balash_OPER

clanlogo
Pozice: Posádkový důstojník
Přijat: 13.09.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev82870821
Průměrný tier8,500,0010,7510,38
Vítězství372044,89%00,00%562,50%1047,62%
Porážky445353,73%00,00%337,50%1152,38%
Remízy1141,38%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev167120,16%00,00%112,50%523,81%
Zničeno tanků | Ø46520,5600,00141,75221,05
Poměr zabití / smrtí0,700,002,001,38
Detekováno tanků | Ø68150,8200,0091,13241,14
Průměrné poškození1.234,220,003.559,752.833,95
Obsazování báze | Ø69740,8400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø10380,1300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti656,300,001.175,88935,52
WN7765,620,001893,201278,21
WN81030,120,003444,044378,58
Celkem
Bitev8287
Průměrný tier8,50
Vítězství372044,89%
Porážky445353,73%
Remízy1141,38%
Přežito bitev167120,16%
Zničeno tanků | Ø46520,56
Poměr zabití / smrtí0,70
Detekováno tanků | Ø68150,82
Průměrné poškození1.234,22
Obsazování báze | Ø69740,84
Obrana báze | Ø10380,13
Průměrné zkušenosti656,30
WN7765,62
WN81030,12
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev8
Průměrný tier10,75
Vítězství562,50%
Porážky337,50%
Remízy00,00%
Přežito bitev112,50%
Zničeno tanků | Ø141,75
Poměr zabití / smrtí2,00
Detekováno tanků | Ø91,13
Průměrné poškození3.559,75
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti1.175,88
WN71893,20
WN83444,04
Posledních 30 dní
Bitev21
Průměrný tier10,38
Vítězství1047,62%
Porážky1152,38%
Remízy00,00%
Přežito bitev523,81%
Zničeno tanků | Ø221,05
Poměr zabití / smrtí1,38
Detekováno tanků | Ø241,14
Průměrné poškození2.833,95
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti935,52
WN71278,21
WN84378,58
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø31,5000,0000,0000,00
Průměrné poškození812,500,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti91,000,000,000,00
Celkem
Bitev2
Vítězství00,00%
Porážky2100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø31,50
Průměrné poškození812,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti91,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (174)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Löwe 81116,6877158748,04%1153,78
Progetto M35 mod. 46 8967,5463243845,21%900,82
KR-1113010,87100141848,09%1970,89
TS-5 81183,0977120551,71%1096,20
ELC EVEN 90 8384,2757120345,81%527,71
60TP Lewandowskiego101908,4170019137,17%1173,96
Object 430U101715,5469919039,47%1153,37
IS-38716,7858718942,33%551,82
Grille 15101544,7160817844,94%913,52
FV4005 Stage II101717,4966516749,70%1260,25
AE Phase I 91387,3672616043,75%1025,17
M-V-Y101742,5676915443,51%1171,62
Bat.-Châtillon Bourrasque 8879,7356615338,56%718,92
Object 277101465,5064914837,84%852,10
T-109707,8558613648,53%471,01
Leopard 1101602,0964213640,44%972,47
M-III-Y8523,1950411436,84%273,38
Char Futur 4 91206,3569710951,38%930,46
Strv 103-091409,026289743,30%1019,56
M-VI-Y9807,416209646,88%538,09
Ho-Ri 3102251,117069542,11%1413,44
IS-7101688,887299138,46%1064,44
Charioteer8893,696698660,47%940,82
Prototipo 6 81211,176788343,37%1013,80
FV230 Canopener102303,128808247,56%1428,51
IS-4101928,928027943,04%1314,69
IS7537,694787837,18%419,01
Ho-Ri 28743,745327644,74%606,24
Ho-Ri 191575,217407550,67%1218,68
Vz. 60S Dravec 102409,498597345,21%1432,62
Object 43091179,217037346,58%854,49
ISU-122-2 81151,686147341,10%966,05
FV4025 Contriver112441,908757145,07%1362,83
TNH T Vz. 5191503,977897050,00%1233,14
AMX 13 105101108,996866743,28%1035,06
Object 25791409,887086740,30%1104,63
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5323,802346627,27%564,63
Leopard 120 Verbessert112153,097736547,69%1456,43
Vz. 68 Squall 8436,004936538,46%466,16
50TP Tyszkiewicza91068,167156245,16%773,00
E 100101464,757286144,26%974,57
Kranvagn102180,078176046,67%1497,74
Tiger II8804,596195945,76%713,04
Leopard Prototyp A9909,935435937,29%524,41
Jagdtiger Prototype 81135,806495942,37%854,56
Strv 103B101697,046325743,86%927,65
M-II-Y7750,985935644,64%758,56
SU-130PM 81344,617135650,00%1289,93
T 54D 91337,897575451,85%1230,23
Waffenträger auf Pz. IV91298,496025345,28%858,82
Jagdpanzer E 90 91554,197465352,83%1151,85
53TP Markowskiego8809,196725253,85%818,31
T-448782,986525251,92%935,21
M446419,274025240,38%420,50
Bat.-Châtillon 12 t8475,865574946,94%679,89
Object 274a 8832,766244938,78%730,99
TNH 105/100081016,096764742,55%1047,89
T110E5101854,438064744,68%1266,91
Ikv 90 Typ B7702,765384562,22%940,02
AMX 13 757611,605914548,89%1182,14
KV-26716,675564553,33%1145,30
Sherman VC Firefly 6408,493944139,02%394,28
T-62A101243,356134037,50%705,96
UDES 038541,384423935,90%259,69
VK 30.01 (P)6292,593513933,33%203,75
Ikv 65 Alt II6582,084673756,76%967,18
Pz.Kpfw. III Ausf. J4271,323103748,65%614,73
VK 30.01 (H)5241,293033548,57%368,43
ST-I91529,378173557,14%1360,84
CS-52 LIS 8914,375463528,57%783,44
BZ-58-2 91739,748403450,00%1498,66
T-103 8828,595223441,18%596,63
E 50 Ausf. M101684,287013237,50%1148,12
Vz. 55101765,747523148,39%1167,62
Achilles6688,265453145,16%1109,49
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8548,395783148,39%492,88
M66661,245642941,38%805,01
FV215b (183) 101108,796192951,72%622,10
Pawlack Tank6558,865742948,28%757,74
M3 Stuart3265,213192864,29%1153,14
KV-1S6351,574682853,57%476,46
KV-15406,304822762,96%841,73
Carro da Combattimento 45 t 101843,488072755,56%1232,25
Chi-To SP7989,656912657,69%1164,03
Panhard AMD 178B6323,083722638,46%631,32
HWK 30 8339,233572626,92%251,94
Toro 91481,817692653,85%1197,87
Ikv 1035339,243282544,00%604,76
Vz. 44-17950,366772544,00%1136,45
FV4004 Conway91274,485172528,00%806,64
Panther7948,007272458,33%1500,95
T-437609,425372445,83%744,78
M127549,045192450,00%558,48
Type 95 Ji-Ro6831,355222339,13%1314,31
Challenger7838,095862245,45%980,75
T-284211,101952133,33%364,19
Škoda T 256497,104552035,00%644,36
45TP Habicha7823,156392050,00%887,32
AMX 12 t6524,255682050,00%1407,35
Stridsyxa 81227,536701936,84%959,97
K-2 81114,176951838,89%883,79
BZ-5871342,828731758,82%1752,48
M415264,872921540,00%172,09
StuG III Ausf. G5349,433281442,86%541,65
Projet Louis 9776,004971428,57%634,26
ST vz. 394194,383081361,54%563,88
Type 97 Chi-Ha3176,622061346,15%394,71
Sturer Emil7645,854851353,85%784,72
Indien-Panzer81089,626551330,77%1188,99
WZ-120-1G FT 8963,626211346,15%832,07
VK 36.01 (H)6349,002801233,33%280,75
Churchill VII6749,586941250,00%1214,96
Pz.Kpfw. III Ausf. E3206,581741216,67%429,19
AMX 50 Foch (155) 101083,505401233,33%507,35
Kampfpanzer 07 RH 81042,675291216,67%1009,36
Type 1 Chi-He4295,643351154,55%856,42
Sav m/434237,272111136,36%383,15
Grille5340,002821127,27%433,12
WZ-111 model 6 81405,918851154,55%1423,27
Type T-345398,203581040,00%851,91
IS-6 8459,604801040,00%217,35
Strv S1 81275,406861060,00%1221,11
Panther II8909,22780977,78%1153,13
T-15061105,67713944,44%1793,83
Char Murat 91163,44724955,56%1000,02
Kunze Panzer 91185,22712955,56%1029,76
AAT60 81279,67726933,33%1238,79
AMX 404237,13326862,50%922,10
M5 Stuart4274,00246862,50%780,61
Object 777 Version II 92318,88863837,50%1950,74
Tiger I7576,57389714,29%473,14
Tiger (P)7253,43335728,57%30,96
Hotchkiss EBR7373,14416728,57%552,11
T6 Medium499,86205742,86%35,45
BT-53246,43247728,57%382,06
Object 432U111903,43702742,86%1080,02
VK 30.02 (D)7660,33516633,33%745,90
GSOR the TANK 91170,50724650,00%1022,93
Valentine AT4375,20244520,00%845,73
StuG III Ausf. B4530,00438580,00%1321,84
Char de transition 61185,00812560,00%2027,28
10TP367,50191450,00%106,25
KV-37433,75466450,00%352,34
AMX ELC bis5324,00309450,00%904,12
Rhm.-Borsig Waffenträger8640,0014640,00%298,33
Windhund 8963,0031740,00%609,68
Type 95 Ha-Go241,00179366,67%239,36
T-34-856329,33484366,67%587,07
MS-1193,00147366,67%470,89
Valentine3410,00287333,33%1466,30
Nashorn6543,33460366,67%927,83
AMX 30 B101010,3326830,00%508,18
Lorraine 50 t 91140,33630333,33%887,53
Strv m/40L3561,00488250,00%2253,21
50TP prototyp 8704,50772250,00%525,11
Vickers Mk. E Type B2544,50540250,00%3283,79
40TP Habicha6502,0035120,00%588,40
Type 2597 Chi-Ha3291,003612100,00%1058,82
Cruiser Mk. I1296,003012100,00%1523,61
BZ-6891055,5044120,00%548,29
T26E5 81138,0049720,00%1185,28
T-54 first prototype 8769,0035020,00%684,45
M54 Renegade 8535,0027020,00%216,21
T-3450,006010,00%0,00
Renault Otsu1250,005041100,00%1532,29
BT-74145,0014010,00%258,15
Škoda T 245552,005401100,00%1791,00
Renault NC-311154,001981100,00%964,06
25TP KSUST II5358,0016410,00%550,30
Cruiser Mk. II2445,005421100,00%3056,95
T-60273,0018910,00%87,71
Object 703 Version II 80,0017010,00%0,00
VK 75.01 (K) 8450,0026110,00%173,04
M3A3 Stuart 3114,0021610,00%20,33

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Posádkový důstojník
Přijat: 13.09.2025
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 04.11.2024
Opustil klan: 07.09.2025
Pozice: Posádkový důstojník
Přijat: 04.11.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 08.09.2024
Opustil klan: 03.11.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 06.02.2024
Opustil klan: 04.09.2024