_ADRIANOS_

clanlogo
Pozice: Posádkový důstojník
Přijat: 11.07.2024

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev14950161638
Průměrný tier8,3910,0010,0010,00
Vítězství781852,29%637,50%637,50%2155,26%
Porážky690646,19%1062,50%1062,50%1744,74%
Remízy2261,51%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev419228,04%318,75%318,75%718,42%
Zničeno tanků | Ø132390,8950,3150,31160,42
Poměr zabití / smrtí1,230,380,380,52
Detekováno tanků | Ø217321,45211,31211,311062,79
Průměrné poškození1.432,421.413,751.413,751.141,34
Obsazování báze | Ø83070,56140,88140,88140,37
Obrana báze | Ø76380,5100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti697,86462,25462,25535,74
WN71232,38525,51525,51952,14
WN81749,10903,84903,841100,68
Celkem
Bitev14950
Průměrný tier8,39
Vítězství781852,29%
Porážky690646,19%
Remízy2261,51%
Přežito bitev419228,04%
Zničeno tanků | Ø132390,89
Poměr zabití / smrtí1,23
Detekováno tanků | Ø217321,45
Průměrné poškození1.432,42
Obsazování báze | Ø83070,56
Obrana báze | Ø76380,51
Průměrné zkušenosti697,86
WN71232,38
WN81749,10
Posledních 24 hodin
Bitev16
Průměrný tier10,00
Vítězství637,50%
Porážky1062,50%
Remízy00,00%
Přežito bitev318,75%
Zničeno tanků | Ø50,31
Poměr zabití / smrtí0,38
Detekováno tanků | Ø211,31
Průměrné poškození1.413,75
Obsazování báze | Ø140,88
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti462,25
WN7525,51
WN8903,84
Posledních 7 dní
Bitev16
Průměrný tier10,00
Vítězství637,50%
Porážky1062,50%
Remízy00,00%
Přežito bitev318,75%
Zničeno tanků | Ø50,31
Poměr zabití / smrtí0,38
Detekováno tanků | Ø211,31
Průměrné poškození1.413,75
Obsazování báze | Ø140,88
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti462,25
WN7525,51
WN8903,84
Posledních 30 dní
Bitev38
Průměrný tier10,00
Vítězství2155,26%
Porážky1744,74%
Remízy00,00%
Přežito bitev718,42%
Zničeno tanků | Ø160,42
Poměr zabití / smrtí0,52
Detekováno tanků | Ø1062,79
Průměrné poškození1.141,34
Obsazování báze | Ø140,37
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti535,74
WN7952,14
WN81100,68
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev32000
Vítězství721,88%00,00%00,00%00,00%
Porážky2475,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy13,13%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev515,63%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø140,4400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,520,000,000,00
Detekováno tanků | Ø180,5600,0000,0000,00
Průměrné poškození1.432,910,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø180,5600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti387,970,000,000,00
Celkem
Bitev32
Vítězství721,88%
Porážky2475,00%
Remízy13,13%
Přežito bitev515,63%
Zničeno tanků | Ø140,44
Poměr zabití / smrtí0,52
Detekováno tanků | Ø180,56
Průměrné poškození1.432,91
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø180,56
Průměrné zkušenosti387,97
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev9000
Vítězství555,56%00,00%00,00%00,00%
Porážky333,33%00,00%00,00%00,00%
Remízy111,11%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev555,56%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø60,6700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø60,6700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.654,440,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti634,110,000,000,00
Celkem
Bitev9
Vítězství555,56%
Porážky333,33%
Remízy111,11%
Přežito bitev555,56%
Zničeno tanků | Ø60,67
Poměr zabití / smrtí1,50
Detekováno tanků | Ø60,67
Průměrné poškození1.654,44
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti634,11
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev7000
Vítězství342,86%00,00%00,00%00,00%
Porážky457,14%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev342,86%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø50,7100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,250,000,000,00
Detekováno tanků | Ø10,1400,0000,0000,00
Průměrné poškození779,430,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti381,290,000,000,00
Celkem
Bitev7
Vítězství342,86%
Porážky457,14%
Remízy00,00%
Přežito bitev342,86%
Zničeno tanků | Ø50,71
Poměr zabití / smrtí1,25
Detekováno tanků | Ø10,14
Průměrné poškození779,43
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti381,29
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev78000
Vítězství4253,85%00,00%00,00%00,00%
Porážky3646,15%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2329,49%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø400,5100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,730,000,000,00
Detekováno tanků | Ø811,0400,0000,0000,00
Průměrné poškození895,850,000,000,00
Obsazování báze | Ø1161,4900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø5897,5500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti605,320,000,000,00
Celkem
Bitev78
Vítězství4253,85%
Porážky3646,15%
Remízy00,00%
Přežito bitev2329,49%
Zničeno tanků | Ø400,51
Poměr zabití / smrtí0,73
Detekováno tanků | Ø811,04
Průměrné poškození895,85
Obsazování báze | Ø1161,49
Obrana báze | Ø5897,55
Průměrné zkušenosti605,32
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1110000
Vítězství52547,30%00,00%00,00%00,00%
Porážky57051,35%00,00%00,00%00,00%
Remízy151,35%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev39735,77%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø7260,6500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,020,000,000,00
Detekováno tanků | Ø14581,3100,0000,0000,00
Průměrné poškození1.581,830,000,000,00
Obsazování báze | Ø14011,2600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø43063,8800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti690,040,000,000,00
Celkem
Bitev1110
Vítězství52547,30%
Porážky57051,35%
Remízy151,35%
Přežito bitev39735,77%
Zničeno tanků | Ø7260,65
Poměr zabití / smrtí1,02
Detekováno tanků | Ø14581,31
Průměrné poškození1.581,83
Obsazování báze | Ø14011,26
Obrana báze | Ø43063,88
Průměrné zkušenosti690,04
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev232000
Vítězství9239,66%00,00%00,00%00,00%
Porážky13859,48%00,00%00,00%00,00%
Remízy20,86%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev6025,86%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1490,6400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,870,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2110,9100,0000,0000,00
Průměrné poškození1.759,350,000,000,00
Obsazování báze | Ø2531,0900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø910,3900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti561,900,000,000,00
Celkem
Bitev232
Vítězství9239,66%
Porážky13859,48%
Remízy20,86%
Přežito bitev6025,86%
Zničeno tanků | Ø1490,64
Poměr zabití / smrtí0,87
Detekováno tanků | Ø2110,91
Průměrné poškození1.759,35
Obsazování báze | Ø2531,09
Obrana báze | Ø910,39
Průměrné zkušenosti561,90
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (155)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Manticore101012,9378770255,84%1255,46
IS-7102307,6178261554,80%2089,33
IS-6 81645,9267160556,69%2052,66
Bat.-Châtillon Bourrasque 81796,9891260356,72%2455,68
Panhard EBR 10510919,6668256449,82%1064,25
Strv S1 81710,9368645448,90%1851,60
FCM 50 t 81325,4759645451,10%1703,69
M48A5 Patton101892,3165336750,41%1540,94
T-1091928,1673835652,81%2057,84
Leopard 1102342,6667434148,97%1853,46
M53/M5591356,0250032345,82%1323,74
IS-381372,7355929353,58%1589,26
STB-1102172,0768829150,52%1818,27
M46 Patton91746,4868228354,42%1797,13
HWK 30 8747,8659325642,58%1298,55
Object 277102190,2576425153,39%1969,54
M26 Pershing81146,0760124451,23%1413,65
ELC EVEN 90 8557,9073524355,56%1120,91
M40/M4381279,5357824054,17%1459,70
IS-3-II91913,1478120254,95%1988,78
Bat.-Châtillon 12 t8795,5176218851,06%1537,75
AMX 13 909841,2066318544,32%1238,91
T-5491794,6187118454,35%1885,83
121B 102258,1875518350,27%2012,65
T2071043,9045616946,75%1637,83
IS71125,8149316749,10%1688,80
SU-130PM 81563,1758916652,41%1506,28
T-4481383,5780615851,90%1941,35
KV-856776,6742115553,55%1401,93
Type 6191829,1767215559,35%1977,45
TNH T Vz. 5191924,0986215448,05%1807,88
T92 HMC101381,5059014550,34%1118,16
Leopard Prototyp A91904,1964714551,72%1853,50
M446649,4634614037,86%958,59
M4A3E8 Sherman6898,9756813853,62%2165,34
Panhard AML Lynx 6x68648,6671813154,96%1270,17
CS-5381125,1267912944,96%1498,61
Conqueror92273,4498212857,81%2197,86
GSOR 3301 AVR FS9811,7278512650,00%1282,91
Panhard EBR 9091043,5281311653,45%1720,54
Object 43091720,9284611649,14%1606,89
IS-2-II81387,2779011251,79%1745,68
LHMTV8714,5770710849,07%1265,83
TS-54 81821,49103310452,88%2228,60
M36 Jackson6884,9349010357,28%1644,00
M54 Renegade 81674,079259860,20%1877,41
Lorraine 40 t 81615,087779552,63%1975,49
Bat.-Châtillon 25 t AP91761,578569051,11%1866,34
Centurion Mk. 7/191674,068288348,19%1747,83
Centurion Mk. I81337,088828365,06%2040,01
M10391992,258538146,91%1983,61
Super Hellcat 71099,387108154,32%1803,76
STA-181409,907537738,96%1934,67
TNH 105/100081540,878777757,14%2018,02
Indien-Panzer81273,907757750,65%1741,98
A-436520,123967455,41%953,31
T-345549,763787152,11%1645,90
M415540,302777048,57%870,85
E 5091965,209327060,00%1970,67
CS-5991915,749286960,87%2078,57
T2881364,527466942,03%1490,87
50TP Tyszkiewicza91815,269026854,41%1700,17
Char Futur 4 92021,717916855,88%1895,18
53TP Markowskiego81366,498596762,69%1869,71
Object 140101911,957046448,44%1602,37
Caernarvon81509,548415942,37%1695,67
Hotchkiss EBR7601,837005961,02%1437,62
Chi-To SP71483,509115865,52%2002,33
KV-15670,594605863,79%1816,28
GSR 3301 Setter7421,096385756,14%902,05
Vz. 44-171289,278565549,09%1868,14
Ho-Ri 191498,626485541,82%1014,98
M24E2 Super Chaffee 6384,814545343,40%994,34
Type 4 Chi-To6984,836915246,15%2002,62
T2971556,8310135263,46%2320,86
AMX 13 757976,778195250,00%2749,95
Panhard AMD 178B6482,605235246,15%1403,97
Object 25792170,719105251,92%2423,72
T-34-856918,165845044,00%1879,90
Type 5 Chi-Ri71025,206534955,10%1576,92
T25 AT7947,225544656,52%1269,60
M127990,824354447,73%1206,50
AMX 12 t6629,386134240,48%2033,79
Super Conqueror102218,738264148,78%1807,07
M4A1 Sherman5694,636884062,50%2304,65
T3281722,449233953,85%2048,42
KV-371659,979413756,76%2690,08
T-54 first prototype 81236,227083754,05%1648,68
45TP Habicha71440,369503669,44%2459,42
Bat.-Châtillon 25 t101927,327473452,94%1562,64
M374420,882543455,88%1725,84
Vz. 55101941,426863336,36%1213,07
CS-63102061,978163354,55%1881,43
Comet71299,109313066,67%2367,45
AMX ELC bis5491,936863066,67%2413,10
AMX 13 10510991,036153040,00%879,92
T110E5101976,007132937,93%1622,33
Crusader6456,935272860,71%1338,91
ST-II102125,147772853,57%1676,23
VK 30.02 (D)71004,125642642,31%1615,71
M5 Stuart4318,123582653,85%915,80
T-15061016,006132650,00%1800,63
Cromwell6859,127602572,00%1831,19
M75328,484372544,00%1156,48
Covenanter5309,642982548,00%1000,67
T-4371170,878632356,52%2093,53
T-505425,573972356,52%1705,52
LT-432 8624,176812356,52%1140,24
Ho-Ri 281163,416472259,09%1187,31
KV-1S6698,246422171,43%1685,19
M661356,266881963,16%2755,17
Strv 103B101674,685081931,58%841,31
T-50-2 6335,954551973,68%947,29
Black Prince7835,117651855,56%1067,07
BZ-5871329,617121855,56%1739,77
Škoda T 2561239,769301764,71%3006,86
T-284362,942871758,82%1271,83
T1 Heavy5989,697721656,25%2367,06
Centurion Action X101854,566601656,25%1571,21
Progetto M35 mod. 46 81016,945021631,25%789,11
M7 Priest3351,472351560,00%1155,48
FV3046488,004011346,15%713,80
Tiger-Maus 91400,927311353,85%1139,51
Object 252U 81344,928001241,67%1475,39
M3 Lee4214,101971050,00%642,84
Marder 38T4406,003911050,00%951,48
Rheinmetall Skorpion G 81619,604731050,00%1525,27
Type 586613,22434922,22%875,81
Ho-Ri 3101151,56493966,67%701,64
Panther II81055,22653955,56%1264,77
T-463232,25204850,00%937,77
60TP Lewandowskiego102636,501037862,50%2405,60
E 50 Ausf. M101060,71399728,57%506,81
Object 703 Version II 8949,86547728,57%665,88
Somua SM 81070,57762757,14%977,40
M4A3(76)W Sherman 6658,17560650,00%854,97
Carro da Combattimento 45 t 101768,83600650,00%1110,18
T56 GMC3116,80133560,00%299,16
Marder II3252,40236560,00%815,70
Tetrarch 2332,80432540,00%2198,30
AE Phase I 91811,60524540,00%1443,21
Object 430U101883,001055475,00%1688,21
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6763,67761366,67%1602,06
4TP1466,004362100,00%3476,99
T3 HMC225,5069250,00%82,06
Dicker Max 6766,00682250,00%1475,54
T 55A 91266,00670250,00%997,33
Kolohousenka10,00821100,00%261,00
Fiat 30001162,002641100,00%905,80
Ikv 1035570,0025210,00%1321,55
B.U.G.I.6134,004821100,00%261,00
M18 Hellcat62322,0012141100,00%4540,78
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5474,006061100,00%1014,99
T-29 3409,0032010,00%1317,13
Löwe 82144,0056010,00%2670,81

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Posádkový důstojník
Přijat: 11.07.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 11.07.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Záložník
Přijat: 09.12.2021
Opustil klan: 08.05.2024
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 31.05.2016
Opustil klan: 12.06.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 25.05.2016
Opustil klan: 29.05.2016
Pozice: Záložník
Přijat: 25.11.2017
Opustil klan: 19.02.2018
Pozice: Vojín
Přijat: 21.09.2018
Opustil klan: 30.10.2018
Pozice: Záložník
Přijat: 16.04.2019
Opustil klan: 26.04.2019
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 07.10.2015
Opustil klan: 13.02.2016
Pozice: Rekrut
Přijat: 22.02.2016
Opustil klan: 01.04.2016
Pozice: Rekrut
Přijat: 03.07.2016
Opustil klan: 08.09.2016
Pozice: Rekrut
Přijat: 15.06.2016
Opustil klan: 30.06.2016
Pozice: Záložník
Přijat: 11.03.2021
Opustil klan: 30.09.2021