_CyBoPoB

clanlogo
Pozice: Velitel
Přijat: 10.10.2019

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev7021000
Průměrný tier7,530,000,000,00
Vítězství369352,60%00,00%00,00%00,00%
Porážky326346,47%00,00%00,00%00,00%
Remízy650,93%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev190527,13%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø54280,7700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,060,000,000,00
Detekováno tanků | Ø94141,3400,0000,0000,00
Průměrné poškození1.058,030,000,000,00
Obsazování báze | Ø101011,4400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø29870,4300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti675,350,000,000,00
WN71107,640,000,000,00
WN81416,300,000,000,00
Celkem
Bitev7021
Průměrný tier7,53
Vítězství369352,60%
Porážky326346,47%
Remízy650,93%
Přežito bitev190527,13%
Zničeno tanků | Ø54280,77
Poměr zabití / smrtí1,06
Detekováno tanků | Ø94141,34
Průměrné poškození1.058,03
Obsazování báze | Ø101011,44
Obrana báze | Ø29870,43
Průměrné zkušenosti675,35
WN71107,64
WN81416,30
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev10000
Vítězství440,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky660,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev660,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø40,4000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø70,7000,0000,0000,00
Průměrné poškození697,700,000,000,00
Obsazování báze | Ø121,2000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti582,400,000,000,00
Celkem
Bitev10
Vítězství440,00%
Porážky660,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev660,00%
Zničeno tanků | Ø40,40
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø70,70
Průměrné poškození697,70
Obsazování báze | Ø121,20
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti582,40
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (132)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T-54 first prototype 81031,6879344156,24%1449,13
112 81035,9876733653,87%1212,55
Spähpanzer Ru 2519593,4065526650,75%780,61
WZ-1328741,5971726354,37%1368,20
T110E4102434,1277723750,63%1983,43
E 7591197,9668523148,05%988,14
E 100102195,5180322353,36%1903,19
Rhm.-Borsig Waffenträger81531,7472721253,30%1754,05
Spähpanzer SP I C7607,9167318050,56%1203,00
WZ-120-1G FT 81704,0190016256,17%2232,31
T3091868,9081815656,41%1756,40
Waffenträger auf Pz. IV91702,5674915455,84%1521,97
G.W. Tiger (P)8979,2453614544,83%1090,09
Tiger II81069,9269414349,65%1200,46
G.W. Panther7843,3653413252,27%1071,23
T28 Prototype81210,7571012447,58%1232,10
M40/M4381359,3874712252,46%1614,92
UDES 1691536,8373611244,64%1435,49
VK 30.01 (H)5403,3547810951,38%915,55
M127884,2159910757,01%1302,35
Sturer Emil7834,1752610345,63%996,15
Škoda T 5091874,7887110257,84%2162,06
Tiger I7827,217489764,95%1253,53
WZ-1317573,046869152,75%1240,11
TVP VTU Koncept81053,937118850,00%1465,85
M4A3E2 Sherman Jumbo6642,605998447,62%1262,81
T25/271108,937588360,24%1704,52
T34 81151,276638141,98%1242,45
Emil I81291,447507542,67%1446,31
AMX 12 t6587,246437562,67%1911,27
Strv S1 81598,767507552,00%1747,04
Pudel 6632,066877060,00%1193,15
Primo Victoria 8927,377587051,43%1214,42
T 55A 91413,107736955,07%1418,68
M18 Hellcat6644,576026761,19%1151,48
Grille5469,204096646,97%960,83
Charioteer81040,376176549,23%1005,85
Indien-Panzer8831,975936149,18%869,88
59-166459,256135754,39%1527,79
Nashorn6672,794445341,51%948,56
Leo71191,068065152,94%2201,97
VK 36.01 (H)6585,125415048,00%874,24
AMX AC mle. 4881268,687335052,00%1496,51
M446812,945184944,90%1215,86
O-I6861,967144843,75%1673,46
Konštrukta T-34/10071034,118464573,33%1821,07
HWK 30 8544,766214551,11%861,30
M415644,674534257,14%1088,16
WZ-132A9733,406374247,62%936,30
Challenger71087,006624254,76%1462,11
Hummel6805,765914168,29%1312,14
Škoda T 256599,596384153,66%1252,12
AMX AC mle. 467702,934554141,46%734,44
ARL V396610,385274062,50%1124,53
Škoda T 245338,244573767,57%927,00
T675568,165583751,35%1313,64
50TP prototyp 81507,368993663,89%1783,40
StuG III Ausf. G5485,534033447,06%1001,99
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4285,873603050,00%651,22
45TP Habicha7912,076042835,71%992,20
O-Ni7980,547512846,43%1130,07
Pz.Kpfw. II Luchs4214,934112846,43%665,32
ELC EVEN 90 8598,366672846,43%1136,98
Sturmpanzer II4333,783862759,26%1144,33
VK 75.01 (K) 81323,487952748,15%1470,08
VK 28.016437,206602572,00%1461,36
Type 64 6655,847962560,00%2017,45
Jagdpanzer IV6904,586062441,67%1733,38
AMX 13 F3 AM6818,045522441,67%1130,50
UDES 14 Alt 581599,088182458,33%2080,47
T92 8460,046302343,48%672,61
Marder II3147,052132245,45%245,56
FV4004 Conway91674,556832245,45%1380,68
T28 Concept 71019,736942259,09%1521,87
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5523,765212147,62%1507,46
VK 20.01 (D)4207,103572055,00%551,29
VK 16.02 Leopard5130,004921973,68%389,18
M53/M559938,165841947,37%711,36
Birch Gun4305,783521855,56%1043,63
Durchbruchswagen 24272,504721866,67%825,67
TL-1 LPC 81373,338971855,56%2149,49
ST vz. 394254,823661758,82%737,45
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4224,295361782,35%887,78
AMX 13 757508,005671643,75%863,55
Panhard EBR 75 (FL 10) 8737,676221546,67%1272,10
Sav m/434303,794121457,14%847,25
AMX ELC bis5219,293611450,00%587,22
Pz.Kpfw. III Ausf. E3146,622831353,85%334,10
Pz.Sfl. IVc5456,693181330,77%783,04
T82 HMC4391,543941346,15%1315,44
TVP T 50/51102345,739971181,82%2431,46
Pz.Kpfw. 38 (t)3216,362861145,45%650,46
Bishop5355,732911127,27%532,12
FV3046610,904851050,00%991,59
BT-74205,38253812,50%506,24
53TP Markowskiego81415,25601825,00%1437,35
T2971707,63778850,00%2422,23
Ikv 90 Typ B7735,25625875,00%1026,44
M5 Stuart4195,38354837,50%335,87
T56 GMC3197,00324875,00%714,43
Sturmpanzer I Bison3169,86226728,57%371,42
UDES 15/16102467,71912771,43%2118,39
M5A1 Stuart4162,17328633,33%307,26
T-262132,00208650,00%552,64
BT-22164,20247540,00%650,12
Tetrarch 2621,808275100,00%6239,93
StuG IV 5342,00348560,00%822,94
M3 Stuart321,004454100,00%261,00
T-28485,75212450,00%96,26
P.43 ter71083,75616425,00%1775,98
T-463153,50357475,00%647,53
Wespe3267,25303450,00%931,93
Pz.Kpfw. II Ausf. G3329,25573475,00%1791,76
G.Pz. Mk. VI (e)266,0096425,00%118,36
Pz.Kpfw. 35 (t)2172,33207333,33%732,33
SU-182104,00203366,67%622,72
Pz.Kpfw. I Ausf. C317,678830,00%0,00
Pz.Kpfw. I2159,3331630,00%496,34
Heavy Tank No. VI 6688,33756366,67%1332,33
Pz.Kpfw. II2225,507012100,00%1227,76
Marder 38T4450,006632100,00%1486,60
SU-122-44 7943,00470250,00%1109,51
Kolohousenka173,002751100,00%361,86
LT vz. 35258,003351100,00%264,14
T1 Cunningham1170,003651100,00%1217,73
Renault Otsu122,006210,00%0,00
M2 Light222,008410,00%0,00
T1 HMC20,001191100,00%261,00
Leichttraktor1595,009491100,00%5701,30
MS-11138,005191100,00%854,36
Panzerjäger I2883,0011461100,00%5922,48
O-I Experimental5833,0045510,00%1597,23

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Velitel
Přijat: 10.10.2019
Pozice: Velitel
Přijat: 10.10.2019
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 10.11.2017
Opustil klan: 16.11.2017
Pozice: Rekrut
Přijat: 16.05.2016
Opustil klan: 23.05.2016