cooler_1

clanlogo
Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 25.04.2020

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev12990000
Průměrný tier5,740,000,000,00
Vítězství602246,36%00,00%00,00%00,00%
Porážky687252,90%00,00%00,00%00,00%
Remízy960,74%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev345526,60%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø85720,6600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,900,000,000,00
Detekováno tanků | Ø57440,4400,0000,0000,00
Průměrné poškození508,390,000,000,00
Obsazování báze | Ø56640,4400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø66420,5100,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti296,540,000,000,00
WN7712,130,000,000,00
WN8686,890,000,000,00
Celkem
Bitev12990
Průměrný tier5,74
Vítězství602246,36%
Porážky687252,90%
Remízy960,74%
Přežito bitev345526,60%
Zničeno tanků | Ø85720,66
Poměr zabití / smrtí0,90
Detekováno tanků | Ø57440,44
Průměrné poškození508,39
Obsazování báze | Ø56640,44
Obrana báze | Ø66420,51
Průměrné zkušenosti296,54
WN7712,13
WN8686,89
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev87000
Vítězství3641,38%00,00%00,00%00,00%
Porážky5158,62%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2528,74%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø430,4900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,690,000,000,00
Detekováno tanků | Ø490,5600,0000,0000,00
Průměrné poškození820,220,000,000,00
Obsazování báze | Ø1461,6800,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2953,3900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti417,560,000,000,00
Celkem
Bitev87
Vítězství3641,38%
Porážky5158,62%
Remízy00,00%
Přežito bitev2528,74%
Zničeno tanků | Ø430,49
Poměr zabití / smrtí0,69
Detekováno tanků | Ø490,56
Průměrné poškození820,22
Obsazování báze | Ø1461,68
Obrana báze | Ø2953,39
Průměrné zkušenosti417,56
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev25000
Vítězství728,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1872,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev312,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø40,1600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,180,000,000,00
Detekováno tanků | Ø230,9200,0000,0000,00
Průměrné poškození758,920,000,000,00
Obsazování báze | Ø381,5200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti265,600,000,000,00
Celkem
Bitev25
Vítězství728,00%
Porážky1872,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev312,00%
Zničeno tanků | Ø40,16
Poměr zabití / smrtí0,18
Detekováno tanků | Ø230,92
Průměrné poškození758,92
Obsazování báze | Ø381,52
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti265,60
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (183)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Ferdinand8728,8434961338,34%507,68
Jagdpanzer E 100101805,6648150046,00%1276,03
Jagdtiger91153,4242245943,79%802,22
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4232,4421743145,01%455,45
E 25 7864,6546339650,76%1223,12
Jagdpanther7475,2931039545,82%425,15
M127633,5431637550,93%781,72
Bishop5473,7829237253,76%1137,99
M40/M438991,0239835847,77%1138,47
KV-26740,9644532949,54%1251,19
IS-6 8603,2636531239,74%413,86
Ikv 1035484,3334729455,10%1274,58
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5221,5622725544,31%390,39
M446466,8629122646,90%671,96
ISU-15281058,2248521844,50%977,14
Dicker Max 6401,5125321545,12%504,23
Churchill VII6322,4626919442,78%338,01
Rhm.-Borsig Waffenträger81021,7050018850,00%983,92
Jagdpanzer IV6279,8924818046,11%300,88
T34 8717,2841617747,46%667,25
FV3046405,2025717444,83%565,76
T3 HMC286,5413116947,93%189,07
Pz.Sfl. IVc5205,0319016551,52%305,42
AMX 13 105 AM mle. 505253,4020115647,44%373,50
AMX 105 AM mle. 474277,3420915647,44%938,95
M415216,6920615348,37%181,89
SU-855208,4717214839,86%203,86
S-517765,2639314542,76%831,60
T1 HMC274,4911114351,05%277,85
Grille5275,5820713240,91%374,41
Nashorn6448,9825813042,31%571,94
Strv m/42-57 Alt A.2 6377,6428012445,16%422,90
KV-15285,2227012044,17%392,84
SU-182164,1215511345,13%892,77
StuG III Ausf. G5271,9221711045,45%431,91
Pz.Kpfw. II Luchs4169,0623510552,38%511,34
SU-122A5296,0621510350,49%555,67
Churchill I5308,5225010039,00%411,50
G.W. Panther7918,025829961,62%1244,67
Pz.Kpfw. I Ausf. C3286,143299759,79%1686,39
Black Prince7278,972879040,00%90,61
M53/M5591076,525269047,78%996,80
Hummel6744,675918852,27%1148,78
VK 16.02 Leopard5163,282468851,14%383,04
SU-85B4120,031688848,86%112,13
SU-54166,961908442,86%191,36
Birch Gun4124,291288240,24%195,73
Waffenträger auf Pz. IV9963,374157846,15%628,00
O-I6735,325187749,35%1237,48
Crusader6128,751687636,84%83,88
M7 Priest3122,961287444,59%161,20
Sturer Emil7576,844777356,16%710,90
Matilda4189,632217047,14%334,58
Vickers Medium Mk. III3111,191466944,93%206,50
Pz.Sfl. IVb4205,541746944,93%492,67
Valentine3159,021886546,15%400,04
Sav m/434236,502006451,56%506,12
AMX 13 F3 AM6475,712826339,68%513,34
Marder 38T4174,571706341,27%212,30
SU-1527735,484246248,39%899,13
Cruiser Mk. III377,651236238,71%97,29
Pz.Kpfw. II284,411676154,10%217,02
M374213,081816048,33%627,19
T404232,451986040,00%374,41
SU-1006511,263165738,60%661,99
Vickers Medium Mk. I153,22885440,74%18,78
Covenanter599,091645438,89%42,63
M3 Lee4156,622055356,60%456,40
B14112,231655236,54%38,69
Somua SAu 404227,062105149,02%491,11
Type 95 Heavy4195,201925042,00%439,17
Marder II3139,641495046,00%244,34
Cruiser Mk. II2147,342075058,00%618,70
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.458,761685040,00%2,75
Alecto4150,581715044,00%186,43
Sexton II3124,501414847,92%376,19
O-I Experimental5388,232954837,50%512,04
T2 Medium Tank298,411504639,13%278,04
T-284180,482124447,73%376,48
T1 Heavy5211,982124344,19%190,22
M2 Medium Tank354,00974037,50%0,00
Ikv 65 Alt II6518,772683925,64%712,32
Pz.Kpfw. II Ausf. G396,211873850,00%203,65
Type 64 6413,653573751,35%961,79
M10 Wolverine5221,531933447,06%295,03
VK 20.01 (D)488,851693455,88%151,24
Cruiser Mk. I168,521183351,52%182,58
Crusader 5.5-in. SP7417,472853243,75%390,55
Super Hellcat 7817,285283246,88%1147,73
AT-12101,301063036,67%161,10
BDR G1 B5172,141982937,93%53,27
MS-1171,251382842,86%142,06
Vickers Medium Mk. II259,441042748,15%95,84
Renault UE 57383,301262755,56%141,24
G.Pz. Mk. VI (e)277,441042748,15%311,10
T-1506573,154442646,15%875,27
T1 Cunningham141,76922536,00%0,00
Sherman III5311,843402540,00%588,00
S35 CA5366,292592450,00%654,74
LT vz. 383104,651232330,43%136,32
T-50-2 6435,613862334,78%914,77
Wespe3158,381702161,90%565,71
AMX 38374,861332152,38%115,02
SU-76M4107,861482147,62%102,97
Cruiser Mk. IV464,381582161,90%194,78
SU-263121,052312166,67%342,69
AT 25252,052482157,14%483,00
43 M. Toldi III 397,291642138,10%209,73
VK 36.01 (H)6235,903212050,00%211,47
Ikv 723267,562131844,44%660,01
Lorraine 39L AM3114,711281752,94%256,31
Type 91 Heavy347,181131735,29%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E3102,881701752,94%190,65
M3G FT3191,411791747,06%426,59
Valentine AT4213,881931741,18%411,91
T-463146,692061662,50%603,57
Leichttraktor148,061021637,50%2,60
M2 Light2137,001801546,67%414,00
Universal Carrier 2-pdr285,07951540,00%98,43
Panzerjäger I284,501001428,57%62,13
M5 Stuart4149,573241464,29%389,74
T56 GMC342,50971442,86%15,74
D23156,672131275,00%621,38
T-26260,67941233,33%37,18
M24 Chaffee5237,923561250,00%613,41
Durchbruchswagen 2487,501581241,67%23,48
AMX ELC bis5375,503401266,67%1346,28
AMX 12 t6430,553501163,64%1223,72
M5A1 Stuart472,702051060,00%186,15
Rheinmetall Skorpion G 8894,004131060,00%863,95
T7 Combat Car 218,00931060,00%204,70
Pz.Kpfw. 35 (t)265,89164933,33%75,68
Grant4347,56326955,56%1150,53
AMX 404202,33276955,56%673,03
Challenger7478,78412955,56%520,21
M3 Stuart3228,25322850,00%901,76
Sherman Firefly6294,00221825,00%233,26
Loyd Gun Carriage216,8862825,00%1,43
D1234,7196728,57%0,00
Pz.Kpfw. 38 (t)3120,14268771,43%438,47
SU-86435,71262757,14%567,51
KV-1S6116,29213728,57%0,00
Object 7049678,17312633,33%239,11
ST vz. 394105,2011850,00%60,23
Type 2597 Chi-Ha339,40137560,00%171,32
Type 89 I-Go/Chi-Ro284,60165520,00%89,51
WZ-120-1G FT 8599,00334540,00%389,18
M2218,2587450,00%78,28
M15/423136,50143450,00%224,04
Pvlvv fm/42256,25143450,00%142,02
AMR 35 2139,50225475,00%684,86
T-29 3150,00168425,00%245,21
L-60 232,5085425,00%0,00
T26E5 Patriot 8975,25383425,00%951,51
ELC EVEN 90 8659,50416450,00%1217,33
Chi-Ni22,673930,00%0,00
LT vz. 35238,3398366,67%234,97
Renault FT171,00180366,67%394,94
Renault Otsu115,3366333,33%0,00
Stuart I-IV30,0089333,33%0,00
Vickers Mk. E Type B233,00139333,33%0,00
Type 97 Te-Ke 2144,33112333,33%453,68
SU-76G FT4594,33585366,67%1580,71
VK 28.016252,67289333,33%436,17
TKS z n.k.m. 20 mm 291,502122100,00%495,74
Renault FT 75 BS2196,50248250,00%1253,49
Type 95 Ha-Go20,0063250,00%88,26
Hotchkiss H35268,50189250,00%129,83
T2 Light Tank 274,00222250,00%166,70
Strv fm/2110,001101100,00%261,00
L6/40254,001321100,00%261,00
4TP1568,006291100,00%5135,68
Renault NC-3110,00921100,00%261,00
7TP2816,006151100,00%4915,71
10TP3584,004921100,00%3447,74
KV-37556,004461100,00%644,69
Renault FT AC2164,002501100,00%696,29
Pz.Kpfw. I223,004110,00%0,00
T82 HMC4274,003281100,00%952,31
IS-2 shielded 7394,0018310,00%175,66
T-116 3183,002941100,00%727,37
MKA 2105,0010010,00%117,15
Light Mk. VIC 2194,008310,00%743,46

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Výkonný důstojník
Přijat: 25.04.2020
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 25.04.2020
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 27.02.2016
Opustil klan: 27.03.2016
Pozice: Posádkový důstojník
Přijat: 10.05.2016
Opustil klan: 11.06.2017
Pozice: Rekrut
Přijat: 08.12.2017
Opustil klan: 17.02.2018
Pozice: Rekrut
Přijat: 12.03.2018
Opustil klan: 15.03.2018
Pozice: Posádkový důstojník
Přijat: 13.07.2018
Opustil klan: 24.09.2018
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 21.02.2018
Opustil klan: 06.03.2018
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 18.03.2018
Opustil klan: 08.07.2018