_Fatal_Shot_

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 13.06.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev128351283364
Průměrný tier9,0110,7510,349,96
Vítězství707455,11%541,67%5161,45%21157,97%
Porážky554543,20%650,00%3036,14%14439,56%
Remízy2161,68%18,33%22,41%92,47%
Přežito bitev505839,41%433,33%3643,37%15241,76%
Zničeno tanků | Ø152531,19100,83760,923260,90
Poměr zabití / smrtí1,961,251,621,54
Detekováno tanků | Ø103900,8160,50280,342790,77
Průměrné poškození2.141,192.557,922.104,522.201,25
Obsazování báze | Ø80450,6300,0000,00390,11
Obrana báze | Ø63580,5000,0000,00640,18
Průměrné zkušenosti874,89846,00719,57868,08
WN71485,16898,471140,161235,22
WN82330,101829,871870,852131,75
Celkem
Bitev12835
Průměrný tier9,01
Vítězství707455,11%
Porážky554543,20%
Remízy2161,68%
Přežito bitev505839,41%
Zničeno tanků | Ø152531,19
Poměr zabití / smrtí1,96
Detekováno tanků | Ø103900,81
Průměrné poškození2.141,19
Obsazování báze | Ø80450,63
Obrana báze | Ø63580,50
Průměrné zkušenosti874,89
WN71485,16
WN82330,10
Posledních 24 hodin
Bitev12
Průměrný tier10,75
Vítězství541,67%
Porážky650,00%
Remízy18,33%
Přežito bitev433,33%
Zničeno tanků | Ø100,83
Poměr zabití / smrtí1,25
Detekováno tanků | Ø60,50
Průměrné poškození2.557,92
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti846,00
WN7898,47
WN81829,87
Posledních 7 dní
Bitev83
Průměrný tier10,34
Vítězství5161,45%
Porážky3036,14%
Remízy22,41%
Přežito bitev3643,37%
Zničeno tanků | Ø760,92
Poměr zabití / smrtí1,62
Detekováno tanků | Ø280,34
Průměrné poškození2.104,52
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti719,57
WN71140,16
WN81870,85
Posledních 30 dní
Bitev364
Průměrný tier9,96
Vítězství21157,97%
Porážky14439,56%
Remízy92,47%
Přežito bitev15241,76%
Zničeno tanků | Ø3260,90
Poměr zabití / smrtí1,54
Detekováno tanků | Ø2790,77
Průměrné poškození2.201,25
Obsazování báze | Ø390,11
Obrana báze | Ø640,18
Průměrné zkušenosti868,08
WN71235,22
WN82131,75
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (120)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Centurion Action X102930,15894112158,61%2846,68
FV4005 Stage II102365,6167482053,29%1909,58
Lorraine 40 t 81824,4288466351,89%2506,60
T92 HMC101568,2766762651,44%1340,28
SU-130PM 82241,2487961756,40%2673,48
T-103 81913,4089842855,14%2360,91
Centurion Mk. 7/192409,6394340054,50%2686,29
Leopard 120 Verbessert112681,8081532249,07%2156,31
CS-52 LIS 81946,5894827456,93%2889,51
ELC EVEN 90 8732,4591026958,74%1730,24
M53/M5591209,7469526451,14%1185,18
E 50 Ausf. M102648,1883823256,03%2427,33
Vz. 55102964,6285821844,04%2327,94
Bat.-Châtillon 25 t102660,0594020854,81%2539,17
Vz. 71 Tesák101521,5784919250,52%1899,34
Taschenratte113360,02110517955,87%2287,54
Maus102550,6093317854,49%2153,31
Manticore101250,2681215449,35%1707,41
M40/M4381137,2569215352,94%1255,74
Vz. 63P113252,97100814555,17%2311,64
Type 5 Heavy103017,0192314056,43%2477,93
E 65 Zwilling 82335,39116612767,72%2762,69
T110E4102612,0979812548,80%1790,69
Gorilla113252,5297312254,10%2215,03
IS-2-II81953,9492912053,33%2742,79
T3092637,4298411662,07%2452,47
LPT-67 Šelma91199,9779811652,59%1872,17
Black Rock 112838,2790511552,17%2178,52
Conqueror92289,0394411250,89%2224,95
Charioteer81724,2982811257,14%2077,60
Rhm.-Borsig Waffenträger81997,5181411157,66%2336,52
FV4004 Conway92350,4283710757,01%2418,66
Type 4 Heavy92551,11103510653,77%2728,76
BZ-75102791,4497210259,80%2268,30
Ares 90102350,5583910248,04%2011,95
Kampfpanzer 67102547,6985510248,04%1959,80
Char Futur 4 92491,10102710161,39%2685,22
VK 100.01 (P)81807,9510249760,82%2419,95
KV-481931,5210389659,38%2823,63
Versuchspanzer 5792673,3610619252,17%2701,94
Leopard 1103061,828749148,35%2602,67
GSOR 3301 AVR FS91031,699569157,14%1859,18
ST-I91874,729359056,67%1956,23
Super Conqueror102762,939388561,18%2475,84
M6A2E1 81896,359948458,33%2921,96
Centurion Mk. I81507,988958356,63%2296,65
Vz. 64 Blesk8846,858487958,23%1656,69
E 5092338,449307944,30%2383,62
Waffenträger auf Pz. IV92258,478287959,49%1986,79
Pz.Kpfw. Neu113399,7411227761,04%2722,33
Cobra 92316,839677755,84%2336,73
Carro da Combattimento 45 t 102742,818827556,00%2457,94
TS-54 81916,1910947259,72%2393,00
T28 Prototype82096,4410387161,97%2838,92
Panther II81558,408937058,57%2234,26
Ares 7581683,259426855,88%2431,56
Ares 8592197,8310586566,15%2521,30
WZ-111 81614,278816250,00%2084,74
BZ-16682024,299946256,45%2694,85
GSR 3301 Setter7527,247186245,16%1199,07
TNH T Vz. 5191920,807175945,76%1733,47
BZ-6892598,6810105955,93%2833,01
Mäuschen92340,4610455966,10%2378,32
Panther71209,758525752,63%2122,67
LHMTV8855,079215766,67%1961,90
O-Ho82085,9110985567,27%2794,11
M127833,876245541,82%883,61
T-15061364,579355466,67%2908,17
Pz.Kpfw. 5582470,8711145352,83%2698,20
T25/271492,008905269,23%2404,18
IS71780,2910384955,10%2871,19
Sturer Emil71665,568414870,83%2943,44
Škoda T 177825,918764660,87%2345,57
M446636,005304450,00%954,10
Nergal 81974,8010254463,64%2464,12
Cromwell6938,167764358,14%2158,99
BZ-5871736,9810244062,50%2787,92
Challenger71439,808894067,50%2531,06
T-34-85M 61512,9010203948,72%3290,38
Comet71273,308343762,16%2203,53
Caernarvon81617,839243551,43%2103,87
Nashorn61380,066513438,24%2359,89
Grille 15102862,738373351,52%2346,27
Black Prince71419,949703259,38%2108,60
AS-XX 40 t111814,286993253,13%1281,55
VK 30.01 (H)51150,978503073,33%3623,78
Vz. 60S Dravec 102938,038042948,28%1940,17
60TP Lewandowskiego102750,686442853,57%2191,74
Tiger (P)71841,3011862777,78%3311,09
AltProto AMX 30 81971,569302759,26%2693,57
Waffenträger auf E 100102791,526832536,00%1720,01
Leox 92855,1710512360,87%2675,47
O-I61124,596642236,36%1887,91
KV-15925,686992259,09%2299,91
VK 30.02 (M)61213,057422245,45%2416,54
SU-122-44 71338,327252250,00%1859,56
Crusader6962,898351952,63%3910,49
KV-371145,008271957,89%1508,04
Tiger I72012,8911931866,67%3404,16
O-Ni71688,7110881770,59%3049,00
Type T-3451149,507331650,00%4123,85
AMX ELC 901 6417,634311625,00%884,26
Škoda T 2561025,916871154,55%2205,70
Type 5861059,278791163,64%2487,42
Patton the Tank 92125,368351163,64%2745,62
KV-1S61468,5010071060,00%3780,38
Löwe 81781,7010861070,00%2280,94
T34 81965,831023683,33%2677,98
Fantôme 91835,6010785100,00%1714,18
M5A1 Stuart41039,50743450,00%5649,94
Tiger-Maus 9695,75462450,00%382,61
T-50-2 61202,001038366,67%3785,37
M18 Hellcat61859,5011762100,00%4503,59
Cavalier5340,50286250,00%646,83
Tiger 131 61557,0011622100,00%3016,59
Windhund 81296,0033010,00%1159,59
T3E2 Medium Tank 367,003681100,00%261,00
M24E2 Super Chaffee 6866,008731100,00%2793,10
M16/43 Sahariano 3140,0016810,00%109,22
Char de transition 63267,0021741100,00%8369,03

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 13.06.2026
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 23.04.2026
Opustil klan: 12.06.2026
Pozice: Rekrut
Přijat: 20.12.2025
Opustil klan: 20.03.2026
Pozice: Proviantní důstojník
Přijat: 15.07.2025
Opustil klan: 19.12.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 24.06.2025
Opustil klan: 29.06.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 15.06.2025
Opustil klan: 16.06.2025
Pozice: Posádkový důstojník
Přijat: 09.06.2025
Opustil klan: 11.06.2025
Pozice: Vojín
Přijat: 01.05.2025
Opustil klan: 03.05.2025
Pozice: Rekrut
Přijat: 24.04.2025
Opustil klan: 27.04.2025
Pozice: Záložník
Přijat: 07.10.2024
Opustil klan: 11.04.2025
Pozice: Vojín
Přijat: 07.10.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 08.08.2024
Opustil klan: 13.10.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 12.11.2023
Opustil klan: 19.11.2023