caraybe

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 25.03.2026

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev313348114277
Průměrný tier7,789,759,089,48
Vítězství1576050,30%675,00%6355,26%15355,23%
Porážky1520748,53%225,00%5043,86%12043,32%
Remízy3671,17%00,00%10,88%41,44%
Přežito bitev745623,80%450,00%3026,32%6523,47%
Zničeno tanků | Ø243620,7860,75960,842370,86
Poměr zabití / smrtí1,021,501,141,12
Detekováno tanků | Ø315541,0100,00990,872771,00
Průměrné poškození1.080,501.809,381.566,411.571,95
Obsazování báze | Ø244560,7800,0000,00310,11
Obrana báze | Ø113630,3600,0040,041340,48
Průměrné zkušenosti499,87850,88813,88791,24
WN71011,151070,171103,721131,64
WN81263,431397,191382,691432,19
Celkem
Bitev31334
Průměrný tier7,78
Vítězství1576050,30%
Porážky1520748,53%
Remízy3671,17%
Přežito bitev745623,80%
Zničeno tanků | Ø243620,78
Poměr zabití / smrtí1,02
Detekováno tanků | Ø315541,01
Průměrné poškození1.080,50
Obsazování báze | Ø244560,78
Obrana báze | Ø113630,36
Průměrné zkušenosti499,87
WN71011,15
WN81263,43
Posledních 24 hodin
Bitev8
Průměrný tier9,75
Vítězství675,00%
Porážky225,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev450,00%
Zničeno tanků | Ø60,75
Poměr zabití / smrtí1,50
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození1.809,38
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti850,88
WN71070,17
WN81397,19
Posledních 7 dní
Bitev114
Průměrný tier9,08
Vítězství6355,26%
Porážky5043,86%
Remízy10,88%
Přežito bitev3026,32%
Zničeno tanků | Ø960,84
Poměr zabití / smrtí1,14
Detekováno tanků | Ø990,87
Průměrné poškození1.566,41
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø40,04
Průměrné zkušenosti813,88
WN71103,72
WN81382,69
Posledních 30 dní
Bitev277
Průměrný tier9,48
Vítězství15355,23%
Porážky12043,32%
Remízy41,44%
Přežito bitev6523,47%
Zničeno tanků | Ø2370,86
Poměr zabití / smrtí1,12
Detekováno tanků | Ø2771,00
Průměrné poškození1.571,95
Obsazování báze | Ø310,11
Obrana báze | Ø1340,48
Průměrné zkušenosti791,24
WN71131,64
WN81432,19
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev64000
Vítězství2843,75%00,00%00,00%00,00%
Porážky3656,25%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2335,94%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø320,5000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,780,000,000,00
Detekováno tanků | Ø651,0200,0000,0000,00
Průměrné poškození1.103,800,000,000,00
Obsazování báze | Ø891,3900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø4587,1600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti433,730,000,000,00
Celkem
Bitev64
Vítězství2843,75%
Porážky3656,25%
Remízy00,00%
Přežito bitev2335,94%
Zničeno tanků | Ø320,50
Poměr zabití / smrtí0,78
Detekováno tanků | Ø651,02
Průměrné poškození1.103,80
Obsazování báze | Ø891,39
Obrana báze | Ø4587,16
Průměrné zkušenosti433,73
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev26000
Vítězství519,23%00,00%00,00%00,00%
Porážky2180,77%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev623,08%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø140,5400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,700,000,000,00
Detekováno tanků | Ø261,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození458,810,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø10,0400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti190,850,000,000,00
Celkem
Bitev26
Vítězství519,23%
Porážky2180,77%
Remízy00,00%
Přežito bitev623,08%
Zničeno tanků | Ø140,54
Poměr zabití / smrtí0,70
Detekováno tanků | Ø261,00
Průměrné poškození458,81
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø10,04
Průměrné zkušenosti190,85
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (265)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
KV-26910,86488169056,21%1718,17
AMX Chasseur de chars 8993,31484139346,81%1299,78
Cromwell6596,89413104751,19%1265,10
T-100 LT10835,1357792848,92%904,72
Centurion Action X101707,0157784248,46%1397,69
ST-I91528,1658681552,39%1443,31
FV4005 Stage II101624,2047980146,57%1161,37
T92 HMC101396,0544071446,22%1136,53
Jagdpanzer E 100101855,5947870750,64%1330,98
Strv 103B101943,5857665252,61%1538,00
KV-5 81234,3868564653,72%1456,86
M53/M5591267,7038857249,48%1314,49
T25 Pilot Number 1 8947,5256754053,33%1265,43
T-1506656,2838246450,00%1045,52
Churchill III 5513,1752544256,11%1109,90
M40/M4381128,3137643945,56%1229,46
KV-481142,0449542452,12%1360,81
Kanonenjagdpanzer 105 81215,1360939851,51%1400,38
FV215b (183) 101827,7369639752,39%1343,31
M127902,2836538048,16%1139,18
Type 64 6584,3848736257,46%1668,46
Rhm.-Borsig Waffenträger81180,7844835547,61%1109,68
IS-381118,9753133657,14%1293,30
SU-100Y 6752,4941133652,08%1313,87
SU-130PM 81576,2175033050,00%1593,98
IS-4101754,4060232149,84%1292,82
Jagdpanther7873,2638729844,97%1120,36
M415454,7526429749,49%676,53
UDES 0381249,6446828550,88%1450,56
KV-15440,8831128447,89%786,98
Jagdtiger91650,4852027949,10%1389,84
Jagdpanther II81232,5243627852,16%1269,86
TVP T 50/51101746,5355227650,00%1486,94
Bat.-Châtillon 12 t8537,1451826448,48%875,10
KV-37869,7343926350,95%1120,44
Strv 103-091695,5747625343,87%1442,31
Object 277101835,9858725151,39%1567,56
Grille 15101910,4053324749,39%1323,69
Centurion Mk. I8894,8344524042,50%1038,38
Churchill VII6377,6626922436,16%411,13
T-54 ltwt.9697,4255620750,72%931,60
Sturer Emil7834,3739820651,94%1079,92
Škoda T 256552,7436619950,25%1080,19
FV217 Badger101742,4463419252,60%1216,55
Black Prince7632,9438819045,26%652,06
Churchill I5297,5222818938,10%389,94
Conqueror91454,8556218648,92%1239,20
AMX 13 757517,6247818453,80%1137,41
KR-1112261,5390217450,57%1639,02
Strv m/42-57 Alt A.2 6728,8747217153,22%1396,70
Tortoise91749,4468717058,82%1590,94
Pz.Sfl. IVc5463,0725916346,01%940,54
IS7924,6249816051,25%1212,76
Object 268101738,1349716046,88%1110,94
Comet7708,9042815752,87%1131,36
Ikv 90 Typ B7734,9440715557,42%1059,29
StuG III Ausf. G5378,1125615248,03%710,80
Cruiser Mk. IV4132,3418615145,70%209,55
M446501,4829415150,33%711,19
Sherman VC Firefly 6845,6551014154,61%1609,31
Manticore10808,9177714150,35%841,60
ISU-15281150,8746013749,64%1060,88
Super Hellcat 7823,8156713756,20%1366,51
Ho-Ri 191669,2761713645,59%1333,74
Jagdpanzer IV6584,1534813252,27%1022,38
T110E5102002,5188112857,03%1591,82
Charioteer81179,2144912751,97%1255,56
Caernarvon81059,2657112052,50%1202,03
IS-7101920,4191111855,08%1629,20
Centurion Mk. 7/191393,6677211651,72%1354,08
BZ-75102321,4689911455,26%1840,76
Vz. 60S Dravec 102253,9788211153,15%1504,64
Crusader6203,4921910952,29%466,31
Waffenträger auf Pz. IV91057,7340810942,20%709,09
KV-856673,1937310847,22%1104,97
Pz.Kpfw. I Ausf. C3240,3632610855,56%1336,18
FV4004 Conway91506,1459510644,34%1447,88
GSR 3301 Setter7157,4638410350,49%177,10
Vz. 64 Blesk8746,8467310145,54%1232,57
Object 70491545,124869946,46%1144,15
Nashorn6580,912839638,54%720,99
AMX 50 12091451,536419447,87%1233,20
Covenanter5133,481689443,62%207,14
Type 6191073,946329356,99%941,36
LPT-67 Šelma91014,346879348,39%1388,39
T803111963,698439346,24%1125,70
Ares 8591437,808249050,00%1375,86
T26E5 Patriot 81140,686218752,87%1414,56
S-517594,733478652,33%606,84
AMX ELC bis5135,622528646,51%239,56
Type 3 Chi-Nu Kai 5401,573618459,52%1104,15
AMX 50 B101781,015728355,42%1350,23
Challenger71147,434758346,99%1579,72
T-28498,831558250,00%118,74
Ares 7581349,618668254,88%1833,21
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4202,371997841,03%287,71
T-4481308,518777856,41%1986,24
T-5491361,468247855,13%1478,29
Lorraine 40 t 81110,836067851,28%1254,71
AMX 12 t6365,773367746,75%849,70
Konštrukta T-34/1007601,764557255,56%874,19
M10 RBFM 5604,384927268,06%1491,77
T28 Concept 7869,634917157,75%1306,61
AMX 50 10081131,367297057,14%1288,80
Ho-Ri 281091,746417038,57%1082,35
Vz. 71 Tesák10969,227916858,82%1078,12
TVP VTU Koncept8778,844756749,25%921,59
Progetto M40 mod. 65101812,917066753,73%1480,84
M10391613,208426555,38%1494,71
LTG7446,764616353,97%867,35
Valentine3142,671716155,74%402,51
T3281217,507305646,43%1256,25
GSOR 3301 AVR FS9523,917285549,09%598,81
Bat.-Châtillon 25 t AP91289,706245440,74%1128,91
Super Conqueror101943,156355450,00%1489,50
LTTB8575,066695450,00%1056,06
LHMTV8486,287335455,56%822,69
Škoda T 245377,473235356,60%1005,50
T-1091567,607275255,77%1519,37
Ikv 65 Alt II6558,822865034,00%783,29
T675363,903094944,90%729,31
Type 5 Chi-Ri7795,655114643,48%1151,98
Leopard Prototyp A91616,747884652,17%1423,94
FSV Scheme A7763,076334656,52%1243,70
Leopard 1101749,297664551,11%1406,95
Škoda T 177476,735014438,64%722,63
M60 101526,684974443,18%1076,54
KV-1S6412,503214456,82%653,08
AMX M4 mle. 4571112,216554344,19%1528,23
Sturmpanzer II4265,192094254,76%790,87
Indien-Panzer81083,408094257,14%1500,83
T2971101,178394163,41%1490,43
Object 25791612,548674151,22%1527,75
ARL 446825,834144047,50%1385,26
AT 1581055,635804055,00%1119,49
Marder II3142,541203928,21%189,09
Pawlack Tank6905,954983946,15%1513,61
Leichter Kpz. 70 (K) 8562,745523953,85%781,17
AMX 40487,501603847,37%125,73
M374266,422083852,63%831,94
Chi-To SP71235,957563857,89%1459,51
AT 25290,972543850,00%516,37
Marder 38T4374,972523844,74%902,10
Object 260 101418,266063844,74%928,12
Ikv 1035235,892103633,33%322,80
AMX 50 Foch (155) 101337,004233625,00%737,12
Škoda T 40 6776,174433655,56%1610,80
Excelsior 5484,083573633,33%889,54
Lorraine 39L AM3158,911233528,57%272,47
AT 77925,516913548,57%1212,90
Staghound Mk. III6605,715783452,94%1011,14
T1 Heavy5466,183483348,48%941,57
T-50-2 6328,283623259,38%847,82
T1 HMC2133,771133141,94%564,58
M48A5 Patton101601,477633060,00%1307,65
BT-7 artillery 3186,332743050,00%606,75
M3 Lee4231,112442857,14%727,40
Valentine AT4279,292752853,57%665,90
STA-18811,785272744,44%852,46
Type 95 Ji-Ro6814,194962744,44%1166,98
Type 3 Chi-Nu5533,543482661,54%1661,73
Škoda T 5091013,776942653,85%815,89
AMX 38372,811292630,77%1,32
STB-1101334,405022548,00%985,32
Type 2597 Chi-Ha364,131222450,00%83,60
T-4371258,007972450,00%2248,99
Panhard AML Lynx 6x68316,674762433,33%253,75
P.44 Pantera8607,594942227,27%477,80
VK 30.02 (D)7837,276072240,91%1217,87
SU-76M4220,321632240,91%380,43
ELC EVEN 90 8605,734012250,00%1079,94
Prototipo Standard B91363,677762157,14%1264,17
Sturmpanzer I Bison3172,001702157,14%518,59
Cruiser Mk. III375,141162152,38%176,34
AT 86480,294992161,90%852,92
T-34-856770,056752050,00%1527,27
Alecto4173,451912045,00%250,67
Object 140101379,907142040,00%1001,21
Dicker Max 6692,603292040,00%987,78
P.43 ter7860,536171936,84%1109,55
P.43 bis6783,446461861,11%1604,13
Type 4 Chi-To6676,224571861,11%1300,06
T6 Medium4745,474031770,59%2310,15
Cruiser Mk. II2187,631851668,75%854,42
Ho-Ri 3102081,134711625,00%1171,78
Ares 90101603,337401553,33%1166,27
ST vz. 394296,142781457,14%904,34
T-463152,571491428,57%411,74
Cruiser Mk. I178,21871421,43%145,07
ARL V396677,715071457,14%1139,82
Ashbringer 102220,389711369,23%1612,39
M66365,253211250,00%400,83
Vickers Mk. E Type B246,00781241,67%8,31
40TP Habicha6726,175821241,67%1321,00
T-703189,502481258,33%689,86
FV601 Saladin8607,187391163,64%729,92
AEC Armoured Car5553,275061181,82%1361,07
Pz.Kpfw. II Ausf. D 281,821961145,45%167,79
43 M. Toldi III 3111,642011154,55%449,72
Renault FT 75 BS298,401191050,00%419,45
SU-1527766,905191050,00%862,73
T56 GMC3185,701621040,00%416,85
Universal Carrier 2-pdr269,701371060,00%192,42
T-34-85M 6664,204341060,00%1060,88
Hotchkiss H352106,56116922,22%252,53
Panzerjäger I2144,78158955,56%455,43
Grille5148,2296911,11%29,98
P26/404354,38314850,00%995,88
T2 Medium Tank298,13132850,00%335,15
Achilles6483,63600875,00%904,71
T1 Cunningham169,71159757,14%297,68
M2 Medium Tank374,29100742,86%30,25
Yong Bing 91648,571014771,43%1598,66
Renault FT153,00131666,67%269,49
Husarz 81433,83766633,33%1417,74
Concept 1B 91256,17833666,67%964,86
Vickers Medium Mk. I18,0086560,00%164,93
P.435383,00475580,00%993,14
Leichttraktor1104,60119540,00%262,67
M5A1 Stuart4138,20229580,00%459,66
Sexton II337,20122560,00%191,45
Light Mk. VIC 276,00138540,00%158,80
M4A1 Revalorisé 8682,60394560,00%770,77
M3 Stuart3148,00251475,00%643,07
BT-2273,5068425,00%86,16
D1235,7598475,00%261,00
Pz.Kpfw. II297,25208475,00%420,18
Pz.Kpfw. III Ausf. J4184,753334100,00%479,70
T-262119,75152450,00%465,12
T3 HMC2178,75149425,00%595,30
M8A14203,50177425,00%257,99
Bishop5142,25244475,00%283,83
AM 39 Gendron-Somua 2143,25185425,00%273,44
WZ-120-1G FT 8745,00352450,00%635,32
AMX 13 57 GF 71004,00694425,00%2306,51
D2387,67147366,67%284,23
Chi-Ni290,00134366,67%415,32
M2258,67146333,33%11,05
M2 Light262,00177366,67%237,78
VK 16.02 Leopard5404,00359333,33%1297,73
Pz.Kpfw. I218,33112333,33%0,00
G.Pz. Mk. VI (e)20,00142366,67%261,00
T-602150,673583100,00%734,68
Patton the Tank 91023,67884366,67%1124,77
Löwe 8926,67571366,67%1017,99
Char Futur 4 91643,6745230,00%995,33
Renault Otsu127,505520,00%3,10
Pz.Kpfw. 35 (t)252,508020,00%1,91
Renault NC-3110,00920,00%0,00
Pvlvv fm/42284,00133250,00%208,43
Pz.Kpfw. III Ausf. E333,501262100,00%261,00
M18 Hellcat6160,005120,00%0,00
GSOR the TANK 91450,5042420,00%1083,95
MKA 20,0062250,00%94,64
T 55A 91568,5041120,00%1037,92
Ikv 723105,001731100,00%296,89
Type 97 Te-Ke 20,00861100,00%261,00
MS-110,002210,00%0,00
Pz.Kpfw. II Luchs4259,0016810,00%861,42
Pz.Sfl. IC 4512,005931100,00%2044,22
L-60 2101,0014710,00%299,89
T7 Combat Car 231,001831100,00%261,00
LTP 337,003110,00%0,00
StuG IV 5386,0021210,00%713,91
Fantôme 91030,0049710,00%596,88

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 25.03.2026
Pozice: Zpravodajský důstojník
Přijat: 27.02.2024
Opustil klan: 24.03.2026
Pozice: Zpravodajský důstojník
Přijat: 27.02.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 11.05.2015
Opustil klan: 09.12.2015
Pozice: Rekrut
Přijat: 01.02.2016
Opustil klan: 02.03.2016
Pozice: Záložník
Přijat: 21.11.2021
Opustil klan: 19.01.2022