__rafca__

clanlogo
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 22.03.2017

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev19421000
Průměrný tier8,110,000,000,00
Vítězství983350,63%00,00%00,00%00,00%
Porážky937448,27%00,00%00,00%00,00%
Remízy2141,10%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev627032,28%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø185730,9600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,410,000,000,00
Detekováno tanků | Ø216531,1100,0000,0000,00
Průměrné poškození1.265,570,000,000,00
Obsazování báze | Ø109300,5600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø122770,6300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti649,760,000,000,00
WN71178,990,000,000,00
WN81567,300,000,000,00
Celkem
Bitev19421
Průměrný tier8,11
Vítězství983350,63%
Porážky937448,27%
Remízy2141,10%
Přežito bitev627032,28%
Zničeno tanků | Ø185730,96
Poměr zabití / smrtí1,41
Detekováno tanků | Ø216531,11
Průměrné poškození1.265,57
Obsazování báze | Ø109300,56
Obrana báze | Ø122770,63
Průměrné zkušenosti649,76
WN71178,99
WN81567,30
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev38000
Vítězství1847,37%00,00%00,00%00,00%
Porážky1539,47%00,00%00,00%00,00%
Remízy513,16%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1744,74%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø220,5800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,050,000,000,00
Detekováno tanků | Ø180,4700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.654,840,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø651,7100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti689,080,000,000,00
Celkem
Bitev38
Vítězství1847,37%
Porážky1539,47%
Remízy513,16%
Přežito bitev1744,74%
Zničeno tanků | Ø220,58
Poměr zabití / smrtí1,05
Detekováno tanků | Ø180,47
Průměrné poškození1.654,84
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø651,71
Průměrné zkušenosti689,08
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev4000
Vítězství125,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky375,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev250,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,2500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø10,2500,0000,0000,00
Průměrné poškození572,250,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti257,000,000,000,00
Celkem
Bitev4
Vítězství125,00%
Porážky375,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev250,00%
Zničeno tanků | Ø10,25
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø10,25
Průměrné poškození572,25
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti257,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3000
Vítězství3100,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev266,67%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø20,6700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí2,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø20,6700,0000,0000,00
Průměrné poškození425,670,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti580,330,000,000,00
Celkem
Bitev3
Vítězství3100,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev266,67%
Zničeno tanků | Ø20,67
Poměr zabití / smrtí2,00
Detekováno tanků | Ø20,67
Průměrné poškození425,67
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti580,33
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev34000
Vítězství2161,76%00,00%00,00%00,00%
Porážky1235,29%00,00%00,00%00,00%
Remízy12,94%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev926,47%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø170,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,680,000,000,00
Detekováno tanků | Ø511,5000,0000,0000,00
Průměrné poškození596,650,000,000,00
Obsazování báze | Ø511,5000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø651,9100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti649,560,000,000,00
Celkem
Bitev34
Vítězství2161,76%
Porážky1235,29%
Remízy12,94%
Přežito bitev926,47%
Zničeno tanků | Ø170,50
Poměr zabití / smrtí0,68
Detekováno tanků | Ø511,50
Průměrné poškození596,65
Obsazování báze | Ø511,50
Obrana báze | Ø651,91
Průměrné zkušenosti649,56
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev288000
Vítězství13045,14%00,00%00,00%00,00%
Porážky15152,43%00,00%00,00%00,00%
Remízy72,43%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev9031,25%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1310,4500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,660,000,000,00
Detekováno tanků | Ø3231,1200,0000,0000,00
Průměrné poškození757,020,000,000,00
Obsazování báze | Ø8592,9800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø5561,9300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti503,500,000,000,00
Celkem
Bitev288
Vítězství13045,14%
Porážky15152,43%
Remízy72,43%
Přežito bitev9031,25%
Zničeno tanků | Ø1310,45
Poměr zabití / smrtí0,66
Detekováno tanků | Ø3231,12
Průměrné poškození757,02
Obsazování báze | Ø8592,98
Obrana báze | Ø5561,93
Průměrné zkušenosti503,50
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev299000
Vítězství14648,83%00,00%00,00%00,00%
Porážky14749,16%00,00%00,00%00,00%
Remízy62,01%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev11538,46%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1790,6000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,970,000,000,00
Detekováno tanků | Ø3571,1900,0000,0000,00
Průměrné poškození884,300,000,000,00
Obsazování báze | Ø8482,8400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø3981,3300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti566,390,000,000,00
Celkem
Bitev299
Vítězství14648,83%
Porážky14749,16%
Remízy62,01%
Přežito bitev11538,46%
Zničeno tanků | Ø1790,60
Poměr zabití / smrtí0,97
Detekováno tanků | Ø3571,19
Průměrné poškození884,30
Obsazování báze | Ø8482,84
Obrana báze | Ø3981,33
Průměrné zkušenosti566,39
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø21,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození320,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti135,500,000,000,00
Celkem
Bitev2
Vítězství00,00%
Porážky2100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø21,00
Průměrné poškození320,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti135,50
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (102)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Object 261101841,49573165948,10%2035,78
AMX 13 909822,86742144350,80%1284,36
IS-381262,25759127351,69%1615,35
IS-7101755,80741111351,39%1553,95
Bat.-Châtillon 25 t101902,47764108051,30%1811,61
Object 140101592,0172060949,26%1315,77
Waffenträger auf E 100102407,4171858148,54%1693,85
Matilda4312,2535151854,25%896,17
T-4481101,9278247255,51%1769,57
E 100102092,8275245952,72%1811,96
212A91508,7261443048,60%1650,22
Grille 15102515,4070137349,87%2221,33
T-44-100 8936,4370536748,23%1121,71
SU-14-281218,1355335452,82%1588,55
Waffenträger auf Pz. IV92307,9383334158,06%2553,33
T4991041,4472933351,95%1624,39
Bat.-Châtillon 25 t AP91132,6770129949,50%1118,08
T-5491466,8183129956,86%1754,38
TVP T 50/51102191,7679326955,02%2105,21
SU-14-17916,8251425047,60%1383,92
E 7591419,9177223553,19%1375,90
IS7657,1153923045,22%712,93
Rhm.-Borsig Waffenträger81835,7382722250,00%2293,49
Škoda T 5091903,2284721154,50%2163,92
T 55A 91483,1877221050,48%1482,09
Ikv 65 Alt II6719,0753120851,92%1372,15
M10391577,6279919952,26%1636,69
Ikv 90 Typ B7862,4461419852,02%1335,05
T-34-856600,4956619644,90%1202,54
SU-86520,3840919251,04%680,26
T-1091097,3463618744,39%907,14
KV-856454,2844518644,62%596,56
Churchill I5275,9924017648,30%422,69
T376580,7067417452,87%1820,33
T2971357,3286217154,97%2090,57
Churchill VII6360,8534215741,40%409,45
TVP VTU Koncept81213,4375115250,66%1861,02
SU-122A5317,9231514645,89%605,13
Ikv 1035474,8246613751,82%1149,06
Tiger I71063,6175513250,76%1644,70
Tiger II81268,8274311346,02%1546,07
T28 Concept 71060,5568411348,67%1578,26
TOG II* 61001,6774111155,86%2127,21
AMX 12 t6273,2347811055,45%601,17
Konštrukta T-34/10071019,3577110957,80%2038,90
KV-15288,6629410245,10%407,86
Sturer Emil71078,5763710153,47%1583,73
T-4371000,1275010054,00%1945,49
Dicker Max 6717,5052010051,00%1182,13
SU-1527847,445639952,53%1088,58
M41 Walker Bulldog8692,826509846,94%1269,94
T3281552,088869651,04%1993,60
Vickers Medium Mk. II271,361119443,62%118,78
T-60295,441929344,09%256,27
AMX 13 757306,775528847,73%443,80
Black Prince7499,265628549,41%537,58
Bat.-Châtillon 12 t8462,715018541,18%623,23
Sav m/434383,254758360,24%1231,52
T54E191507,607998262,20%1550,84
Nashorn6907,345967943,04%1663,45
M66636,206077154,93%1069,37
SU-855493,944606866,18%1268,07
Vickers Medium Mk. III396,571286738,81%120,29
SU-1006689,845506755,22%1336,67
AMX ELC bis5168,903996741,79%293,11
T3 HMC2128,842216341,27%352,14
Vickers Medium Mk. I168,921176145,90%161,81
Škoda T 256647,386265855,17%1474,24
VK 36.01 (H)6817,527145457,41%1574,09
Pz.Sfl. IVc5605,585365358,49%1642,88
T-345221,073214634,78%351,74
T110E5102231,268044250,00%1996,64
T1 Heavy5555,795483852,63%1141,78
SU-54161,342333850,00%253,25
M3 Lee4332,313903545,71%1246,40
VK 30.01 (H)5701,106453151,61%2097,00
Škoda T 245527,336083066,67%1898,66
ST vz. 394427,664902948,28%1564,71
T-703127,791422934,48%233,86
Lago4159,773012642,31%271,87
T-284105,882212634,62%52,65
StuG IV 5508,084992560,00%1456,17
SU-18251,92732441,67%56,10
Pvlvv fm/422125,242262152,38%431,52
M24 Chaffee5339,816092157,14%1285,64
T2 Light Tank 2167,534111952,63%785,01
LT vz. 383174,672881844,44%572,50
Ikv 723266,173471855,56%761,08
SU-26367,00911833,33%1,12
T1 Cunningham190,312451346,15%356,68
T-34-85M 6377,183081118,18%286,78
MS-1141,70771030,00%0,00
Light Mk. VIC 225,22155955,56%160,36
Excelsior 5243,88278812,50%196,20
Type 95 Ha-Go265,29254757,14%190,19
LT vz. 352160,50365450,00%698,03
T-26265,50244475,00%325,94
T-46396,67209366,67%385,29
Leichttraktor176,004830,00%114,86
Kolohousenka1157,503132100,00%844,92
Strv fm/211164,005331100,00%1076,38
Renault FT128,00911100,00%261,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 22.03.2017
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 22.03.2017
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 12.01.2016
Opustil klan: 09.11.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 29.03.2014
Opustil klan: 28.01.2015