ddex85

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 02.04.2020

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev13091000
Průměrný tier5,630,000,000,00
Vítězství632048,28%00,00%00,00%00,00%
Porážky663650,69%00,00%00,00%00,00%
Remízy1351,03%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev266720,37%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø74880,5700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,720,000,000,00
Detekováno tanků | Ø160721,2300,0000,0000,00
Průměrné poškození465,730,000,000,00
Obsazování báze | Ø110390,8400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø45290,3500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti299,940,000,000,00
WN7763,860,000,000,00
WN8691,350,000,000,00
Celkem
Bitev13091
Průměrný tier5,63
Vítězství632048,28%
Porážky663650,69%
Remízy1351,03%
Přežito bitev266720,37%
Zničeno tanků | Ø74880,57
Poměr zabití / smrtí0,72
Detekováno tanků | Ø160721,23
Průměrné poškození465,73
Obsazování báze | Ø110390,84
Obrana báze | Ø45290,35
Průměrné zkušenosti299,94
WN7763,86
WN8691,35
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø11,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø44,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození359,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti49,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø11,00
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø44,00
Průměrné poškození359,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti49,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev6000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky6100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,1700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,170,000,000,00
Detekováno tanků | Ø71,1700,0000,0000,00
Průměrné poškození178,500,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti46,330,000,000,00
Celkem
Bitev6
Vítězství00,00%
Porážky6100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø10,17
Poměr zabití / smrtí0,17
Detekováno tanků | Ø71,17
Průměrné poškození178,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti46,33
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev512000
Vítězství15530,27%00,00%00,00%00,00%
Porážky35068,36%00,00%00,00%00,00%
Remízy71,37%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev10420,31%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø2230,4400,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,550,000,000,00
Detekováno tanků | Ø6681,3000,0000,0000,00
Průměrné poškození399,550,000,000,00
Obsazování báze | Ø4800,9400,0000,0000,00
Obrana báze | Ø3430,6700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti206,710,000,000,00
Celkem
Bitev512
Vítězství15530,27%
Porážky35068,36%
Remízy71,37%
Přežito bitev10420,31%
Zničeno tanků | Ø2230,44
Poměr zabití / smrtí0,55
Detekováno tanků | Ø6681,30
Průměrné poškození399,55
Obsazování báze | Ø4800,94
Obrana báze | Ø3430,67
Průměrné zkušenosti206,71
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (96)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
E 7591035,9146693945,79%817,01
Tiger I7579,6935590751,16%625,98
KV-26689,1040282149,57%1140,04
S35 CA5425,6326974347,78%839,63
Tiger II8701,2837273944,52%592,57
T34 8900,3540565641,62%865,72
Grille5556,7924565347,47%1249,24
MS-11140,1720058353,00%716,23
T-345257,6225846048,48%531,48
VK 30.01 (P)6413,5534045650,44%579,01
Hummel6581,0130642651,17%806,22
T376267,4135542552,00%574,33
LTP 3155,8620730348,84%627,52
AMX AC mle. 467586,2732526944,24%623,76
G.W. Panther7835,4834426744,19%995,77
T7 Combat Car 2103,9718625551,37%404,86
VK 36.01 (H)6206,4222418549,73%157,60
Pz.Kpfw. III/IV574,8414217843,26%40,46
ARL V396319,3523217342,77%376,43
T-50564,3422016851,19%112,29
M3 Light 375,2214616147,20%163,10
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5164,1419916045,00%212,08
KV-15384,4531215543,87%622,04
Somua SAu 404183,7616214449,31%346,13
Cromwell6435,5034114446,53%725,82
Sturer Emil7453,3029313546,67%449,11
AMX ELC bis5113,9424511942,86%137,52
Nashorn6524,1328411441,23%726,69
FCM 50 t 8675,9440510745,79%649,67
Pz.Sfl. IVc5328,9823210548,57%620,25
M24 Chaffee5175,7429510156,44%488,55
Pz.Kpfw. III Ausf. J469,651629954,55%131,82
Somua S353226,252609660,42%648,44
E 100101200,554368743,68%739,66
M4A1 Sherman5315,872848448,81%711,43
Sturmpanzer II4169,151448151,85%427,30
AMX Chasseur de chars 8560,733838148,15%535,68
AMX 105 AM mle. 474259,952157954,43%766,26
Sturmpanzer I Bison3118,711317758,44%328,91
Crusader6196,072687651,32%430,43
M5 Stuart499,711947244,44%80,42
Panzerjäger I2130,391447147,89%348,56
Marder 38T4249,152266648,48%491,22
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4133,822216546,15%268,77
Renault UE 573166,091775354,72%440,44
Vickers Medium Mk. I1130,381835360,38%756,43
T-463104,941625356,60%336,89
Type 95 Heavy4160,062005248,08%365,82
Renault G15225,592505147,06%431,54
T-284278,432304650,00%797,46
SARL 424238,612364643,48%688,39
M3 Lee4185,572114654,35%551,19
Covenanter5112,712464160,98%289,39
SU-182132,351683751,35%757,43
AMX 12 t6286,113313745,95%574,49
A-20555,111593756,76%171,71
Rhm.-Borsig Waffenträger8564,113543542,86%326,88
Pz.Kpfw. III Ausf. E389,661553548,57%106,80
BT-74108,861662948,28%229,48
AMX 40479,271712642,31%66,23
Renault Otsu1126,601832544,00%448,45
Leichttraktor155,301502070,00%261,66
Pz.Kpfw. II275,241291723,53%63,86
Renault FT AC284,061081752,94%176,05
Renault NC-311159,001911723,53%767,30
Pz.Kpfw. 38 (t)370,931381566,67%226,73
Lorraine 39L AM3225,073271450,00%727,94
M3 Stuart367,931691457,14%161,46
M15/423163,792441442,86%253,82
Type 89 I-Go/Chi-Ro295,001581442,86%174,08
Type 91 Heavy3202,541991346,15%539,33
AMX 383100,541741353,85%256,67
P26/404236,772961338,46%436,10
Vickers Medium Mk. II288,361281136,36%172,05
Renault R352100,33254933,33%225,91
T1E6 266,50125837,50%80,35
BT-2262,38169862,50%229,09
G.W. Tiger (P)8790,25629850,00%785,35
T-262140,88174850,00%604,63
T1 Cunningham146,6388837,50%12,48
LT vz. 352154,00251666,67%833,65
M4A3E2 Sherman Jumbo6383,33310666,67%721,60
Kolohousenka140,0080650,00%77,53
Hotchkiss H352162,50244650,00%708,22
KV-1S6340,00391666,67%550,33
Renault FT 75 BS2121,80165540,00%495,63
O-I Experimental5234,40244520,00%174,64
Cruiser Mk. I1154,40205540,00%671,80
Renault FT181,00125450,00%292,59
LT vz. 383186,673253100,00%848,74
AMX AC mle. 48881,00352366,67%261,00
L6/40272,67289366,67%233,92
43 M. Toldi III 3160,003162100,00%837,52
Fiat 300010,001321100,00%261,00
Strv fm/211120,003751100,00%751,57
4TP138,002611100,00%264,10

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 02.04.2020
Pozice: Rekrut
Přijat: 02.04.2020
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 14.03.2015
Opustil klan: 22.02.2016
Pozice: Záložník
Přijat: 24.02.2016
Opustil klan: 06.10.2016