,8852030053,00%1368,38
IS7692,2836028846,18%835,98
T71 DA7793,3346127847,12%1621,15
E 7591258,4546227149,08%1152,05
KV-15347,7327825550,59%586,02
T-34-856704,0141725356,92%1584,48
M4A1 Sherman5362,1032224247,52%861,02
ISU-15281096,3751223450,85%1078,78
T-1506505,9031123042,61%646,00
T-448754,9753421350,70%961,67
Dicker Max 6475,9337621043,33%629,12
IS-27800,8258120444,12%937,28
MT-256173,0135020450,98%350,49
M4A3E2 Sherman Jumbo6643,6739919952,26%1362,76
T-345436,6337519551,28%1288,19
Konštrukta T-34/1007768,8158419347,67%1224,98
Tiger I7834,8339218747,59%988,94
AMX 50 1008910,2759418649,46%940,42
AMX 13 757436,2933318651,61%827,49
VK 45.02 (P) Ausf. A8970,3960318155,80%1171,07
T698974,0454917746,89%1198,93
Centurion Mk. I8918,6653317360,12%1316,87
SU-1527793,6344517158,48%1136,98
T216460,4036216948,52%1206,93
AMX 13 909672,1544016843,45%818,84
S-517565,8140916242,59%447,88
T297932,8664015947,80%1127,35
Aufklärungspanzer Panther 7460,6345515844,30%844,15
VK 36.01 (H)6498,0635215547,74%710,30
T25/27727,9142215545,16%896,72
VK 30.01 (P)6450,4129814747,62%631,90
M75339,0628014544,83%1219,48
Cromwell6537,9334414451,39%1026,83
T207693,9243914454,17%1081,14
G.W. Panther7657,1242313949,64%703,64
Panther7670,8047213647,06%984,25
Pz.Kpfw. 35 (t)2131,9818813448,51%592,24
Object 268 Version V 10935,7547613448,51%490,23
Centurion Action X101158,4642913251,52%836,16
T54E19915,6657513046,92%643,55
O-Ni7996,1477512959,69%1429,33
Type T-345455,6333412852,34%1415,87
Comet7658,9846512758,27%1084,66
G.W. Tiger91027,7258412349,59%891,11
A-20534,5018111950,42%112,72
ARL V396511,5641111848,31%825,39
Churchill I5532,1035311748,72%1193,24
59-166220,3631211741,88%356,60
M5 Stuart492,0119711451,75%110,42
ARL 446690,5040511254,46%1259,21
BDR G1 B5531,4731411145,95%968,86
T28 Concept 7585,2848510944,95%575,18
BT-2289,2114010743,93%210,52
AMX M4 mle. 457790,7444510748,60%981,17
VK 16.02 Leopard5144,8027110552,38%329,58
T675382,7227510252,94%838,98
Crusader6333,5936410049,00%933,09
AMX 50 1209706,1648810036,00%327,27
Type 586530,264299948,48%935,90
SU-1006613,974749855,10%1059,02
KV-1SA 5431,514019644,79%709,43
Hummel6645,293509543,16%906,71
T-437828,534719553,68%1509,89
M18 Hellcat6657,733449456,38%1187,47
M2 Medium Tank3282,442859358,06%1342,15
T-284141,731739051,11%279,71
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.468,441858854,55%132,73
Pz.Kpfw. III Ausf. E399,891378344,58%100,87
M3 Lee4172,731908148,15%451,49
SU-855486,483088047,50%1127,45
Škoda T 256449,944488050,00%733,45
Churchill III 5621,606948060,00%1241,55
T-34-85M 6494,054418041,25%591,49
BT-7427,431027939,24%5,00
T28 Prototype8716,585347750,65%600,89
M446410,473407751,95%524,07
M127669,295207646,05%681,75
VK 30.01 (H)5662,893817552,00%1711,78
SU-14-28970,845987349,32%986,32
Pz.Kpfw. III Ausf. J489,041737352,05%110,07
StuG IV 5237,562897341,10%320,65
StuG III Ausf. G5373,433287044,29%735,55
WZ-1317359,904407048,57%561,21
T-46379,581206944,93%114,02
O-I6671,035966749,25%1106,94
Bishop5351,392126737,31%490,48
Type 578549,595646643,94%334,70
B14232,772316453,13%581,29
VK 28.016397,453816450,00%970,21
Ikv 1035225,072225850,00%370,03
AT 25398,903975850,00%901,76
O-I Experimental5561,494635740,35%934,64
Covenanter5211,772165644,64%527,50
S35 CA5400,343115662,50%853,22
FV3046419,953645646,43%551,84
SU-122A5382,743365364,15%890,54
Leichttraktor161,151165240,38%38,22
SU-100M17631,504375238,46%615,90
M5A1 Stuart4265,682785058,00%1012,50
M40/M438830,674544936,73%625,53
Panther II8500,614634946,94%464,13
Marder II3272,761674630,43%714,83
KR-111805,764754623,91%194,06
T1 Cunningham150,341104447,73%92,39
Hotchkiss H352123,771924445,45%392,63
Pz.Kpfw. T 25 5307,843874443,18%541,87
Škoda T 245404,934894259,52%1213,97
Type 1 Chi-He4245,982594247,62%652,51
Sturmpanzer II4247,271694141,46%693,00
M374214,591584148,78%610,02
Super Hellcat 7309,884024148,78%252,78
Ikv 65 Alt II6543,973093953,85%949,43
AMX 13 105 AM mle. 505373,152793961,54%752,75
Char de transition 6463,722833930,77%457,04
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5310,923173852,63%612,40
T26E3 Eagle 7 7576,845163857,89%663,90
AMX 13 F3 AM6615,764473759,46%837,38
M26 Pershing8832,815643655,56%957,97
Somua SAu 404340,362673661,11%1026,25
T56 GMC3222,311613542,86%616,50
M8A14310,342733562,86%859,04
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4455,682963455,88%1343,72
AMX ELC 901 6151,823673351,52%223,12
GSOR the TANK 9463,344933250,00%267,59
Matilda4440,033293158,06%1467,80
Pz.Kpfw. 38 (t)393,581383148,39%145,53
Cruiser Mk. II2213,292083141,94%889,79
Valentine II 4210,452263129,03%437,76
Type 3 Chi-Nu5442,673613040,00%1098,12
AMX 404136,302253070,00%527,06
Pz.Kpfw. I Ausf. C3174,002713046,67%749,04
Sav m/434244,452132934,48%468,12
Tetrarch 2139,141632944,83%510,11
ST vz. 394201,932492842,86%455,55
T110E510829,854502638,46%327,73
A-436403,274982653,85%687,54
Pz.Kpfw. II219,20782528,00%0,00
SDP 44 Burza6380,323182540,00%390,69
Jagdpanzer IV6639,484622339,13%904,82
Alecto4386,873202352,17%1157,10
Churchill VII6591,554692245,45%899,01
AMX 50 Foch (155) 10928,864192227,27%345,79
Renault UE 573234,572002161,90%793,03
Löwe 8813,715422138,10%736,13
BT-7 artillery 3134,141552138,10%233,51
Lago4309,803582070,00%1159,01
Lorraine 39L AM3138,701382040,00%244,59
T-50-2 660,852572050,00%115,20
Type 2597 Chi-Ha3181,951911947,37%532,15
T1 Heavy5623,726731866,67%1583,77
Valentine AT4202,282071877,78%623,09
Strv m/425190,352561752,94%356,98
T1 HMC2217,351481735,29%1271,78
Vickers Medium Mk. III3158,941861747,06%460,85
Sturmpanzer I Bison399,591091735,29%88,00
MS-1161,001051650,00%141,32
Type 95 Heavy4262,503481643,75%797,20
AMX 38374,881401656,25%146,34
Type 4 Chi-To6350,334061566,67%675,36
14TP4253,862381450,00%818,04
SU-182189,141171428,57%1046,59
SU-86403,713081442,86%356,57
T2 Light Tank 2120,143091450,00%401,77
M3 Stuart3240,772941376,92%1186,19
Renault FT 75 BS2224,231521361,54%1497,97
Churchill Crocodile 6431,464631338,46%348,61
SU-263297,332001241,67%689,84
Fantôme 9688,253141225,00%345,61
O-Ho8328,553741145,45%129,84
Spähpanzer Ru 2519425,553551136,36%302,73
Heavy Tank No. VI 6550,916191163,64%886,66
Cruiser Mk. IV4201,102101050,00%486,53
Spähpanzer SP I C7659,003721040,00%1054,20
T-34 shielded 5280,33387933,33%415,43
LT vz. 383110,38223862,50%418,68
Vickers Mk. E Type B2126,88166850,00%428,55
Panzerjäger I2161,13178850,00%526,20
SDP 57 Gowika7156,63311837,50%5,00
T2 Medium Tank2144,86140728,57%584,56
Type 89 I-Go/Chi-Ro2193,29171728,57%587,81
T3 HMC2191,00225771,43%1023,57
43 M. Toldi III 3114,00137728,57%277,62
D23104,00221650,00%213,88
LT vz. 35280,17125666,67%345,24
M66184,83354633,33%0,00
P26/404401,00300683,33%1049,34
SU-54330,83172616,67%533,58
Char Futur 4 9920,50370633,33%476,03
Vickers Medium Mk. I1126,60157540,00%495,58
Strv m/382125,80162540,00%308,72
10TP3318,00194540,00%1130,79
Universal Carrier 2-pdr2174,00179540,00%555,16
Bat.-Châtillon 12 t8253,80394540,00%181,95
Gabler’s Destroyer 5217,20279540,00%410,91
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6151,80196520,00%61,28
Strv fm/21154,7591425,00%30,07
M15/423171,25164475,00%508,62
Ikv 723128,00115425,00%107,81
Type 91 Heavy3316,00352475,00%1378,06
Pz.Kpfw. I2128,25284425,00%356,12
Vickers Medium Mk. II245,67167366,67%238,12
Renault FT121,3379333,33%0,00
Strv m/40L3118,00172333,33%157,21
Renault NC-311123,67126333,33%514,16
M415258,67297366,67%403,57
T-262113,00184366,67%588,69
AT-12167,00211333,33%470,24
Cruiser Mk. I161,33157333,33%43,45
Loyd Gun Carriage239,001573100,00%261,00
Black Prince II 7730,33480366,67%941,34
M4-85 5360,00443333,33%487,82
E 75 TS 8766,33673366,67%803,95
IS-3A 81195,33700366,67%1385,13
Kolohousenka1221,50292250,00%1176,15
Chi-Ni2115,00178250,00%412,22
Renault Otsu1147,00204250,00%538,24
7TP2203,50217250,00%572,63
D12111,00204250,00%359,03
Type 97 Chi-Ha3107,50145250,00%186,22
Pvlvv fm/42280,001712100,00%312,60
Renault FT AC2204,503872100,00%879,99
Windhund 843,00386250,00%134,24
M24E2 Super Chaffee 6298,00404250,00%715,77
T1E6 2104,00187250,00%314,75
Chi-Go 7417,50416250,00%311,70
Fiat 3000178,003511100,00%392,97
M14/41276,0014710,00%10,94
4TP120,0014610,00%3,10
Type 97 Te-Ke 2160,004121100,00%852,73
Cruiser Mk. III3188,004121100,00%961,00
L-60 238,001271100,00%261,00
LTP 3144,001731100,00%650,74
M4A1 FL 10 61129,009091100,00%1681,33
T78 6248,004971100,00%316,70
Turán III prototípus 5372,0030810,00%663,14

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 22.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 22.12.2024
Opustil klan: 24.12.2024