brainXD

clanlogo
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 30.12.2020

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev170530068
Průměrný tier8,200,000,0010,06
Vítězství798846,84%00,00%00,00%3855,88%
Porážky878551,52%00,00%00,00%3044,12%
Remízy2801,64%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev413624,25%00,00%00,00%2536,76%
Zničeno tanků | Ø134590,7900,0000,00550,81
Poměr zabití / smrtí1,040,000,001,28
Detekováno tanků | Ø141240,8300,0000,00300,44
Průměrné poškození1.350,090,000,001.840,25
Obsazování báze | Ø71980,4200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø39900,2300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti551,280,000,00751,97
WN7985,520,000,001012,55
WN81261,120,000,001396,27
Celkem
Bitev17053
Průměrný tier8,20
Vítězství798846,84%
Porážky878551,52%
Remízy2801,64%
Přežito bitev413624,25%
Zničeno tanků | Ø134590,79
Poměr zabití / smrtí1,04
Detekováno tanků | Ø141240,83
Průměrné poškození1.350,09
Obsazování báze | Ø71980,42
Obrana báze | Ø39900,23
Průměrné zkušenosti551,28
WN7985,52
WN81261,12
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev68
Průměrný tier10,06
Vítězství3855,88%
Porážky3044,12%
Remízy00,00%
Přežito bitev2536,76%
Zničeno tanků | Ø550,81
Poměr zabití / smrtí1,28
Detekováno tanků | Ø300,44
Průměrné poškození1.840,25
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti751,97
WN71012,55
WN81396,27
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev3000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky3100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø20,6700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,670,000,000,00
Detekováno tanků | Ø41,3300,0000,0000,00
Průměrné poškození1.720,670,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø51,6700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti170,330,000,000,00
Celkem
Bitev3
Vítězství00,00%
Porážky3100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø20,67
Poměr zabití / smrtí0,67
Detekováno tanků | Ø41,33
Průměrné poškození1.720,67
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø51,67
Průměrné zkušenosti170,33
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev100000
Vítězství2323,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky7676,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy11,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1313,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø440,4400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,510,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1041,0400,0000,0000,00
Průměrné poškození289,710,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1161,1600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti187,340,000,000,00
Celkem
Bitev100
Vítězství2323,00%
Porážky7676,00%
Remízy11,00%
Přežito bitev1313,00%
Zničeno tanků | Ø440,44
Poměr zabití / smrtí0,51
Detekováno tanků | Ø1041,04
Průměrné poškození289,71
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø1161,16
Průměrné zkušenosti187,34
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev13000
Vítězství430,77%00,00%00,00%00,00%
Porážky861,54%00,00%00,00%00,00%
Remízy17,69%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev430,77%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø60,4600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,670,000,000,00
Detekováno tanků | Ø70,5400,0000,0000,00
Průměrné poškození913,770,000,000,00
Obsazování báze | Ø141,0800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø322,4600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti319,850,000,000,00
Celkem
Bitev13
Vítězství430,77%
Porážky861,54%
Remízy17,69%
Přežito bitev430,77%
Zničeno tanků | Ø60,46
Poměr zabití / smrtí0,67
Detekováno tanků | Ø70,54
Průměrné poškození913,77
Obsazování báze | Ø141,08
Obrana báze | Ø322,46
Průměrné zkušenosti319,85
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev334000
Vítězství13440,12%00,00%00,00%00,00%
Porážky19558,38%00,00%00,00%00,00%
Remízy51,50%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev11333,83%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø2180,6500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,990,000,000,00
Detekováno tanků | Ø2230,6700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.674,900,000,000,00
Obsazování báze | Ø7422,2200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø8772,6300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti587,220,000,000,00
Celkem
Bitev334
Vítězství13440,12%
Porážky19558,38%
Remízy51,50%
Přežito bitev11333,83%
Zničeno tanků | Ø2180,65
Poměr zabití / smrtí0,99
Detekováno tanků | Ø2230,67
Průměrné poškození1.674,90
Obsazování báze | Ø7422,22
Obrana báze | Ø8772,63
Průměrné zkušenosti587,22
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev10000
Vítězství440,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky660,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev330,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø60,6000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,860,000,000,00
Detekováno tanků | Ø50,5000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.444,300,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti628,500,000,000,00
Celkem
Bitev10
Vítězství440,00%
Porážky660,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev330,00%
Zničeno tanků | Ø60,60
Poměr zabití / smrtí0,86
Detekováno tanků | Ø50,50
Průměrné poškození1.444,30
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti628,50
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (124)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
AMX 50 Foch (155) 102252,64717455649,08%1680,22
T34 8866,93454116243,63%904,65
IS-4102493,30910110451,27%2034,61
60TP Lewandowskiego101905,6874069547,48%1301,52
T297814,6640763346,29%988,70
Vz. 55102480,3585756150,09%1913,95
Panhard EBR 10510859,5665052445,04%850,77
Bat.-Châtillon 25 t101040,7845050338,77%618,48
T-505147,0424043943,96%297,95
Bat.-Châtillon 25 t AP9782,3740134542,32%560,51
Super Conqueror101735,3371130445,39%1193,47
AMX 13 909466,9238329749,49%530,51
T1 Cunningham1169,2427628359,01%1190,16
AMX M4 mle. 49 8917,4568222545,33%928,36
AMX 13 757245,1326222046,82%300,14
M66455,6230021747,47%530,04
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5196,2618520441,67%267,71
Object 140101469,5870220345,32%1065,02
AMX 50 Foch9893,9748718742,25%545,17
KR-1112861,6495517646,59%1967,13
WZ-120-1G FT 81453,0479716849,40%1572,28
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4142,5015416646,39%171,36
AMX AC mle. 488665,4138715234,21%442,36
Maus101836,3474215141,72%1268,11
StuG III Ausf. G5218,9418915047,33%318,09
Lorraine 155 mle. 518605,2134213745,26%496,71
AMX 12 t6160,3923912752,76%273,57
Pz.Kpfw. 35 (t)2114,8318812552,00%479,21
AMX 13 F3 AM6424,9825012438,71%406,23
T1 Heavy5330,1927312343,90%470,16
ARL V396313,0125210346,60%386,50
Bofors Tornvagn 81352,427889251,09%1402,92
T-463164,982008652,33%650,09
Wespe3149,611248544,71%379,14
AMX 13 105 AM mle. 505202,421718433,33%156,31
Somua SAu 404172,021608444,05%267,17
T328679,183528241,46%559,16
AT 77474,623397944,30%374,07
Pz.Kpfw. II Luchs4116,341677751,95%282,01
Taschenratte112743,889597440,54%1430,51
BDR G1 B5290,712277346,58%376,95
AT 158706,254617345,21%526,81
Bat.-Châtillon 155 559658,765027142,25%436,35
AMX 404139,832087054,29%426,96
Strv 107-12112328,168116947,83%1420,54
T675287,263106848,53%486,86
BT-2297,001186637,88%219,12
FV230 Canopener102198,407986045,00%1511,66
B14201,851965955,93%504,97
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.494,981945846,55%112,32
AMX 50 Foch B101025,814385339,62%451,77
M3 Lee4163,941745143,14%390,77
Sturmpanzer I Bison357,321085048,00%73,64
Škoda T 56 81865,108464938,78%1582,54
Leichttraktor129,40904850,00%82,83
Marder II3159,521694639,13%270,45
VK 30.01 (P)6248,052144443,18%163,84
Pz.Kpfw. II2116,882004050,00%370,15
Bat.-Châtillon 155 5810881,885654047,50%611,41
Lorraine 39L AM3205,381623951,28%588,77
Jagdpanzer IV6256,741853836,84%163,07
Pz.Kpfw. 38 (t)392,681393754,05%190,90
M2 Medium Tank3110,351343732,43%170,77
T92 HMC101090,436223551,43%847,14
D2397,531523246,88%164,38
M8A14232,722763243,75%423,57
Renault FT117,37903056,67%142,08
T2 Light Tank 2149,693582955,17%649,14
T3 HMC2149,111812860,71%630,60
Renault UE 573130,791542846,43%231,44
AMX 38370,071112729,63%1,25
T404147,461382650,00%197,06
Hotchkiss H35279,041642356,52%230,63
VK 16.02 Leopard537,131882347,83%94,08
T56 GMC3119,871692352,17%260,71
BT-7457,05802123,81%0,63
Grille5137,30802025,00%3,33
AT 86381,682391942,11%407,88
S35 CA5251,171671827,78%255,47
M3 Stuart3116,311741650,00%291,53
T-50-2 6243,063421637,50%360,41
M18 Hellcat6402,403911540,00%426,06
FV217 Badger101687,385331338,46%888,70
Renault FT AC2115,831101225,00%229,13
KV-15148,001751258,33%195,49
Jagdpanzer E 100101516,677431258,33%993,12
Valentine AT4239,272091145,45%521,46
M2 Light2173,901931030,00%549,55
FV215b (183) 101516,30333100,00%889,51
AMX AC mle. 467283,601751040,00%108,73
Tiger-Maus 91856,908271050,00%1527,03
VK 75.01 (K) 8836,89631944,44%667,86
Fauteur112191,78733933,33%1235,01
Panzerjäger I246,6388850,00%77,53
Kampfpanzer 07 P(E) 101232,13631862,50%901,65
Lorraine 155 mle. 50750,86176757,14%199,79
BZT-70 101975,00659728,57%1141,10
D1256,50158666,67%234,02
ARL 446110,5012560,00%3,10
T2 Medium Tank252,00101666,67%228,88
Universal Carrier 2-pdr2164,33159650,00%550,75
Matilda4157,003045100,00%415,57
MS-1118,201950,00%0,00
Sturmpanzer II4147,00178580,00%457,13
T78 6813,00533520,00%897,20
Vickers Medium Mk. II285,00116450,00%244,87
T1 HMC296,50102425,00%304,21
SU-182112,00121450,00%491,79
AMX 105 AM mle. 474219,75249475,00%818,64
M446396,25379450,00%471,51
Panhard EBR 75 (FL 10) 8163,75319425,00%0,00
Churchill III 5255,25313450,00%342,37
T1E6 282,50151450,00%234,22
Vickers Medium Mk. III3105,33117366,67%364,70
Caliban 81654,6712053100,00%1851,43
M10 RBFM 5660,6732730,00%1212,73
TKS z n.k.m. 20 mm 278,50270250,00%261,02
Renault FT 75 BS2255,00142250,00%1609,94
T-262175,00171250,00%745,01
Loyd Gun Carriage20,00114250,00%89,05
King Tiger (Captured) 7983,0045920,00%984,66
Kolohousenka1278,005241100,00%2031,24
T-2840,006510,00%0,00
Type 97 Te-Ke 2118,002411100,00%566,50

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 30.12.2020
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 30.12.2020
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 10.05.2015
Opustil klan: 24.07.2015
Pozice: Velitel
Přijat: 24.10.2014
Opustil klan: 02.05.2015
Pozice: Vojín
Přijat: 07.06.2019
Opustil klan: 11.07.2019
Pozice: Vojín
Přijat: 15.07.2019
Opustil klan: 28.05.2020
Pozice: Vojín
Přijat: 10.05.2015
Opustil klan: 24.07.2015