beetlebonnet

clanlogo
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 25.02.2014

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev987808249597
Průměrný tier8,0310,009,999,96
Vítězství4864949,25%337,50%12048,19%29449,25%
Porážky4885249,46%562,50%12751,00%29749,75%
Remízy12791,29%00,00%20,80%61,01%
Přežito bitev3002230,39%225,00%9839,36%22437,52%
Zničeno tanků | Ø594270,6010,131080,432570,43
Poměr zabití / smrtí0,860,170,720,69
Detekováno tanků | Ø536310,5400,0010,00170,03
Průměrné poškození946,71871,631.092,371.009,35
Obsazování báze | Ø183660,1900,0060,0260,01
Obrana báze | Ø507350,5100,0030,01750,13
Průměrné zkušenosti482,79552,63678,50647,78
WN7795,66141,17491,39503,12
WN81020,06456,79794,70755,70
Celkem
Bitev98780
Průměrný tier8,03
Vítězství4864949,25%
Porážky4885249,46%
Remízy12791,29%
Přežito bitev3002230,39%
Zničeno tanků | Ø594270,60
Poměr zabití / smrtí0,86
Detekováno tanků | Ø536310,54
Průměrné poškození946,71
Obsazování báze | Ø183660,19
Obrana báze | Ø507350,51
Průměrné zkušenosti482,79
WN7795,66
WN81020,06
Posledních 24 hodin
Bitev8
Průměrný tier10,00
Vítězství337,50%
Porážky562,50%
Remízy00,00%
Přežito bitev225,00%
Zničeno tanků | Ø10,13
Poměr zabití / smrtí0,17
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození871,63
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti552,63
WN7141,17
WN8456,79
Posledních 7 dní
Bitev249
Průměrný tier9,99
Vítězství12048,19%
Porážky12751,00%
Remízy20,80%
Přežito bitev9839,36%
Zničeno tanků | Ø1080,43
Poměr zabití / smrtí0,72
Detekováno tanků | Ø10,00
Průměrné poškození1.092,37
Obsazování báze | Ø60,02
Obrana báze | Ø30,01
Průměrné zkušenosti678,50
WN7491,39
WN8794,70
Posledních 30 dní
Bitev597
Průměrný tier9,96
Vítězství29449,25%
Porážky29749,75%
Remízy61,01%
Přežito bitev22437,52%
Zničeno tanků | Ø2570,43
Poměr zabití / smrtí0,69
Detekováno tanků | Ø170,03
Průměrné poškození1.009,35
Obsazování báze | Ø60,01
Obrana báze | Ø750,13
Průměrné zkušenosti647,78
WN7503,12
WN8755,70
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (182)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
M53/M5591137,425191953550,00%1062,89
Bat.-Châtillon 155 559980,63557516447,60%858,23
P.44 Pantera8936,83459438147,57%1042,45
FV380591005,60617400850,00%894,86
Charioteer81217,21470398748,81%1336,51
Strv 103-091267,24500398347,85%983,07
G.W. Tiger91031,76650379349,22%877,32
G.W. Tiger (P)81288,90443315351,19%1757,39
T92 HMC101015,38584290448,38%810,53
UDES 0381154,54432272549,50%1228,13
SU-14-28986,81650203350,02%986,90
Konštrukta T-34/1007735,45435192848,50%1077,13
Conqueror Gun Carriage101023,19635183249,29%777,83
FV2078802,43580171349,50%823,26
M46 Patton91012,27436122546,69%798,87
P.43 ter7752,08421103450,00%1095,41
Emil II91234,55470103345,79%963,78
T25/27839,19468102452,25%1209,21
Jagdpanther II81142,2146098250,81%1214,12
212A91040,6766496750,05%831,67
M26 Pershing8781,6544890048,56%869,00
Ikv 1035408,6729188849,55%975,82
G.W. Panther71148,1338387349,83%1482,72
Tiger II81022,2149587248,85%1095,39
Lorraine 155 mle. 5181047,2042486951,21%1213,55
Type 5 Chi-Ri7804,9547483051,69%1275,96
Conqueror91137,4149180648,14%868,89
T3091199,1549079446,73%904,50
T-437617,5640876949,54%868,68
WZ-1328354,4137870446,16%391,52
Black Prince7748,5544765647,71%904,65
AMX 50 10081069,2445564849,54%1103,95
STA-18868,6245063649,69%1039,55
Bat.-Châtillon 155 58101052,6167062946,42%742,34
TOG II* 6764,4844162749,60%1333,99
Object 261101163,9369961851,62%952,73
Centurion Mk. I8756,8747160446,19%793,96
Jagdpanther7779,9135059245,27%911,84
Emil I8908,8145859149,58%882,63
S-517771,2757455450,00%880,68
StuG IV 5382,6924355446,75%851,39
Tiger I7731,3839853447,94%797,25
Caernarvon8805,4544646850,00%787,41
T-448675,8841646546,67%735,21
Leo7679,7142345049,56%993,97
Lorraine 155 mle. 507746,6932845049,56%871,13
AMX M4 mle. 457735,1440244945,43%820,38
LTP 3221,9423840749,14%1077,09
T-549888,5946440144,39%695,16
M18 Hellcat6571,4035939250,77%917,15
StuG III Ausf. G5347,3921537949,60%685,98
SU-86703,5356637450,00%906,97
Achilles6678,5738436749,59%1274,11
T376396,9036234549,57%964,82
T207620,0737034349,56%802,65
VK 36.01 (H)6493,0431633049,39%743,20
ARL 446556,7832631044,84%865,74
T28 Prototype81099,1047431050,65%1167,22
Churchill I5393,7127330847,40%699,15
Challenger7756,9139929449,66%986,73
M41 Walker Bulldog8370,6637029146,05%461,67
Pz.Kpfw. III/IV5144,4519329047,24%186,15
Hummel6868,5931628747,04%1349,31
Škoda T 256585,2538127655,07%1151,87
Churchill VII6580,3034827246,69%908,70
AMX 13 F3 AM6727,2532826049,62%1105,18
Type 4 Chi-To6516,4934222849,56%934,04
T-34-856495,1731921750,23%849,11
Ikv 90 Typ B7716,1638021653,24%982,61
WZ-1317272,6435721252,36%392,76
Strv m/425412,6330620050,00%1137,67
Grille5521,4522919146,60%1134,19
Crusader 5.5-in. SP7623,3747218651,61%765,08
Jagdpanzer IV6485,9927718549,73%779,92
Strv m/382172,0724317549,71%727,03
M4A3E8 Sherman6452,5829717250,00%754,22
T-50-2 6261,2038816942,01%459,21
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4201,7716615044,67%331,95
Pz.Kpfw. II258,7817315052,67%109,78
M5A1 Stuart4263,0325614949,66%916,54
Škoda T 245419,4030614751,02%1194,96
Lago4269,0125714149,65%778,60
Archer5442,0935413957,55%1115,36
Pz.Kpfw. III Ausf. J492,4115013241,67%17,55
AMX 50 1209963,6846113050,00%725,77
BDR G1 B5436,1228613051,54%819,01
Ikv 65 Alt II6623,2534112851,56%1092,21
Comet7628,8760112250,82%902,24
BT-7470,9013211548,70%91,62
59-166201,3327711552,17%403,93
T-345216,4422311351,33%436,16
M4A1 Sherman5280,8524911358,41%674,85
Matilda4238,2420211247,32%507,15
Bishop5538,5427111250,00%1113,49
A-20569,6515611046,36%75,24
M40/M4381279,3760410752,34%1568,11
LT vz. 352163,531869650,00%757,31
Type 3 Chi-Nu5260,422479259,78%626,08
M24 Chaffee5248,023389055,56%782,36
P.43 bis6604,693988959,55%1206,84
M127963,126608959,55%1285,76
Type T-345332,102628850,00%807,80
M446668,184208457,14%1121,14
Strv 746553,164368355,42%985,60
Sturmpanzer II4257,131708351,81%812,91
M3 Stuart3197,242478050,00%797,34
LT vz. 383205,603028050,00%808,63
B14192,852068050,00%409,58
M3 Lee4241,542048040,00%725,40
AMX 13 105 AM mle. 505332,353277746,75%584,02
T675334,862937463,51%731,76
Type 2597 Chi-Ha3189,001936850,00%625,40
Jagdtiger9854,383665543,64%480,16
M8A14263,562545462,96%679,63
M415508,363225352,83%839,64
M374330,272285158,82%1190,46
Cromwell6651,225824955,10%1240,99
Cruiser Mk. I1213,492404955,10%1115,89
Valentine3258,903784860,42%960,99
Pz.Kpfw. II Ausf. D 289,022084850,00%259,30
T1E6 2100,531504548,89%329,77
BT-2267,821394461,36%243,60
ST vz. 394272,702714369,77%961,10
Type 97 Te-Ke 2116,531404330,23%347,03
P.435312,792934264,29%872,62
Pz.Kpfw. III Ausf. E387,981384141,46%33,87
T1 Cunningham163,531444052,50%223,94
Sav m/434248,082494057,50%663,08
M5 Stuart4178,603394050,00%374,46
Type 1 Chi-He4162,371863551,43%370,71
T2 Medium Tank2102,261493554,29%411,00
Light Mk. VIC 2100,261413534,29%269,82
Marder II3231,121923452,94%714,20
AMX 105 AM mle. 474331,243513450,00%1092,44
M2 Medium Tank3116,501513253,13%289,16
Leichttraktor124,40843033,33%0,00
Sturmpanzer I Bison3174,251142835,71%427,18
Vickers Medium Mk. III3161,752272437,50%422,31
T7 Combat Car 246,681242250,00%113,13
D23218,322091957,89%829,83
M14/412157,582061952,63%484,25
Chi-Ni2133,781921855,56%557,24
T3 HMC2188,591761723,53%772,16
FV3046474,673091560,00%792,57
Vickers Medium Mk. II292,791161450,00%307,40
MS-1134,50801442,86%16,38
M7 Priest3219,291961457,14%569,91
Panzerjäger I2180,151591361,54%674,61
Vickers Medium Mk. I1122,581451250,00%544,90
Ikv 723202,081901250,00%462,59
T56 GMC3235,172531275,00%888,78
L-60 288,361661163,64%441,56
Renault FT194,401801080,00%586,12
P26/404391,503831090,00%1284,65
M2 Light2184,202151070,00%826,57
Vickers Mk. E Type B278,6797955,56%206,02
Valentine II 4171,63219862,50%559,96
Strv m/40L3185,71244757,14%622,48
M15/423335,00273771,43%1154,40
Renault NC-31193,43149757,14%426,51
Type 97 Chi-Ha3258,43276757,14%902,83
Pvlvv fm/42276,17114650,00%185,68
Kolohousenka1124,75130475,00%632,92
Fiat 30001210,75226450,00%1154,33
Renault Otsu1107,50222475,00%550,32
Cruiser Mk. II2238,75493475,00%1367,12
Cavalier5262,75325450,00%444,06
T-29 3382,75313450,00%1414,01
Strv fm/21185,33189366,67%431,89
D1256,00133366,67%232,89
43 M. Toldi III 3209,002603100,00%946,32
Lorraine 39L AM3297,503602100,00%1091,01
Progetto M35 mod. 46 8737,00401250,00%603,13
TKS z n.k.m. 20 mm 2165,002461100,00%1042,64
Renault FT 75 BS2298,003961100,00%2232,49
T1 HMC2347,005881100,00%2886,50
MKA 2275,0021510,00%756,93
M24E2 Super Chaffee 6101,0011110,00%0,00
MTLS-1G14 3444,0036210,00%1418,65
AMX 13 (FL 11) 5229,004911100,00%671,64
Valiant 5103,002331100,00%261,00
BT-7 artillery 3217,002931100,00%884,39

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 25.02.2014
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 25.02.2014
Opustil klan: 24.12.2024