breny83

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 15.04.2017

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev193170033
Průměrný tier7,390,000,0010,00
Vítězství982850,88%00,00%00,00%1854,55%
Porážky930548,17%00,00%00,00%1545,45%
Remízy1840,95%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev548828,41%00,00%00,00%824,24%
Zničeno tanků | Ø153640,8000,0000,00210,64
Poměr zabití / smrtí1,110,000,000,84
Detekováno tanků | Ø271541,4100,0000,00591,79
Průměrné poškození1.054,180,000,00999,39
Obsazování báze | Ø97400,5000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø110720,5700,0000,00300,91
Průměrné zkušenosti483,150,000,00490,70
WN71125,580,000,00973,37
WN81430,060,000,00838,58
Celkem
Bitev19317
Průměrný tier7,39
Vítězství982850,88%
Porážky930548,17%
Remízy1840,95%
Přežito bitev548828,41%
Zničeno tanků | Ø153640,80
Poměr zabití / smrtí1,11
Detekováno tanků | Ø271541,41
Průměrné poškození1.054,18
Obsazování báze | Ø97400,50
Obrana báze | Ø110720,57
Průměrné zkušenosti483,15
WN71125,58
WN81430,06
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev33
Průměrný tier10,00
Vítězství1854,55%
Porážky1545,45%
Remízy00,00%
Přežito bitev824,24%
Zničeno tanků | Ø210,64
Poměr zabití / smrtí0,84
Detekováno tanků | Ø591,79
Průměrné poškození999,39
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø300,91
Průměrné zkušenosti490,70
WN7973,37
WN8838,58
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø22,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození1.537,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti188,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø22,00
Průměrné poškození1.537,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti188,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev9000
Vítězství666,67%00,00%00,00%00,00%
Porážky333,33%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev333,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø50,5600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,830,000,000,00
Detekováno tanků | Ø141,5600,0000,0000,00
Průměrné poškození1.153,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø161,7800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti596,890,000,000,00
Celkem
Bitev9
Vítězství666,67%
Porážky333,33%
Remízy00,00%
Přežito bitev333,33%
Zničeno tanků | Ø50,56
Poměr zabití / smrtí0,83
Detekováno tanků | Ø141,56
Průměrné poškození1.153,00
Obsazování báze | Ø161,78
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti596,89
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø11,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození142,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti30,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø11,00
Průměrné poškození142,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti30,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev13000
Vítězství969,23%00,00%00,00%00,00%
Porážky430,77%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1076,92%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø141,0800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí4,670,000,000,00
Detekováno tanků | Ø161,2300,0000,0000,00
Průměrné poškození1.296,460,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø624,7700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti742,770,000,000,00
Celkem
Bitev13
Vítězství969,23%
Porážky430,77%
Remízy00,00%
Přežito bitev1076,92%
Zničeno tanků | Ø141,08
Poměr zabití / smrtí4,67
Detekováno tanků | Ø161,23
Průměrné poškození1.296,46
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø624,77
Průměrné zkušenosti742,77
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev142000
Vítězství7150,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky7049,30%00,00%00,00%00,00%
Remízy10,70%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev5236,62%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø870,6100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,970,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1631,1500,0000,0000,00
Průměrné poškození790,460,000,000,00
Obsazování báze | Ø750,5300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø3542,4900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti412,380,000,000,00
Celkem
Bitev142
Vítězství7150,00%
Porážky7049,30%
Remízy10,70%
Přežito bitev5236,62%
Zničeno tanků | Ø870,61
Poměr zabití / smrtí0,97
Detekováno tanků | Ø1631,15
Průměrné poškození790,46
Obsazování báze | Ø750,53
Obrana báze | Ø3542,49
Průměrné zkušenosti412,38
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (169)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Rheinmetall Skorpion G 81640,18565185852,53%2017,21
KV-856704,16408107050,37%1220,90
IS-381172,5856085848,95%1354,28
Grille 15102138,6447971850,70%1744,19
M41 Walker Bulldog8786,4757870952,75%1552,41
Cromwell6871,8860766858,08%2134,59
IS7882,4746263450,16%1180,87
TVP T 50/51101970,9254755648,92%1746,47
KV-15397,0929549049,39%714,31
T-54 first prototype 81279,8769345451,10%1903,34
AMX 13 9091061,3060044751,90%1729,64
Object 430101464,6161843548,05%1089,77
T675572,5245143457,60%1442,59
T-1091384,8256143346,19%1265,78
Bat.-Châtillon 155 5591263,1341334150,44%1226,55
Object 41681168,8648130051,33%1588,12
T499857,1449028751,22%1274,71
Lorraine 40 t 81343,2253527949,46%1751,89
Panzer 58 Mutz 81273,3863827753,43%1887,05
T54E191629,0974827351,28%1620,94
Bat.-Châtillon 155 58101304,3142526144,83%1046,27
Rhm.-Borsig Waffenträger81400,7959725646,48%1420,11
Object 430 Version II91437,7951424951,41%1442,16
SU-86602,7131524750,61%790,02
AMX 13 105101179,2453823652,54%1345,98
A-447682,5747722050,00%995,12
M18 Hellcat6784,5158921154,50%1500,63
Sturer Emil7837,4138620351,23%1123,39
Bat.-Châtillon 25 t101879,6055118653,76%1826,54
IS-7101403,2144318342,08%976,30
Škoda T 40 6726,5850018356,83%1476,43
Pz.Sfl. IVc5608,3131717354,91%1497,62
XM551 Sheridan10825,4243217243,02%736,86
Nashorn6831,9536916748,50%1464,20
T376425,4338916249,38%1066,50
Bat.-Châtillon 25 t AP91593,4053814153,90%1895,41
Lorraine 155 mle. 507681,9832212645,24%772,31
A-436452,5136412555,20%818,20
VK 28.016285,0431911244,64%642,66
E 50 Ausf. M101740,6859911245,54%1425,54
Object 430U101882,5361810556,19%1645,05
Škoda T 256761,8665310354,37%1681,35
Ikv 90 Typ B71038,2139510246,08%1479,91
T-54 ltwt.9862,1250210153,47%1237,63
Waffenträger auf Pz. IV91665,4746010053,00%1401,99
Lorraine 155 mle. 518990,284039858,16%1222,32
Type 64 6590,904299754,64%1622,98
E 5091351,867479552,63%1229,59
T57 Heavy101603,685439541,05%1086,14
T-284134,082319257,61%308,97
VK 16.02 Leopard5139,552739246,74%241,96
Pz.Kpfw. II Luchs4121,412048545,88%232,16
SU-122A5379,182528556,47%797,30
LTTB8634,594638351,81%1013,37
AMX 12 t6512,573868243,90%1280,62
LTG7948,905888260,98%2378,06
BT-7471,361248045,00%58,96
UDES 0381398,144928055,00%1687,08
Škoda T 5092111,198957955,70%2440,94
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5350,672897552,00%836,12
Comet7874,666157055,71%1516,05
AMX ELC bis5347,343186750,75%1137,75
T-345315,413246350,79%748,59
T25/27735,355466349,21%921,69
AMX 105 AM mle. 474279,592326162,30%1075,50
Panhard AML Lynx 6x68347,273866048,33%413,89
T-463121,811855761,40%466,17
AMX 13 F3 AM6798,753005735,09%1051,44
Panther II8861,535765738,60%878,61
Ikv 65 Alt II61129,395145655,36%2585,32
M24 Chaffee5318,784075450,00%1039,08
SU-76M4229,601905345,28%514,00
SU-54270,551925147,06%539,70
Bishop5621,144685152,94%1625,23
Centurion Mk. I81049,025115052,00%1441,15
SU-263182,281595052,00%407,91
M5A1 Stuart4102,912424751,06%181,35
Type T-345337,623094761,70%1005,20
MT-256633,835154761,70%2475,37
A-205120,092984348,84%219,19
SU-85B4308,002284240,48%605,97
M5 Stuart468,321924136,59%1,74
AMX 13 757669,385264045,00%1203,19
Marder 38T4500,413473964,10%1523,65
Sturmpanzer II4194,131443836,84%382,53
Panhard AMD 178B6280,952783842,11%544,09
Type 1 Chi-He4301,592733754,05%907,54
Strv 103-091533,694413551,43%1250,39
BT-2227,94713429,41%0,00
AMX 404255,522363348,48%937,36
MS-1120,12803342,42%11,99
Leichttraktor154,48852931,03%0,81
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4150,213792972,41%515,89
Pz.Kpfw. I Ausf. C3103,612122839,29%232,64
Cromwell B 6731,714832842,86%1345,64
Škoda T 245434,674902748,15%1149,27
Vickers Mk. E Type B228,22742343,48%23,07
SU-182122,911062343,48%531,99
Type 2597 Chi-Ha3206,222212356,52%733,77
Covenanter5327,913542369,57%1337,02
Vickers Medium Mk. I113,05622231,82%0,00
T297884,364012245,45%1132,61
Birch Gun4302,382992138,10%1001,64
VK 36.01 (H)6213,402312030,00%68,34
Sturmpanzer I Bison3127,001292040,00%194,87
T-26241,741031947,37%59,06
FV3046470,614591866,67%905,81
T1 Cunningham166,061441643,75%168,75
M8A14375,192821650,00%921,26
Lorraine 39L AM3219,201861546,67%646,37
T26E4 SuperPershing 81029,696121376,92%1597,84
VK 30.02 (M)6586,624311346,15%961,56
MKA 2222,542731338,46%624,81
Type 97 Chi-Ha3328,252541250,00%1160,66
T-50-2 6712,584301258,33%2307,08
M3 Stuart369,451091127,27%1,58
Marder II3398,363041172,73%1551,42
D23172,501571030,00%482,23
Pz.Kpfw. 35 (t)238,1180933,33%0,00
Pz.Kpfw. 38 (t)3155,56177966,67%593,89
AMX 383128,89212966,67%417,60
AMX 13 105 AM mle. 505539,25233837,50%1067,74
Pz.Kpfw. I263,88161850,00%124,48
T28 Concept 71290,88724875,00%1982,40
Crusader692,14209757,14%172,37
M3 Lee4333,29260757,14%1248,96
M2 Medium Tank3186,29243757,14%692,12
AT-12131,29126742,86%325,50
Cruiser Mk. IV4187,71187757,14%511,71
T-34 with L-11 420,867870,00%0,00
D12167,33193650,00%716,59
T2 Medium Tank2103,83162650,00%390,05
Cruiser Mk. III3162,50157633,33%573,56
Durchbruchswagen 24325,00248633,33%817,45
SU-14-17408,83229633,33%307,47
StuG IV 5420,83318633,33%751,93
Super Hellcat 71349,83478633,33%1979,51
4TP14,4062540,00%0,00
Hotchkiss H352131,20201560,00%566,92
T3 HMC2172,40248580,00%845,07
AMR 35 212,2051520,00%0,00
T7 Combat Car 273,0088520,00%89,02
Pz.Kpfw. II Ausf. D 279,80167560,00%287,75
Chi-Ni2130,503254100,00%687,68
Pz.Kpfw. II280,25205450,00%157,27
T-116 388,75140450,00%199,29
M16/43 Sahariano 327,50134450,00%40,57
Renault FT1289,67425366,67%2571,66
Renault NC-3118,0072366,67%231,85
P.435206,33265366,67%539,64
P.43 bis6971,33403333,33%1938,01
Type 97 Te-Ke 2210,003533100,00%1310,63
Panzerjäger I2473,00365366,67%2456,68
T56 GMC3214,00220366,67%737,72
M22 Locust 3148,00239333,33%320,16
Matilda Black Prince 5495,00643366,67%1440,78
Sexton I 30,00151366,67%245,60
Renault Otsu156,501772100,00%261,00
M2 Light2189,50353250,00%746,97
Ikv 1035247,5014320,00%326,64
Pz.Kpfw. III Ausf. E351,002392100,00%261,00
Renault R35252,501812100,00%261,00
Object 283 9501,50300250,00%297,38
TKS z n.k.m. 20 mm 20,002810,00%0,00
T1 HMC20,001241100,00%261,00
M24E2 Super Chaffee 60,00201100,00%261,00
L-60 261,0010710,00%58,10
T 55A 9336,007781100,00%269,72
43 M. Toldi III 393,002211100,00%412,20

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 15.04.2017
Pozice: Vojín
Přijat: 15.04.2017
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 04.04.2016
Opustil klan: 22.07.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 30.12.2016
Opustil klan: 12.04.2017
Pozice: Vojín
Přijat: 31.01.2016
Opustil klan: 30.03.2016