barto2014

clanlogo
Pozice: Zpravodajský důstojník
Přijat: 28.02.2023

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev6499000
Průměrný tier6,210,000,000,00
Vítězství316448,68%00,00%00,00%00,00%
Porážky325450,07%00,00%00,00%00,00%
Remízy811,25%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev153023,54%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø36710,5600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,740,000,000,00
Detekováno tanků | Ø43770,6700,0000,0000,00
Průměrné poškození657,270,000,000,00
Obsazování báze | Ø51300,7900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø25310,3900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti376,790,000,000,00
WN7781,200,000,000,00
WN8886,150,000,000,00
Celkem
Bitev6499
Průměrný tier6,21
Vítězství316448,68%
Porážky325450,07%
Remízy811,25%
Přežito bitev153023,54%
Zničeno tanků | Ø36710,56
Poměr zabití / smrtí0,74
Detekováno tanků | Ø43770,67
Průměrné poškození657,27
Obsazování báze | Ø51300,79
Obrana báze | Ø25310,39
Průměrné zkušenosti376,79
WN7781,20
WN8886,15
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev8000
Vítězství337,50%00,00%00,00%00,00%
Porážky562,50%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev112,50%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,1300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,140,000,000,00
Detekováno tanků | Ø50,6300,0000,0000,00
Průměrné poškození228,750,000,000,00
Obsazování báze | Ø354,3800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti199,000,000,000,00
Celkem
Bitev8
Vítězství337,50%
Porážky562,50%
Remízy00,00%
Přežito bitev112,50%
Zničeno tanků | Ø10,13
Poměr zabití / smrtí0,14
Detekováno tanků | Ø50,63
Průměrné poškození228,75
Obsazování báze | Ø354,38
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti199,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1100,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø11,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození602,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti140,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev1100,00%
Zničeno tanků | Ø11,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození602,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti140,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (107)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
E 25 7724,5440552950,47%977,12
Tiger (P)7539,0737447549,89%544,93
STG Guard 81319,9258028150,53%1558,88
VK 100.01 (P)81004,8451226852,61%1067,70
VK 30.01 (P)6196,7219024735,63%40,28
M40/M438862,2647818650,00%807,90
Bat.-Châtillon 12 t8565,8547117949,16%923,76
Emil II91613,9069617850,56%1453,33
KV-15184,4820816443,29%128,11
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5112,7814915839,87%17,01
AMX 12 t6463,2532815045,33%1294,48
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4131,7316014950,34%169,77
M53/M5591105,5052314151,77%991,38
Waffenträger auf Pz. IV91874,1866813144,27%1473,36
Mäuschen91497,2968212957,36%1325,61
Rhm.-Borsig Waffenträger81561,3766312550,40%1475,49
Emil I81281,7058512352,85%1432,33
Leo7924,5351611455,26%1422,02
AMX 13 757460,7246811053,64%874,33
KV-26743,8645010748,60%1206,37
KV-1S6249,5823910438,46%182,25
T-28471,171399951,52%111,11
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.412,041519045,56%50,30
Strv 746692,384418450,00%1238,11
Sturer Emil7960,444558148,15%1220,86
Nashorn6798,654298051,25%1322,56
AMX ELC bis5205,672497950,63%566,17
Bat.-Châtillon 25 t AP91125,915697855,13%1103,39
Marder II3120,841387545,33%159,31
M127807,965767244,44%907,28
Kranvagn102010,376197045,71%1501,99
Pz.Kpfw. I Ausf. C3125,842516450,00%486,57
M415291,002435952,54%366,26
M374219,641945651,79%623,30
AMX 105 AM mle. 474313,272215655,36%1063,83
Grille 15101842,145985658,93%1371,75
Strv m/425529,573615450,00%1473,60
Pz.Kpfw. 38 (t)328,54925048,00%64,58
Cruiser Mk. IV483,041504856,25%146,64
Grille5244,472124551,11%382,93
Durchbruchswagen 2430,681134443,18%36,14
AMX 404199,282504355,81%746,63
T1 Cunningham170,571454257,14%307,49
Pz.Kpfw. III Ausf. E310,101124254,76%143,74
G.Pz. Mk. VI (e)27,29684247,62%90,87
Marder 38T4263,562254148,78%539,07
T-46336,15863938,46%0,00
Cruiser Mk. III340,571043537,14%1,31
VK 45.02 (P) Ausf. A8299,623063450,00%160,01
Sturmpanzer I Bison313,75923259,38%172,31
Black Prince71417,387433240,63%1971,88
Wespe359,69983243,75%63,32
T-29 3415,345083259,38%1780,30
Lago4388,002732857,14%1281,59
Churchill I5761,373812748,15%1499,41
Caernarvon81567,936432744,44%1654,63
B14287,683402572,00%900,10
M7 Priest3155,121432532,00%171,66
Pz.Kpfw. II Luchs44,641282532,00%0,00
AMX 13 105 AM mle. 505231,911892245,45%278,45
Churchill VII6923,146772250,00%1772,68
M3 Stuart3255,192312128,57%950,60
D23186,572512161,90%733,55
BT-2222,29762142,86%21,60
Pz.Kpfw. I23,90842119,05%0,00
Lorraine 39L AM3163,051692050,00%405,71
Vickers Medium Mk. I153,68911952,63%122,03
M446854,266951968,42%1612,82
T6 Medium4579,743931947,37%1275,82
Pz.Kpfw. 35 (t)217,72541827,78%0,00
KV-856150,502041844,44%58,05
AMX 383175,892541861,11%611,15
CS-52 LIS 81224,944611822,22%1118,36
T3 HMC277,761231758,82%240,02
Pz.Sfl. IVb4285,712051741,18%779,08
Cruiser Mk. II2144,441641631,25%434,34
M2 Light2194,082101346,15%643,96
Pz.Kpfw. II240,541611353,85%121,59
Panzerjäger I250,691001353,85%109,99
T-26241,38791338,46%0,00
Vickers Medium Mk. II255,67841250,00%92,63
Covenanter581,501391040,00%5,36
Renault FT 75 BS2124,00173837,50%513,82
D1250,13169862,50%196,15
VK 30.01 (H)5676,63348837,50%1549,28
Cruiser Mk. I1188,00204825,00%918,87
Strv m/382352,86224728,57%1470,00
IS7525,57354742,86%423,65
Strv m/40L3267,43204757,14%1019,42
Leichttraktor113,8029540,00%0,00
FCM 362137,80232560,00%586,22
Hotchkiss H35266,2578425,00%37,91
MS-1129,0078450,00%77,53
AT-12150,50147425,00%408,90
T56 GMC326,75108450,00%80,63
T-50-2 6154,75325425,00%121,15
Renault FT165,0011230,00%130,49
Matilda41481,337393100,00%7601,07
Valentine3271,33227333,33%928,64
Rheinmetall Skorpion G 81407,00717366,67%1660,65
Strv fm/211328,001862100,00%2041,37
Vickers Medium Mk. III3141,00131250,00%359,01
T2 Medium Tank215,501082100,00%261,00
Pz.Sfl. IVc5248,5012120,00%273,20
Waffenträger auf E 10010540,5022820,00%42,44
Kpz. 3 GST Turm 81195,007941100,00%1035,93
M24E2 Super Chaffee 6259,007771100,00%720,00

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Zpravodajský důstojník
Přijat: 28.02.2023
Pozice: Zpravodajský důstojník
Přijat: 28.02.2023
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 05.12.2017
Opustil klan: 12.11.2018
Pozice: Rekrut
Přijat: 20.05.2017
Opustil klan: 23.05.2017
Pozice: Záložník
Přijat: 13.04.2022
Opustil klan: 30.04.2022
Pozice: Rekrut
Přijat: 02.05.2022
Opustil klan: 06.12.2022