berkay286

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 25.08.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev5296000
Průměrný tier7,370,000,000,00
Vítězství292255,17%00,00%00,00%00,00%
Porážky232043,81%00,00%00,00%00,00%
Remízy541,02%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev117222,13%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø49490,9300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,200,000,000,00
Detekováno tanků | Ø73691,3900,0000,0000,00
Průměrné poškození1.505,130,000,000,00
Obsazování báze | Ø17150,3200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø20700,3900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti664,690,000,000,00
WN71433,160,000,000,00
WN81958,880,000,000,00
Celkem
Bitev5296
Průměrný tier7,37
Vítězství292255,17%
Porážky232043,81%
Remízy541,02%
Přežito bitev117222,13%
Zničeno tanků | Ø49490,93
Poměr zabití / smrtí1,20
Detekováno tanků | Ø73691,39
Průměrné poškození1.505,13
Obsazování báze | Ø17150,32
Obrana báze | Ø20700,39
Průměrné zkušenosti664,69
WN71433,16
WN81958,88
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev25000
Vítězství936,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1560,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy14,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev416,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø170,6800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,810,000,000,00
Detekováno tanků | Ø301,2000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.549,120,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti410,400,000,000,00
Celkem
Bitev25
Vítězství936,00%
Porážky1560,00%
Remízy14,00%
Přežito bitev416,00%
Zničeno tanků | Ø170,68
Poměr zabití / smrtí0,81
Detekováno tanků | Ø301,20
Průměrné poškození1.549,12
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti410,40
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3000
Vítězství266,67%00,00%00,00%00,00%
Porážky133,33%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev133,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,3300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø62,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození637,330,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti740,330,000,000,00
Celkem
Bitev3
Vítězství266,67%
Porážky133,33%
Remízy00,00%
Přežito bitev133,33%
Zničeno tanků | Ø10,33
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø62,00
Průměrné poškození637,33
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti740,33
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev142000
Vítězství6646,48%00,00%00,00%00,00%
Porážky7250,70%00,00%00,00%00,00%
Remízy42,82%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev4128,87%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø840,5900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,830,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1190,8400,0000,0000,00
Průměrné poškození1.382,180,000,000,00
Obsazování báze | Ø2421,7000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø400,2800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti561,050,000,000,00
Celkem
Bitev142
Vítězství6646,48%
Porážky7250,70%
Remízy42,82%
Přežito bitev4128,87%
Zničeno tanků | Ø840,59
Poměr zabití / smrtí0,83
Detekováno tanků | Ø1190,84
Průměrné poškození1.382,18
Obsazování báze | Ø2421,70
Obrana báze | Ø400,28
Průměrné zkušenosti561,05
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev58000
Vítězství3051,72%00,00%00,00%00,00%
Porážky2746,55%00,00%00,00%00,00%
Remízy11,72%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1424,14%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø420,7200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,950,000,000,00
Detekováno tanků | Ø320,5500,0000,0000,00
Průměrné poškození1.748,670,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø591,0200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti662,550,000,000,00
Celkem
Bitev58
Vítězství3051,72%
Porážky2746,55%
Remízy11,72%
Přežito bitev1424,14%
Zničeno tanků | Ø420,72
Poměr zabití / smrtí0,95
Detekováno tanků | Ø320,55
Průměrné poškození1.748,67
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø591,02
Průměrné zkušenosti662,55
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (106)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Super Conqueror102702,2783974558,66%2547,86
Object 430U102432,3585073258,06%2342,33
Chrysler K GF 81728,8086338455,99%2509,63
T-34-856516,9235227349,82%935,34
Caernarvon81906,55106519461,86%2809,50
Pz.Kpfw. I Ausf. C3168,6627718056,11%836,17
T-345316,4827415152,32%784,20
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4270,7523211948,74%627,39
Type 5 Heavy103134,11113011069,09%2569,23
Object 43091989,9698610959,63%2090,81
StuG III Ausf. G5384,4829210253,92%872,07
E 100102813,4984710268,63%2582,86
T-505165,632329741,24%334,52
Object 140102144,537159448,94%1863,61
Excelsior 5472,004449453,19%925,65
E 7592162,5310288870,45%2270,76
T-1091802,128218349,40%1927,36
M3 Stuart3213,672487949,37%850,34
Type 64 6630,376307861,54%1758,26
T1 Cunningham1111,551996648,48%544,47
T-34-3 82059,118266361,90%2908,28
T3 HMC2130,212226259,68%567,78
112 81177,417126145,90%1289,91
Conqueror91970,229205952,54%1836,63
M24E2 Super Chaffee 6609,056115650,00%2046,28
Object 274a 82036,4310615158,82%3222,36
Pz.Kpfw. T 25 5290,202675038,00%523,38
T-50-2 6380,414364641,30%762,93
STA-181299,958374257,14%2015,69
Marder II3158,781724148,78%333,37
Super Hellcat 7895,587674075,00%1476,14
Tiger I71750,369803956,41%3107,84
SU-122-44 71171,747203961,54%1815,00
Jagdpanzer IV6354,462333732,43%358,33
T-463188,972253455,88%746,52
IS-381501,459213360,61%1946,49
Object 25792135,0010203262,50%2315,67
M5A1 Stuart4193,102163036,67%415,30
T-5491974,278833046,67%2194,94
KV-1S61286,888892454,17%2930,34
IS71493,619942360,87%2559,25
Pz.Kpfw. 38 (t)3266,612972343,48%909,04
Kampfpanzer 07 RH 81616,869082263,64%2323,03
MT-256219,703352055,00%520,97
Object 277101966,255862035,00%1505,98
AMX M4 mle. 49 Liberté 81576,408282065,00%2150,96
M127521,944861855,56%573,14
Object 703 Version II 81783,4110141758,82%1979,54
T-284154,501461625,00%189,84
Loyd Gun Carriage271,00721631,25%187,53
Object 252U 82163,638081656,25%2753,38
M446487,273021546,67%640,66
IS-2 shielded 71408,277451546,67%1743,63
Sturmpanzer I Bison3123,711701450,00%262,65
Type 2597 Chi-Ha3183,072121478,57%685,49
KV-15913,645471414,29%1914,88
Sturmpanzer II4216,421981250,00%558,79
Pz.Kpfw. III Ausf. E3207,582431258,33%608,20
Sexton II393,451091136,36%126,00
STB-1102417,209591060,00%2369,12
Obsidian 81230,708911050,00%1641,77
Vickers Mk. E Type B2139,44194977,78%653,01
Panzerjäger I2158,11158933,33%396,25
M5 Stuart483,22190955,56%141,92
Panhard AMD 178B6137,22237911,11%90,36
AMX 383110,63150825,00%100,48
T-437517,75473837,50%517,93
M2 Light2132,57284757,14%484,25
Type 97 Te-Ke 2162,00213757,14%780,56
Pz.Kpfw. III Ausf. J4199,57188742,86%286,62
AT-1278,2994742,86%63,19
T56 GMC3161,71210742,86%361,35
Maus101530,00782757,14%949,02
AMX 50 Foch (155) 101581,71389714,29%917,28
AMX ELC bis5409,29490785,71%1596,32
AM 39 Gendron-Somua 2311,14421728,57%1287,49
T-116 3424,71377742,86%1718,42
SU-855506,33255633,33%967,61
Pz.Kpfw. I2128,33208633,33%325,62
Hotchkiss H35298,80246560,00%365,34
T-262120,40215540,00%372,20
BT-7 artillery 3612,00573540,00%3069,90
Vickers Medium Mk. II251,0097425,00%0,00
D1228,75130475,00%261,00
Vickers Medium Mk. III3169,25178475,00%650,61
IS-7101415,75800450,00%898,37
AMR 35 299,75281475,00%471,16
Vickers Medium Mk. I1123,33197333,33%483,78
Pz.Kpfw. II2306,67345333,33%1480,03
Leichttraktor175,00153366,67%333,11
Pz.Kpfw. II Luchs452,00197366,67%247,77
M8A14408,00374333,33%828,67
Pz.Kpfw. II Ausf. G345,67135333,33%3,10
Object 432U111165,67845366,67%734,29
Renault FT1125,50161250,00%620,60
VK 30.01 (H)5810,505192100,00%2552,89
SU-10061198,00485250,00%2317,61
Grille5150,5012420,00%30,49
Wespe30,0075250,00%123,01
Universal Carrier 2-pdr271,002032100,00%301,08
G.Pz. Mk. VI (e)2103,002372100,00%623,00
Renault Otsu1143,0017710,00%485,86
14TP4152,0011010,00%247,60
T1 HMC2149,002521100,00%998,89
MS-1130,00921100,00%261,00
Cruiser Mk. I1134,008910,00%527,33

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 25.08.2026
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 20.10.2022
Opustil klan: 26.08.2026
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 20.10.2022
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 22.11.2020
Opustil klan: 25.11.2020
Pozice: Vojín
Přijat: 29.11.2020
Opustil klan: 07.12.2020
Pozice: Vojín
Přijat: 21.12.2020
Opustil klan: 21.01.2021
Pozice: Rekrut
Přijat: 15.05.2020
Opustil klan: 28.06.2020
Pozice: Rekrut
Přijat: 01.05.2021
Opustil klan: 01.05.2021
Pozice: Záložník
Přijat: 09.12.2020
Opustil klan: 19.12.2020
Pozice: Rekrut
Přijat: 07.04.2021
Opustil klan: 29.04.2021
Pozice: Rekrut
Přijat: 29.06.2020
Opustil klan: 24.08.2020
Pozice: Rekrut
Přijat: 27.10.2020
Opustil klan: 17.11.2020
Pozice: Vojín
Přijat: 18.09.2022
Opustil klan: 19.10.2022
Pozice: Vojín
Přijat: 04.04.2020
Opustil klan: 12.05.2020
Pozice: Rekrut
Přijat: 28.03.2020
Opustil klan: 01.04.2020
Pozice: Vojín
Přijat: 04.01.2020
Opustil klan: 19.01.2020