dat98

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 15.08.2016

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev2308000
Průměrný tier4,020,000,000,00
Vítězství103744,93%00,00%00,00%00,00%
Porážky124353,86%00,00%00,00%00,00%
Remízy281,21%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev46420,10%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø6370,2800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,350,000,000,00
Detekováno tanků | Ø14720,6400,0000,0000,00
Průměrné poškození112,890,000,000,00
Obsazování báze | Ø26421,1400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø11490,5000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti197,640,000,000,00
WN7193,700,000,000,00
WN887,000,000,000,00
Celkem
Bitev2308
Průměrný tier4,02
Vítězství103744,93%
Porážky124353,86%
Remízy281,21%
Přežito bitev46420,10%
Zničeno tanků | Ø6370,28
Poměr zabití / smrtí0,35
Detekováno tanků | Ø14720,64
Průměrné poškození112,89
Obsazování báze | Ø26421,14
Obrana báze | Ø11490,50
Průměrné zkušenosti197,64
WN7193,70
WN887,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev81000
Vítězství3340,74%00,00%00,00%00,00%
Porážky4859,26%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1214,81%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø90,1100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,130,000,000,00
Detekováno tanků | Ø981,2100,0000,0000,00
Průměrné poškození44,440,000,000,00
Obsazování báze | Ø260,3200,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1591,9600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti204,470,000,000,00
Celkem
Bitev81
Vítězství3340,74%
Porážky4859,26%
Remízy00,00%
Přežito bitev1214,81%
Zničeno tanků | Ø90,11
Poměr zabití / smrtí0,13
Detekováno tanků | Ø981,21
Průměrné poškození44,44
Obsazování báze | Ø260,32
Obrana báze | Ø1591,96
Průměrné zkušenosti204,47
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev4000
Vítězství250,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky250,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev125,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø41,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø4912,2500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti123,500,000,000,00
Celkem
Bitev4
Vítězství250,00%
Porážky250,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev125,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø41,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø4912,25
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti123,50
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (90)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
KV-15265,5728323647,46%359,49
T-50558,2024922750,22%105,24
KV-856207,6626019142,93%99,66
T-1506172,9624510745,79%65,69
Marder II373,691459148,35%64,66
T1 HMC256,371198440,48%63,23
VK 16.02 Leopard545,402128353,01%140,96
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4162,051748144,44%201,50
Pz.Kpfw. II Luchs452,371457944,30%45,93
Grille5208,342176243,55%217,00
T-284170,531976246,77%347,60
Sturmpanzer II4216,031726043,33%550,09
T-46362,981865046,00%62,83
SU-76M466,791454845,83%57,31
Pz.Kpfw. II252,152054845,83%48,46
Leichttraktor132,831074040,00%0,00
Pz.Kpfw. 35 (t)224,151223941,03%4,24
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.447,032223941,03%10,83
AT-1243,441143243,75%21,51
MS-1134,48733145,16%35,67
M5 Stuart478,401963030,00%4,60
M2 Light2103,671983033,33%192,00
AMX 38332,791122835,71%0,00
SU-85B464,691502650,00%91,11
Type 2597 Chi-Ha370,831152412,50%3,10
M3 Stuart328,431352343,48%37,56
Panzerjäger I243,50972236,36%0,00
T2 Medium Tank253,711672142,86%29,65
Pz.Kpfw. III Ausf. E359,621502152,38%124,03
Renault FT AC233,65682025,00%0,45
Pz.Kpfw. 38 (t)337,791261926,32%0,00
M37476,721521844,44%61,38
D2337,241561764,71%199,94
Covenanter5122,132361656,25%277,09
B1434,471291546,67%68,47
T-34563,361701442,86%37,74
IS7148,363421442,86%45,53
Cruiser Mk. IV487,712561471,43%265,11
Lorraine 39L AM3149,381701330,77%220,05
Renault FT 75 BS248,911691163,64%223,25
Pz.Sfl. IVb451,911081145,45%61,25
SU-18279,11116944,44%239,68
Cruiser Mk. III385,44190966,67%355,75
T26E5 864,25474862,50%241,59
Universal Carrier 2-pdr266,38107837,50%14,49
M24E2 Super Chaffee 6107,38395850,00%118,82
T1 Cunningham121,2960742,86%13,82
T3 HMC257,1496714,29%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. A357,2999728,57%0,00
Sturmpanzer I Bison3162,86250771,43%597,35
Hotchkiss H35239,83173666,67%215,78
Vickers Medium Mk. II234,5077633,33%0,00
T-26258,17135616,67%28,69
Pz.Kpfw. III Ausf. J4112,00140633,33%33,90
BT-742,1795650,00%102,04
Super Hellcat 752,20355560,00%205,75
AMX M4 mle. 49 8194,00368540,00%29,62
T1E6 263,0080520,00%36,67
D1283,80274560,00%297,45
M5A1 Stuart428,8080520,00%0,00
Tetrarch 28,0082425,00%0,00
Type 63 8256,25696475,00%261,00
T-60238,00105450,00%71,62
T-70356,25114450,00%89,05
MT-25624,50165425,00%0,00
Marder 38T424,00141475,00%261,00
Cruiser Mk. I123,5045425,00%0,00
VK 28.01685,25307450,00%123,01
Loyd Gun Carriage2119,25131450,00%732,69
T56 GMC341,75161475,00%264,10
VK 30.01 (H)558,00286475,00%261,00
Vickers Medium Mk. I156,6778333,33%40,95
LT vz. 3520,6756333,33%0,00
BT-2248,33116333,33%3,10
Vickers Mk. E Type B253,00193366,67%227,81
T-50-2 6105,00414366,67%264,10
AMX 40420,0073333,33%0,00
Pz.Kpfw. I267,33181333,33%28,62
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6402,00485250,00%886,63
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5107,0020720,00%0,00
KV-1SA 50,003132100,00%261,00
Sexton II3126,00117250,00%367,30
Type 3 Ju-Nu60,00252250,00%114,04
Renault FT1156,50325250,00%733,34
LTP 393,5085250,00%249,03
Pz.Kpfw. II Ausf. D 216,5016420,00%0,00
Renault UE 5730,00127250,00%87,48
Convert. Medium Tank T3 3360,006751100,00%1097,72
Renault Otsu10,00010,00%0,00
Chi-Ni272,004510,00%84,46

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 15.08.2016
Pozice: Rekrut
Přijat: 15.08.2016
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 23.11.2013
Opustil klan: 25.12.2014