_BAGSTER_

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 13.05.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev47214000
Průměrný tier8,320,000,000,00
Vítězství2452951,95%00,00%00,00%00,00%
Porážky2207146,75%00,00%00,00%00,00%
Remízy6141,30%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1266426,82%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø462520,9800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,340,000,000,00
Detekováno tanků | Ø669481,4200,0000,0000,00
Průměrné poškození1.491,630,000,000,00
Obsazování báze | Ø590711,2500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø256900,5400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti736,490,000,000,00
WN71299,010,000,000,00
WN81840,570,000,000,00
Celkem
Bitev47214
Průměrný tier8,32
Vítězství2452951,95%
Porážky2207146,75%
Remízy6141,30%
Přežito bitev1266426,82%
Zničeno tanků | Ø462520,98
Poměr zabití / smrtí1,34
Detekováno tanků | Ø669481,42
Průměrné poškození1.491,63
Obsazování báze | Ø590711,25
Obrana báze | Ø256900,54
Průměrné zkušenosti736,49
WN71299,01
WN81840,57
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1079000
Vítězství48945,32%00,00%00,00%00,00%
Porážky54650,60%00,00%00,00%00,00%
Remízy444,08%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev35032,44%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø7750,7200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,060,000,000,00
Detekováno tanků | Ø6460,6000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.857,240,000,000,00
Obsazování báze | Ø12101,1200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø25202,3400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti730,480,000,000,00
Celkem
Bitev1079
Vítězství48945,32%
Porážky54650,60%
Remízy444,08%
Přežito bitev35032,44%
Zničeno tanků | Ø7750,72
Poměr zabití / smrtí1,06
Detekováno tanků | Ø6460,60
Průměrné poškození1.857,24
Obsazování báze | Ø12101,12
Obrana báze | Ø25202,34
Průměrné zkušenosti730,48
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev192000
Vítězství7539,06%00,00%00,00%00,00%
Porážky11459,38%00,00%00,00%00,00%
Remízy31,56%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev5327,60%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1190,6200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,860,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2191,1400,0000,0000,00
Průměrné poškození1.205,630,000,000,00
Obsazování báze | Ø1800,9400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø840,4400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti614,830,000,000,00
Celkem
Bitev192
Vítězství7539,06%
Porážky11459,38%
Remízy31,56%
Přežito bitev5327,60%
Zničeno tanků | Ø1190,62
Poměr zabití / smrtí0,86
Detekováno tanků | Ø2191,14
Průměrné poškození1.205,63
Obsazování báze | Ø1800,94
Obrana báze | Ø840,44
Průměrné zkušenosti614,83
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev32000
Vítězství1031,25%00,00%00,00%00,00%
Porážky2268,75%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev721,88%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø130,4100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,520,000,000,00
Detekováno tanků | Ø170,5300,0000,0000,00
Průměrné poškození441,500,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti293,220,000,000,00
Celkem
Bitev32
Vítězství1031,25%
Porážky2268,75%
Remízy00,00%
Přežito bitev721,88%
Zničeno tanků | Ø130,41
Poměr zabití / smrtí0,52
Detekováno tanků | Ø170,53
Průměrné poškození441,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti293,22
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev342000
Vítězství17350,58%00,00%00,00%00,00%
Porážky16949,42%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev12636,84%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø2270,6600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,050,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2850,8300,0000,0000,00
Průměrné poškození1.097,470,000,000,00
Obsazování báze | Ø5821,7000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø16454,8100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti776,150,000,000,00
Celkem
Bitev342
Vítězství17350,58%
Porážky16949,42%
Remízy00,00%
Přežito bitev12636,84%
Zničeno tanků | Ø2270,66
Poměr zabití / smrtí1,05
Detekováno tanků | Ø2850,83
Průměrné poškození1.097,47
Obsazování báze | Ø5821,70
Obrana báze | Ø16454,81
Průměrné zkušenosti776,15
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev834000
Vítězství31637,89%00,00%00,00%00,00%
Porážky49759,59%00,00%00,00%00,00%
Remízy212,52%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev22026,38%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø4910,5900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,800,000,000,00
Detekováno tanků | Ø5910,7100,0000,0000,00
Průměrné poškození997,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø5630,6800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø7620,9100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti475,470,000,000,00
Celkem
Bitev834
Vítězství31637,89%
Porážky49759,59%
Remízy212,52%
Přežito bitev22026,38%
Zničeno tanků | Ø4910,59
Poměr zabití / smrtí0,80
Detekováno tanků | Ø5910,71
Průměrné poškození997,00
Obsazování báze | Ø5630,68
Obrana báze | Ø7620,91
Průměrné zkušenosti475,47
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev469000
Vítězství18940,30%00,00%00,00%00,00%
Porážky28059,70%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev12025,59%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø3660,7800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,050,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2180,4600,0000,0000,00
Průměrné poškození1.695,680,000,000,00
Obsazování báze | Ø3250,6900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø4300,9200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti616,990,000,000,00
Celkem
Bitev469
Vítězství18940,30%
Porážky28059,70%
Remízy00,00%
Přežito bitev12025,59%
Zničeno tanků | Ø3660,78
Poměr zabití / smrtí1,05
Detekováno tanků | Ø2180,46
Průměrné poškození1.695,68
Obsazování báze | Ø3250,69
Obrana báze | Ø4300,92
Průměrné zkušenosti616,99
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (236)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Progetto M35 mod. 46 82000,291070251658,11%3151,31
Object 252U 81453,50827225154,86%1745,69
T-5491808,07833190354,70%2152,31
Škoda T 5092365,24997183557,22%2882,45
121B 102457,13838180152,92%2438,42
SU-14-17849,61481155648,65%1258,31
Panhard EBR 105101350,68791153954,45%1812,34
Leopard Prototyp A92663,521014138857,64%3277,38
Prototipo Standard B92613,951041124758,38%3471,39
AMX 13 909791,26645112649,20%1154,27
E 5092597,151028100758,69%3204,54
IS7791,8455097747,39%1020,11
IS-381052,1460983249,76%1174,59
T-34-856492,3445378850,25%910,03
T-100 LT101180,6874276047,89%1503,82
T-54 first prototype 81686,6997673655,16%2901,31
T-345274,1731271748,40%601,09
FV4005 Stage II102104,1570469552,09%1770,35
Bat.-Châtillon Bourrasque 81974,48106667557,93%2923,76
T297722,1549962645,85%776,93
AMX Chasseur de chars 8880,6266060047,67%1099,26
ISU-15281319,0366359149,75%1415,09
AMX 50 B102617,9982957153,59%2421,10
M4A1 Revalorisé 81545,4785056952,37%2284,40
Object 140102047,2279455352,44%1945,05
T-448587,6951651046,86%605,77
T-1091899,6787150155,89%2154,50
Bat.-Châtillon 25 t101760,4468148345,13%1572,03
E 100101670,7968147949,69%1331,65
Object 261101555,0467747650,00%1345,42
T-54 ltwt.9919,7864345548,13%1411,87
E 759810,4350745044,67%523,03
ARL 446423,1741742748,24%579,78
Manticore101289,5783642651,64%1641,29
Tiger II8582,9649542242,89%431,55
T110E5101754,5470436147,37%1386,92
Super Conqueror102493,8987735553,80%2256,92
M10391006,7759733646,73%830,52
AMX 12 t6345,4648133051,82%825,83
Object 43091870,9589231653,48%1930,05
Tiger I7696,3148030044,33%727,63
Object 430U102352,5086425757,20%2191,62
T-437492,1342725044,80%570,71
Object 70492088,2573225053,60%2036,56
SU-122A5260,2720524244,21%414,00
Grille 15101880,5462823848,32%1422,65
T328841,1054223447,86%813,01
AMX 50 12091387,3561923147,62%1237,49
212A91536,2274923154,98%1568,93
Bat.-Châtillon 25 t AP91245,1969423048,26%1260,32
T4991079,7570722947,16%1547,99
AMX 30 1er prototype91292,2868522551,11%1285,68
Conqueror92007,8687922453,57%2214,66
STB-1102312,1087121955,25%2143,80
AMX 50 1008905,9358021647,69%914,30
Waffenträger auf Pz. IV91403,7560921441,59%1155,02
SU-1527605,4142821144,55%651,99
AMX 13 757381,0743120040,50%548,72
Object 268 Version 4102262,3881719952,26%1721,67
Lion 102907,2991719957,29%2892,69
Rhm.-Borsig Waffenträger81411,3869119648,47%1557,75
M41 Walker Bulldog8724,0762318850,53%1308,40
FV4004 Conway91723,4372618348,09%1659,44
T1 Heavy5408,6444617954,75%788,12
Conqueror Gun Carriage101724,3774117959,22%1541,70
AMX M4 mle. 457499,1043417542,86%429,47
M66509,6544417349,71%688,69
Cromwell6411,9245517042,35%659,48
SU-1006506,4839816745,51%802,24
SU-86410,5934116444,51%412,06
SU-14-281253,2467415850,63%1343,02
VK 36.01 (H)6477,7345215050,00%724,63
IS-7102308,0485614852,70%2077,44
T-62A101752,4574013649,26%1466,97
T3092197,1382813348,12%2268,35
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5248,2631813350,38%498,00
T376565,3760212954,26%1667,13
LTTB8545,8463712849,22%886,34
A-20580,3916712250,82%117,93
Sturer Emil7828,1458312256,56%1232,27
CS-5992436,84102612157,85%3146,96
AMX 13 105101397,9770611952,10%1839,25
Charioteer81203,9166411743,59%1264,15
SU-54197,7014611537,39%235,31
Object 268101784,7660011046,36%1203,86
AMX ELC bis5117,6328910842,59%147,94
Object 277102684,7292010755,14%2513,74
Challenger71106,0176310067,00%1759,92
Panhard EBR 909938,789059856,12%1591,82
BZ-176 82067,6510909855,10%2481,41
BDR G1 B5368,563849548,42%561,92
Object 279 early 103188,3810409254,35%2464,13
SU-855279,522809147,25%467,47
GSOR 1008 81869,348889153,85%2479,58
Strv 103B102409,717729053,33%1746,75
ELC EVEN 90 8695,598539061,11%1555,65
Nashorn6533,405278754,02%914,84
Black Prince7901,317058653,49%1266,29
SU-263122,521288547,06%166,01
Type 6191882,748888459,52%2256,09
60TP Lewandowskiego102744,678338245,12%2118,61
KV-137300,653858247,56%284,13
T110E3102382,777998253,66%1752,65
T-34-85M 61083,248268060,00%2193,94
O-I6749,256337761,04%1378,22
MT-256311,915827755,84%894,83
114 SP2 102674,938067653,95%2323,25
B1495,761837439,19%0,56
Caernarvon81407,218967356,16%1886,04
FV20781094,946647149,30%1269,13
Crusader6465,465117055,71%1469,01
AMX 30 B101324,966136740,30%910,11
Maus101848,257606144,26%1366,81
T28 Concept 7856,096005646,43%1258,22
O-Ho81203,337565552,73%1344,56
Caernarvon Action X 81503,2910105569,09%2288,76
Vickers Mk. E Type B255,651045444,44%32,57
T110E4101945,287215444,44%1309,17
Comet7497,754995240,38%556,26
Škoda T 245429,305005062,00%1255,77
M48A5 Patton102268,948144940,82%2019,23
M24 Chaffee5278,115424753,19%840,95
STA-181259,877774658,70%1873,35
Centurion Mk. 7/192522,3310224654,35%2952,06
FV215b (183) 101670,246264645,65%1086,94
BT-7482,821284454,55%152,60
Leopard 1102587,669394459,09%2519,95
TVP VTU Koncept81105,056724040,00%1333,38
Concept No. 5102128,187214047,50%1678,71
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.465,622053935,90%0,60
KV-37850,056663855,26%1171,54
XM551 Sheridan101285,596883748,65%1576,27
KV-48767,085543638,89%622,74
Waffenträger auf E 100103014,978963557,14%2593,32
M3 Lee4132,912163447,06%271,55
Panther II81539,449803464,71%2514,77
Pz.Sfl. IVc5336,853293438,24%529,79
Object 274a 81600,889043450,00%2124,98
ST-62 Version 2 102252,857623444,12%1718,44
50TP Tyszkiewicza91925,349433246,88%1957,41
CS-5381464,818953246,88%2570,26
KV-15644,845933148,39%1441,57
Char Futur 4 92314,3510683170,97%2620,81
SU-182142,871143046,67%726,55
Cruiser Mk. III3141,271793050,00%545,18
FV3046592,144102941,38%887,27
MS-1166,361062839,29%94,32
Rheinmetall Skorpion G 81950,188652850,00%2476,04
Achilles6584,005122657,69%1011,21
AltProto AMX 30 82007,739512646,15%2716,44
Type 59 81637,889512560,00%2478,22
Škoda T 256594,844952532,00%953,09
P.43 bis6690,525992560,00%1393,08
O-Ni7705,125982548,00%738,72
Lorraine 155 mle. 518958,926722556,00%1073,56
FV380591033,686802556,00%976,86
VK 100.01 (P)81739,088942458,33%2014,30
AMX 13 F3 AM6625,594532227,27%736,17
ShPTK-TVP 100 81248,326252231,82%1181,25
Renault NC-31118,38982152,38%106,10
KV-26552,195062152,38%858,91
ISU-152K 81651,908002147,62%2297,09
Kampfpanzer 07 RH 82192,9510982055,00%3845,79
AMX M4 mle. 49 81572,007852035,00%1826,28
AMX 404198,262791926,32%514,02
CS-52 LIS 82185,4210491947,37%3526,10
LTP 3109,161661926,32%229,54
LHMTV8638,336471833,33%1043,09
Somua SM 82149,8911581866,67%2719,31
CS-63102578,299301758,82%2321,30
O-I Experimental5733,816691656,25%1731,33
Lansen C 81752,449571650,00%2559,77
T25 Pilot Number 1 8693,694441625,00%581,80
D2336,001611553,33%102,40
BT-2260,671301560,00%196,61
T-1506458,075261546,67%645,73
Panther71234,509311485,71%2332,93
Light Mk. VIC 230,71991450,00%110,55
T 55A 9696,074431435,71%347,75
AMX 38351,461511361,54%194,79
Bishop5522,544121346,15%1015,85
VK 30.02 (M)6845,855991346,15%1694,52
Char Mle. 75 91306,6910491376,92%2244,02
Object 907 102548,0012231283,33%2452,11
Spähpanzer SP I C7860,179591266,67%2284,23
Tiger 131 6703,176321258,33%1153,09
T-45 2100,902471060,00%426,11
MTLS-1G14 3317,905191060,00%1582,07
T7 Combat Car 277,201411020,00%120,39
AT-1222,4464944,44%26,83
Leichttraktor128,0073825,00%2,01
Crusader 5.5-in. SP7876,25596850,00%1251,44
XM66F 81013,88651850,00%1007,49
T-29 3129,50286875,00%433,44
Ikv 723117,57260757,14%252,52
Pz.Kpfw. 38 (t)3157,71261757,14%499,20
Type 95 Heavy4360,71501771,43%1428,97
M2 Medium Tank329,71124742,86%24,27
SDP wz 66 Grom 81155,86747757,14%1240,11
Chimera 81681,57774728,57%1352,32
Vickers Medium Mk. I10,0028650,00%78,28
Strv m/382104,83286650,00%281,97
FCM 36272,00137666,67%293,11
Mäuschen93277,6714346100,00%4587,61
Matilda Black Prince 5431,17529666,67%1215,22
T78 61534,001031666,67%3227,18
Strv m/40L338,40155540,00%7,32
T-463107,60211540,00%194,66
T2 Medium Tank222,0034540,00%0,00
VK 168.01 (P) 8602,40352520,00%336,63
Excelsior 5131,80267540,00%3,10
Object 260 101186,60916580,00%811,50
Renault FT121,7556425,00%0,79
Renault Otsu1124,00208450,00%418,25
T-284124,00254450,00%194,06
Panzerjäger I2147,501524100,00%583,15
StuG IV 5166,25245450,00%224,39
D1234,0064333,33%0,00
Bat.-Châtillon 12 t8620,33298333,33%792,28
TS-54 81427,6712373100,00%1631,69
Pz.Kpfw. II Ausf. D 260,00142333,33%10,45
T1 Cunningham144,00118250,00%75,29
T-26295,508120,00%234,93
Valentine3248,50307250,00%829,99
T-34 shielded 5260,50377250,00%451,13
Kolohousenka142,008610,00%0,00
TKS z n.k.m. 20 mm 2269,007191100,00%1942,20
Pz.Kpfw. 35 (t)2322,006511100,00%2515,19
Archer5305,003441100,00%640,81
Object 25794237,00124810,00%5346,17
IS-2 shielded 71134,0054510,00%1024,73
Pz.Sfl. IC 4201,0017910,00%302,53
HWK 30 83520,0022491100,00%13140,14
L-60 2104,005551100,00%610,17
Super Hellcat 7446,006991100,00%646,51
43 M. Toldi III 3128,004851100,00%607,89

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 13.05.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 29.04.2026
Opustil klan: 06.05.2026
Pozice: Záložník
Přijat: 17.04.2026
Opustil klan: 27.04.2026
Pozice: Záložník
Přijat: 21.01.2026
Opustil klan: 06.04.2026
Pozice: Záložník
Přijat: 15.01.2026
Opustil klan: 19.01.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 22.12.2025
Opustil klan: 01.01.2026
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 18.11.2025
Opustil klan: 19.12.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 08.03.2025
Opustil klan: 07.09.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 22.10.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 22.10.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Záložník
Přijat: 22.08.2024
Opustil klan: 18.09.2024
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 12.12.2023
Opustil klan: 12.08.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 19.11.2023
Opustil klan: 08.12.2023
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 12.11.2022
Opustil klan: 13.11.2022
Pozice: Záložník
Přijat: 03.06.2023
Opustil klan: 13.06.2023
Pozice: Rekrut
Přijat: 11.11.2022
Opustil klan: 11.11.2022
Pozice: Rekrut
Přijat: 15.09.2023
Opustil klan: 18.11.2023
Pozice: Rekrut
Přijat: 22.02.2023
Opustil klan: 19.05.2023
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 04.12.2022
Opustil klan: 17.02.2023
Pozice: Rekrut
Přijat: 11.07.2023
Opustil klan: 13.09.2023
Pozice: Záložník
Přijat: 22.09.2022
Opustil klan: 10.11.2022
Pozice: Záložník
Přijat: 20.05.2023
Opustil klan: 01.06.2023
Pozice: Vojín
Přijat: 15.11.2022
Opustil klan: 02.12.2022