exotss

clanlogo
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 11.05.2019

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev55182449147
Průměrný tier6,126,006,476,21
Vítězství2618847,46%125,00%1428,57%5336,05%
Porážky2841651,50%375,00%3571,43%9363,27%
Remízy5781,05%00,00%00,00%10,68%
Přežito bitev1275023,11%125,00%816,33%2718,37%
Zničeno tanků | Ø302470,5510,25170,35500,34
Poměr zabití / smrtí0,710,330,410,42
Detekováno tanků | Ø434490,7920,50140,29630,43
Průměrné poškození530,09325,50512,00496,57
Obsazování báze | Ø490980,8900,0000,00470,32
Obrana báze | Ø256830,4700,0000,00250,17
Průměrné zkušenosti351,66206,00250,06280,38
WN7709,07164,85276,36361,79
WN8743,6725,33489,77533,75
Celkem
Bitev55182
Průměrný tier6,12
Vítězství2618847,46%
Porážky2841651,50%
Remízy5781,05%
Přežito bitev1275023,11%
Zničeno tanků | Ø302470,55
Poměr zabití / smrtí0,71
Detekováno tanků | Ø434490,79
Průměrné poškození530,09
Obsazování báze | Ø490980,89
Obrana báze | Ø256830,47
Průměrné zkušenosti351,66
WN7709,07
WN8743,67
Posledních 24 hodin
Bitev4
Průměrný tier6,00
Vítězství125,00%
Porážky375,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev125,00%
Zničeno tanků | Ø10,25
Poměr zabití / smrtí0,33
Detekováno tanků | Ø20,50
Průměrné poškození325,50
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti206,00
WN7164,85
WN825,33
Posledních 7 dní
Bitev49
Průměrný tier6,47
Vítězství1428,57%
Porážky3571,43%
Remízy00,00%
Přežito bitev816,33%
Zničeno tanků | Ø170,35
Poměr zabití / smrtí0,41
Detekováno tanků | Ø140,29
Průměrné poškození512,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti250,06
WN7276,36
WN8489,77
Posledních 30 dní
Bitev147
Průměrný tier6,21
Vítězství5336,05%
Porážky9363,27%
Remízy10,68%
Přežito bitev2718,37%
Zničeno tanků | Ø500,34
Poměr zabití / smrtí0,42
Detekováno tanků | Ø630,43
Průměrné poškození496,57
Obsazování báze | Ø470,32
Obrana báze | Ø250,17
Průměrné zkušenosti280,38
WN7361,79
WN8533,75
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev15000
Vítězství960,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky640,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev426,67%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø50,3300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,450,000,000,00
Detekováno tanků | Ø100,6700,0000,0000,00
Průměrné poškození493,800,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti384,330,000,000,00
Celkem
Bitev15
Vítězství960,00%
Porážky640,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev426,67%
Zničeno tanků | Ø50,33
Poměr zabití / smrtí0,45
Detekováno tanků | Ø100,67
Průměrné poškození493,80
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti384,33
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev88000
Vítězství4146,59%00,00%00,00%00,00%
Porážky4551,14%00,00%00,00%00,00%
Remízy22,27%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev3236,36%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø580,6600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,040,000,000,00
Detekováno tanků | Ø830,9400,0000,0000,00
Průměrné poškození1.088,670,000,000,00
Obsazování báze | Ø2562,9100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø1501,7000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti475,500,000,000,00
Celkem
Bitev88
Vítězství4146,59%
Porážky4551,14%
Remízy22,27%
Přežito bitev3236,36%
Zničeno tanků | Ø580,66
Poměr zabití / smrtí1,04
Detekováno tanků | Ø830,94
Průměrné poškození1.088,67
Obsazování báze | Ø2562,91
Obrana báze | Ø1501,70
Průměrné zkušenosti475,50
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev198000
Vítězství9346,97%00,00%00,00%00,00%
Porážky10050,51%00,00%00,00%00,00%
Remízy52,53%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev7437,37%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1310,6600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,060,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1550,7800,0000,0000,00
Průměrné poškození712,190,000,000,00
Obsazování báze | Ø6753,4100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2231,1300,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti421,970,000,000,00
Celkem
Bitev198
Vítězství9346,97%
Porážky10050,51%
Remízy52,53%
Přežito bitev7437,37%
Zničeno tanků | Ø1310,66
Poměr zabití / smrtí1,06
Detekováno tanků | Ø1550,78
Průměrné poškození712,19
Obsazování báze | Ø6753,41
Obrana báze | Ø2231,13
Průměrné zkušenosti421,97
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev18000
Vítězství15,56%00,00%00,00%00,00%
Porážky1794,44%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev15,56%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø40,2200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,240,000,000,00
Detekováno tanků | Ø120,6700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.241,170,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti125,940,000,000,00
Celkem
Bitev18
Vítězství15,56%
Porážky1794,44%
Remízy00,00%
Přežito bitev15,56%
Zničeno tanků | Ø40,22
Poměr zabití / smrtí0,24
Detekováno tanků | Ø120,67
Průměrné poškození1.241,17
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti125,94
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (246)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
Jagdpanzer IV6430,74298532747,17%603,11
M446626,19364493049,96%981,08
Hummel6630,71344355448,06%914,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5371,16319289550,88%926,33
StuG III Ausf. G5365,82242212545,13%657,69
Nashorn6511,29315167145,84%685,43
VK 30.01 (D)6569,92447111748,34%1040,04
T-34-856393,21319103646,91%580,84
KV-856856,7253398551,78%1573,54
Tiger I7981,6356892951,24%1303,17
StuG III Ausf. B4276,9620390448,01%550,77
Super Hellcat 7420,1530986944,65%380,45
Ferdinand8811,8545286846,89%698,59
IS7606,7839080549,44%706,96
VK 28.016241,0628574446,51%488,72
E 100101805,7965563147,86%1446,17
Tiger (P)7718,5546962244,86%799,01
Škoda T 256315,4427656245,91%383,55
E 7591192,3256755346,29%986,96
Škoda T 245270,9222555246,20%533,96
Jagdpanther7398,9529355142,83%291,93
Pz.Kpfw. III/IV5257,1023451444,55%482,76
T71 DA7532,7844050043,20%866,13
T54E191463,1463849346,86%1361,85
IS-381252,5264048151,14%1489,06
Panther II8327,6828846436,64%108,54
AMX 50 10081285,7464046052,17%1495,52
M15/423296,2122942956,41%841,65
T-448831,1855642745,20%986,50
VK 45.02 (P) Ausf. A8409,5834642641,78%202,59
T2971169,8265041951,55%1590,38
Pz.Kpfw. I Ausf. C3183,6335540452,72%906,24
P.44 Pantera8547,6538740039,75%405,03
M8A14333,7121438944,47%692,95
Crusader6199,7020938846,91%390,05
Prototipo Standard B9589,1640037638,83%246,96
T6981106,8663336952,30%1475,07
UDES 038397,0632336646,99%227,28
Tiger II81096,7754036049,72%1248,76
G.W. Panther7823,9840035946,80%986,25
VK 30.02 (D)7442,3535934439,83%418,20
Pz.Kpfw. II Luchs4160,9619833046,97%381,52
Konštrukta T-34/1007321,1628330642,16%235,87
T-109588,8835530244,04%339,11
Panther7401,3930729842,62%363,47
Cromwell6232,0025529445,58%226,18
Object 2579546,5638027142,44%254,29
Lago4201,7419125752,14%486,59
Jagdtiger91129,7448025744,75%794,56
Type 5 Chi-Ri7866,4051225446,46%1295,67
Indien-Panzer8414,2633725143,43%275,95
Leopard Prototyp A9512,2735424142,32%216,17
Pz.Kpfw. III Ausf. E3256,5918224039,17%607,38
Vz. 44-17385,9032623640,25%213,67
VK 30.01 (P)6376,6629423550,21%470,98
M24 Chaffee5355,0045523346,78%1173,18
T57 Heavy101252,5253523043,48%777,39
E 509545,3137122941,05%229,70
Strv 103-09567,5836021641,20%224,41
Spähpanzer SP I C7616,3854920447,55%1152,66
VK 30.01 (H)5358,5125220144,28%630,96
Grille5653,4240919454,64%1619,77
Ikv 90 Typ B7407,3327719143,98%342,06
T25/27375,9226618345,90%306,90
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4318,5623417850,00%825,17
KV-1S6308,2925217151,46%389,04
TNH 105/10008394,3731016533,33%147,88
ARL 446709,5250016454,88%1356,12
P.43 ter7328,7135416344,17%261,33
AMX M4 mle. 4571067,5864416346,01%1499,18
M4A1 Sherman5556,6746116157,14%1720,35
Comet7271,8526115746,50%210,00
Pz.Sfl. IC 4200,6321815750,96%444,74
AMX ELC bis5234,2431915654,49%699,21
M16/43 Sahariano 3277,3732115560,65%676,74
Pz.Kpfw. III Ausf. J4272,3321815449,35%605,35
T216325,8439014948,99%737,79
Type 3 Chi-Nu5328,1030614753,06%822,32
T-437673,8052113553,33%1005,67
VK 36.01 (H)6461,3232112841,41%585,26
M415289,5421712739,37%235,35
T-345207,8225212655,56%442,03
M18 Hellcat6522,2442512645,24%749,72
KV-15540,1541212658,73%1206,39
Sturer Emil7283,0224912337,40%93,43
VK 30.02 (M)6295,9929712245,90%340,10
AMX 13 105 AM mle. 505298,4224812142,15%428,67
AE Phase I 9502,0038712148,76%258,06
KV-1SA 5298,9232011951,26%452,21
Panhard AMD 178B6155,8420911738,46%134,28
T376419,9243611642,24%986,38
VK 16.02 Leopard5258,2629511148,65%679,69
Sav m/434134,7715811043,64%136,39
VK 45.02 (P) Ausf. B9393,2632011038,18%66,82
Type 4 Chi-To6688,3048910558,10%1409,80
MKA 2149,5018710448,08%421,30
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4113,7619910248,04%190,51
BT-22172,2121810154,46%830,35
IS-M8297,9229210146,53%124,39
T-284190,8523310054,00%463,09
Wespe3218,402119956,57%805,40
T3281053,286369856,12%1198,67
T675335,963499643,75%578,55
Pz.Kpfw. II Ausf. G3113,531729450,00%281,99
Pz.Kpfw. 35 (t)2111,711549149,45%438,29
Covenanter5129,102208859,09%332,41
Strv m/40L3178,861568741,38%383,66
Ikv 1035142,631868450,00%157,18
Panzerwagen 39 3143,351668322,89%325,73
M4A3E2 Sherman Jumbo6673,884868349,40%1405,28
AMX 105 AM mle. 474341,752638148,15%1216,56
VK 20.01 (D)4137,421917943,04%202,09
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6237,392707949,37%377,38
Marder 38T4287,852517844,87%602,80
Type 5 Ke-Ho4303,033257758,44%1061,57
P.43 bis6332,712477538,67%333,87
Ikv 65 Alt II6282,652387444,59%289,63
Pz.Sfl. IVc5486,503647450,00%1048,29
IS-710383,323557336,99%16,35
T1 Cunningham1190,743407258,33%1319,86
P.435155,351857142,25%143,52
BDR G1 B5650,494786860,29%1474,71
A-205119,422506761,19%344,75
T-463143,821876749,25%468,81
M3 Stuart3124,411986643,94%298,66
LT vz. 383124,261436645,45%315,73
M5 Stuart491,863156660,61%188,09
M3 Lee4244,383626555,38%860,85
Sturmpanzer II4222,401746346,03%547,66
Vickers Mk. E Type B2217,442846253,23%1121,84
AMX 12 t6209,052606147,54%338,34
Pz.Kpfw. 38 (t)3150,532045354,72%460,97
Durchbruchswagen 24132,871535238,46%103,60
M24E2 Super Chaffee 6191,502625244,23%273,29
M75326,273374959,18%1251,45
B14294,293124850,00%828,97
Spähpanzer Ru 2519382,513024544,44%312,74
Cruiser Mk. III3132,321414440,91%362,41
T-50-2 6159,302344440,91%150,86
P26/404139,301474341,86%122,16
Ikv 723182,021724353,49%438,41
ST vz. 394102,811544245,24%105,87
Leichttraktor196,501834259,52%399,62
HWK 128252,242964143,90%186,83
Matilda4525,214953961,54%1900,72
BT-74145,271743336,36%277,90
Hotchkiss EBR7191,092843354,55%256,84
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5347,093363354,55%693,44
AMX 13 F3 AM6505,933193050,00%605,90
M4A1 Revalorisé 8301,073333053,33%224,93
Marder II3118,481562958,62%271,88
T-29 3169,661802944,83%386,00
LTP 3165,142092860,71%756,15
Sexton II3107,73902630,77%174,68
Pz.Kpfw. II2111,841602532,00%223,77
Lorraine 39L AM3363,282532544,00%1114,19
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3115,321352544,00%155,07
AT-1290,791202462,50%304,42
Rhm.-Borsig Waffenträger8620,834402437,50%305,71
T-116 3118,671332429,17%221,07
Sturmpanzer I Bison3137,391012330,43%228,19
MT-25675,782102326,09%0,13
Grille 1510412,574722343,48%80,59
Type 2597 Chi-Ha3186,142122138,10%503,92
T-703179,711932157,14%629,64
Waffenträger auf Pz. IV9484,194932147,62%206,01
T34 8223,002472045,00%86,22
T-127 381,651142040,00%30,03
Matilda Black Prince 5126,851752055,00%169,04
M127512,322871936,84%371,27
Renault NC-311118,562031662,50%635,47
M5A1 Stuart4261,943651662,50%972,66
Object 283 9306,203821553,33%157,82
Black Prince II 7204,214031471,43%264,10
GSOR the TANK 9661,695291376,92%587,91
Convert. Medium Tank T3 3162,922311338,46%247,26
TKS z n.k.m. 20 mm 252,081241241,67%36,60
4TP174,831101233,33%104,23
Type 98 Ke-Ni3134,254101266,67%588,22
Pz.Sfl. IVb4319,581981266,67%1052,45
D23147,732661145,45%394,22
T1 HMC2134,551451145,45%708,27
M7 Priest3315,002651145,45%811,78
M374141,911511145,45%288,99
MTLS-1G14 3180,452291172,73%704,82
StuG IV 5475,183581136,36%976,87
MS-11103,201881070,00%580,55
T1 Heavy5183,901831020,00%77,90
T-34 with L-11 4135,003721060,00%368,75
Kanonenjagdpanzer 105 8434,003601060,00%374,79
Strv S1 8609,802591030,00%301,66
SU-100Y 6346,602801060,00%492,63
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6138,601581020,00%0,00
WZ-120-1G FT 8589,704191070,00%565,73
AMX Canon d'assaut 105 894,22265911,11%0,00
Vickers Medium Mk. III3247,00302862,50%1110,57
T-804186,00189837,50%450,10
43 M. Toldi III 372,00107812,50%63,82
Type 95 Ha-Go259,43141742,86%26,58
Pvlvv fm/42230,00123785,71%261,39
Škoda T 15A 4466,86328742,86%613,20
Loyd Gun Carriage2110,57114742,86%497,28
Vickers Medium Mk. I195,00136650,00%351,76
Renault Otsu1118,33134633,33%338,10
AMX 404341,00375633,33%1385,89
Semovente M415210,00164650,00%263,19
T56 GMC389,83127633,33%39,73
Cruiser Mk. IV4269,83510666,67%1002,05
G.Pz. Mk. VI (e)2144,67144650,00%904,22
T7 Combat Car 292,671886100,00%450,75
Strv fm/21198,40143540,00%300,55
LT vz. 35298,40147560,00%402,18
M2 Medium Tank3178,00235540,00%494,09
leKpz M 41 90 mm GF 8249,2016850,00%112,34
AMX 13 (FL 11) 5234,20156520,00%444,42
M2 Light2137,503114100,00%602,43
Type 97 Te-Ke 2157,50218450,00%598,97
T2 Medium Tank291,25108425,00%214,20
Pz.Kpfw. I2102,0012940,00%204,88
AM 39 Gendron-Somua 2256,50330450,00%925,42
Valiant 5239,25476475,00%476,57
Strv m/382111,00213366,67%483,69
Birch Gun4102,33126333,33%83,71
T-60213,6779333,33%0,00
G.W. Tiger (P)8612,67475333,33%374,14
Gabler’s Destroyer 5156,0019030,00%145,85
Lago M38 3343,3326730,00%672,13
BT-7 artillery 3136,00223366,67%490,34
Kolohousenka1128,001632100,00%665,15
Vickers Medium Mk. II215,0080250,00%90,63
T-262270,50270250,00%1603,66
SU-76M4107,00195250,00%116,80
Bishop5227,50153250,00%317,19
L-60 225,003732100,00%261,00
Tetrarch 248,506820,00%0,00
Light Mk. VIC 2148,003812100,00%903,94
AMX ELC 901 6129,0013420,00%38,53
Fiat 3000130,001511100,00%261,00
M14/41236,002611100,00%261,00
Valentine3145,001621100,00%500,70
T3 HMC271,002561100,00%314,97
Patton the Tank 90,0011110,00%0,00
T-45 2304,006031100,00%1630,64
FCM 2C 3195,002781100,00%556,20
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2125,0019810,00%327,45
Fantôme 9687,009110,00%303,75

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 11.05.2019
Pozice: Náborový důstojník
Přijat: 11.05.2019
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 02.05.2014
Opustil klan: 21.12.2015
Pozice: Rekrut
Přijat: 08.09.2016
Opustil klan: 27.01.2018
Pozice: Záložník
Přijat: 25.11.2018
Opustil klan: 25.01.2019