aleruiiz

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 16.02.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev7464000
Průměrný tier6,580,000,000,00
Vítězství358748,06%00,00%00,00%00,00%
Porážky378150,66%00,00%00,00%00,00%
Remízy961,29%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev164622,05%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø43890,5900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,750,000,000,00
Detekováno tanků | Ø54000,7200,0000,0000,00
Průměrné poškození768,040,000,000,00
Obsazování báze | Ø34780,4700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø12920,1700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti458,110,000,000,00
WN7796,120,000,000,00
WN8927,160,000,000,00
Celkem
Bitev7464
Průměrný tier6,58
Vítězství358748,06%
Porážky378150,66%
Remízy961,29%
Přežito bitev164622,05%
Zničeno tanků | Ø43890,59
Poměr zabití / smrtí0,75
Detekováno tanků | Ø54000,72
Průměrné poškození768,04
Obsazování báze | Ø34780,47
Obrana báze | Ø12920,17
Průměrné zkušenosti458,11
WN7796,12
WN8927,16
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev25000
Vítězství624,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1976,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev416,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø50,2000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,240,000,000,00
Detekováno tanků | Ø150,6000,0000,0000,00
Průměrné poškození403,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø120,4800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti214,280,000,000,00
Celkem
Bitev25
Vítězství624,00%
Porážky1976,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev416,00%
Zničeno tanků | Ø50,20
Poměr zabití / smrtí0,24
Detekováno tanků | Ø150,60
Průměrné poškození403,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø120,48
Průměrné zkušenosti214,28
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev395000
Vítězství15639,49%00,00%00,00%00,00%
Porážky23358,99%00,00%00,00%00,00%
Remízy61,52%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev11529,11%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø2010,5100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,720,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2940,7400,0000,0000,00
Průměrné poškození1.024,370,000,000,00
Obsazování báze | Ø8382,1200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø9972,5200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti509,110,000,000,00
Celkem
Bitev395
Vítězství15639,49%
Porážky23358,99%
Remízy61,52%
Přežito bitev11529,11%
Zničeno tanků | Ø2010,51
Poměr zabití / smrtí0,72
Detekováno tanků | Ø2940,74
Průměrné poškození1.024,37
Obsazování báze | Ø8382,12
Obrana báze | Ø9972,52
Průměrné zkušenosti509,11
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev165000
Vítězství6136,97%00,00%00,00%00,00%
Porážky10362,42%00,00%00,00%00,00%
Remízy10,61%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev4225,45%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø860,5200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,700,000,000,00
Detekováno tanků | Ø780,4700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.770,080,000,000,00
Obsazování báze | Ø1120,6800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø240,1500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti670,590,000,000,00
Celkem
Bitev165
Vítězství6136,97%
Porážky10362,42%
Remízy10,61%
Přežito bitev4225,45%
Zničeno tanků | Ø860,52
Poměr zabití / smrtí0,70
Detekováno tanků | Ø780,47
Průměrné poškození1.770,08
Obsazování báze | Ø1120,68
Obrana báze | Ø240,15
Průměrné zkušenosti670,59
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (181)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T-1506471,0633938546,23%632,83
IS7599,5039622346,19%628,99
KV-37620,9836822049,55%662,90
T376316,3333619755,33%781,53
SU-1527604,3130619046,32%630,35
IS-38730,8648317445,40%632,90
KV-48655,4240716545,45%542,11
BZT-70 102328,7586413148,09%1444,09
T-34-856382,9830812950,39%587,21
40TP Habicha6518,2132812855,47%930,73
SU-130PM 81105,9463312746,46%976,61
T110E3102351,6384511948,74%1634,30
ISU-1528808,6545711443,86%575,78
Strv 103B102061,0475811353,10%1380,08
T-345303,7725610846,30%696,94
KV-856485,9832710646,23%650,09
T-1091025,6567810640,57%801,97
SU-855299,7222310450,96%567,95
Type 4 Heavy91895,0887710452,88%1901,81
UDES 0381052,5162210053,00%1031,55
KV-15386,613439944,44%588,21
M24 Chaffee5146,242699846,94%293,47
Strv 103-091744,187279749,48%1457,67
SU-1006747,774279652,08%1294,69
AMX 50 B102022,807989453,19%1525,23
KV-1S6335,052779243,48%392,92
M4A1 Sherman5373,433138453,57%970,69
O-Ni71399,158738446,43%1846,26
CS-538658,145188137,04%630,62
ISU-152K 81116,045817838,46%912,21
Type 5 Heavy102601,319377556,00%1886,28
T-505173,962417550,67%465,77
M5 Stuart492,632137350,68%100,09
HWK 30 8494,836277153,52%751,17
25TP KSUST II5285,032686552,31%546,85
VK 36.01 (H)6595,734276445,31%779,11
FV227 Conceiver8936,756736443,75%833,45
Progetto M35 mod. 46 81127,196686344,44%1104,97
14TP4178,422286251,61%517,23
O-Ho81582,068316246,77%1650,23
T-284117,022026145,90%144,68
CS-447752,205576136,07%822,70
M4A3E8 Sherman6443,073386051,67%693,00
S-517751,695935952,54%802,57
FV229 Contender91241,957735949,15%971,99
Rheinmetall Skorpion 81305,036875855,17%1245,69
SU-85B4227,982175653,57%445,38
M3 Lee4176,161925549,09%464,47
Coccodrillo 101711,628095354,72%1192,51
Durchbruchswagen 24181,022305356,60%425,89
Škoda T 56 81344,827775145,10%1123,77
Ashigaru 101731,756425145,10%989,71
Tiger I7744,965714953,06%889,33
VK 30.01 (H)5351,293164845,83%604,82
SU-10181350,027144841,67%1456,71
AMX 65 t81125,697784858,33%1365,88
Pz.Sfl. IVb4206,431834748,94%481,34
45TP Habicha7746,094924548,89%833,90
ELC EVEN 90 8342,875674544,44%426,50
Ikv 90 Typ B7633,274994445,45%754,74
Tiger II81222,287744351,16%1273,46
Sav m/434201,782054148,78%412,43
Ikv 65 Alt II6657,684474139,02%906,74
O-I6549,514254139,02%666,29
Jagdpanzer E 90 91717,738094151,22%1435,50
Object 277101359,517243946,15%837,61
B14188,792653842,11%335,24
SU-76M497,321363847,37%74,05
Churchill I5421,223473732,43%634,74
AMX M4 mle. 5191698,118903754,05%1448,22
Object 26391590,248213759,46%1405,18
T-463115,221543652,78%353,07
Pz.Kpfw. III Ausf. E359,971193647,22%75,07
AMX 404102,031753540,00%118,00
T71 CMCD7379,463363548,57%653,64
T404221,242283342,42%326,67
M-V-Y101266,796453336,36%624,68
T3 HMC275,501213243,75%96,38
Pz.Kpfw. 38 (t)391,971453154,84%191,04
T25/271185,036733148,39%1679,80
AMX 50 10081088,667172955,17%1153,71
Alecto4216,901972948,28%408,32
AMX 50 12091686,868032846,43%1605,07
Type 95 Heavy4281,002692853,57%961,80
Marder II3141,141382832,14%189,15
BZ-587591,935402839,29%529,77
Vz. 60S Dravec 102203,048752744,44%1376,70
Wespe3128,381362646,15%288,65
Object 252U 81032,086742437,50%781,73
Ikv 723194,351682356,52%521,12
B.U.G.I.6536,355132343,48%699,27
Churchill VII6635,655842050,00%1074,68
T56 GMC3102,951371957,89%239,05
FV224 Chopper7763,746441963,16%814,29
M7 Priest386,061111844,44%95,23
Valentine AT4261,112471850,00%652,37
FV230 Canopener102202,949561866,67%1537,78
GSOR 1010 FB 8939,835131833,33%812,35
D23176,531931735,29%512,73
Sexton II385,711091747,06%159,42
AT-1245,88711729,41%0,20
Cruiser Mk. IV493,411301747,06%86,34
M3 Stuart3140,562511662,50%565,72
DS PZInż5567,694611650,00%1108,91
T-26272,811341656,25%250,21
AMX 383142,691881643,75%272,80
Pz.Kpfw. I Ausf. C3162,382771656,25%797,70
Pz.Kpfw. 35 (t)275,801041533,33%125,14
M2 Medium Tank396,271581533,33%103,06
Vickers Medium Mk. I151,791081442,86%30,22
CS-63101567,797131450,00%1147,73
G.Pz. Mk. VI (e)268,93831428,57%147,10
Type 91 Heavy3216,852031346,15%680,10
Cruiser Mk. III372,151331361,54%244,91
SU-100M171054,157901369,23%1563,23
Stridsyxa 81314,629471376,92%1301,96
10TP3188,331901258,33%683,26
Rheinmetall Skorpion G 8578,753061225,00%289,48
Renault FT 75 BS286,27911127,27%250,77
Vickers Mk. E Type B231,27721127,27%0,00
Vickers Medium Mk. III385,641101127,27%61,68
Ikv 1035810,735921181,82%2140,37
Covenanter5169,452141163,64%500,73
Cruiser Mk. II2148,271821154,55%591,57
Object 283 91076,095941136,36%716,73
Pz.Kpfw. II277,701331030,00%63,33
Type 586661,506621060,00%1394,27
Marder 38T4312,302281040,00%636,01
Super Hellcat 7428,503401030,00%336,89
D1235,2299933,33%0,00
Type 2597 Chi-Ha370,44104955,56%132,33
AMX M4 mle. 4571558,56806933,33%2234,43
Panzerjäger I299,63110825,00%131,17
M374145,63176862,50%452,10
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4174,38209850,00%439,30
Universal Carrier 2-pdr2171,00188850,00%641,60
Loyd Gun Carriage270,0069825,00%186,88
M5A1 Stuart4317,71432785,71%1132,59
Grille5494,71320742,86%850,08
SU-26397,00119742,86%48,02
AMX M4 mle. 54101989,431034771,43%1733,98
T-50-2 6302,29270728,57%555,72
T-103 8651,86591757,14%572,31
Renault NC-31152,0069633,33%12,29
T1 HMC220,50129650,00%108,82
Pvlvv fm/422173,50169633,33%524,52
Leichttraktor163,50109650,00%125,39
O-I Experimental5363,50236633,33%434,16
Matilda4475,405755100,00%1630,35
M2 Light2118,60231580,00%520,24
SU-18231,2056520,00%0,00
Vickers Medium Mk. II21,00125450,00%90,63
T1 Cunningham153,5096425,00%62,97
SU-86577,75602475,00%774,64
M127712,50514475,00%937,55
BT-7 artillery 354,00109450,00%115,81
M14/412495,33584366,67%2782,04
MS-11116,33182366,67%590,22
Cruiser Mk. I1289,00300366,67%1835,50
M18 Hellcat6714,67618366,67%1334,79
Pz.Kpfw. I240,332983100,00%263,48
AMX ELC bis5511,67456366,67%1590,40
MKA 2172,00204366,67%657,61
M24E2 Super Chaffee 6198,33477366,67%501,60
Kolohousenka1133,502732100,00%727,51
Type 97 Te-Ke 264,0088250,00%138,62
Lorraine 39L AM3118,00131250,00%233,02
Valentine30,0010220,00%0,00
Pz.Kpfw. II Luchs428,50253250,00%97,08
Somua SAu 404293,5016620,00%512,52
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5456,00464250,00%829,89
Fiat 30001469,0025110,00%2489,13
Renault FT1227,002931100,00%1481,83
Renault Otsu133,002110,00%0,00
4TP1100,001971100,00%486,11
Hotchkiss H35259,009410,00%3,36
7TP297,003021100,00%362,98
Renault UE 573114,0010110,00%110,98
M-III-Y8944,008521100,00%944,30
IS-6 B 80,0022810,00%0,00
SMV CC-64 Vipera 8450,0021210,00%153,08

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 16.02.2026
Pozice: Vojín
Přijat: 07.09.2025
Opustil klan: 15.02.2026
Pozice: Vojín
Přijat: 13.12.2018
Opustil klan: 12.07.2021
Pozice: Vojín
Přijat: 25.01.2015
Opustil klan: 09.05.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 14.07.2021
Opustil klan: 25.08.2021
Pozice: Vojín
Přijat: 25.01.2015
Opustil klan: 11.05.2016