bobesss

clanlogo
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 17.10.2021

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev20068022
Průměrný tier7,120,007,007,00
Vítězství980948,88%00,00%150,00%150,00%
Porážky1000749,87%00,00%150,00%150,00%
Remízy2521,26%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev575228,66%00,00%150,00%150,00%
Zničeno tanků | Ø130990,6500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,910,000,000,00
Detekováno tanků | Ø148830,7400,0021,0021,00
Průměrné poškození821,250,00506,50506,50
Obsazování báze | Ø241991,2100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø84550,4200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti433,660,00504,00504,00
WN7848,440,00414,13414,13
WN8996,980,00685,50685,50
Celkem
Bitev20068
Průměrný tier7,12
Vítězství980948,88%
Porážky1000749,87%
Remízy2521,26%
Přežito bitev575228,66%
Zničeno tanků | Ø130990,65
Poměr zabití / smrtí0,91
Detekováno tanků | Ø148830,74
Průměrné poškození821,25
Obsazování báze | Ø241991,21
Obrana báze | Ø84550,42
Průměrné zkušenosti433,66
WN7848,44
WN8996,98
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev2
Průměrný tier7,00
Vítězství150,00%
Porážky150,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev150,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø21,00
Průměrné poškození506,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti504,00
WN7414,13
WN8685,50
Posledních 30 dní
Bitev2
Průměrný tier7,00
Vítězství150,00%
Porážky150,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev150,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø21,00
Průměrné poškození506,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti504,00
WN7414,13
WN8685,50
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev36000
Vítězství2055,56%00,00%00,00%00,00%
Porážky1438,89%00,00%00,00%00,00%
Remízy25,56%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1850,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø90,2500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,500,000,000,00
Detekováno tanků | Ø200,5600,0000,0000,00
Průměrné poškození1.260,560,000,000,00
Obsazování báze | Ø701,9400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø80,2200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti537,500,000,000,00
Celkem
Bitev36
Vítězství2055,56%
Porážky1438,89%
Remízy25,56%
Přežito bitev1850,00%
Zničeno tanků | Ø90,25
Poměr zabití / smrtí0,50
Detekováno tanků | Ø200,56
Průměrné poškození1.260,56
Obsazování báze | Ø701,94
Obrana báze | Ø80,22
Průměrné zkušenosti537,50
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev18000
Vítězství633,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky1266,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev738,89%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø40,2200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,360,000,000,00
Detekováno tanků | Ø60,3300,0000,0000,00
Průměrné poškození979,940,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø442,4400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti315,940,000,000,00
Celkem
Bitev18
Vítězství633,33%
Porážky1266,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev738,89%
Zničeno tanků | Ø40,22
Poměr zabití / smrtí0,36
Detekováno tanků | Ø60,33
Průměrné poškození979,94
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø442,44
Průměrné zkušenosti315,94
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev9000
Vítězství111,11%00,00%00,00%00,00%
Porážky888,89%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev111,11%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø50,5600,0000,0000,00
Průměrné poškození51,670,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti34,890,000,000,00
Celkem
Bitev9
Vítězství111,11%
Porážky888,89%
Remízy00,00%
Přežito bitev111,11%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø50,56
Průměrné poškození51,67
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti34,89
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev34000
Vítězství1955,88%00,00%00,00%00,00%
Porážky1544,12%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1338,24%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø210,6200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø140,4100,0000,0000,00
Průměrné poškození628,090,000,000,00
Obsazování báze | Ø692,0300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti325,940,000,000,00
Celkem
Bitev34
Vítězství1955,88%
Porážky1544,12%
Remízy00,00%
Přežito bitev1338,24%
Zničeno tanků | Ø210,62
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø140,41
Průměrné poškození628,09
Obsazování báze | Ø692,03
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti325,94
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev136000
Vítězství6749,26%00,00%00,00%00,00%
Porážky6950,74%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev5036,76%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø780,5700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,910,000,000,00
Detekováno tanků | Ø810,6000,0000,0000,00
Průměrné poškození945,780,000,000,00
Obsazování báze | Ø3512,5800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1831,3500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti448,670,000,000,00
Celkem
Bitev136
Vítězství6749,26%
Porážky6950,74%
Remízy00,00%
Přežito bitev5036,76%
Zničeno tanků | Ø780,57
Poměr zabití / smrtí0,91
Detekováno tanků | Ø810,60
Průměrné poškození945,78
Obsazování báze | Ø3512,58
Obrana báze | Ø1831,35
Průměrné zkušenosti448,67
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev258000
Vítězství10841,86%00,00%00,00%00,00%
Porážky15058,14%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev7830,23%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1490,5800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,830,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1860,7200,0000,0000,00
Průměrné poškození786,990,000,000,00
Obsazování báze | Ø2460,9500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2370,9200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti341,250,000,000,00
Celkem
Bitev258
Vítězství10841,86%
Porážky15058,14%
Remízy00,00%
Přežito bitev7830,23%
Zničeno tanků | Ø1490,58
Poměr zabití / smrtí0,83
Detekováno tanků | Ø1860,72
Průměrné poškození786,99
Obsazování báze | Ø2460,95
Obrana báze | Ø2370,92
Průměrné zkušenosti341,25
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (180)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T26E4 SuperPershing 81012,42554114150,31%1234,86
Löwe 81083,3261789448,66%1142,34
T34 81154,1357587850,68%1283,08
IS-381065,0244378945,63%1088,53
Matilda4520,5536072560,69%1734,84
T-54 first prototype 8941,0661568351,68%1152,90
KV-856661,0735759055,76%1111,73
IS-7101473,5254052842,05%959,08
T-1091227,3949851648,26%1040,76
VK 36.01 (H)6570,5934147050,43%870,49
Cromwell6477,1831645151,00%818,96
T2971046,9350044154,20%1334,62
T-54 ltwt.9760,0541341243,45%877,86
Lorraine 40 t 81000,2246837143,40%1007,12
Tiger II8946,0840337044,32%945,11
Tiger I7642,0532936447,25%637,35
Centurion Mk. 7/191225,4745836146,54%1058,13
T28 Prototype81093,2043134747,26%1080,93
WZ-120-1G FT 81146,5758732248,45%1094,71
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5198,9218827345,42%318,60
Centurion Mk. I8921,4144626746,82%1048,80
T-1506814,1543026252,29%1425,28
T3091264,1342124742,91%886,32
IS7742,1638024452,46%898,37
M66749,2040922648,23%1150,97
LTTB8507,4540422053,64%777,81
T25/27786,2237620341,87%904,65
FV380591008,0847120247,52%870,19
StuG III Ausf. G5518,3526019349,22%1190,44
T9591665,7961719053,16%1367,23
FV2078792,0346618749,73%871,14
Crusader 5.5-in. SP7633,3136618046,11%832,35
T3 HMC2212,0921917350,29%992,44
Crusader6174,0418816349,08%327,45
Comet7562,0639015848,73%782,07
Churchill III 5523,7452115557,42%1072,19
T-549992,4455015244,74%834,42
M18 Hellcat6539,1430614845,27%763,02
T2881071,2451514753,74%1107,43
KV-15358,9824514643,84%527,26
T110E3101482,7854114349,65%991,70
E 25 7736,4844413844,20%815,59
Black Prince7659,7841513748,91%753,45
Bat.-Châtillon 12 t8576,9946113639,71%764,67
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4120,0114613435,82%144,96
FV3046575,1630313450,00%856,07
Covenanter5115,8417611948,74%189,48
Conqueror91374,7659411646,55%1074,50
Object 277101320,0954311351,33%893,87
T-345338,7127611151,35%842,07
AMX 12 t6449,3034710845,37%1044,61
T110E4101578,0151210643,40%953,84
E 7591146,6255810546,67%865,50
MT-256242,3333110552,38%567,19
Type 586520,9436810345,63%865,37
Centurion Action X101222,6451210244,12%742,97
Škoda T 256612,4738210138,61%1066,46
T-284126,931419944,44%156,96
Conqueror Gun Carriage101090,064689945,45%748,97
T-100 LT10798,174289939,39%678,23
Matilda Black Prince 5462,393669252,17%1138,23
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4209,581729051,11%413,50
M46 Patton9922,785529048,89%689,09
KR-1111428,867668842,05%699,75
Excelsior 5435,393728555,29%789,74
T1 Heavy5470,493278251,22%885,66
T328855,414127042,86%767,55
Type T-345385,003056845,59%976,92
T675431,463066847,06%847,10
Churchill VII6560,623976654,55%932,68
T-34-28783,575476555,38%953,77
Bishop5316,972456555,38%603,17
M3 Lee4238,761946254,84%759,75
AMX 13 757562,053656157,38%1072,22
O-I6851,416336163,93%1535,00
T1 Cunningham182,971406045,00%285,24
Caernarvon8975,126325962,71%1222,67
Sturmpanzer II4146,461665947,46%308,18
AMX M4 mle. 49 Liberté 8848,036125843,10%802,82
Škoda T 245443,732975547,27%1198,83
O-I Experimental5324,892655450,00%442,80
M5A1 Stuart4199,002545244,23%518,92
AMX ELC bis5213,752265250,00%562,89
121B 101366,375595242,31%878,15
M4A1 Sherman5400,563205044,00%976,98
M4A3E8 Sherman6378,443035042,00%486,89
Cruiser Mk. IV493,941425040,00%22,92
Pz.Kpfw. 38 (t)346,081254951,02%90,98
Sherman VC Firefly 6733,285554344,19%1179,55
T207707,795564247,62%974,32
M26 Pershing8759,485034240,48%708,15
Alecto4286,931914148,78%664,96
Cruiser Mk. III398,361313650,00%277,67
AT 25319,192533658,33%731,54
Churchill I5488,693553548,57%963,94
Birch Gun4156,801463545,71%365,42
M48A5 Patton101120,457053151,61%740,41
WZ-1209855,037173060,00%768,86
T-463198,831832948,28%767,90
M8A14256,752082853,57%562,85
Valentine AT4174,891452740,74%276,37
T28 Concept 7708,223972759,26%922,61
Pz.Kpfw. 35 (t)240,16782532,00%0,00
T-34-17447,164842544,00%414,00
O-Ni7795,085472437,50%790,39
WZ-131G FT6731,253632433,33%993,73
T1E6 239,041022458,33%169,58
M4A1 FL 10 6697,135152356,52%1102,46
T-505147,732592263,64%446,04
IS-2 shielded 71083,505882254,55%1509,64
O-Ho8876,955312138,10%665,53
Tiger (P)7762,814532138,10%691,74
AMX 404152,702032050,00%416,64
Bat.-Châtillon 25 t AP9624,424541947,37%406,32
SU-18276,06841844,44%235,17
Sturmpanzer I Bison352,76921741,18%12,24
ST vz. 394394,633331656,25%1347,33
Sexton II3173,381421637,50%482,54
T-34-2G FT7904,005241650,00%1131,84
VK 30.01 (P)6295,273061560,00%394,40
Super Conqueror101220,274161526,67%641,26
Leichttraktor195,711161442,86%250,13
Object 140101306,714071421,43%780,60
StuG IV 5366,003401478,57%946,27
Vickers Medium Mk. III3229,751941241,67%719,70
Type 64 6527,425021266,67%1512,82
AMX 50 B10878,184891127,27%301,25
M48A2 Räumpanzer 8865,734571154,55%844,75
T-262146,801391030,00%583,17
Vickers Medium Mk. I159,6792966,67%276,91
Ikv 723153,56141944,44%242,57
Bat.-Châtillon 25 t101120,22622933,33%572,94
Type 95 Heavy4153,56279977,78%486,89
M2 Medium Tank342,56118966,67%237,45
Super Hellcat 7768,44419966,67%1205,82
59-166414,88315850,00%957,12
CS-6310736,75790875,00%494,50
T-50-2 6310,43328757,14%708,77
Vickers Mk. E Type B240,3381650,00%79,78
60G FT5461,17260633,33%693,66
A-447659,67422616,67%773,80
T-45 2133,502216100,00%679,87
LT vz. 383136,60177560,00%518,68
ARL 446768,40756560,00%1476,48
Type 2597 Chi-Ha3227,20217560,00%779,82
T56 GMC3174,20144560,00%554,61
AMX M4 mle. 457555,80572540,00%521,70
Renault FT17,75101475,00%261,00
VK 30.01 (H)5521,00348425,00%1074,99
MS-118,0084475,00%261,00
121101967,75714475,00%1563,65
M4 Improved 5446,25260425,00%990,51
M56 Scorpion 7862,25454475,00%1318,11
LTP 3147,25154425,00%499,22
TKS z n.k.m. 20 mm 248,33114333,33%3,10
Universal Carrier 2-pdr2203,33166333,33%719,47
A-436433,00350333,33%570,86
Vz. 44-17666,00762250,00%614,28
Ikv 90 Typ B7506,50504250,00%506,50
BDR G1 B5340,50227250,00%460,64
SU-76G FT4625,504712100,00%1690,72
T-29 349,0092250,00%103,47
M24E2 Super Chaffee 6765,00578250,00%1754,97
T7 Combat Car 232,50115250,00%114,52
Valiant 51303,0015602100,00%5091,61
43 M. Toldi III 3126,00180250,00%518,31
Strv fm/211320,005061100,00%2326,85
Fiat 300010,00951100,00%261,00
Vickers Medium Mk. II2154,001931100,00%754,99
LT vz. 352262,005061100,00%1496,39
SU-1006136,0024310,00%0,00
T2 Medium Tank2140,001771100,00%834,72
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3111,004510,00%106,09
T-116 350,005610,00%0,00
Pz.Sfl. IC 4935,005191100,00%2677,47
MKA 2165,0017310,00%342,07
MTLS-1G14 3138,009210,00%299,79
Tetrarch 252,009410,00%0,00
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8600,0018310,00%508,95
BT-7 artillery 3278,002561100,00%1143,80

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 17.10.2021
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 17.10.2021
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 31.01.2015
Opustil klan: 14.10.2021
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 31.01.2015
Opustil klan: 14.10.2021
Pozice: Vojín
Přijat: 01.03.2013
Opustil klan: 24.01.2015