| Tank | M | Typ | Národ | Trieda | Poškození | Zkušenosti | Bitev | Vítězství | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Löwe | 8 | 1668,35 | 801 | 1939 | 54,36% | 2148,36 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 2539,99 | 772 | 1474 | 51,76% | 2132,38 | |||||
| IS-3 | 8 | 1240,07 | 523 | 1435 | 51,85% | 1362,23 | |||||
| T-34-85M | 6 | 898,84 | 511 | 1344 | 56,85% | 1602,65 | |||||
| T92 | 8 | 879,29 | 646 | 1299 | 49,19% | 1643,94 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1900,74 | 921 | 1289 | 57,41% | 2566,37 | |||||
| Object 140 | 10 | 2026,84 | 570 | 1282 | 48,13% | 1700,86 | |||||
| Type 64 | 6 | 720,89 | 457 | 1271 | 53,58% | 1901,32 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 3305,96 | 939 | 1170 | 57,69% | 3123,54 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 2150,74 | 607 | 1066 | 50,66% | 1668,95 | |||||
| T110E5 | 10 | 2629,36 | 817 | 1054 | 53,70% | 2265,88 | |||||
| leKpz M 41 90 mm GF | 8 | 993,25 | 648 | 952 | 53,15% | 1865,64 | |||||
| Object 260 | 10 | 2998,08 | 878 | 945 | 55,03% | 2498,55 | |||||
| T95/FV4201 Chieftain | 10 | 3201,02 | 865 | 887 | 58,29% | 2563,00 | |||||
| IS-7 | 10 | 2460,65 | 730 | 816 | 55,27% | 2114,10 | |||||
| Cromwell | 6 | 632,31 | 431 | 777 | 55,08% | 1276,63 | |||||
| E 100 | 10 | 2931,00 | 863 | 770 | 56,23% | 2582,28 | |||||
| T-100 LT | 10 | 1290,43 | 640 | 758 | 48,81% | 1480,65 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 1531,11 | 710 | 756 | 54,10% | 2008,49 | |||||
| Somua SM | 8 | 1957,20 | 884 | 738 | 59,35% | 2405,37 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 2333,80 | 695 | 712 | 51,40% | 1978,07 | |||||
| FV4202 | 8 | 1470,41 | 700 | 697 | 51,08% | 2026,93 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 3371,69 | 966 | 658 | 57,29% | 3121,73 | |||||
| T26E5 Patriot | 8 | 1679,00 | 847 | 654 | 55,66% | 2239,34 | |||||
| T-44-100 | 8 | 1740,86 | 849 | 598 | 54,68% | 2359,18 | |||||
| LTTB | 8 | 733,50 | 439 | 597 | 48,58% | 1212,63 | |||||
| T803 | 11 | 3469,25 | 1102 | 551 | 54,26% | 2685,61 | |||||
| Centurion Mk. 5/1 RAAC | 8 | 1665,76 | 923 | 525 | 57,14% | 2510,36 | |||||
| Object 277 | 10 | 2440,21 | 671 | 507 | 51,68% | 2083,31 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 2329,41 | 830 | 486 | 55,35% | 2527,63 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 1610,67 | 722 | 483 | 55,49% | 1909,01 | |||||
| Object 430U | 10 | 2448,52 | 735 | 480 | 53,54% | 2094,54 | |||||
| T-54 | 9 | 1182,95 | 501 | 475 | 48,42% | 1068,41 | |||||
| Object 252U | 8 | 2206,41 | 1012 | 474 | 59,07% | 2890,52 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 1008,97 | 690 | 467 | 51,82% | 1075,87 | |||||
| AMX M4 mle. 49 Liberté | 8 | 1752,04 | 896 | 441 | 53,29% | 2276,13 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1600,67 | 589 | 439 | 49,20% | 1294,27 | |||||
| T-10 | 9 | 1711,36 | 547 | 436 | 50,69% | 1733,46 | |||||
| Lorraine 50 t | 9 | 2403,49 | 987 | 424 | 59,43% | 2702,55 | |||||
| E 75 TS | 8 | 2075,28 | 1034 | 418 | 60,77% | 2803,98 | |||||
| Conqueror | 9 | 2491,16 | 877 | 410 | 60,49% | 2760,65 | |||||
| AE Phase I | 9 | 2542,00 | 959 | 399 | 58,65% | 2660,73 | |||||
| IS-6 B | 8 | 1987,46 | 918 | 388 | 54,90% | 2552,67 | |||||
| Manticore | 10 | 994,09 | 792 | 388 | 51,03% | 1123,13 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 3555,70 | 1113 | 381 | 61,42% | 2904,12 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 1853,13 | 900 | 381 | 53,54% | 2384,71 | |||||
| KV-85 | 6 | 575,53 | 335 | 369 | 41,73% | 756,74 | |||||
| T-54 first prototype | 8 | 1479,16 | 849 | 362 | 54,70% | 2101,57 | |||||
| T110E4 | 10 | 2615,87 | 746 | 357 | 53,22% | 1962,62 | |||||
| T29 | 7 | 1438,01 | 784 | 351 | 58,69% | 2064,22 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 2450,57 | 726 | 344 | 53,78% | 2091,61 | |||||
| Crusader | 6 | 362,30 | 293 | 337 | 52,52% | 1056,79 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1406,71 | 666 | 337 | 51,63% | 1550,14 | |||||
| T-34 | 5 | 432,04 | 321 | 336 | 54,17% | 1167,75 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 1685,92 | 815 | 333 | 56,46% | 1960,74 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 2635,92 | 858 | 321 | 57,32% | 2303,12 | |||||
| Chimera | 8 | 2051,87 | 976 | 305 | 59,02% | 2438,75 | |||||
| Object 907 | 10 | 2681,80 | 850 | 304 | 53,62% | 2244,46 | |||||
| T 55A | 9 | 2247,50 | 928 | 300 | 60,33% | 2410,65 | |||||
| M103 | 9 | 2120,38 | 902 | 289 | 50,17% | 2244,80 | |||||
| Object 430 | 9 | 1970,14 | 647 | 287 | 55,75% | 1992,45 | |||||
| ST-II | 10 | 2448,91 | 877 | 285 | 49,82% | 1959,14 | |||||
| T-34-85 | 6 | 737,27 | 442 | 284 | 54,93% | 1490,50 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 1468,15 | 458 | 283 | 43,11% | 1184,70 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 1965,99 | 775 | 275 | 58,18% | 2123,95 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1747,33 | 846 | 271 | 53,87% | 1802,52 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 2027,01 | 1047 | 267 | 57,30% | 2453,94 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 2549,86 | 1096 | 263 | 63,12% | 2882,29 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 2833,03 | 939 | 261 | 59,39% | 2104,64 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1925,01 | 939 | 258 | 60,47% | 2746,30 | |||||
| ARL 44 | 6 | 593,67 | 380 | 257 | 53,70% | 921,34 | |||||
| KV-2 | 6 | 566,66 | 352 | 246 | 49,59% | 847,68 | |||||
| Emil I | 8 | 2115,94 | 1042 | 242 | 56,61% | 2611,06 | |||||
| T32 | 8 | 1546,24 | 871 | 241 | 53,11% | 1833,49 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 2340,50 | 724 | 240 | 50,42% | 1803,57 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1539,46 | 666 | 238 | 53,36% | 1387,23 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 2419,21 | 1191 | 238 | 60,08% | 3284,03 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 2776,74 | 1072 | 234 | 56,41% | 3146,40 | |||||
| T-62A | 10 | 2124,46 | 715 | 232 | 54,74% | 1834,33 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 1268,57 | 658 | 229 | 49,78% | 1711,49 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 2188,90 | 911 | 225 | 53,78% | 2176,78 | |||||
| T-44 | 8 | 1338,09 | 708 | 223 | 52,47% | 1968,86 | |||||
| FV229 Contender | 9 | 2628,70 | 1018 | 219 | 56,62% | 2826,64 | |||||
| Object 261 | 10 | 1455,93 | 675 | 218 | 51,83% | 1136,88 | |||||
| Object 705A | 10 | 2555,51 | 835 | 217 | 53,92% | 2139,54 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 2941,89 | 1007 | 213 | 58,69% | 2685,06 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 3207,06 | 884 | 211 | 49,76% | 2740,07 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 2817,27 | 852 | 208 | 56,25% | 2395,85 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 378,40 | 360 | 205 | 51,71% | 1549,84 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1631,12 | 788 | 205 | 50,24% | 2039,45 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 1213,54 | 496 | 200 | 52,50% | 1807,41 | |||||
| M47 Iron Arnie | 8 | 1989,94 | 961 | 195 | 54,87% | 2728,11 | |||||
| T-832 | 8 | 2550,57 | 1250 | 190 | 58,95% | 3485,47 | |||||
| Kranvagn | 10 | 2676,93 | 943 | 188 | 55,85% | 2216,68 | |||||
| Rambo | 9 | 2450,02 | 1016 | 188 | 61,17% | 2772,02 | |||||
| IS-4 | 10 | 2896,98 | 909 | 187 | 52,94% | 2507,59 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 2950,48 | 956 | 187 | 57,22% | 2841,67 | |||||
| M-V-Y | 10 | 2794,80 | 963 | 186 | 52,15% | 2341,18 | |||||
| Object 257 | 9 | 2313,38 | 1045 | 185 | 67,57% | 2651,99 | |||||
| IS-5 (Object 730) | 8 | 2030,34 | 1034 | 185 | 58,38% | 2683,22 | |||||
| AMX 30 B | 10 | 2082,53 | 710 | 183 | 47,54% | 1713,72 | |||||
| KR-1 | 11 | 3082,07 | 1052 | 178 | 54,49% | 2079,57 | |||||
| STB-1 | 10 | 2716,02 | 942 | 177 | 58,19% | 2755,57 | |||||
| 121B | 10 | 2625,20 | 834 | 175 | 60,00% | 2457,47 | |||||
| Comet | 7 | 613,14 | 403 | 174 | 50,57% | 851,83 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 1856,53 | 1001 | 171 | 53,80% | 2922,26 | |||||
| TS-5 | 8 | 1737,07 | 742 | 171 | 53,22% | 2025,15 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1911,14 | 871 | 168 | 56,55% | 1977,54 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 2629,93 | 717 | 167 | 55,09% | 2072,37 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 2191,35 | 924 | 166 | 59,64% | 2365,99 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1704,97 | 764 | 166 | 51,81% | 1810,81 | |||||
| Strv 81 | 8 | 1506,41 | 861 | 158 | 55,06% | 2264,94 | |||||
| T-150 | 6 | 693,39 | 460 | 149 | 48,32% | 1151,08 | |||||
| IS | 7 | 766,16 | 416 | 146 | 54,11% | 983,64 | |||||
| Charioteer | 8 | 2074,18 | 985 | 145 | 65,52% | 2662,68 | |||||
| Pz.Kpfw. VII | 10 | 2787,88 | 804 | 145 | 56,55% | 2348,77 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 1643,47 | 882 | 144 | 49,31% | 2050,05 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 953,42 | 481 | 133 | 51,88% | 1279,64 | |||||
| KV-1 | 5 | 458,20 | 502 | 129 | 56,59% | 932,10 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1414,94 | 707 | 126 | 59,52% | 1697,16 | |||||
| MT-25 | 6 | 276,96 | 281 | 126 | 38,89% | 515,88 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 587,21 | 743 | 121 | 50,41% | 1076,22 | |||||
| M60 | 10 | 2915,03 | 918 | 120 | 55,83% | 2939,84 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 493,57 | 392 | 119 | 57,14% | 1385,92 | |||||
| Leopard 120 Verbessert | 11 | 2287,87 | 817 | 119 | 50,42% | 1612,52 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 2587,92 | 783 | 118 | 51,69% | 2173,92 | |||||
| Black Rock | 11 | 3289,77 | 886 | 118 | 51,69% | 2312,21 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 1466,14 | 854 | 117 | 58,97% | 2241,40 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 2423,41 | 816 | 109 | 61,47% | 1957,17 | |||||
| M41 | 5 | 355,48 | 262 | 105 | 51,43% | 454,92 | |||||
| KV-1S | 6 | 461,94 | 344 | 102 | 52,94% | 730,43 | |||||
| ST-I | 9 | 2208,58 | 830 | 100 | 59,00% | 2328,45 | |||||
| XM69 Hacker | 11 | 3061,49 | 999 | 97 | 59,79% | 2328,82 | |||||
| STG Guard | 8 | 1625,13 | 838 | 95 | 52,63% | 2086,82 | |||||
| SU-100 | 6 | 721,83 | 391 | 92 | 52,17% | 1216,76 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 2850,80 | 997 | 89 | 55,06% | 2219,52 | |||||
| O-Ho | 8 | 1241,67 | 816 | 87 | 55,17% | 1451,30 | |||||
| K-91 | 10 | 2535,87 | 936 | 86 | 55,81% | 2274,58 | |||||
| Kpz. Erich Konzept I | 9 | 2242,53 | 809 | 86 | 58,14% | 2072,27 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. B | 9 | 1944,08 | 678 | 85 | 61,18% | 1982,33 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 409,95 | 314 | 84 | 55,95% | 709,55 | |||||
| AMBT | 8 | 1625,06 | 830 | 84 | 53,57% | 1872,17 | |||||
| KV-3 | 7 | 652,30 | 384 | 83 | 45,78% | 689,77 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1498,61 | 687 | 83 | 49,40% | 1426,55 | |||||
| O-Ni | 7 | 1200,07 | 860 | 81 | 58,02% | 1756,64 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1060,89 | 773 | 81 | 60,49% | 1514,93 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 2111,66 | 902 | 79 | 59,49% | 2375,58 | |||||
| Cobra | 9 | 2268,87 | 911 | 78 | 55,13% | 2235,40 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 3004,24 | 935 | 76 | 55,26% | 2344,40 | |||||
| O-I | 6 | 951,73 | 600 | 74 | 59,46% | 1696,85 | |||||
| M56 Scorpion | 7 | 1303,49 | 765 | 74 | 63,51% | 2229,15 | |||||
| Panther/M10 | 7 | 1203,48 | 702 | 71 | 57,75% | 2136,31 | |||||
| Pz.Kpfw. T 25 | 5 | 467,56 | 447 | 70 | 58,57% | 1249,14 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 519,09 | 367 | 69 | 57,97% | 1004,95 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 2123,01 | 810 | 67 | 55,22% | 1841,27 | |||||
| T-46 | 3 | 178,90 | 313 | 67 | 64,18% | 829,14 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 195,42 | 309 | 64 | 50,00% | 1283,12 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1923,97 | 724 | 63 | 55,56% | 1906,27 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1612,98 | 618 | 62 | 59,68% | 1943,20 | |||||
| M6 | 6 | 746,90 | 432 | 61 | 54,10% | 1193,88 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 2833,43 | 971 | 61 | 55,74% | 2213,15 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1956,95 | 757 | 57 | 54,39% | 1445,83 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 1089,89 | 504 | 57 | 45,61% | 1144,20 | |||||
| S-51 | 7 | 1100,98 | 698 | 54 | 50,00% | 1306,10 | |||||
| Churchill VII | 6 | 805,54 | 512 | 54 | 57,41% | 1558,35 | |||||
| CS-63 | 10 | 2227,11 | 806 | 54 | 61,11% | 2000,59 | |||||
| M12 | 7 | 912,56 | 643 | 50 | 50,00% | 1123,14 | |||||
| T-34-3 | 8 | 1825,90 | 898 | 50 | 48,00% | 2258,37 | |||||
| Matilda | 4 | 498,77 | 361 | 48 | 47,92% | 1577,52 | |||||
| Churchill I | 5 | 533,19 | 371 | 47 | 55,32% | 1214,07 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 1228,91 | 799 | 46 | 71,74% | 1594,45 | |||||
| M37 | 4 | 244,40 | 235 | 45 | 60,00% | 787,74 | |||||
| Valentine II | 4 | 406,58 | 386 | 45 | 62,22% | 1503,76 | |||||
| Projet Louis | 9 | 770,22 | 691 | 45 | 42,22% | 849,85 | |||||
| SU-101 | 8 | 1403,11 | 752 | 44 | 50,00% | 1594,73 | |||||
| Covenanter | 5 | 178,82 | 282 | 39 | 51,28% | 440,03 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 2722,15 | 836 | 39 | 41,03% | 2105,10 | |||||
| 105 leFH18B2 | 5 | 642,94 | 490 | 36 | 55,56% | 1184,22 | |||||
| M44 | 6 | 664,58 | 433 | 36 | 55,56% | 1232,72 | |||||
| T-28 | 4 | 167,74 | 302 | 34 | 47,06% | 324,06 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 1464,91 | 604 | 34 | 58,82% | 2200,59 | |||||
| T110E3 | 10 | 3264,47 | 780 | 34 | 61,76% | 2525,51 | |||||
| Black Prince | 7 | 747,76 | 446 | 33 | 48,48% | 854,25 | |||||
| 114 SP2 | 10 | 2385,22 | 824 | 32 | 62,50% | 1694,97 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 1246,55 | 722 | 31 | 54,84% | 1921,82 | |||||
| T-50 | 5 | 227,17 | 267 | 30 | 46,67% | 604,67 | |||||
| SU-85 | 5 | 493,81 | 273 | 27 | 44,44% | 1072,59 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 1575,59 | 853 | 27 | 59,26% | 3155,11 | |||||
| FV215b | 10 | 2997,96 | 1046 | 26 | 69,23% | 2824,43 | |||||
| IS-6 | 8 | 891,50 | 492 | 26 | 61,54% | 925,41 | |||||
| Object 263 | 9 | 1329,84 | 752 | 25 | 60,00% | 1109,69 | |||||
| Saryuda | 9 | 2553,84 | 920 | 25 | 56,00% | 2390,10 | |||||
| SU-85B | 4 | 223,83 | 151 | 24 | 37,50% | 318,64 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1509,92 | 786 | 24 | 58,33% | 1695,62 | |||||
| B1 | 4 | 206,13 | 267 | 23 | 56,52% | 487,16 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 136,95 | 159 | 21 | 42,86% | 262,99 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 2105,38 | 775 | 21 | 57,14% | 1731,60 | |||||
| KV-5 | 8 | 1900,10 | 985 | 21 | 57,14% | 2417,37 | |||||
| Lago | 4 | 152,40 | 199 | 20 | 45,00% | 276,15 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1673,75 | 916 | 20 | 60,00% | 2449,12 | |||||
| Ferdinand | 8 | 1754,35 | 951 | 20 | 60,00% | 2416,05 | |||||
| TT-130M | 9 | 2161,21 | 1060 | 19 | 73,68% | 2260,41 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 135,72 | 145 | 18 | 38,89% | 141,13 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 402,22 | 340 | 18 | 50,00% | 1469,19 | |||||
| M7 Priest | 3 | 179,61 | 172 | 18 | 55,56% | 450,28 | |||||
| Type T-34 | 5 | 400,61 | 409 | 18 | 72,22% | 1085,71 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 151,83 | 278 | 18 | 50,00% | 664,99 | |||||
| T23E3 | 7 | 1052,00 | 734 | 17 | 47,06% | 1862,22 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 1195,41 | 907 | 17 | 82,35% | 2369,14 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 168,62 | 262 | 13 | 38,46% | 353,06 | |||||
| T-34 shielded | 5 | 377,77 | 345 | 13 | 53,85% | 798,11 | |||||
| 121 | 10 | 2123,50 | 787 | 12 | 50,00% | 1594,42 | |||||
| T-70 | 3 | 122,50 | 220 | 12 | 58,33% | 387,20 | |||||
| Object 268 Version V | 10 | 2565,50 | 737 | 12 | 33,33% | 1883,14 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 92,64 | 178 | 11 | 18,18% | 283,22 | |||||
| D2 | 3 | 108,73 | 139 | 11 | 18,18% | 158,02 | |||||
| SU-76M | 4 | 173,10 | 144 | 10 | 50,00% | 329,14 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 2966,00 | 758 | 10 | 50,00% | 2077,42 | |||||
| Strv S1 | 8 | 1582,10 | 826 | 10 | 70,00% | 1931,90 | |||||
| T1 HMC | 2 | 111,44 | 131 | 9 | 55,56% | 530,08 | |||||
| KV-220-2 | 5 | 771,11 | 784 | 9 | 44,44% | 1438,55 | |||||
| AT 15A | 7 | 925,33 | 576 | 9 | 66,67% | 1356,37 | |||||
| Primo Victoria | 8 | 1455,38 | 906 | 8 | 50,00% | 2020,74 | |||||
| Tiger I | 7 | 1180,57 | 926 | 7 | 85,71% | 1426,29 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 2440,14 | 470 | 7 | 28,57% | 1513,64 | |||||
| T-29 | 3 | 227,86 | 164 | 7 | 14,29% | 612,54 | |||||
| L-60 | 2 | 109,00 | 287 | 7 | 71,43% | 646,67 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 184,17 | 356 | 6 | 50,00% | 795,38 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 615,33 | 287 | 6 | 16,67% | 945,82 | |||||
| SU-100Y | 6 | 1397,67 | 913 | 6 | 83,33% | 2536,33 | |||||
| D1 | 2 | 175,60 | 228 | 5 | 40,00% | 611,52 | |||||
| Maus | 10 | 3320,00 | 1113 | 5 | 80,00% | 3158,01 | |||||
| Object 268 | 10 | 2580,00 | 754 | 5 | 20,00% | 2119,56 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 1082,40 | 474 | 5 | 40,00% | 3273,02 | |||||
| VK 168.01 Mauerbrecher | 8 | 1905,40 | 1213 | 5 | 80,00% | 3123,87 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 164,00 | 263 | 5 | 80,00% | 652,72 | |||||
| Tetrarch | 2 | 71,00 | 95 | 5 | 20,00% | 77,46 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 229,50 | 317 | 4 | 50,00% | 623,51 | |||||
| T-26 | 2 | 306,00 | 353 | 4 | 75,00% | 1908,26 | |||||
| Obsidian | 8 | 2441,75 | 1239 | 4 | 75,00% | 4167,09 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 603,25 | 321 | 4 | 50,00% | 1110,54 | |||||
| Turán III prototípus | 5 | 737,25 | 626 | 4 | 50,00% | 2276,29 | |||||
| Renault FT | 1 | 205,67 | 197 | 3 | 0,00% | 1072,23 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 138,33 | 271 | 3 | 66,67% | 632,86 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 19,00 | 46 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| MS-1 | 1 | 350,67 | 702 | 3 | 100,00% | 2852,54 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 344,00 | 586 | 3 | 66,67% | 1374,62 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 345,33 | 266 | 3 | 0,00% | 899,38 | |||||
| Chieftain/T95 | 8 | 1245,67 | 622 | 3 | 33,33% | 1309,03 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 118,00 | 194 | 2 | 50,00% | 406,39 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 2088,50 | 905 | 2 | 50,00% | 2217,16 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 130,50 | 185 | 2 | 50,00% | 175,81 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 145,50 | 433 | 2 | 50,00% | 531,94 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 904,00 | 168 | 2 | 0,00% | 859,84 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 77,50 | 144 | 2 | 50,00% | 190,82 | |||||
| StuG IV | 5 | 560,50 | 548 | 2 | 100,00% | 1267,47 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 121,00 | 88 | 1 | 0,00% | 397,41 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 275,00 | 478 | 1 | 100,00% | 1912,31 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 93,00 | 200 | 1 | 0,00% | 286,48 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 46,00 | 79 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 256,00 | 368 | 1 | 100,00% | 1176,27 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 133,00 | 269 | 1 | 100,00% | 577,06 | |||||
| SU-2-122 | 5 | 0,00 | 404 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| MKA | 2 | 120,00 | 71 | 1 | 0,00% | 173,66 | |||||
| Bretagne Panther | 6 | 677,00 | 812 | 1 | 100,00% | 1065,56 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 39,00 | 68 | 1 | 0,00% | 0,00 |
_DE4DMIND_
Náhodné bitvy
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 57358 | 0 | 18 | 154 | ||||
| Průměrný tier | 8,53 | 0,00 | 9,78 | 9,36 | ||||
| Vítězství | 31119 | 54,25% | 0 | 0,00% | 7 | 38,89% | 83 | 53,90% |
| Porážky | 25613 | 44,65% | 0 | 0,00% | 10 | 55,56% | 68 | 44,16% |
| Remízy | 626 | 1,09% | 0 | 0,00% | 1 | 5,56% | 3 | 1,95% |
| Přežito bitev | 10995 | 19,17% | 0 | 0,00% | 5 | 27,78% | 39 | 25,32% |
| Zničeno tanků | Ø | 47865 | 0,83 | 0 | 0,00 | 11 | 0,61 | 134 | 0,87 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,03 | 0,00 | 0,85 | 1,17 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 85393 | 1,49 | 0 | 0,00 | 16 | 0,89 | 136 | 0,88 |
| Průměrné poškození | 1.864,20 | 0,00 | 2.834,94 | 2.555,82 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 9770 | 0,17 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 6 | 0,04 |
| Obrana báze | Ø | 23649 | 0,41 | 0 | 0,00 | 6 | 0,33 | 29 | 0,19 |
| Průměrné zkušenosti | 746,32 | 0,00 | 552,67 | 667,69 | ||||
| WN7 | 1363,91 | 0,00 | 1044,36 | 1367,37 | ||||
| WN8 | 2074,32 | 0,00 | 2109,06 | 2397,78 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 57358 | |
| Průměrný tier | 8,53 | |
| Vítězství | 31119 | 54,25% |
| Porážky | 25613 | 44,65% |
| Remízy | 626 | 1,09% |
| Přežito bitev | 10995 | 19,17% |
| Zničeno tanků | Ø | 47865 | 0,83 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,03 | |
| Detekováno tanků | Ø | 85393 | 1,49 |
| Průměrné poškození | 1.864,20 | |
| Obsazování báze | Ø | 9770 | 0,17 |
| Obrana báze | Ø | 23649 | 0,41 |
| Průměrné zkušenosti | 746,32 | |
| WN7 | 1363,91 | |
| WN8 | 2074,32 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Průměrný tier | 0,00 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 18 | |
| Průměrný tier | 9,78 | |
| Vítězství | 7 | 38,89% |
| Porážky | 10 | 55,56% |
| Remízy | 1 | 5,56% |
| Přežito bitev | 5 | 27,78% |
| Zničeno tanků | Ø | 11 | 0,61 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,85 | |
| Detekováno tanků | Ø | 16 | 0,89 |
| Průměrné poškození | 2.834,94 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 6 | 0,33 |
| Průměrné zkušenosti | 552,67 | |
| WN7 | 1044,36 | |
| WN8 | 2109,06 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 154 | |
| Průměrný tier | 9,36 | |
| Vítězství | 83 | 53,90% |
| Porážky | 68 | 44,16% |
| Remízy | 3 | 1,95% |
| Přežito bitev | 39 | 25,32% |
| Zničeno tanků | Ø | 134 | 0,87 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,17 | |
| Detekováno tanků | Ø | 136 | 0,88 |
| Průměrné poškození | 2.555,82 | |
| Obsazování báze | Ø | 6 | 0,04 |
| Obrana báze | Ø | 29 | 0,19 |
| Průměrné zkušenosti | 667,69 | |
| WN7 | 1367,37 | |
| WN8 | 2397,78 | |
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:
Globální mapa X
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 339 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 171 | 50,44% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 163 | 48,08% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 5 | 1,47% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 90 | 26,55% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 217 | 0,64 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,87 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 343 | 1,01 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.503,60 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 284 | 0,84 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 302 | 0,89 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 617,35 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 339 | |
| Vítězství | 171 | 50,44% |
| Porážky | 163 | 48,08% |
| Remízy | 5 | 1,47% |
| Přežito bitev | 90 | 26,55% |
| Zničeno tanků | Ø | 217 | 0,64 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,87 | |
| Detekováno tanků | Ø | 343 | 1,01 |
| Průměrné poškození | 1.503,60 | |
| Obsazování báze | Ø | 284 | 0,84 |
| Obrana báze | Ø | 302 | 0,89 |
| Průměrné zkušenosti | 617,35 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VIII
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 133 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 51 | 38,35% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 78 | 58,65% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 4 | 3,01% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 26 | 19,55% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 59 | 0,44 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,55 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 93 | 0,70 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 865,87 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 91 | 0,68 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 117 | 0,88 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 398,53 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 133 | |
| Vítězství | 51 | 38,35% |
| Porážky | 78 | 58,65% |
| Remízy | 4 | 3,01% |
| Přežito bitev | 26 | 19,55% |
| Zničeno tanků | Ø | 59 | 0,44 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,55 | |
| Detekováno tanků | Ø | 93 | 0,70 |
| Průměrné poškození | 865,87 | |
| Obsazování báze | Ø | 91 | 0,68 |
| Obrana báze | Ø | 117 | 0,88 |
| Průměrné zkušenosti | 398,53 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VI
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev v rotě
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky týmových bitev
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 791 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 402 | 50,82% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 389 | 49,18% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 149 | 18,84% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 356 | 0,45 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,55 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 951 | 1,20 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 789,13 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 975 | 1,23 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 2023 | 2,56 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 507,17 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 791 | |
| Vítězství | 402 | 50,82% |
| Porážky | 389 | 49,18% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 149 | 18,84% |
| Zničeno tanků | Ø | 356 | 0,45 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,55 | |
| Detekováno tanků | Ø | 951 | 1,20 |
| Průměrné poškození | 789,13 | |
| Obsazování báze | Ø | 975 | 1,23 |
| Obrana báze | Ø | 2023 | 2,56 |
| Průměrné zkušenosti | 507,17 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky šarvátek
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 4165 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 2120 | 50,90% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 1984 | 47,64% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 61 | 1,46% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 967 | 23,22% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 2158 | 0,52 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 4283 | 1,03 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 891,10 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 3008 | 0,72 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 2774 | 0,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 477,86 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 4165 | |
| Vítězství | 2120 | 50,90% |
| Porážky | 1984 | 47,64% |
| Remízy | 61 | 1,46% |
| Přežito bitev | 967 | 23,22% |
| Zničeno tanků | Ø | 2158 | 0,52 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,67 | |
| Detekováno tanků | Ø | 4283 | 1,03 |
| Průměrné poškození | 891,10 | |
| Obsazování báze | Ø | 3008 | 0,72 |
| Obrana báze | Ø | 2774 | 0,67 |
| Průměrné zkušenosti | 477,86 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev o opevnění
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 832 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 397 | 47,72% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 430 | 51,68% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 5 | 0,60% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 160 | 19,23% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 454 | 0,55 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,68 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 1037 | 1,25 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.454,20 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 685 | 0,82 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 303 | 0,36 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 546,12 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 832 | |
| Vítězství | 397 | 47,72% |
| Porážky | 430 | 51,68% |
| Remízy | 5 | 0,60% |
| Přežito bitev | 160 | 19,23% |
| Zničeno tanků | Ø | 454 | 0,55 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,68 | |
| Detekováno tanků | Ø | 1037 | 1,25 |
| Průměrné poškození | 1.454,20 | |
| Obsazování báze | Ø | 685 | 0,82 |
| Obrana báze | Ø | 303 | 0,36 |
| Průměrné zkušenosti | 546,12 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen