fabervit

clanlogo
Pozice: Vojín
Přijat: 13.12.2024

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev987300100
Průměrný tier5,990,000,008,61
Vítězství451645,74%00,00%00,00%3838,00%
Porážky523953,06%00,00%00,00%6161,00%
Remízy1181,20%00,00%00,00%11,00%
Přežito bitev227323,02%00,00%00,00%2020,00%
Zničeno tanků | Ø32330,3300,0000,00230,23
Poměr zabití / smrtí0,430,000,000,29
Detekováno tanků | Ø54600,5500,0000,00340,34
Průměrné poškození312,240,000,00528,13
Obsazování báze | Ø101971,0300,0000,00540,54
Obrana báze | Ø32710,3300,0000,0030,03
Průměrné zkušenosti268,660,000,00339,86
WN7416,710,000,00203,46
WN8296,870,000,00234,91
Celkem
Bitev9873
Průměrný tier5,99
Vítězství451645,74%
Porážky523953,06%
Remízy1181,20%
Přežito bitev227323,02%
Zničeno tanků | Ø32330,33
Poměr zabití / smrtí0,43
Detekováno tanků | Ø54600,55
Průměrné poškození312,24
Obsazování báze | Ø101971,03
Obrana báze | Ø32710,33
Průměrné zkušenosti268,66
WN7416,71
WN8296,87
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev100
Průměrný tier8,61
Vítězství3838,00%
Porážky6161,00%
Remízy11,00%
Přežito bitev2020,00%
Zničeno tanků | Ø230,23
Poměr zabití / smrtí0,29
Detekováno tanků | Ø340,34
Průměrné poškození528,13
Obsazování báze | Ø540,54
Obrana báze | Ø30,03
Průměrné zkušenosti339,86
WN7203,46
WN8234,91
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev18000
Vítězství211,11%00,00%00,00%00,00%
Porážky1477,78%00,00%00,00%00,00%
Remízy211,11%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev422,22%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø241,3300,0000,0000,00
Průměrné poškození234,060,000,000,00
Obsazování báze | Ø754,1700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø231,2800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti104,830,000,000,00
Celkem
Bitev18
Vítězství211,11%
Porážky1477,78%
Remízy211,11%
Přežito bitev422,22%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø241,33
Průměrné poškození234,06
Obsazování báze | Ø754,17
Obrana báze | Ø231,28
Průměrné zkušenosti104,83
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev4000
Vítězství125,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky250,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy125,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev250,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø20,5000,0000,0000,00
Průměrné poškození97,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø164,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø225,5000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti115,500,000,000,00
Celkem
Bitev4
Vítězství125,00%
Porážky250,00%
Remízy125,00%
Přežito bitev250,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø20,50
Průměrné poškození97,00
Obsazování báze | Ø164,00
Obrana báze | Ø225,50
Průměrné zkušenosti115,50
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev6000
Vítězství233,33%00,00%00,00%00,00%
Porážky466,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev116,67%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10,1700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,200,000,000,00
Detekováno tanků | Ø40,6700,0000,0000,00
Průměrné poškození194,330,000,000,00
Obsazování báze | Ø10016,6700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti161,330,000,000,00
Celkem
Bitev6
Vítězství233,33%
Porážky466,67%
Remízy00,00%
Přežito bitev116,67%
Zničeno tanků | Ø10,17
Poměr zabití / smrtí0,20
Detekováno tanků | Ø40,67
Průměrné poškození194,33
Obsazování báze | Ø10016,67
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti161,33
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev4378000
Vítězství185642,39%00,00%00,00%00,00%
Porážky252257,61%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev103523,64%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø10030,2300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,300,000,000,00
Detekováno tanků | Ø51771,1800,0000,0000,00
Průměrné poškození454,740,000,000,00
Obsazování báze | Ø61521,4100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø118172,7000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti365,990,000,000,00
Celkem
Bitev4378
Vítězství185642,39%
Porážky252257,61%
Remízy00,00%
Přežito bitev103523,64%
Zničeno tanků | Ø10030,23
Poměr zabití / smrtí0,30
Detekováno tanků | Ø51771,18
Průměrné poškození454,74
Obsazování báze | Ø61521,41
Obrana báze | Ø118172,70
Průměrné zkušenosti365,99
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev457000
Vítězství14331,29%00,00%00,00%00,00%
Porážky30767,18%00,00%00,00%00,00%
Remízy71,53%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev9921,66%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø960,2100,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,270,000,000,00
Detekováno tanků | Ø4250,9300,0000,0000,00
Průměrné poškození367,350,000,000,00
Obsazování báze | Ø8021,7500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø7221,5800,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti228,770,000,000,00
Celkem
Bitev457
Vítězství14331,29%
Porážky30767,18%
Remízy71,53%
Přežito bitev9921,66%
Zničeno tanků | Ø960,21
Poměr zabití / smrtí0,27
Detekováno tanků | Ø4250,93
Průměrné poškození367,35
Obsazování báze | Ø8021,75
Obrana báze | Ø7221,58
Průměrné zkušenosti228,77
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev1000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození240,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti46,000,000,000,00
Celkem
Bitev1
Vítězství00,00%
Porážky1100,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození240,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti46,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (127)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
M446492,64321110346,33%711,92
T309634,1937235540,00%261,84
IS-38537,5639430850,00%436,60
T25/27384,1031929949,50%360,06
T28 Prototype8421,6731429542,71%198,89
Tiger 131 6350,9229428344,52%337,74
KV-37370,6631326453,03%315,69
M127592,1437325947,88%592,35
IS7402,2034521147,87%349,59
KV-48437,6231420137,81%202,71
Emil I8530,5545119143,46%334,14
Matilda4175,4519118340,98%243,96
T-1506236,2523917745,76%165,22
Object 2579476,6938516342,94%192,56
Churchill I5251,3223416246,91%331,67
KV-856330,6529015954,72%415,78
O-I6296,1126015141,72%245,22
AT 25218,7122415151,66%358,27
VK 16.02 Leopard582,9019014941,61%34,62
T-345146,6019414844,59%162,26
M18 Hellcat6222,0821414540,69%114,87
Alecto4137,1618713655,88%252,48
T675145,9017013639,71%49,48
M415169,6816913342,86%66,35
M8A14150,8818912955,04%261,33
Leo7264,0827612841,41%136,92
M40/M438543,1434512542,40%348,38
KV-15223,2023512245,08%237,96
AT 86121,3320812147,11%68,86
Strv 746207,9723011647,41%180,82
Churchill VII6194,2422911545,22%109,92
Strv m/425141,8617911144,14%143,84
M24 Chaffee584,2719610241,18%30,56
KV-1S6201,5821510245,10%126,93
Pz.Kpfw. II Luchs477,8519510142,57%34,31
T-80481,381489741,24%44,26
Leopard Prototyp A9319,783169336,56%9,32
VK 28.01690,882259043,33%59,58
Spähpanzer SP I C7268,313028950,56%334,79
O-Ni7373,813988357,83%359,16
T-70393,951428346,99%157,52
M7 Priest3124,271278245,12%170,69
Škoda T 245117,801697939,24%38,43
T376123,442367843,59%86,36
Spähpanzer Ru 2519248,342757331,51%49,70
M374164,071767150,70%393,32
GSOR the TANK 9625,244017044,29%364,97
T-103 8578,864746943,48%378,28
T-28493,431626847,06%75,38
ST vz. 394110,771706243,55%111,67
Valentine AT4115,121365944,07%92,74
MT-256125,272785955,93%237,83
Ferdinand8422,364205837,93%136,55
M5 Stuart4106,741895446,30%88,60
Lago4128,811715347,17%201,20
M36 Jackson6344,192175234,62%266,37
SMV CC-64 Vipera 8442,654005154,90%322,97
Pz.Kpfw. II Ausf. G354,881525060,00%179,31
T1 Heavy5259,393064934,69%232,56
T-45 268,521144843,75%87,29
M66390,683034740,43%338,77
O-I Experimental5142,112244654,35%146,38
Vickers Medium Mk. III357,881244362,79%193,87
Leichttraktor127,491054348,84%72,65
Sav m/434228,741384242,86%379,30
Ikv 1035204,262134250,00%325,46
T-60243,54963943,59%16,84
T1 Cunningham140,87993850,00%77,64
LT vz. 38384,631243842,11%99,87
Type 95 Heavy494,861593663,89%265,21
M53/M559482,363033633,33%158,90
Vickers Medium Mk. I162,831063548,57%139,97
STG Guard 8444,533723452,94%360,64
T56 GMC369,481133345,45%40,15
43 M. Toldi III 350,001283256,25%213,68
ARL 446437,352783141,94%539,62
T40480,271232634,62%0,00
HWK 128298,233092634,62%201,70
T1 HMC29,14622240,91%22,39
T-46373,481132147,62%105,93
Ikv 72388,65922035,00%1,91
Universal Carrier 2-pdr285,001082050,00%174,89
T3 HMC283,321301947,37%168,05
T110E410805,004551947,37%378,55
L-60 228,741151936,84%0,00
M10 RBFM 5164,892051952,63%173,98
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 668,882411752,94%147,29
10TP340,691241643,75%49,06
M24E2 Super Chaffee 6131,192451650,00%169,37
SU-76M459,671231573,33%261,00
Jagdtiger9612,874231553,33%350,01
Pawlack Tank6194,932161540,00%29,22
Strv m/40L3117,921881369,23%417,94
Pz.Kpfw. II258,231211346,15%51,28
Škoda T 256177,922041233,33%37,60
AMX M4 mle. 457307,502931250,00%213,36
Super Hellcat 7403,082431225,00%274,18
KV-1SA 5391,092871145,45%569,57
Vickers Medium Mk. II244,901201070,00%261,36
M5A1 Stuart452,401311040,00%4,71
Tiger-Maus 9849,004031050,00%522,65
BT-7 artillery 362,001111030,00%0,00
M3 Stuart364,00144955,56%146,40
T-26274,22148977,78%375,36
Loyd Gun Carriage20,0062850,00%89,84
T-109355,17293633,33%25,42
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 571,67130616,67%0,00
LT vz. 352139,402845100,00%751,19
Type 97 Te-Ke 217,8078540,00%8,64
MS-1143,00139580,00%263,14
Strv m/38280,2599425,00%95,50
M14/41289,25151475,00%322,77
Pvlvv fm/42224,2570450,00%140,05
Renault FT130,3397366,67%229,80
Strv fm/21144,00219250,00%80,63
Renault Otsu10,001062100,00%261,00
7TP2149,00185250,00%395,83
T-50-2 60,0015620,00%0,00
AMX M4 mle. 49 81009,50633250,00%1074,22
Fiat 3000168,001271100,00%333,17
4TP1206,0032610,00%973,62
Renault NC-31123,001331100,00%261,00
Jagdpanther70,004310,00%0,00
AT-1298,005010,00%132,17
Type 89 I-Go/Chi-Ro20,002510,00%0,00
T-29 3250,0011610,00%574,44
CS-52 LIS 8294,0012310,00%21,51

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Vojín
Přijat: 13.12.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 13.12.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Vojín
Přijat: 02.04.2024
Opustil klan: 15.05.2024