_KRIST_PL

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2256501786
Průměrný tier7,170,008,538,20
Vítězství1049646,51%00,00%635,29%3743,02%
Porážky1178352,22%00,00%1164,71%4754,65%
Remízy2861,27%00,00%00,00%22,33%
Přežito bitev591826,23%00,00%423,53%1820,93%
Zničeno tanků | Ø130580,5800,00130,76410,48
Poměr zabití / smrtí0,780,001,000,60
Detekováno tanků | Ø132000,5800,0080,47540,63
Průměrné poškození739,360,00897,12930,28
Obsazování báze | Ø351111,5600,0000,00830,97
Obrana báze | Ø98880,4400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti445,000,00406,53441,57
WN7715,810,00568,59578,88
WN8791,700,00591,30729,44
Celkem
Bitev22565
Průměrný tier7,17
Vítězství1049646,51%
Porážky1178352,22%
Remízy2861,27%
Přežito bitev591826,23%
Zničeno tanků | Ø130580,58
Poměr zabití / smrtí0,78
Detekováno tanků | Ø132000,58
Průměrné poškození739,36
Obsazování báze | Ø351111,56
Obrana báze | Ø98880,44
Průměrné zkušenosti445,00
WN7715,81
WN8791,70
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev17
Průměrný tier8,53
Vítězství635,29%
Porážky1164,71%
Remízy00,00%
Přežito bitev423,53%
Zničeno tanků | Ø130,76
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø80,47
Průměrné poškození897,12
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti406,53
WN7568,59
WN8591,30
Posledních 30 dní
Bitev86
Průměrný tier8,20
Vítězství3743,02%
Porážky4754,65%
Remízy22,33%
Přežito bitev1820,93%
Zničeno tanků | Ø410,48
Poměr zabití / smrtí0,60
Detekováno tanků | Ø540,63
Průměrné poškození930,28
Obsazování báze | Ø830,97
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti441,57
WN7578,88
WN8729,44
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev290000
Vítězství14951,38%00,00%00,00%00,00%
Porážky12242,07%00,00%00,00%00,00%
Remízy196,55%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev10736,90%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1530,5300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,840,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2100,7200,0000,0000,00
Průměrné poškození1.241,730,000,000,00
Obsazování báze | Ø1700,5900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1180,4100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti605,650,000,000,00
Celkem
Bitev290
Vítězství14951,38%
Porážky12242,07%
Remízy196,55%
Přežito bitev10736,90%
Zničeno tanků | Ø1530,53
Poměr zabití / smrtí0,84
Detekováno tanků | Ø2100,72
Průměrné poškození1.241,73
Obsazování báze | Ø1700,59
Obrana báze | Ø1180,41
Průměrné zkušenosti605,65
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev43000
Vítězství2353,49%00,00%00,00%00,00%
Porážky1841,86%00,00%00,00%00,00%
Remízy24,65%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1841,86%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø190,4400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,760,000,000,00
Detekováno tanků | Ø300,7000,0000,0000,00
Průměrné poškození887,280,000,000,00
Obsazování báze | Ø441,0200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti487,440,000,000,00
Celkem
Bitev43
Vítězství2353,49%
Porážky1841,86%
Remízy24,65%
Přežito bitev1841,86%
Zničeno tanků | Ø190,44
Poměr zabití / smrtí0,76
Detekováno tanků | Ø300,70
Průměrné poškození887,28
Obsazování báze | Ø441,02
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti487,44
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev27000
Vítězství1037,04%00,00%00,00%00,00%
Porážky1762,96%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev725,93%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø50,1900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,250,000,000,00
Detekováno tanků | Ø341,2600,0000,0000,00
Průměrné poškození443,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø1334,9300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø160,5900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti277,410,000,000,00
Celkem
Bitev27
Vítězství1037,04%
Porážky1762,96%
Remízy00,00%
Přežito bitev725,93%
Zničeno tanků | Ø50,19
Poměr zabití / smrtí0,25
Detekováno tanků | Ø341,26
Průměrné poškození443,00
Obsazování báze | Ø1334,93
Obrana báze | Ø160,59
Průměrné zkušenosti277,41
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev290000
Vítězství11037,93%00,00%00,00%00,00%
Porážky17359,66%00,00%00,00%00,00%
Remízy72,41%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev6923,79%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1060,3700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,480,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1270,4400,0000,0000,00
Průměrné poškození723,890,000,000,00
Obsazování báze | Ø4851,6700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1770,6100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti359,360,000,000,00
Celkem
Bitev290
Vítězství11037,93%
Porážky17359,66%
Remízy72,41%
Přežito bitev6923,79%
Zničeno tanků | Ø1060,37
Poměr zabití / smrtí0,48
Detekováno tanků | Ø1270,44
Průměrné poškození723,89
Obsazování báze | Ø4851,67
Obrana báze | Ø1770,61
Průměrné zkušenosti359,36
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev28000
Vítězství932,14%00,00%00,00%00,00%
Porážky1864,29%00,00%00,00%00,00%
Remízy13,57%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev932,14%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø140,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,740,000,000,00
Detekováno tanků | Ø160,5700,0000,0000,00
Průměrné poškození753,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø210,7500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø291,0400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti473,210,000,000,00
Celkem
Bitev28
Vítězství932,14%
Porážky1864,29%
Remízy13,57%
Přežito bitev932,14%
Zničeno tanků | Ø140,50
Poměr zabití / smrtí0,74
Detekováno tanků | Ø160,57
Průměrné poškození753,00
Obsazování báze | Ø210,75
Obrana báze | Ø291,04
Průměrné zkušenosti473,21
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev247000
Vítězství11546,56%00,00%00,00%00,00%
Porážky13052,63%00,00%00,00%00,00%
Remízy20,81%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev9036,44%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1290,5200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,820,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1650,6700,0000,0000,00
Průměrné poškození782,570,000,000,00
Obsazování báze | Ø3421,3800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø4261,7200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti444,960,000,000,00
Celkem
Bitev247
Vítězství11546,56%
Porážky13052,63%
Remízy20,81%
Přežito bitev9036,44%
Zničeno tanků | Ø1290,52
Poměr zabití / smrtí0,82
Detekováno tanků | Ø1650,67
Průměrné poškození782,57
Obsazování báze | Ø3421,38
Obrana báze | Ø4261,72
Průměrné zkušenosti444,96
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (225)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T26E4 SuperPershing 8842,09569167447,37%944,20
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5279,6923571945,90%559,03
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81027,4356564747,30%1089,52
IS-38819,5240056642,58%698,84
T-109990,5642342849,30%799,97
IS-7101240,2161640644,83%794,27
T54E191084,8759940040,50%767,10
Tortoise91339,8566640048,00%958,36
Churchill III 5376,7439839544,81%609,88
VK 45.02 (P) Ausf. B91097,2563338144,36%846,83
T-549959,9855436642,90%778,92
ISU-15281023,9844236146,81%935,56
FV215b (183) 101276,6649734838,79%702,63
Waffenträger auf Pz. IV91536,1665034147,80%1290,20
Centurion Mk. 7/191127,8365333847,04%955,02
Object 70491664,2670733750,15%1371,18
T-448819,9958933645,54%942,20
Centurion Action X101361,1458533542,69%917,02
VK 45.02 (P) Ausf. A8830,5353433547,46%772,55
Hummel6753,8629333443,11%993,00
T698877,4959533446,41%942,95
IS7554,6733630548,20%604,71
KV-856362,3727530046,00%406,72
G.W. Tiger (P)8880,3141629842,28%900,10
AT 158975,7457728542,11%865,58
Rhm.-Borsig Waffenträger81109,2349328246,45%1017,99
VK 30.01 (P)6303,1223327144,28%287,20
T57 Heavy101397,6159026243,51%892,76
Centurion Mk. I8693,9555224448,77%712,30
Comet7546,3139923045,22%674,19
Cromwell6356,5227722247,30%496,13
FV4202 8754,7145520745,89%781,39
AMX 13 757345,1836320647,09%524,87
Sturer Emil7726,7845520446,57%876,71
Maus101244,2058720342,36%736,61
G.W. Panther7807,6340020144,28%865,39
Tiger (P)7581,0636919855,05%649,91
KV-15280,9824219051,05%422,99
SU-1527798,7954218750,80%1089,46
Crusader 5.5-in. SP7600,5038518346,45%747,10
T71 DA7431,7153917048,82%677,34
T297888,6745916643,98%946,02
T216225,4832916041,25%363,99
T309955,0344615536,77%511,53
T25/27657,1844815445,45%773,24
Matilda IV 5365,5436415345,75%781,40
T328918,7457514552,41%900,56
T25 AT7749,3439014346,85%814,63
AT 77910,8061314351,75%1121,19
53TP Markowskiego8697,6745914143,97%535,67
Object 43091076,6951813948,20%794,64
Object 268101606,3654513642,65%974,14
Grille5431,3520813340,60%733,93
SU-1006578,4047513050,77%951,02
M75213,7823712955,04%663,78
FV3046442,0632312741,73%597,79
TOG II* 6743,6656812254,92%1321,54
T288926,3357812054,17%899,42
T-345231,4528411949,58%438,21
AMX M4 mle. 49 8833,0358611853,39%870,11
Bat.-Châtillon 12 t8414,6245111742,74%484,80
AT 86469,0345811454,39%725,24
M66494,9938811243,75%579,84
T-284111,3314611253,57%192,46
Nashorn6484,1541811045,45%629,68
Pz.Sfl. IVc5450,6236910949,54%950,60
O-I6630,7346610556,19%963,66
FV2078646,9239310148,51%574,57
VK 16.02 Leopard5155,6525610047,00%304,03
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.472,1117510048,00%73,95
Ikv 1035249,472749439,36%337,21
T-437682,386129257,61%1081,33
ARL V396442,282769247,83%622,99
AT 25319,432368840,91%562,28
Crusader6189,622318655,81%434,51
T-34-856361,193438647,67%504,39
M10 Wolverine5481,463838551,76%1049,17
Excelsior 5361,743948556,47%677,62
Tiger I7753,904298042,50%726,45
Škoda T 256495,783728046,25%838,13
P.43 bis6448,253188046,25%632,06
45TP Habicha7580,433857944,30%537,07
Sturmpanzer II4167,421417944,30%348,94
Alecto4223,461837653,95%502,84
Škoda T 245320,013407550,67%778,68
T28 Prototype8782,764377546,67%657,23
Grille 15101318,034367538,67%668,87
25TP KSUST II5277,062506942,03%419,16
T959715,264876851,47%392,56
Sav m/434219,221976755,22%488,68
40TP Habicha6436,434376556,92%711,26
T-46394,451116439,06%124,42
AMX 12 t6500,445466453,13%1300,61
S35 CA5482,193266246,77%928,26
Waffenträger auf E 100101397,216206259,68%897,60
M24 Chaffee5208,982736149,18%553,76
SU-855326,833186055,00%643,71
Bishop5356,353456048,33%677,24
T1 Heavy5419,974425836,21%653,19
FV217 Badger101077,415375648,21%555,66
VK 28.016283,642505536,36%512,23
M18 Hellcat6465,274155543,64%558,77
Konštrukta T-34/1007434,314065450,00%486,99
M3 Lee4131,801525450,00%293,68
M36 Jackson6778,795555350,94%1276,13
AMX 105 AM mle. 474259,492855341,51%774,33
P26/404213,732955242,31%346,70
P.435290,192925246,15%584,86
Covenanter595,851605248,08%112,81
T376209,193215255,77%429,06
T404304,422765054,00%738,73
Somua SAu 404153,551854955,10%298,99
T-62A10846,414904932,65%373,49
M5 Stuart486,041704548,89%82,29
Pz.Kpfw. 38 (t)385,331264245,24%81,50
T-103 8885,434324245,24%731,21
O-I Experimental5484,184103935,90%739,29
Semovente M415202,321913754,05%296,23
AMX ELC bis5187,844063756,76%517,52
T-29 3207,462163729,73%500,12
Object 430U10672,924993644,44%303,34
Pz.Kpfw. II Luchs455,713043551,43%112,54
Ikv 65 Alt II6613,763693447,06%914,64
Marder 38T4326,483323342,42%687,52
SU-18244,94703237,50%0,68
Super Hellcat 7436,343553259,38%551,59
ST vz. 394264,263503145,16%697,76
14TP4126,691802955,17%342,58
T3 HMC2121,212492857,14%452,25
M1039804,505572842,86%470,47
StuG IV 5325,292702846,43%663,47
Type 95 Heavy4167,112292748,15%385,59
O-Ni7933,414482737,04%1006,49
M5A1 Stuart4164,812432665,38%543,35
Pawlack Tank6238,482002528,00%74,70
T-50-2 6203,763152540,00%280,41
T-26286,431312360,87%368,82
M2 Medium Tank389,611432356,52%211,86
Pz.Kpfw. 35 (t)292,321242245,45%265,04
Ikv 723118,521642171,43%338,27
Sexton II3157,621962133,33%485,41
T110E3101281,525282142,86%647,14
LTP 3156,292882157,14%698,09
10TP3138,351562040,00%299,60
T-50552,353522050,00%102,30
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6364,553302055,00%747,78
Sturmpanzer I Bison375,631011947,37%69,19
Churchill I5494,112901952,63%939,07
50TP Tyszkiewicza9853,324361936,84%398,56
Type 91 Heavy395,741431947,37%139,02
AMX 38371,471271942,11%22,06
T1 Cunningham153,711501752,94%160,53
Valentine AT4224,122021747,06%523,34
Lorraine 39L AM3149,752671662,50%493,56
LT vz. 383135,731831560,00%486,78
SU-85B4238,333061540,00%372,53
DS PZInż5403,712991450,00%766,25
SU-76M4205,712141435,71%329,29
Type 3 Ho-Ni III5241,861511428,57%219,12
AMX 40480,462441338,46%18,40
Type 2597 Chi-Ha3137,691681346,15%297,54
Cruiser Mk. II2139,832351258,33%530,68
Universal Carrier 2-pdr2147,751421233,33%421,96
121B 10848,834161233,33%321,71
Leichttraktor129,00591118,18%0,00
SDP 40 Zadymka5363,552441154,55%650,60
Object 277101172,456031154,55%841,11
M15/423190,703061060,00%504,99
Pz.Kpfw. I Ausf. C363,202751050,00%124,17
Carro d'assalto P.887552,22325933,33%398,03
T2 Medium Tank2104,33152955,56%441,51
Birch Gun4130,78179944,44%240,61
T110E4101398,00389933,33%632,77
TKS z n.k.m. 20 mm 270,75121837,50%95,62
Pvlvv fm/422113,50131825,00%200,25
MS-1143,88123887,50%261,00
L-60 245,00117850,00%104,56
Strv m/40L3155,29192742,86%323,36
Vickers Mk. E Type B245,1496757,14%144,05
T56 GMC3181,14252785,71%666,22
Marder II3154,71244742,86%275,23
Loyd Gun Carriage221,0085728,57%0,00
Pz.Kpfw. I241,71163714,29%0,00
Pz.Kpfw. 558596,00281714,29%202,18
KV-1SA 5238,71345757,14%385,71
MKA 2185,57332771,43%775,91
7TP2120,00176683,33%451,17
Cruiser Mk. IV4143,00169633,33%189,81
M3 Stuart337,80100540,00%6,01
Strv m/382115,60201540,00%263,58
Cruiser Mk. III312,6088540,00%0,00
M14/412144,00197425,00%296,03
AT-12160,50250475,00%734,31
Type 89 I-Go/Chi-Ro2108,00186475,00%450,21
Type 97 Te-Ke 2157,6713230,00%644,30
Renault UE 57377,67115333,33%1,58
AMR 35 219,0080366,67%261,00
M24E2 Super Chaffee 687,67189333,33%0,00
43 M. Toldi III 3174,33209333,33%608,03
Vickers Medium Mk. I1100,50140250,00%408,38
Kolohousenka1233,00235250,00%1246,01
LT vz. 352102,002902100,00%494,23
Renault FT114,5073250,00%83,60
4TP157,0079250,00%86,86
Kpz. 3 GST Turm 8574,50502250,00%362,27
M3 Light 3119,507320,00%260,41
Light Mk. VIC 236,50164250,00%110,55
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81193,50536250,00%1349,92
Valiant 5210,00238250,00%281,28
Strv fm/211180,003791100,00%1255,61
Fiat 30001151,003961100,00%875,66
Renault FT 75 BS20,001111100,00%261,00
Renault NC-31153,001591100,00%278,88
Mitsu 1085140,006610,00%0,00
Gabler’s Destroyer 576,007610,00%0,00
GSOR the TANK 92389,0010341100,00%2045,04
Black Prince II 7302,0028810,00%89,55
Object 752 9723,0033810,00%245,61
T-116 30,002010,00%0,00
Patton the Tank 91665,009481100,00%1880,70
T-45 2237,004411100,00%1109,65
T1E6 2122,002841100,00%632,70
ISU-122S 71135,0043110,00%1118,61
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,003271100,00%261,00
Chi-Go 71935,0041810,00%1927,85

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 01.12.2014
Opustil klan: 26.10.2026
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 01.12.2014
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 05.11.2014
Opustil klan: 22.11.2014
Pozice: Vojín
Přijat: 15.03.2013