| Tank | M | Typ | Národ | Trieda | Poškození | Zkušenosti | Bitev | Vítězství | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Löwe | 8 | 1166,70 | 700 | 3278 | 48,44% | 1443,47 | |||||
| E 100 | 10 | 1300,51 | 596 | 1019 | 46,52% | 887,39 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 267,91 | 278 | 862 | 46,98% | 539,87 | |||||
| Tiger II | 8 | 909,85 | 552 | 696 | 44,54% | 951,98 | |||||
| G.W. E 100 | 10 | 1926,29 | 602 | 652 | 46,63% | 2111,05 | |||||
| STB-1 | 10 | 1039,70 | 636 | 641 | 42,59% | 562,57 | |||||
| T110E5 | 10 | 1348,22 | 700 | 598 | 49,50% | 935,72 | |||||
| IS-7 | 10 | 1221,03 | 631 | 580 | 44,31% | 747,29 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 1412,29 | 540 | 513 | 44,44% | 1457,88 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 341,22 | 291 | 447 | 51,90% | 434,81 | |||||
| Tiger I | 7 | 450,42 | 295 | 430 | 45,35% | 377,49 | |||||
| G.W. Tiger | 9 | 1695,88 | 627 | 407 | 51,60% | 2068,20 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 1384,46 | 634 | 362 | 45,58% | 987,32 | |||||
| E 75 | 9 | 996,49 | 537 | 361 | 41,27% | 761,18 | |||||
| IS-4 | 10 | 1350,16 | 697 | 358 | 50,56% | 931,88 | |||||
| Leox | 9 | 1211,60 | 677 | 330 | 46,67% | 842,20 | |||||
| MT-25 | 6 | 209,24 | 494 | 279 | 51,25% | 457,48 | |||||
| E 50 | 9 | 1176,04 | 654 | 249 | 46,59% | 1018,52 | |||||
| FV3805 | 9 | 1067,69 | 612 | 248 | 46,37% | 969,71 | |||||
| Kpz. Erich Konzept I | 9 | 1157,18 | 587 | 238 | 37,39% | 652,23 | |||||
| 110 | 8 | 1159,60 | 661 | 233 | 48,93% | 1339,86 | |||||
| FV207 | 8 | 1017,06 | 535 | 233 | 46,35% | 1174,53 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 1059,95 | 679 | 220 | 51,36% | 1240,48 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 1295,50 | 585 | 216 | 53,24% | 1832,20 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 1393,02 | 646 | 205 | 56,59% | 1907,70 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 968,33 | 697 | 202 | 49,50% | 1195,43 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 844,98 | 513 | 190 | 54,74% | 1291,97 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 982,03 | 607 | 185 | 47,03% | 839,69 | |||||
| M103 | 9 | 1525,27 | 734 | 183 | 49,18% | 1494,13 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 861,70 | 559 | 181 | 38,12% | 502,39 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1106,87 | 622 | 173 | 46,24% | 719,73 | |||||
| Panther II | 8 | 832,76 | 605 | 160 | 50,63% | 1051,95 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 50,14 | 147 | 157 | 44,59% | 42,73 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 588,99 | 628 | 149 | 48,99% | 721,61 | |||||
| T29 | 7 | 909,44 | 651 | 148 | 54,73% | 1209,81 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 1472,88 | 605 | 144 | 47,92% | 2012,59 | |||||
| T32 | 8 | 1242,42 | 704 | 141 | 47,52% | 1598,41 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 1283,57 | 624 | 138 | 55,07% | 2505,28 | |||||
| T803 | 11 | 1067,39 | 637 | 136 | 37,50% | 381,00 | |||||
| T25/2 | 7 | 844,19 | 642 | 131 | 51,91% | 1237,98 | |||||
| Hummel | 6 | 900,32 | 495 | 130 | 47,69% | 1530,40 | |||||
| Panther | 7 | 475,02 | 470 | 130 | 44,62% | 546,87 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 1187,09 | 676 | 129 | 46,51% | 694,78 | |||||
| FV304 | 6 | 551,39 | 457 | 128 | 57,03% | 965,55 | |||||
| Vz. 58 Medvěd | 9 | 1130,54 | 639 | 127 | 43,31% | 670,19 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 591,21 | 575 | 126 | 53,97% | 850,88 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1049,24 | 622 | 125 | 37,60% | 447,77 | |||||
| Type 58 | 6 | 744,66 | 651 | 121 | 55,37% | 1689,64 | |||||
| Grille | 5 | 617,31 | 395 | 118 | 50,85% | 1313,35 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. B | 9 | 1258,81 | 676 | 118 | 47,46% | 1088,12 | |||||
| Schwertwal | 10 | 1279,31 | 648 | 113 | 40,71% | 605,92 | |||||
| T69 | 8 | 628,45 | 529 | 109 | 44,04% | 552,06 | |||||
| T-34-2 | 8 | 751,59 | 604 | 106 | 48,11% | 816,03 | |||||
| T54E1 | 9 | 1002,45 | 657 | 99 | 46,46% | 701,55 | |||||
| Object 277 | 10 | 1306,95 | 696 | 99 | 42,42% | 807,65 | |||||
| KR-1 | 11 | 1150,49 | 680 | 99 | 37,37% | 427,00 | |||||
| WZ-120 | 9 | 1029,55 | 677 | 97 | 53,61% | 851,03 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 824,89 | 577 | 96 | 43,75% | 944,95 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1304,97 | 733 | 93 | 46,24% | 1633,76 | |||||
| T71 DA | 7 | 522,75 | 596 | 92 | 54,35% | 962,51 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 770,82 | 483 | 90 | 33,33% | 539,46 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 1249,26 | 653 | 87 | 41,38% | 673,69 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 83,40 | 143 | 84 | 47,62% | 80,02 | |||||
| Conqueror | 9 | 912,61 | 636 | 83 | 45,78% | 599,59 | |||||
| Maus | 10 | 1453,43 | 649 | 82 | 41,46% | 913,48 | |||||
| IS-2 | 7 | 945,39 | 678 | 79 | 51,90% | 1319,79 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 596,58 | 367 | 78 | 46,15% | 1373,91 | |||||
| T-50 | 5 | 57,68 | 349 | 77 | 46,75% | 71,74 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1113,09 | 668 | 75 | 41,33% | 1550,85 | |||||
| T-10 | 9 | 1467,51 | 735 | 75 | 45,33% | 1419,33 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 223,94 | 159 | 70 | 40,00% | 531,09 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 417,81 | 547 | 69 | 55,07% | 831,98 | |||||
| T-34-1 | 7 | 1025,20 | 699 | 66 | 50,00% | 1706,76 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 750,11 | 449 | 64 | 42,19% | 1314,84 | |||||
| 121 | 10 | 1145,08 | 658 | 63 | 49,21% | 712,80 | |||||
| AMX 30 B | 10 | 987,18 | 627 | 62 | 46,77% | 595,74 | |||||
| LTTB | 8 | 368,52 | 562 | 62 | 53,23% | 499,08 | |||||
| BZ-58-2 | 9 | 1320,00 | 763 | 61 | 57,38% | 1057,22 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 461,78 | 503 | 59 | 54,24% | 356,80 | |||||
| M60 | 10 | 943,78 | 602 | 55 | 40,00% | 455,84 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 1047,04 | 666 | 53 | 45,28% | 569,45 | |||||
| SFAC 105 | 8 | 855,92 | 528 | 53 | 45,28% | 570,69 | |||||
| Bishop | 5 | 551,49 | 416 | 49 | 44,90% | 1239,67 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 66,00 | 146 | 46 | 43,48% | 84,39 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 340,89 | 418 | 46 | 56,52% | 461,91 | |||||
| 113 Beijing Opera | 10 | 916,43 | 590 | 46 | 36,96% | 389,95 | |||||
| Wz. 64GC Bzyg | 10 | 948,44 | 576 | 43 | 34,88% | 335,70 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 579,22 | 549 | 41 | 56,10% | 587,30 | |||||
| TS-6 | 9 | 1246,12 | 684 | 41 | 41,46% | 901,04 | |||||
| M7 | 5 | 314,85 | 404 | 40 | 47,50% | 1093,56 | |||||
| CS-53/56 Wojtek | 8 | 827,75 | 634 | 40 | 60,00% | 769,36 | |||||
| ARL 44 | 6 | 840,97 | 619 | 39 | 51,28% | 1712,65 | |||||
| Terrifiant | 9 | 1332,61 | 732 | 38 | 42,11% | 728,94 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 642,68 | 475 | 37 | 43,24% | 1203,05 | |||||
| Birch Gun | 4 | 392,97 | 357 | 35 | 68,57% | 1850,14 | |||||
| IS | 7 | 446,76 | 391 | 34 | 32,35% | 303,67 | |||||
| IS-3 | 8 | 982,73 | 554 | 33 | 39,39% | 980,36 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 151,52 | 400 | 33 | 66,67% | 362,91 | |||||
| AMX 67 Imbattable | 11 | 1429,75 | 597 | 32 | 25,00% | 570,75 | |||||
| AE Phase I | 9 | 887,00 | 546 | 32 | 34,38% | 478,68 | |||||
| AS-XX 40 t | 11 | 1006,17 | 735 | 30 | 56,67% | 625,11 | |||||
| Sexton II | 3 | 224,90 | 239 | 29 | 48,28% | 951,85 | |||||
| B1 | 4 | 334,86 | 427 | 28 | 53,57% | 999,87 | |||||
| UDES 16 | 9 | 1093,81 | 571 | 27 | 25,93% | 704,49 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 1116,12 | 521 | 26 | 30,77% | 809,40 | |||||
| SPHT | 9 | 1186,04 | 679 | 23 | 43,48% | 642,26 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 945,41 | 553 | 22 | 36,36% | 507,00 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 140,55 | 264 | 22 | 50,00% | 231,01 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 62,10 | 91 | 21 | 28,57% | 0,40 | |||||
| T-62A | 10 | 1295,62 | 582 | 21 | 38,10% | 744,93 | |||||
| T67 | 5 | 490,61 | 448 | 18 | 61,11% | 1235,19 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 278,28 | 426 | 18 | 38,89% | 216,28 | |||||
| Pz.Kpfw. VII | 10 | 1090,63 | 486 | 16 | 18,75% | 444,53 | |||||
| TS-54 | 8 | 574,13 | 599 | 16 | 43,75% | 376,68 | |||||
| Fantôme | 9 | 659,47 | 590 | 15 | 46,67% | 422,83 | |||||
| M6 | 6 | 303,14 | 398 | 14 | 50,00% | 281,08 | |||||
| T21 | 6 | 278,71 | 443 | 14 | 35,71% | 540,44 | |||||
| SU-76M | 4 | 117,23 | 154 | 13 | 46,15% | 110,75 | |||||
| MBT-B | 10 | 1108,08 | 478 | 13 | 15,38% | 399,30 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 158,55 | 134 | 11 | 45,45% | 418,49 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 838,18 | 484 | 11 | 18,18% | 288,74 | |||||
| Vz. 62 Jasan | 9 | 1158,64 | 653 | 11 | 54,55% | 785,30 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 32,80 | 98 | 10 | 50,00% | 75,44 | |||||
| VK 168.01 Mauerbrecher | 8 | 691,80 | 562 | 10 | 40,00% | 562,38 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 90,44 | 216 | 9 | 66,67% | 407,40 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 107,22 | 171 | 9 | 22,22% | 206,86 | |||||
| AT-1 | 2 | 34,89 | 73 | 9 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 164,33 | 237 | 9 | 33,33% | 689,84 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 79,00 | 125 | 9 | 55,56% | 423,92 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 144,14 | 189 | 7 | 42,86% | 259,67 | |||||
| MS-1 | 1 | 25,43 | 64 | 7 | 42,86% | 15,74 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 378,00 | 248 | 7 | 28,57% | 1298,87 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 139,00 | 268 | 7 | 42,86% | 469,28 | |||||
| T 54D | 9 | 789,29 | 496 | 7 | 28,57% | 423,89 | |||||
| Ambassador | 9 | 826,00 | 522 | 7 | 28,57% | 319,47 | |||||
| Valentine | 3 | 339,17 | 359 | 6 | 33,33% | 1331,52 | |||||
| LTP | 3 | 137,00 | 257 | 6 | 66,67% | 673,11 | |||||
| Somua SM | 8 | 909,80 | 688 | 5 | 40,00% | 657,81 | |||||
| T-50-2 | 6 | 261,25 | 460 | 4 | 50,00% | 525,42 | |||||
| T1E6 | 2 | 127,25 | 211 | 4 | 25,00% | 348,60 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 61,67 | 150 | 3 | 33,33% | 78,47 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 151,33 | 310 | 3 | 66,67% | 909,38 | |||||
| AMX 40 | 4 | 34,67 | 336 | 3 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 1457,00 | 568 | 3 | 33,33% | 1234,24 | |||||
| VCS 6x6 TS 90 | 9 | 212,67 | 715 | 3 | 66,67% | 261,00 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 130,00 | 156 | 2 | 0,00% | 536,89 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 24,50 | 124 | 2 | 50,00% | 70,89 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 20,00 | 94 | 2 | 50,00% | 142,02 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 111,00 | 252 | 2 | 100,00% | 501,65 | |||||
| IS-M | 8 | 420,50 | 448 | 2 | 50,00% | 283,63 | |||||
| Windhund | 8 | 168,00 | 705 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 44,00 | 199 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 80,00 | 42 | 1 | 0,00% | 135,17 | |||||
| Renault FT | 1 | 0,00 | 90 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| STA-1 | 8 | 1235,00 | 372 | 1 | 0,00% | 1149,02 | |||||
| T3 HMC | 2 | 114,00 | 52 | 1 | 0,00% | 264,79 | |||||
| MKA | 2 | 54,00 | 108 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T2 Light Tank | 2 | 48,00 | 85 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| L-60 | 2 | 70,00 | 113 | 1 | 0,00% | 103,96 | |||||
| T-127 | 3 | 197,00 | 150 | 1 | 0,00% | 446,06 | |||||
| Type 63 | 8 | 109,00 | 719 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 0,00 | 51 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 75,00 | 118 | 1 | 0,00% | 96,22 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 744,00 | 737 | 1 | 100,00% | 1041,21 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 0,00 | 33 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 1605,00 | 1206 | 1 | 100,00% | 3594,91 |
ciken82
Náhodné bitvy
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 21174 | 6 | 83 | 304 | ||||
| Průměrný tier | 8,18 | 9,50 | 9,48 | 9,36 | ||||
| Vítězství | 9963 | 47,05% | 2 | 33,33% | 28 | 33,73% | 126 | 41,45% |
| Porážky | 10793 | 50,97% | 4 | 66,67% | 52 | 62,65% | 174 | 57,24% |
| Remízy | 418 | 1,97% | 0 | 0,00% | 3 | 3,61% | 4 | 1,32% |
| Přežito bitev | 5276 | 24,92% | 1 | 16,67% | 20 | 24,10% | 78 | 25,66% |
| Zničeno tanků | Ø | 13763 | 0,65 | 2 | 0,33 | 37 | 0,45 | 156 | 0,51 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,87 | 0,40 | 0,59 | 0,69 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 19886 | 0,94 | 4 | 0,67 | 30 | 0,36 | 116 | 0,38 |
| Průměrné poškození | 1.022,57 | 912,33 | 1.039,78 | 1.111,40 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 21190 | 1,00 | 0 | 0,00 | 25 | 0,30 | 56 | 0,18 |
| Obrana báze | Ø | 9360 | 0,44 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 42 | 0,14 |
| Průměrné zkušenosti | 581,44 | 554,17 | 584,46 | 645,38 | ||||
| WN7 | 840,82 | 322,56 | 375,69 | 530,96 | ||||
| WN8 | 1017,65 | 832,56 | 530,45 | 649,87 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 21174 | |
| Průměrný tier | 8,18 | |
| Vítězství | 9963 | 47,05% |
| Porážky | 10793 | 50,97% |
| Remízy | 418 | 1,97% |
| Přežito bitev | 5276 | 24,92% |
| Zničeno tanků | Ø | 13763 | 0,65 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,87 | |
| Detekováno tanků | Ø | 19886 | 0,94 |
| Průměrné poškození | 1.022,57 | |
| Obsazování báze | Ø | 21190 | 1,00 |
| Obrana báze | Ø | 9360 | 0,44 |
| Průměrné zkušenosti | 581,44 | |
| WN7 | 840,82 | |
| WN8 | 1017,65 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 6 | |
| Průměrný tier | 9,50 | |
| Vítězství | 2 | 33,33% |
| Porážky | 4 | 66,67% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 1 | 16,67% |
| Zničeno tanků | Ø | 2 | 0,33 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,40 | |
| Detekováno tanků | Ø | 4 | 0,67 |
| Průměrné poškození | 912,33 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 554,17 | |
| WN7 | 322,56 | |
| WN8 | 832,56 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 83 | |
| Průměrný tier | 9,48 | |
| Vítězství | 28 | 33,73% |
| Porážky | 52 | 62,65% |
| Remízy | 3 | 3,61% |
| Přežito bitev | 20 | 24,10% |
| Zničeno tanků | Ø | 37 | 0,45 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,59 | |
| Detekováno tanků | Ø | 30 | 0,36 |
| Průměrné poškození | 1.039,78 | |
| Obsazování báze | Ø | 25 | 0,30 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 584,46 | |
| WN7 | 375,69 | |
| WN8 | 530,45 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 304 | |
| Průměrný tier | 9,36 | |
| Vítězství | 126 | 41,45% |
| Porážky | 174 | 57,24% |
| Remízy | 4 | 1,32% |
| Přežito bitev | 78 | 25,66% |
| Zničeno tanků | Ø | 156 | 0,51 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,69 | |
| Detekováno tanků | Ø | 116 | 0,38 |
| Průměrné poškození | 1.111,40 | |
| Obsazování báze | Ø | 56 | 0,18 |
| Obrana báze | Ø | 42 | 0,14 |
| Průměrné zkušenosti | 645,38 | |
| WN7 | 530,96 | |
| WN8 | 649,87 | |
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:
Globální mapa X
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 493 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 273 | 55,38% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 186 | 37,73% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 34 | 6,90% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 167 | 33,87% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 256 | 0,52 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,79 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 360 | 0,73 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.402,28 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 1108 | 2,25 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 268 | 0,54 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 713,61 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 493 | |
| Vítězství | 273 | 55,38% |
| Porážky | 186 | 37,73% |
| Remízy | 34 | 6,90% |
| Přežito bitev | 167 | 33,87% |
| Zničeno tanků | Ø | 256 | 0,52 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,79 | |
| Detekováno tanků | Ø | 360 | 0,73 |
| Průměrné poškození | 1.402,28 | |
| Obsazování báze | Ø | 1108 | 2,25 |
| Obrana báze | Ø | 268 | 0,54 |
| Průměrné zkušenosti | 713,61 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VIII
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 28 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 15 | 53,57% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 12 | 42,86% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 1 | 3,57% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 13 | 46,43% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 17 | 0,61 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,13 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 6 | 0,21 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.212,04 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 1 | 0,04 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 49 | 1,75 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 586,79 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 28 | |
| Vítězství | 15 | 53,57% |
| Porážky | 12 | 42,86% |
| Remízy | 1 | 3,57% |
| Přežito bitev | 13 | 46,43% |
| Zničeno tanků | Ø | 17 | 0,61 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,13 | |
| Detekováno tanků | Ø | 6 | 0,21 |
| Průměrné poškození | 1.212,04 | |
| Obsazování báze | Ø | 1 | 0,04 |
| Obrana báze | Ø | 49 | 1,75 |
| Průměrné zkušenosti | 586,79 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VI
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 10 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 2 | 20,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 8 | 80,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 2 | 20,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 2 | 0,20 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,25 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 11 | 1,10 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 63,90 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 36 | 3,60 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 85,70 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 10 | |
| Vítězství | 2 | 20,00% |
| Porážky | 8 | 80,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 2 | 20,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 2 | 0,20 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,25 | |
| Detekováno tanků | Ø | 11 | 1,10 |
| Průměrné poškození | 63,90 | |
| Obsazování báze | Ø | 36 | 3,60 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 85,70 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev v rotě
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 895 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 432 | 48,27% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 436 | 48,72% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 27 | 3,02% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 308 | 34,41% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 562 | 0,63 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,96 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 544 | 0,61 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.045,62 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 1383 | 1,55 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 619 | 0,69 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 596,34 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 895 | |
| Vítězství | 432 | 48,27% |
| Porážky | 436 | 48,72% |
| Remízy | 27 | 3,02% |
| Přežito bitev | 308 | 34,41% |
| Zničeno tanků | Ø | 562 | 0,63 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,96 | |
| Detekováno tanků | Ø | 544 | 0,61 |
| Průměrné poškození | 1.045,62 | |
| Obsazování báze | Ø | 1383 | 1,55 |
| Obrana báze | Ø | 619 | 0,69 |
| Průměrné zkušenosti | 596,34 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky týmových bitev
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 3 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 2 | 66,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 1 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 2 | 66,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 2 | 0,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 242,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 52 | 17,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 445,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 3 | |
| Vítězství | 2 | 66,67% |
| Porážky | 1 | 33,33% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 2 | 66,67% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 2 | 0,67 |
| Průměrné poškození | 242,33 | |
| Obsazování báze | Ø | 52 | 17,33 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 445,67 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky šarvátek
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 7 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 3 | 42,86% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 3 | 42,86% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 1 | 14,29% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 3 | 42,86% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 3 | 0,43 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,75 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 5 | 0,71 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.021,57 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 25 | 3,57 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 364,43 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 7 | |
| Vítězství | 3 | 42,86% |
| Porážky | 3 | 42,86% |
| Remízy | 1 | 14,29% |
| Přežito bitev | 3 | 42,86% |
| Zničeno tanků | Ø | 3 | 0,43 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,75 | |
| Detekováno tanků | Ø | 5 | 0,71 |
| Průměrné poškození | 1.021,57 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 25 | 3,57 |
| Průměrné zkušenosti | 364,43 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev o opevnění
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen