| Tank | M | Typ | Národ | Trieda | Poškození | Zkušenosti | Bitev | Vítězství | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TVP T 50/51 | 10 | 2005,93 | 593 | 1057 | 49,01% | 1706,40 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 1833,11 | 568 | 806 | 47,27% | 1403,59 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1393,29 | 557 | 801 | 48,44% | 1428,42 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1563,94 | 687 | 758 | 54,88% | 2022,35 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 1848,23 | 579 | 741 | 47,50% | 1393,70 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 2148,21 | 697 | 614 | 52,93% | 2229,26 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1589,02 | 586 | 525 | 51,62% | 1347,52 | |||||
| Strv S1 | 8 | 1446,56 | 529 | 485 | 49,69% | 1526,56 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1927,90 | 501 | 455 | 47,03% | 1406,00 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 268,04 | 242 | 395 | 49,37% | 372,77 | |||||
| ARL 44 | 6 | 362,12 | 284 | 370 | 45,68% | 413,48 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 419,27 | 288 | 347 | 43,80% | 320,00 | |||||
| T-62A | 10 | 1675,88 | 590 | 283 | 52,65% | 1365,38 | |||||
| STB-1 | 10 | 2288,70 | 609 | 279 | 50,90% | 1873,84 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1393,46 | 649 | 279 | 54,84% | 1720,90 | |||||
| 121B | 10 | 2001,66 | 596 | 248 | 49,19% | 1707,61 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1855,83 | 668 | 194 | 53,09% | 1998,61 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 2177,70 | 627 | 189 | 55,56% | 1931,22 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 739,81 | 472 | 184 | 45,11% | 590,58 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 1462,38 | 762 | 174 | 51,15% | 1429,07 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 539,55 | 402 | 172 | 47,67% | 1042,02 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 98,31 | 130 | 155 | 46,45% | 244,75 | |||||
| Škoda T 27 | 8 | 1290,01 | 691 | 148 | 54,05% | 1785,09 | |||||
| AMX 30 1er prototype | 9 | 1298,44 | 586 | 146 | 45,89% | 1187,51 | |||||
| SU-85 | 5 | 212,27 | 204 | 143 | 48,95% | 303,66 | |||||
| Churchill I | 5 | 274,22 | 267 | 141 | 52,48% | 424,93 | |||||
| SU-152 | 7 | 788,56 | 481 | 140 | 52,14% | 1050,24 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1187,29 | 567 | 140 | 46,43% | 1153,57 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 643,63 | 400 | 136 | 46,32% | 797,03 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 1261,18 | 573 | 130 | 46,92% | 1005,64 | |||||
| Valentine | 3 | 99,26 | 130 | 127 | 37,01% | 80,72 | |||||
| T110E5 | 10 | 2066,84 | 629 | 123 | 45,53% | 1645,14 | |||||
| Object 430U | 10 | 1985,57 | 554 | 110 | 40,00% | 1568,67 | |||||
| T67 | 5 | 215,94 | 219 | 109 | 48,62% | 298,92 | |||||
| B1 | 4 | 141,88 | 162 | 99 | 45,45% | 190,02 | |||||
| Covenanter | 5 | 92,19 | 156 | 97 | 39,18% | 22,20 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 107,54 | 203 | 97 | 51,55% | 384,67 | |||||
| M37 | 4 | 134,10 | 143 | 91 | 42,86% | 235,31 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1194,67 | 507 | 82 | 51,22% | 1093,47 | |||||
| T-28 | 4 | 69,70 | 120 | 77 | 42,86% | 32,57 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 1269,30 | 616 | 76 | 53,95% | 1600,14 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 723,61 | 465 | 72 | 52,78% | 1319,74 | |||||
| M40/M43 | 8 | 857,06 | 437 | 70 | 50,00% | 804,57 | |||||
| AMX 30 B | 10 | 1569,72 | 557 | 67 | 49,25% | 1220,45 | |||||
| M12 | 7 | 651,33 | 351 | 64 | 46,88% | 658,77 | |||||
| AMX M4 mle. 49 Liberté | 8 | 1386,28 | 742 | 64 | 48,44% | 1631,32 | |||||
| M41 | 5 | 211,35 | 217 | 62 | 41,94% | 105,29 | |||||
| SU-85B | 4 | 155,13 | 184 | 61 | 49,18% | 219,92 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 546,41 | 454 | 58 | 51,72% | 845,92 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 968,64 | 669 | 55 | 49,09% | 1150,88 | |||||
| D2 | 3 | 40,98 | 90 | 53 | 49,06% | 65,73 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1535,38 | 664 | 53 | 52,83% | 1756,86 | |||||
| M3 Lee | 4 | 111,30 | 156 | 50 | 38,00% | 119,95 | |||||
| P.43 bis | 6 | 828,10 | 484 | 48 | 47,92% | 1568,71 | |||||
| SU-100 | 6 | 305,79 | 274 | 48 | 39,58% | 241,71 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 9,81 | 61 | 48 | 43,75% | 21,51 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 190,55 | 238 | 47 | 57,45% | 259,84 | |||||
| Emil II | 9 | 1489,91 | 660 | 43 | 48,84% | 1167,97 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 953,36 | 664 | 42 | 59,52% | 1592,52 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1573,40 | 661 | 42 | 54,76% | 1897,52 | |||||
| T-46 | 3 | 51,79 | 118 | 39 | 53,85% | 130,10 | |||||
| Lansen C | 8 | 1404,89 | 646 | 38 | 36,84% | 1479,03 | |||||
| SU-76M | 4 | 86,05 | 154 | 37 | 54,05% | 133,32 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1639,59 | 633 | 37 | 43,24% | 1463,57 | |||||
| Matilda | 4 | 220,56 | 214 | 32 | 56,25% | 496,07 | |||||
| P.43 ter | 7 | 812,19 | 478 | 32 | 56,25% | 1133,16 | |||||
| M7 Priest | 3 | 118,50 | 137 | 32 | 56,25% | 264,52 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 86,10 | 131 | 31 | 41,94% | 101,20 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 53,00 | 103 | 31 | 25,81% | 56,68 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 130,58 | 157 | 31 | 45,16% | 183,87 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 107,20 | 147 | 30 | 50,00% | 191,50 | |||||
| Marder II | 3 | 110,00 | 121 | 30 | 46,67% | 127,92 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 134,79 | 176 | 29 | 44,83% | 311,06 | |||||
| FV215b | 10 | 2049,54 | 591 | 26 | 50,00% | 1598,20 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1034,12 | 562 | 25 | 48,00% | 1178,87 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 84,50 | 147 | 20 | 75,00% | 297,80 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 18,05 | 98 | 20 | 50,00% | 89,05 | |||||
| T1 HMC | 2 | 49,32 | 85 | 19 | 68,42% | 262,79 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 16,26 | 98 | 19 | 57,89% | 151,96 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 65,94 | 187 | 18 | 44,44% | 46,18 | |||||
| Cromwell | 6 | 624,24 | 428 | 17 | 41,18% | 956,05 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 173,35 | 190 | 17 | 47,06% | 485,38 | |||||
| T-26 | 2 | 29,38 | 97 | 16 | 68,75% | 245,96 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 454,81 | 400 | 16 | 37,50% | 949,66 | |||||
| MS-1 | 1 | 99,93 | 199 | 14 | 50,00% | 385,47 | |||||
| AT-1 | 2 | 41,43 | 91 | 14 | 57,14% | 136,88 | |||||
| Marder 38T | 4 | 239,62 | 235 | 13 | 53,85% | 495,60 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 18,09 | 39 | 11 | 36,36% | 0,00 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1360,91 | 583 | 11 | 45,45% | 1044,59 | |||||
| AMX 38 | 3 | 79,00 | 129 | 11 | 45,45% | 50,12 | |||||
| M2 Light | 2 | 47,00 | 134 | 10 | 40,00% | 2,85 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 53,20 | 129 | 10 | 70,00% | 252,55 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 23,90 | 56 | 10 | 30,00% | 0,00 | |||||
| Primo Victoria | 8 | 1292,90 | 810 | 10 | 40,00% | 1719,78 | |||||
| AMX 13 57 | 7 | 686,40 | 886 | 10 | 80,00% | 1384,45 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 25,56 | 38 | 9 | 11,11% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 127,33 | 183 | 9 | 44,44% | 312,93 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 65,22 | 114 | 9 | 66,67% | 241,38 | |||||
| Comet | 7 | 702,22 | 517 | 9 | 22,22% | 828,68 | |||||
| Strv 81 | 8 | 1207,89 | 591 | 9 | 55,56% | 1702,41 | |||||
| Emil I | 8 | 1715,25 | 970 | 8 | 62,50% | 2055,22 | |||||
| T-70 | 3 | 59,88 | 118 | 8 | 62,50% | 200,06 | |||||
| T-60 | 2 | 84,50 | 135 | 8 | 37,50% | 136,46 | |||||
| WZ-111 Alpine Tiger | 8 | 1057,00 | 584 | 8 | 25,00% | 870,51 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 0,00 | 47 | 6 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 44,00 | 150 | 6 | 83,33% | 261,10 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 18,67 | 73 | 6 | 50,00% | 111,42 | |||||
| T-50-2 | 6 | 101,67 | 131 | 6 | 16,67% | 0,00 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 21,00 | 96 | 5 | 60,00% | 173,17 | |||||
| D1 | 2 | 43,00 | 198 | 5 | 80,00% | 264,10 | |||||
| T32 | 8 | 372,00 | 234 | 5 | 20,00% | 103,01 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 9,00 | 69 | 5 | 40,00% | 8,64 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 16,00 | 53 | 5 | 20,00% | 1,40 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 1,40 | 86 | 5 | 60,00% | 204,70 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 180,50 | 426 | 4 | 50,00% | 918,25 | |||||
| Renault FT | 1 | 8,50 | 51 | 4 | 50,00% | 83,60 | |||||
| BT-2 | 2 | 36,50 | 142 | 4 | 75,00% | 262,20 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 3,67 | 74 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| T-34-85 | 6 | 530,33 | 244 | 3 | 33,33% | 761,15 | |||||
| T3 HMC | 2 | 0,00 | 12 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 108,67 | 194 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| LTP | 3 | 7,00 | 45 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 103,50 | 199 | 2 | 50,00% | 306,65 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 0,00 | 16 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| A46 | 6 | 475,00 | 415 | 2 | 50,00% | 1154,54 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 0,00 | 237 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 0,00 | 132 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Crusader | 6 | 0,00 | 413 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 0,00 | 7 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 45,00 | 61 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 0,00 | 182 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 411,00 | 176 | 1 | 0,00% | 96,36 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 0,00 | 45 | 1 | 0,00% | 0,00 |
denis20_03
Náhodné bitvy
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 13708 | 0 | 0 | 44 | ||||
| Průměrný tier | 7,89 | 0,00 | 0,00 | 9,18 | ||||
| Vítězství | 6727 | 49,07% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 24 | 54,55% |
| Porážky | 6803 | 49,63% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 19 | 43,18% |
| Remízy | 178 | 1,30% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 1 | 2,27% |
| Přežito bitev | 3643 | 26,58% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 21 | 47,73% |
| Zničeno tanků | Ø | 11223 | 0,82 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 48 | 1,09 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,12 | 0,00 | 0,00 | 2,09 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 10335 | 0,75 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 25 | 0,57 |
| Průměrné poškození | 1.279,31 | 0,00 | 0,00 | 2.150,66 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 4697 | 0,34 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 5 | 0,11 |
| Obrana báze | Ø | 5868 | 0,43 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 8 | 0,18 |
| Průměrné zkušenosti | 494,69 | 0,00 | 0,00 | 589,41 | ||||
| WN7 | 1053,00 | 0,00 | 0,00 | 1348,46 | ||||
| WN8 | 1328,97 | 0,00 | 0,00 | 2041,94 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 13708 | |
| Průměrný tier | 7,89 | |
| Vítězství | 6727 | 49,07% |
| Porážky | 6803 | 49,63% |
| Remízy | 178 | 1,30% |
| Přežito bitev | 3643 | 26,58% |
| Zničeno tanků | Ø | 11223 | 0,82 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,12 | |
| Detekováno tanků | Ø | 10335 | 0,75 |
| Průměrné poškození | 1.279,31 | |
| Obsazování báze | Ø | 4697 | 0,34 |
| Obrana báze | Ø | 5868 | 0,43 |
| Průměrné zkušenosti | 494,69 | |
| WN7 | 1053,00 | |
| WN8 | 1328,97 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Průměrný tier | 0,00 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Průměrný tier | 0,00 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 44 | |
| Průměrný tier | 9,18 | |
| Vítězství | 24 | 54,55% |
| Porážky | 19 | 43,18% |
| Remízy | 1 | 2,27% |
| Přežito bitev | 21 | 47,73% |
| Zničeno tanků | Ø | 48 | 1,09 |
| Poměr zabití / smrtí | 2,09 | |
| Detekováno tanků | Ø | 25 | 0,57 |
| Průměrné poškození | 2.150,66 | |
| Obsazování báze | Ø | 5 | 0,11 |
| Obrana báze | Ø | 8 | 0,18 |
| Průměrné zkušenosti | 589,41 | |
| WN7 | 1348,46 | |
| WN8 | 2041,94 | |
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:
Globální mapa X
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VIII
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Globální mapa VI
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev v rotě
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky týmových bitev
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky šarvátek
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 108 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 44 | 40,74% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 59 | 54,63% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 5 | 4,63% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 44 | 40,74% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 75 | 0,69 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,17 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 75 | 0,69 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 1.317,27 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 65 | 0,60 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 282 | 2,61 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 457,03 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 108 | |
| Vítězství | 44 | 40,74% |
| Porážky | 59 | 54,63% |
| Remízy | 5 | 4,63% |
| Přežito bitev | 44 | 40,74% |
| Zničeno tanků | Ø | 75 | 0,69 |
| Poměr zabití / smrtí | 1,17 | |
| Detekováno tanků | Ø | 75 | 0,69 |
| Průměrné poškození | 1.317,27 | |
| Obsazování báze | Ø | 65 | 0,60 |
| Obrana báze | Ø | 282 | 2,61 |
| Průměrné zkušenosti | 457,03 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Statistiky bitev o opevnění
| Celkem | Posledních 24 hodin | Posledních 7 dní | Posledních 30 dní | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitev | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vítězství | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Celkem | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 24 hodin | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 7 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
| Posledních 30 dní | ||
|---|---|---|
| Bitev | 0 | |
| Vítězství | 0 | 0,00% |
| Porážky | 0 | 0,00% |
| Remízy | 0 | 0,00% |
| Přežito bitev | 0 | 0,00% |
| Zničeno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Poměr zabití / smrtí | 0,00 | |
| Detekováno tanků | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné poškození | 0,00 | |
| Obsazování báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Obrana báze | Ø | 0 | 0,00 |
| Průměrné zkušenosti | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen