elMaredda

clanlogo
Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 17.02.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev189920091
Průměrný tier5,490,000,006,41
Vítězství998752,59%00,00%00,00%5863,74%
Porážky879346,30%00,00%00,00%3235,16%
Remízy2121,12%00,00%00,00%11,10%
Přežito bitev503026,48%00,00%00,00%2527,47%
Zničeno tanků | Ø174170,9200,0000,001181,30
Poměr zabití / smrtí1,250,000,001,79
Detekováno tanků | Ø247961,3100,0000,001992,19
Průměrné poškození750,110,000,001.422,33
Obsazování báze | Ø160480,8400,0000,00210,23
Obrana báze | Ø109930,5800,0000,0050,05
Průměrné zkušenosti452,330,000,00875,16
WN71212,890,000,001856,18
WN81546,010,000,003358,50
Celkem
Bitev18992
Průměrný tier5,49
Vítězství998752,59%
Porážky879346,30%
Remízy2121,12%
Přežito bitev503026,48%
Zničeno tanků | Ø174170,92
Poměr zabití / smrtí1,25
Detekováno tanků | Ø247961,31
Průměrné poškození750,11
Obsazování báze | Ø160480,84
Obrana báze | Ø109930,58
Průměrné zkušenosti452,33
WN71212,89
WN81546,01
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev91
Průměrný tier6,41
Vítězství5863,74%
Porážky3235,16%
Remízy11,10%
Přežito bitev2527,47%
Zničeno tanků | Ø1181,30
Poměr zabití / smrtí1,79
Detekováno tanků | Ø1992,19
Průměrné poškození1.422,33
Obsazování báze | Ø210,23
Obrana báze | Ø50,05
Průměrné zkušenosti875,16
WN71856,18
WN83358,50
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev4000
Vítězství375,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky125,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev125,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø30,7500,0000,0000,00
Průměrné poškození570,250,000,000,00
Obsazování báze | Ø71,7500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti387,000,000,000,00
Celkem
Bitev4
Vítězství375,00%
Porážky125,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev125,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø30,75
Průměrné poškození570,25
Obsazování báze | Ø71,75
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti387,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (109)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
E 25 71013,42507208051,78%1528,35
T675489,62328192451,09%1126,66
T-284516,28349154856,85%1919,17
VK 16.02 Leopard51030,21741107363,09%5195,73
M24 Chaffee5505,58423105551,28%1965,79
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4332,7727277051,69%853,10
AMX ELC bis5271,9326975650,40%844,28
KV-15421,3432463448,90%776,60
KV-26556,6133061549,11%859,48
VK 45.03 7853,3945149952,30%1024,16
Cromwell B 6896,3259746551,18%1790,81
SU-100M171286,7159941357,63%2044,29
T2971523,8978436555,07%2246,17
KV-1S6514,5336833450,30%902,30
M2 Light2267,2428530358,09%1238,59
M8A14177,3619527844,96%247,79
Leichttraktor194,0914227744,77%253,55
T-34-85M 61383,7885724759,51%2970,88
T-34-171275,1278124158,09%2327,92
IS-2-II81051,6050124052,08%1146,71
T-345348,6326622048,64%811,17
BT-7 artillery 3190,0823820459,31%736,08
M18 Hellcat6370,7826619547,18%444,84
Škoda T 256494,0234217749,72%837,84
UDES 1691818,6574017548,00%1907,64
T1 Cunningham138,959416446,34%43,81
T28 Concept 71457,1467216045,63%2481,62
M661853,3299415464,29%4376,91
T1 HMC252,879614845,95%94,51
Super Hellcat 7877,0049314456,94%1349,98
UDES 15/16102298,5580714252,82%1964,73
Kranvagn102433,8074214055,00%2027,75
Crusader 5.5-in. SP7775,2358313745,26%982,65
Emil II92044,6491413254,55%1978,11
Pz.Kpfw. II Ausf. D 254,5815912944,96%46,09
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61075,5061412757,48%3613,21
O-I61195,6483512163,64%2642,64
SU-855211,8319510240,20%224,15
AMX 12 t6769,3161710055,00%2445,55
BZ-5871403,5588310058,00%2253,17
IS7677,785068846,59%718,84
IS-3-II91299,285118043,75%1015,07
BZ-6892053,588027841,03%2024,26
M3 Stuart357,241197444,59%48,24
Leo71135,855877459,46%2017,33
Emil I81499,989026456,25%1886,23
T-50-2 6365,692936154,10%901,01
T14 570,101336025,00%0,00
T-463128,831565837,93%303,26
IS-381279,367015547,27%1342,62
Heavy Tank No. VI 61363,577325459,26%2950,66
King Tiger (Captured) 71445,816705461,11%2167,32
SU-1006612,603675349,06%939,38
ST-II101311,495815345,28%802,84
FV20781063,736725240,38%1002,95
Type 64 6994,797195253,85%3072,27
M5 Stuart485,352255160,78%190,54
T-505121,751895147,06%205,46
Vickers Medium Mk. I116,56615046,00%42,92
IS-7103035,499724969,39%2993,16
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4853,855904854,17%3905,72
O-Ni72046,9111084577,78%3432,07
Strv 746944,897024452,27%2167,86
Vickers Medium Mk. II236,21783842,11%20,27
Pz.Kpfw. 38 (t)3846,974763850,00%4069,49
ST vz. 394159,861853751,35%361,08
T-29 3352,542953745,95%1282,84
M15/423711,834213076,67%2888,64
CS-63102095,907203046,67%1979,38
Pz.Kpfw. II Luchs4638,175543066,67%3128,39
BZ-75102794,009422770,37%2615,96
Obsidian 81565,228452748,15%1889,20
Strv m/425784,155282646,15%2185,39
BDR G1 B51166,197842147,62%2882,97
4TP1154,452052065,00%814,76
Type 5861291,477891942,11%3014,61
T-1506383,682371926,32%345,49
Panhard AMD 178B6127,381851650,00%167,33
Hotchkiss EBR7367,383511637,50%472,00
Lago4336,832271225,00%802,94
AMX 13 757538,33471933,33%902,86
M22 Locust 322,7890922,22%0,00
Renault FT18,2944728,57%0,00
Fiat 30001341,17316666,67%2400,84
M415414,67313650,00%498,77
SU-85I 5105,83141666,67%261,00
M5A1 Stuart4441,20629540,00%1618,52
Type 97 Te-Ke 2100,00193580,00%477,01
T-45 2128,20226560,00%551,20
L-60 2156,40315560,00%786,26
TKS z n.k.m. 20 mm 272,50147475,00%366,15
Renault NC-3110,0037425,00%0,00
MS-110,00934100,00%261,00
T56 GMC3109,50102450,00%186,50
WZ-120-1G FT 81588,501034475,00%1886,03
LT vz. 352106,0010530,00%233,98
Strv m/382456,00284333,33%2245,83
Bishop5520,6719030,00%896,85
Pz.Kpfw. II Ausf. G3237,67341333,33%702,66
M16/43 Sahariano 3394,67321366,67%1020,97
43 M. Toldi III 392,00173333,33%157,28
Kolohousenka10,001002100,00%261,00
Strv fm/211154,5019520,00%693,11
Strv m/40L3575,004972100,00%2711,33
Convert. Medium Tank T3 3457,005152100,00%1672,62
Renault Otsu10,001210,00%0,00
7TP2152,0015010,00%340,28
AMR 35 2195,002601100,00%876,74
Valiant 51042,0058410,00%2700,41

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Bojový důstojník
Přijat: 17.02.2025
Pozice: Vojín
Přijat: 17.11.2021
Opustil klan: 29.03.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 01.12.2018
Opustil klan: 22.12.2018
Pozice: Záložník
Přijat: 28.09.2022
Opustil klan: 22.01.2023